Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Κοιτα αν δεν έδωσες πολλά λεφτά για να το πάρεις οκ.. γιατί καποια βλέπω έχουν 100 ευρώ και… εκεί δεν αξίζει όταν με 150-200 ευρώ παίρνεις κάθισμα αυτοκινήτου εγω έτσι το σκέφτηκα δηλαδή  παντως βλέπω τα ανέβασαν ολα και το καρότσι που είχα πάρει είναι πιο ακριβό και το κάθισμα αυτοκινήτου 🤷‍♀️ μεγάλη αύξηση μέσα σε 2 χρόνια   Ίσως τον χειμώνα να βγάζουν καλύτερες προσφορές δεν ξέρω καθόλου.. οποτε κοιτα το δεύτερο παιδάκι να το κανείς χειμώνα 😂
    • @Katiana1987 αυτός θα χάσει! Δεν τον έχεις ανάγκη, είναι φανερό!
    • Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! Το είχε σε έκπτωση οπότε λέω άντε! Πλάκα πλάκα αν γεννουσαμε φθινόπωρο θα παίρναμε πολλά πράγματα σε έκπτωση! Anyway! 🥴
    • Αμήν Παναγίτσα μου για όλες μας!! 🙏🙏🙏🙏🙏 Τυχερή είσαι με τη κορτιζόνη.. αν και εγώ την χρειαζομουν λόγο αυτοανοσου, αλλά οι γιατροί συνηθίζουν να τη δίνουν ανεξάρτητα από το αν υπάρχει λόγος ή όχι.. και η π@@τανα μου έχει προκαλέσει μεγάλη κατακράτηση..! Ευτυχώς τώρα τη κόβω και αυτή εντελώς.. είμαι στο μισό χάπι τη μέρα και Κυριακή τελευταία μέρα..! Βλέπεις δεν πρέπει να την κόβεις και απότομα.. πάντως έτσι και εμένα τώρα από την αυχενική, μόνο 1ultro 3φορες την ημέρα για το αιμάτωμα.. άντε να δούμε σε δύο εβδομάδες ότι έχει μειωθεί ή και ελπίζω να έχει απορροφηθεί πλήρως..! 🤞🤞🤞🤞 Μπανάκια ξεκίνησες που έλεγες;! Πήγες; Επόμενο υπέρηχο δεν μας είπες πότε έχεις;;!
    • Δυστυχώς μάλλον οι περισσότεροι άνδρες στο κομμάτι αυτό αντιδρούν το ίδιο..ανδρικός εγωισμός βλέπεις..και το οξύμωρο είναι οτι τελικά υπάρχουν πολλές γυναίκες που στην προσπάθεια απόκτησης παιδιού έχουν να αντιμετωπίσουν και αυτό. Πρέπει να τους δίνουμε τον χώρο και τον χρόνο να επεξεργαστούν τα όποια κολλήματα έχουν και να είμαστε δυνατές για να τους στηρίξουμε κατάλληλα για να το ξεπεράσουν ώστε να προχωρήσουμε στην όποια διαδικασία ορίζει ο εκάστοτε γιατρός. Καταλαβαίνω απολύτα πως νιώθεις γιατί και εμείς έχουμε μεγάλο θέμα με το σπέρμα, έχουμε και μια μικ΄ρη κιρσοκήλη..Βέβαια στην δική μου την περίπτωση είναι πιο περίπλοκα τα πράγματα γιατί πέρα απο την ηλίκια, που δεν είμαστε μικροί, εγώ έχω πρόωρη γήρανση ωοθηκών, που κάνει τα πράγματα ακόμα πιο δύσκολα.. Οπότε θα σου πω απλά, να έχεις υπομονή και πίστη, ας κάνει τις θεραπείες που πρότεινε ο γιατρός, 3 μήνες δεν είναι κάτι..ίσως σε αυτό το διάστημα να χαλαρώσετε και οι δυο σας που σίγουρα χρειάζεται αυτό και ποτέ δεν ξέρεις..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...