Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μετά την εμβρυομεταφορα


Recommended Posts

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω μετά την εμβρυομεταφορα ποτε μπορεί να εμφανιστούν συμπτώματα; Με τόσα βέβαια ουτροτζεσταν μπερδεύω τα συμπτώματα! Έχει βάλει κάποια κοπέλα 4 έμβρυα με επιτυχία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Rasa είπε:

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω μετά την εμβρυομεταφορα ποτε μπορεί να εμφανιστούν συμπτώματα; Με τόσα βέβαια ουτροτζεσταν μπερδεύω τα συμπτώματα! Έχει βάλει κάποια κοπέλα 4 έμβρυα με επιτυχία; 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η RAM21 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!

Ναι έχεις απόλυτο δίκιο!!! ❤️❤️❤️ Σευχαριστω πολύ για την ευχή!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η RAM21 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!

Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 

Σευχαριστω πολύ για την ευχή σου!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Rasa είπε:

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω μετά την εμβρυομεταφορα ποτε μπορεί να εμφανιστούν συμπτώματα; Με τόσα βέβαια ουτροτζεσταν μπερδεύω τα συμπτώματα! Έχει βάλει κάποια κοπέλα 4 έμβρυα με επιτυχία; 

Κοριτσι μου καλη επιτυχια ευχομαι απο καρδιας!! ❤️

Εκανα κι εγω ετ στις 13/6 με 2 βλαστοκυστες. Το σαββατο πηρα θετικη χοριακη κ δν ειχα τπτ απ συμπτωματα.. ημουν σιγουρη οτι απετυχε η προσπαθεια αλλα ευτυχως ολα καλα!! Ακομη κ τα φαρμακα δν μ επηρεασαν...

Ελπιζω συντομα ν μας πεις κ τα δικα σου ευχαριστα... 🙏🤰🧿🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου καλη επιτυχια ευχομαι απο καρδιας!! ❤️

Εκανα κι εγω ετ στις 13/6 με 2 βλαστοκυστες. Το σαββατο πηρα θετικη χοριακη κ δν ειχα τπτ απ συμπτωματα.. ημουν σιγουρη οτι απετυχε η προσπαθεια αλλα ευτυχως ολα καλα!! Ακομη κ τα φαρμακα δν μ επηρεασαν...

Ελπιζω συντομα ν μας πεις κ τα δικα σου ευχαριστα... 🙏🤰🧿🥰

Ωωωωωω μπράβο!!!!! Χαίρομαι πολύ με το καλό σου εύχομαι!!! Να πάνε όλα τέλεια!!! ❤️❤️❤️👏👏👏👏 Μακάρι και εμένα να παει καλα! Εγώ έβαλα 3ημερων έμβρυα 4 σε αριθμό! Για βα δούμε 🥶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου για τις ευχες!! ❤️ 

Υπομονη κανε!!! Οτι ειναι ν γινει θα γινει... κι εγω εκανα σεναρια γ επομενη ετ κ ποτε θ γινει κι σν δν πιασει ποτε θ κανω αλλη διεγερση κλπ κλπ κλπ

Δυστυχως το μυαλο τρεχει πολυ...

Αλλα η φυση κ ο θεος ξερουν τη σωστη στιγμη..

Ποτε θ κανεις χοριακη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου για τις ευχες!! ❤️ 

Υπομονη κανε!!! Οτι ειναι ν γινει θα γινει... κι εγω εκανα σεναρια γ επομενη ετ κ ποτε θ γινει κι σν δν πιασει ποτε θ κανω αλλη διεγερση κλπ κλπ κλπ

Δυστυχως το μυαλο τρεχει πολυ...

Αλλα η φυση κ ο θεος ξερουν τη σωστη στιγμη..

Ποτε θ κανεις χοριακη;;

Ναι έχεις δίκιο! Έχει ψυχικό κόστος όλη αυτή η διαδικασία! Να είμαστε όλες δυνατές και να πάνε όλα καλά για όλες μας! Χοριακη κάνω σε μια εβδομάδα! Για να δούμε 😃😃 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rasa είπε:

Ναι έχεις δίκιο! Έχει ψυχικό κόστος όλη αυτή η διαδικασία! Να είμαστε όλες δυνατές και να πάνε όλα καλά για όλες μας! Χοριακη κάνω σε μια εβδομάδα! Για να δούμε 😃😃 

Οχι μονο ψυχικο κοστος... φτανεις,στα ορια της τρελας... ολες οι σκεψεις με ενα υποθετικο 'αν'...

η υποθεσης, της υποθεσης, την υποθεση, ω υποθεση...

Το μυαλο δε μαζευεται κ παει κυριως στ αρνητικο σεναριο.. 

Γι αυτο υπομονη, ξεκουραση, καλη διατροφη κ κατα γραμμα οι οδηγιες του γιατρου... ως εκει φτανει το χερι μας...

Αληθεια ευχομαι τα καλυτερα!!🙏💞🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

 

Οχι μονο ψυχικο κοστος... φτανεις,στα ορια της τρελας... ολες οι σκεψεις με ενα υποθετικο 'αν'...

η υποθεσης, της υποθεσης, την υποθεση, ω υποθεση...

Το μυαλο δε μαζευεται κ παει κυριως στ αρνητικο σεναριο.. 

Γι αυτο υπομονη, ξεκουραση, καλη διατροφη κ κατα γραμμα οι οδηγιες του γιατρου... ως εκει φτανει το χερι μας...

Αληθεια ευχομαι τα καλυτερα!!🙏💞🧿

Ακριβώς έτσι! Μόνο στα αρνητικό το μυαλό! Και πως να είναι αλλιώς αφού όλα είναι φλου!  Και έχεις κάνει μια προσπάθεια δύσκολη και το αποτέλεσμα δεν μπορείς άμεσα να το δεις! 😀 εγώ έκανα προσπάθεια πολύ πιο  πάνω από αυτό που πίστευα ότι μπορώ με όλα τα ψυχικα που κουβαλούσα από πριν! 

Σευχαριστω παρά πολύ! 
εύχομαι όλα να σου πάνε καλά! Μόνο θετικά να είναι τελικά τα πράγματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου καλη επιτυχια ευχομαι απο καρδιας!! ❤️

Εκανα κι εγω ετ στις 13/6 με 2 βλαστοκυστες. Το σαββατο πηρα θετικη χοριακη κ δν ειχα τπτ απ συμπτωματα.. ημουν σιγουρη οτι απετυχε η προσπαθεια αλλα ευτυχως ολα καλα!! Ακομη κ τα φαρμακα δν μ επηρεασαν...

Ελπιζω συντομα ν μας πεις κ τα δικα σου ευχαριστα... 🙏🤰🧿🥰

Antonia μου πόσο χαίρομαι για τη θέτικη χοριακή σου , σου εύχομαι μια όμορφη εγκυμοσύνη και να πάνε όλα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νεφελη μου ευχαριστω τοσο πολυ γ τις ευχες σου!!! ❤️❤️

Μακαρι να πανε ολα καλα γ ολες μας!!! 🙏🙏🥰🌈 Να εχουμε Υγεια κ ο Θεος ν μας δινει δυναμη ν ξεπερναμε τις δυσκολιες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...