Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Θύμισέ μου πότε έχεις ραντεβού ξανά; 😊

τι ωραία έτσι να απολαμβάνεις τις στιγμές ,το σπιτάκι σας κ την κοιλιτσα σου  ❤️! Συμπτώματα δν έχεις πια σωστά; 😊 

εμενα επιμένουν ακόμα αλλά έτσι ήμουν κ στο πρώτο παιδί μου άρα συνηθισμένα τα βουνά στα χιόνια 🤷🏼‍♀️

Στις 9 Σεπτεμβρίου!! Εσύ μας είχες το είχες πει ότι θα αραιώσουν τα ραντεβού μετά την αυχενική 😁😁 τουλάχιστον να περάσει γρήγορα ο καιρός να αρχίσω να το νιώθω για να είμαι πιο ήρεμη!! Ευτυχώς τα συμπτώματα έχουν φύγει όλα!! Δεν έχω τίποτα πλέον εκτός από την συχνοουρια η οποία δεν παλεύεται με τίποτα.. Ε και εννοείται η κοιλιά που πετάχτηκε και το στήθος που μεγάλωσε λίγο 😅😅

Ακόμα έχεις αναγουλες? Σοβαρά?? Πω πω πόσο καιρό πιστεύεις ότι θα τα έχεις ακόμα? Τουλάχιστον η κούραση και υπνηλία έφυγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 22 ώρες, ο/η barbounaki04 είπε:

Έχεις δίκιο,μόνο βήμα βήμα βγαίνει!κ εγώ έκανα ψυχοθεραπεία στο παρελθόν,με βοήθησε πολύ,αλλά κάπου με το τρέξιμο με δουλειά κ μωρο το άφησα.Απο Σεπτέμβριο θα ξεκινήσω οπωσδήποτε,είναι ανάγκη.απιστευτο πόσο κοντά είμαστε στις ημέρες!μακάρι να τα καταφέρουμε να φτάσουμε Φεβρουάριο!!στον πρώτο είχα συσπάσεις από την 33 εβδομάδα και με πολύ προσπάθεια έφτασα 38+1...κ τον θεώρησα οριακά πρόωρο😄τώρα το 35-36 μου φαίνεται όνειρο!! Πάντως θαυμάζω την αισιοδοξία σου,τα μπεμπακια σου είναι πολύ τυχερά που σε έχουν!

Ευχαριστω μπαρμπουνακι για τα καλα σου λογια!!! ❤️❤️

Μαλλον ξεχειλιζω απο ευτυχια που ζω αυτο το ονειρο!!! 🤩🤰 Κ βλεπω κ τον αντρα μου τοσο ευτυχισμενο κ πληρη κ νιωθω ακομα πιο ευτυχισμενη!!

Προσπαθουσαμε 3 χρονια κ παιδευτηκαμε πολυ ψυχολογικα...

Τωρα γ το μετα, η αληθεια ειναι οτι δν ξερω τι με περιμενει.. 😬😅 φοβαμαι οτι θα πελαγωσω πολυ στην αρχη αλλα επειδη ειμαι ανθρωπος του προγραμματος κ της οργανωσης (κ ολες οι φιλες μου π εχουν μωρακια μου λενε ξανα κ ξανα οτι τα μωρα θελουν προγραμμα) ελπιζω στην πορεια να βρω ρυθμους!! Βεβαια με 2 ειναι πιο ζορικο αλλα τοσα κοριτσια τα καταφεραν, ετσι κι εμεις!!! ✌️✌️💪🏼💪🏼😊

Θυμισε μου, εχεις ενα ακομα παιδακθ, σωστα;; ποσων ετων ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω μπαρμπουνακι για τα καλα σου λογια!!! ❤️❤️

Μαλλον ξεχειλιζω απο ευτυχια που ζω αυτο το ονειρο!!! 🤩🤰 Κ βλεπω κ τον αντρα μου τοσο ευτυχισμενο κ πληρη κ νιωθω ακομα πιο ευτυχισμενη!!

Προσπαθουσαμε 3 χρονια κ παιδευτηκαμε πολυ ψυχολογικα...

Τωρα γ το μετα, η αληθεια ειναι οτι δν ξερω τι με περιμενει.. 😬😅 φοβαμαι οτι θα πελαγωσω πολυ στην αρχη αλλα επειδη ειμαι ανθρωπος του προγραμματος κ της οργανωσης (κ ολες οι φιλες μου π εχουν μωρακια μου λενε ξανα κ ξανα οτι τα μωρα θελουν προγραμμα) ελπιζω στην πορεια να βρω ρυθμους!! Βεβαια με 2 ειναι πιο ζορικο αλλα τοσα κοριτσια τα καταφεραν, ετσι κι εμεις!!! ✌️✌️💪🏼💪🏼😊

Θυμισε μου, εχεις ενα ακομα παιδακθ, σωστα;; ποσων ετων ειναι;

3 χρόνια;πολύ δύσκολο!!στην πρώτη μου εγκυμοσύνη πάνω στη συζήτηση μια "φίλη" που ήταν επίσης έγκυος μετά από χρόνια κ εξωσωματική,μου είχε πει ότι αυτή το θέλει πιο πολύ από εμένα😧τότε μου είχε φανεί τρομερο αυτό που είπε,αλλά μετά τη δικαιολόγησα,είναι άδικο να πρέπει να περάσεις όλο αυτό για ένα παιδί.... Ο μικρός μου είναι σχεδόν 5,δεν το αποφασιζαμε για δεύτερο,σχεδόν το είχα αποκλείσει Να φανταστείς έχω δώσει τα πάντα,μόνο το καρότσι έχει γλυτώσει 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Στις 9 Σεπτεμβρίου!! Εσύ μας είχες το είχες πει ότι θα αραιώσουν τα ραντεβού μετά την αυχενική 😁😁 τουλάχιστον να περάσει γρήγορα ο καιρός να αρχίσω να το νιώθω για να είμαι πιο ήρεμη!! Ευτυχώς τα συμπτώματα έχουν φύγει όλα!! Δεν έχω τίποτα πλέον εκτός από την συχνοουρια η οποία δεν παλεύεται με τίποτα.. Ε και εννοείται η κοιλιά που πετάχτηκε και το στήθος που μεγάλωσε λίγο 😅😅

Ακόμα έχεις αναγουλες? Σοβαρά?? Πω πω πόσο καιρό πιστεύεις ότι θα τα έχεις ακόμα? Τουλάχιστον η κούραση και υπνηλία έφυγε?

Ένα ωραίο κόλπο για να αδειάζει καλύτερα η ουροδόχος κύστη κ να μην έχεις πολλά πέρα δώθε είναι οταν πας τουαλέτα να σκύβεις  λίγο μπροστά το σώμα σου, να έχεις μια κλίση (οξεία γωνία για να καταλάβεις)

Θα δεις διαφορά όταν ουρείς σε αυτήν την κλίση κ όταν είσαι ορθή γωνία 😅 πίστεψε με! Έτσι αδειάζει καλύτερα η κύστη κ κερδίζεις λίγο χρόνο έξτρα μέχρι την επόμενη επίσκεψη.
 

το έχω κ εγώ εξαρχής κ με έχει σώσει 🤪😊

 

ναι έχω απ όλα ακόμα! Έχει κλείσει το στομάχι μου, ναυτίες, υπερβολική Κούραση, διαταραχη ύπνου και ένα αίσθημα hangover με το που ανοίγω το μάτι 😂 

δν ξέρω ποσό θα κρατήσει θα φανεί! Στο δεύτερο είχα την καλύτερη εγκυμοσύνη από άποψη συμπτωμάτων (είχα μόνο υπνηλία τίποτα άλλο που πέρασε στο δεύτερο τρίμηνο κατευθείαν) τώρα καταλαβαίνω ότι κουράζομαι υπερβολικά κ δν βοηθάει κιόλας στο να νιώσω ενέργεια 🤷🏼‍♀️🤪😅😂 

δν πειράζει λίγο υπομονή έρχεται ο χειμώνας να κλειστούμε λίγο μέσα κ πιστεύω τότε θα είναι καλύτερα τα πράγματα! 💪🏽🙏🏼

 

9 Σεπτέμβρη μαζί έχουμε ραντεβού ίδια μέρα μια χαρά ❤️❤️❤️ εμένα μου φαίνεται λες κ ειναι αύριο, λες κ τρέχει ο καιρός γιατί κάθε μέρα είμαι στο πόδι κ δν καταλαβαίνω πως περνάνε οι μέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Βλέπω τα νέα σας και χαίρομαι που όλα είναι καλά!!

Εγώ χάθηκα λίγο γιατί ταλαιπωρήθηκα με μια ίωση και κατευθείαν γαστρεντερίτιδα που κόλλησα στις διακοπές και ημουν αρκετά εξαντλημένη.

Πήγα στο νοσοκομείο του νησιού,ευτυχώς η μικρή ήταν καλά αλλά είχαμε αφυδατωθεί και οι δύο και την Παρασκευή που επέστρεψα με είδε κι ο γιατρός μου και όλα κυλάνε τέλεια!!

Προσπαθήστε να προσέχετε όσο μπορείτε γιατί κυκλοφορούν τα πάντα κ δυστυχώς η ταλαιπωρία μας είναι μεγάλη δεδομένου ότι δε μπορείς να πάρεις και πολλά φάρμακα!!(αν και εμένα ομόφωνα,δυστυχως μου έδωσαν αντιβίωση).

Σε άλλα νέα...η κοιλιά έχει μεγαλώσει πολυυυυυυύ και μου μένει μια βδομάδα για να μπω στον 5ο !!!🩷🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenaki_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Βλέπω τα νέα σας και χαίρομαι που όλα είναι καλά!!

Εγώ χάθηκα λίγο γιατί ταλαιπωρήθηκα με μια ίωση και κατευθείαν γαστρεντερίτιδα που κόλλησα στις διακοπές και ημουν αρκετά εξαντλημένη.

Πήγα στο νοσοκομείο του νησιού,ευτυχώς η μικρή ήταν καλά αλλά είχαμε αφυδατωθεί και οι δύο και την Παρασκευή που επέστρεψα με είδε κι ο γιατρός μου και όλα κυλάνε τέλεια!!

Προσπαθήστε να προσέχετε όσο μπορείτε γιατί κυκλοφορούν τα πάντα κ δυστυχώς η ταλαιπωρία μας είναι μεγάλη δεδομένου ότι δε μπορείς να πάρεις και πολλά φάρμακα!!(αν και εμένα ομόφωνα,δυστυχως μου έδωσαν αντιβίωση).

Σε άλλα νέα...η κοιλιά έχει μεγαλώσει πολυυυυυυύ και μου μένει μια βδομάδα για να μπω στον 5ο !!!🩷🧿

Αχ βρε Ελενακι ναι θέλει προσοχή κυρίως όπως λες για την ταλαιπωρία γιατί κατά τ άλλα μην ανησυχείς δεν παθαίνει κάτι το μωρό στην κοιλιτσα αλλά εμείς εξαντλούμαστε παρά πολύ 🥹 

και αντιβίωση που πήρες μην ανησυχείς για να στην έδωσαν ήταν οκ δν θα σε έβαζαν σε κίνδυνο πλέον αυτά τα πράγματα για την Ιατρική είναι τίποτα! Ευτυχώς προχωράει η επιστήμη συγκριτικά με το παρελθόν! 
 

Περνάει ο καιρός νεράκι 🩷🩷🩷🩷  Ελενακι θύμισέ μου τι περιμένεις τώρα; Κοριτσάκι ή αγοράκι; 

πότε έχεις ξανά ραντεβού; Να το γράψει η @Antonia2 για να μην σας ρωτάω συνέχεια τα ίδια κ τα ίδια 🤪

Κορίτσια συγγνωμη αλλά ξεχνάω πάντα υπερβολικά στις εγκυμοσύνες δν το κάνω επίτηδες (μπορεί κάτι να το έχετε γράψει πολλές φορές αλλά ξεχνάω 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Αχ βρε Ελενακι ναι θέλει προσοχή κυρίως όπως λες για την ταλαιπωρία γιατί κατά τ άλλα μην ανησυχείς δεν παθαίνει κάτι το μωρό στην κοιλιτσα αλλά εμείς εξαντλούμαστε παρά πολύ 🥹 

και αντιβίωση που πήρες μην ανησυχείς για να στην έδωσαν ήταν οκ δν θα σε έβαζαν σε κίνδυνο πλέον αυτά τα πράγματα για την Ιατρική είναι τίποτα! Ευτυχώς προχωράει η επιστήμη συγκριτικά με το παρελθόν! 
 

Περνάει ο καιρός νεράκι 🩷🩷🩷🩷  Ελενακι θύμισέ μου τι περιμένεις τώρα; Κοριτσάκι ή αγοράκι; 

πότε έχεις ξανά ραντεβού; Να το γράψει η @Antonia2 για να μην σας ρωτάω συνέχεια τα ίδια κ τα ίδια 🤪

Κορίτσια συγγνωμη αλλά ξεχνάω πάντα υπερβολικά στις εγκυμοσύνες δν το κάνω επίτηδες (μπορεί κάτι να το έχετε γράψει πολλές φορές αλλά ξεχνάω 😅

Κοριτσάκι!!

Ήταν η ανατροπή που λέγαμε!!

Έχω την Β επιπέδου 24/9 αλλά θα κάνω ενδιάμεσα άλλον έναν υπέρηχο στις 12/9 !!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elenaki_ είπε:

Κοριτσάκι!!

Ήταν η ανατροπή που λέγαμε!!

Έχω την Β επιπέδου 24/9 αλλά θα κάνω ενδιάμεσα άλλον έναν υπέρηχο στις 12/9 !!

 

Αχχχ ναι! ❤️❤️❤️❤️❤️🩷🩷🩷🩷🩷

τωρα θυμήθηκα  ναι που είχες κάνει την Νιπτ κ τελικά είναι κορίτσι! Αλλά κ υγιέστατο κορίτσι 🩷 γιατί είχατε περάσει τότε μια λαχτάρα! 
 

Πως γίνεται να ξεχνάω έτσι ρε παιδί μου! Κάθε εγκυμοσύνη κ χειρότερα! Ευτυχώς μετά τις γέννες επανέρχομαι φουλ 💪🏽

 

συγγνώμη Ελενα! 🥹😅 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenaki_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Βλέπω τα νέα σας και χαίρομαι που όλα είναι καλά!!

Εγώ χάθηκα λίγο γιατί ταλαιπωρήθηκα με μια ίωση και κατευθείαν γαστρεντερίτιδα που κόλλησα στις διακοπές και ημουν αρκετά εξαντλημένη.

Πήγα στο νοσοκομείο του νησιού,ευτυχώς η μικρή ήταν καλά αλλά είχαμε αφυδατωθεί και οι δύο και την Παρασκευή που επέστρεψα με είδε κι ο γιατρός μου και όλα κυλάνε τέλεια!!

Προσπαθήστε να προσέχετε όσο μπορείτε γιατί κυκλοφορούν τα πάντα κ δυστυχώς η ταλαιπωρία μας είναι μεγάλη δεδομένου ότι δε μπορείς να πάρεις και πολλά φάρμακα!!(αν και εμένα ομόφωνα,δυστυχως μου έδωσαν αντιβίωση).

Σε άλλα νέα...η κοιλιά έχει μεγαλώσει πολυυυυυυύ και μου μένει μια βδομάδα για να μπω στον 5ο !!!🩷🧿

Καλημέρα κορίτσι μου!! Τώρα πάει πέρασε!! Θέλει προσοχή από εδώ και πέρα που σιγά σιγά θα αρχίσει το κρύο και θα κάνουν πάρτυ οι ιώσεις!! Το έχω μεγάλο άγχος μιας και δουλεύουμε με κόσμο και εγώ και ο άντρας μου!! Δεν ξέρω πως θα την γλιτώσω!! Έχω να αρρωστήσω χρόνια. Τελευταία φορά ήταν με κοβιντ αλλά νιώθω ότι φέτος δεν θα την γλυτώσω! Αχ πέρασε ο καιρός είδες!! Έρχεται σε ένα μήνα και η β επιπέδου!! Λένε ότι είναι πολύ ωραία εξέταση και ότι βλέπεις πολύ καθαρά το μωράκι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Ένα ωραίο κόλπο για να αδειάζει καλύτερα η ουροδόχος κύστη κ να μην έχεις πολλά πέρα δώθε είναι οταν πας τουαλέτα να σκύβεις  λίγο μπροστά το σώμα σου, να έχεις μια κλίση (οξεία γωνία για να καταλάβεις)

Θα δεις διαφορά όταν ουρείς σε αυτήν την κλίση κ όταν είσαι ορθή γωνία 😅 πίστεψε με! Έτσι αδειάζει καλύτερα η κύστη κ κερδίζεις λίγο χρόνο έξτρα μέχρι την επόμενη επίσκεψη.
 

το έχω κ εγώ εξαρχής κ με έχει σώσει 🤪😊

 

ναι έχω απ όλα ακόμα! Έχει κλείσει το στομάχι μου, ναυτίες, υπερβολική Κούραση, διαταραχη ύπνου και ένα αίσθημα hangover με το που ανοίγω το μάτι 😂 

δν ξέρω ποσό θα κρατήσει θα φανεί! Στο δεύτερο είχα την καλύτερη εγκυμοσύνη από άποψη συμπτωμάτων (είχα μόνο υπνηλία τίποτα άλλο που πέρασε στο δεύτερο τρίμηνο κατευθείαν) τώρα καταλαβαίνω ότι κουράζομαι υπερβολικά κ δν βοηθάει κιόλας στο να νιώσω ενέργεια 🤷🏼‍♀️🤪😅😂 

δν πειράζει λίγο υπομονή έρχεται ο χειμώνας να κλειστούμε λίγο μέσα κ πιστεύω τότε θα είναι καλύτερα τα πράγματα! 💪🏽🙏🏼

 

9 Σεπτέμβρη μαζί έχουμε ραντεβού ίδια μέρα μια χαρά ❤️❤️❤️ εμένα μου φαίνεται λες κ ειναι αύριο, λες κ τρέχει ο καιρός γιατί κάθε μέρα είμαι στο πόδι κ δν καταλαβαίνω πως περνάνε οι μέρες! 

Καλημέρα Χρύσα μου!! Να σου πω την αλήθεια το είχα δοκιμάσει αυτό και όντως αδειάζει καλύτερα η κύστη αλλά δεν ήξερα αν ήταν "σωστό" αλλά τώρα αφού το κάνεις και εσύ τότε θα το κάνω και εγώ 😁😁

Έχετε ακόμα ζέστη εκεί στη Γερμανία? Γιατί νόμιζα ότι αρχίζει πιο νωρίς ο χειμώνας εκεί!  Αχ εγώ τις μετράω τις μέρες να πάω να δω ότι είναι καλά το μωράκι μου 🥰

Κατά τα άλλα κορίτσια εσάς ματώνει η μύτη σας έτσι ξαφνικά? Να ανησυχώ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

Αχχχ ναι! ❤️❤️❤️❤️❤️🩷🩷🩷🩷🩷

τωρα θυμήθηκα  ναι που είχες κάνει την Νιπτ κ τελικά είναι κορίτσι! Αλλά κ υγιέστατο κορίτσι 🩷 γιατί είχατε περάσει τότε μια λαχτάρα! 
 

Πως γίνεται να ξεχνάω έτσι ρε παιδί μου! Κάθε εγκυμοσύνη κ χειρότερα! Ευτυχώς μετά τις γέννες επανέρχομαι φουλ 💪🏽

 

συγγνώμη Ελενα! 🥹😅 😊 

Ναι ναι είναι μια χαρά το κορίτσι μου!!🩷

Κι εγώ έχω αρχίσει να ξεχνάω τελευταία...συμπάσχω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα Χρύσα μου!! Να σου πω την αλήθεια το είχα δοκιμάσει αυτό και όντως αδειάζει καλύτερα η κύστη αλλά δεν ήξερα αν ήταν "σωστό" αλλά τώρα αφού το κάνεις και εσύ τότε θα το κάνω και εγώ 😁😁

Έχετε ακόμα ζέστη εκεί στη Γερμανία? Γιατί νόμιζα ότι αρχίζει πιο νωρίς ο χειμώνας εκεί!  Αχ εγώ τις μετράω τις μέρες να πάω να δω ότι είναι καλά το μωράκι μου 🥰

Κατά τα άλλα κορίτσια εσάς ματώνει η μύτη σας έτσι ξαφνικά? Να ανησυχώ?

Κι εμένα μάτωσε μια φορά ξαφνικά,δεν έτυχε να μου ξανά συμβεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Τώρα πάει πέρασε!! Θέλει προσοχή από εδώ και πέρα που σιγά σιγά θα αρχίσει το κρύο και θα κάνουν πάρτυ οι ιώσεις!! Το έχω μεγάλο άγχος μιας και δουλεύουμε με κόσμο και εγώ και ο άντρας μου!! Δεν ξέρω πως θα την γλιτώσω!! Έχω να αρρωστήσω χρόνια. Τελευταία φορά ήταν με κοβιντ αλλά νιώθω ότι φέτος δεν θα την γλυτώσω! Αχ πέρασε ο καιρός είδες!! Έρχεται σε ένα μήνα και η β επιπέδου!! Λένε ότι είναι πολύ ωραία εξέταση και ότι βλέπεις πολύ καθαρά το μωράκι!! 

Κι εγώ δεν αρρωσταίνω συχνά, αλλά τώρα με τσάκισε και φοβάμαι ότι δε θα τη γλιτωσω κ πάλι γιατί κι εγώ δουλεύω με κόσμο!!

Ναι έρχεται η Β επιπέδου!!!Ανυπομονώ κ αγχώνομαι ταυτόχρονα!!

Οι μεγάλες εξετάσεις με "φοβίζουν" λίγο!!

Προσπαθήσαμε να δούμε κ προχθές τα χαρακτηριστικά της, αλλά δε μας άφησε!

Έβαλε τα χέρια και τον λώρο μπροστά στο πρόσωπο κ κουνιόταν, οπότε δε καταφέραμε να την δούμε!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Ένα ωραίο κόλπο για να αδειάζει καλύτερα η ουροδόχος κύστη κ να μην έχεις πολλά πέρα δώθε είναι οταν πας τουαλέτα να σκύβεις  λίγο μπροστά το σώμα σου, να έχεις μια κλίση (οξεία γωνία για να καταλάβεις)

Θα δεις διαφορά όταν ουρείς σε αυτήν την κλίση κ όταν είσαι ορθή γωνία 😅 πίστεψε με! Έτσι αδειάζει καλύτερα η κύστη κ κερδίζεις λίγο χρόνο έξτρα μέχρι την επόμενη επίσκεψη.
 

το έχω κ εγώ εξαρχής κ με έχει σώσει 🤪😊

 

ναι έχω απ όλα ακόμα! Έχει κλείσει το στομάχι μου, ναυτίες, υπερβολική Κούραση, διαταραχη ύπνου και ένα αίσθημα hangover με το που ανοίγω το μάτι 😂 

δν ξέρω ποσό θα κρατήσει θα φανεί! Στο δεύτερο είχα την καλύτερη εγκυμοσύνη από άποψη συμπτωμάτων (είχα μόνο υπνηλία τίποτα άλλο που πέρασε στο δεύτερο τρίμηνο κατευθείαν) τώρα καταλαβαίνω ότι κουράζομαι υπερβολικά κ δν βοηθάει κιόλας στο να νιώσω ενέργεια 🤷🏼‍♀️🤪😅😂 

δν πειράζει λίγο υπομονή έρχεται ο χειμώνας να κλειστούμε λίγο μέσα κ πιστεύω τότε θα είναι καλύτερα τα πράγματα! 💪🏽🙏🏼

 

9 Σεπτέμβρη μαζί έχουμε ραντεβού ίδια μέρα μια χαρά ❤️❤️❤️ εμένα μου φαίνεται λες κ ειναι αύριο, λες κ τρέχει ο καιρός γιατί κάθε μέρα είμαι στο πόδι κ δν καταλαβαίνω πως περνάνε οι μέρες! 

Μα πως τα ξέρεις όλα αυτά;;εντυπωσιακό!θα το δοκιμάσω κ εγώ. Πως βγαίνει η καθημερινότητα με δύο παιδιά και όλα αυτά τα συμπτώματα;έχεις βοήθεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα Χρύσα μου!! Να σου πω την αλήθεια το είχα δοκιμάσει αυτό και όντως αδειάζει καλύτερα η κύστη αλλά δεν ήξερα αν ήταν "σωστό" αλλά τώρα αφού το κάνεις και εσύ τότε θα το κάνω και εγώ 😁😁

Έχετε ακόμα ζέστη εκεί στη Γερμανία? Γιατί νόμιζα ότι αρχίζει πιο νωρίς ο χειμώνας εκεί!  Αχ εγώ τις μετράω τις μέρες να πάω να δω ότι είναι καλά το μωράκι μου 🥰

Κατά τα άλλα κορίτσια εσάς ματώνει η μύτη σας έτσι ξαφνικά? Να ανησυχώ?

Είναι φυσιολογικό γιατί αυξάνεται το αίμα στην εγκυμοσύνη κ ειδικά με ζέστη καλοκαίρι μπορεί να τρέξει η μύτη 

Εμένα πάντα μου ματώνουν τα ούλα σε όλες τις εγκυμοσύνες! 
 

Ρωτησε κ τον γιατρό σου στο επόμενο ραντεβού αλλά θα σου πει κ αυτός ότι δν είναι κάτι! Το χειμώνα θα είναι καλύτερα!

 

εδω έχουμε ζέστη ακόμα (όχι σαν Ελλάδα πολύ πιο ωραία και νορμαλ) αλλά εδώ έχουμε κ χειμώνα κανονικά με πολλά Χιόνια κ μείον! 
εχουμε κ φθινόπωρο! Όλες τις εποχές κ είναι ωραία 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/8/2024 at 8:21 ΜΜ, ο/η barbounaki04 είπε:

3 χρόνια;πολύ δύσκολο!!στην πρώτη μου εγκυμοσύνη πάνω στη συζήτηση μια "φίλη" που ήταν επίσης έγκυος μετά από χρόνια κ εξωσωματική,μου είχε πει ότι αυτή το θέλει πιο πολύ από εμένα😧τότε μου είχε φανεί τρομερο αυτό που είπε,αλλά μετά τη δικαιολόγησα,είναι άδικο να πρέπει να περάσεις όλο αυτό για ένα παιδί.... Ο μικρός μου είναι σχεδόν 5,δεν το αποφασιζαμε για δεύτερο,σχεδόν το είχα αποκλείσει Να φανταστείς έχω δώσει τα πάντα,μόνο το καρότσι έχει γλυτώσει 😄

Δν υπαρχει πολυ κ λιγο σε αυτα... απλα καποιες γυναικες μπορει να το θελουμε χρονια πριν κ η αληθεια ειναι οτι κ ψυχολογικα σε επηρεαζει ολη αυτη η ακαρπη προσπαθεια... πολλη στεναχωρια, απογοητευση, γκρινια, οπως κ η σχεση περναει διαφορα σταδια... αλλα εκει που δοκιμαζεται η σχεση, ή θα βγει πιο δυνατη ή κατι μπορει να σπασει...

Εμας ευτυχως λειτουργησε θετικα!! Οχι φσκ οτι δν υπηρχαν στιγμες γκρινιας, πχ π ο αντρας μου μπορει ν αμελουσε ν παρει βιταμινες κ να θυμωνα ή π εδειχνε χαλαρος γ ν μη με αγχωνει κι εγω νομιζα οτι αδιαφορουσε κ το ηθελα μονο εγω... ασε, ειναι δυσκολες στιγμες κ γ τους 2 κ μονο η επικοινωνια σωζει το ζευγαρι. Κ φσκ η αγαπη του ενος προς τον αλλο. Γτ κ οι 2 συνειδητα ειπαμε οτι κ να μη μπορεσουμε ν κανουμε παιδακι, παλι μαζι θελουμε ν ειμαστε ως τα γεραματα. 👩‍❤️‍👨

Καθε ζευγαρι εχει τα δικα του εμποδια. Το θεμα ειβαι να ξεπερνιουνται με συνεννοηση, σεβασμο κ αγαπη.

Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! 💙🧿🥰 5 ε;; νομιζω ειναι πολυ καλη διαφορα γτ ειναι πιο μεγαλο παιδακι κ εκφραζεται. Μονο το καροτσι εχεις;;; τωρα διπλο δε βολευει καλυτερα;; ισως καποια φιλη σου ή καντινη συγγενης σου δανεισει πραγματακια π δεν χρειαζεται.. εμενα η κολλητη μου γεννησε 31/1 του '23.. παρακαλαει ν εχω κοριτσακι ν μου δωσει φουλ ρουχαλακια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Αχ βρε Ελενακι ναι θέλει προσοχή κυρίως όπως λες για την ταλαιπωρία γιατί κατά τ άλλα μην ανησυχείς δεν παθαίνει κάτι το μωρό στην κοιλιτσα αλλά εμείς εξαντλούμαστε παρά πολύ 🥹 

και αντιβίωση που πήρες μην ανησυχείς για να στην έδωσαν ήταν οκ δν θα σε έβαζαν σε κίνδυνο πλέον αυτά τα πράγματα για την Ιατρική είναι τίποτα! Ευτυχώς προχωράει η επιστήμη συγκριτικά με το παρελθόν! 
 

Περνάει ο καιρός νεράκι 🩷🩷🩷🩷  Ελενακι θύμισέ μου τι περιμένεις τώρα; Κοριτσάκι ή αγοράκι; 

πότε έχεις ξανά ραντεβού; Να το γράψει η @Antonia2 για να μην σας ρωτάω συνέχεια τα ίδια κ τα ίδια 🤪

Κορίτσια συγγνωμη αλλά ξεχνάω πάντα υπερβολικά στις εγκυμοσύνες δν το κάνω επίτηδες (μπορεί κάτι να το έχετε γράψει πολλές φορές αλλά ξεχνάω 😅

Χρυσα μου ειναι ανανεωμενο το πινακακι μας απλα ειναι πιο πισω στις σελιδες γτ μπιρι-μπιρι λεμε τα νεα μας!! Θα το επισυναψω πιο κατω ν ξερουμε ποια εχει σειρα!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@Annoula1995 Υπερηχος 02/09 - ΠΗΤ 10/02 💙

@Xrisa95 Υπέρηχος 09/09 - ΠΗΤ 15/02 💙

@annitakianna Υπέρηχος 09/09 - ΠΗΤ 13/02 💙

@Antonia2 Υπέρηχος 11/09 - ΠΗΤ 01/03

@Elenaki_ Υπέρηχος 12/09 - Β' επιπέδου 24/09 - ΠΗΤ 04/02 🩷

@elenitsa2. Υπερηχος 18/9 - ΠΗΤ 13/02 💙

@barbounaki04  Αμνιο - ΠΗΤ 28/02

@ΛΕΥΚΗ Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 11/02

@Emma1 Υπερηχος; - ΠΗΤ 01/03

@giogo Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 13/02

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

@Ria_ ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα Χρύσα μου!! Να σου πω την αλήθεια το είχα δοκιμάσει αυτό και όντως αδειάζει καλύτερα η κύστη αλλά δεν ήξερα αν ήταν "σωστό" αλλά τώρα αφού το κάνεις και εσύ τότε θα το κάνω και εγώ 😁😁

Έχετε ακόμα ζέστη εκεί στη Γερμανία? Γιατί νόμιζα ότι αρχίζει πιο νωρίς ο χειμώνας εκεί!  Αχ εγώ τις μετράω τις μέρες να πάω να δω ότι είναι καλά το μωράκι μου 🥰

Κατά τα άλλα κορίτσια εσάς ματώνει η μύτη σας έτσι ξαφνικά? Να ανησυχώ?

Αννιτακι μου κι εγω την ιδια σκεψη μ' εσενα εκανα... φοβομουν οτι δν κανει να σκυψουμε ν μην πιεσω τη μητρα κ τα κουκουνια... 

@Xrisa95 ευχαριστουμε γ το κολπακι!!!🥰❤️ σιγουρα θ το εφαρμοσω γτ κι εγω συχνοουρια αστα... 

Εμενα ματωσε τον Ιουλιο 2 φορες ετσι ξαφνικα αλλα μετα δν ξαναματωσε... νομιζω συμβαινει σε πολλες εγκυους.. μη σε αγχωνει.. ρωτησα κ το γιατρο κ μου αρχισε οτι η ροη του αιματος τωρα ειναι πιο εντονη κ τα επιστημονικα του καταληγοντας ν μην ανησυχω κι οτι ειναι συχνο φαινομενο..😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Διάβασα τα νέα σας και χαίρομαι που είστε όλες καλά. Εμείς σήμερα είμαστε 15+6 και απορώ πως περνάει τόσο γρήγορα ο καιρός. Μιας και αναφέρατε συμπτώματα, εγώ έχω καούρες μετά από κάθε φαγητό και έντονες αυπνίες. Γενικά δεν κοιμάμαι καθόλου, όσο κουρασμένη και να είμαι, και αυτό με έχει διαλύσει. Εύχομαι να περάσει σύντομα γιατί δεν θα αντέξω για πολύ. Ακόμα, η κοιλίτσα έχει στρογγυλέψει-πεταχτεί για τα καλά....

Επίσης από το Σάββατο έχω αρχίσει και νιώθω κάτι μικρά χτυπηματάκια χαμηλά στην κοιλιά, μόνο στο κέντρο, κυρίως μετά από γεύμα και όταν είμαι ξαπλωμένη. @Xrisa95 δώσε μου τα φώτα σου, λες να είναι το μωράκι ή παίζει παιχνίδια το μυαλό μου???

@Antonia2 θα πάνε όλα τέλεια στην αυχενική, θα το δεις💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα να εχουμε!!! 🥰🥰🥰

@ΛΕΥΚΗ μου το εχω κι εγω που κ που αυτο μ το φαγητο.. βασικα χωνευω αρκετα πιο δυσκολα κ πριν δν ειχα τετοιο θεμα. Γι αυτο προσπαθω να τρωω μικροτερες μεριδες συγκριτικα με πριν την κυηση. Πιο μικρα κ πιο συχνα γευματα. Ισως σε βοηθησει κι εσενα! 

Τωρα γ την αυπνια τι ν πω;; ειναι πραγματικα εξαντλητικο. Εγω κοιμαμαι κανονικα, απλα αν ξαπλωσω το απογευματακι κ κοιμηθω λιγο ξερω οτι μετα θ αργησω ν κοιμηθω το βραδυ... οσο επαιρνα προγεστερονη δν ειχα τετοια θεματα. Ειχα τον υπνο στο τσεπακι αλλα μετα π την εκοψα αλλαξε τελειως η υπνηλια που ειχα...

Αχ λες τα χτυπηματακια ν ειναι το μικρουλι σας;;; ελα να ξεκινησει το παρτυ του χορου!!! 🕺💃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα και καλη εβδομαδα να εχουμε!!! 🥰🥰🥰

@ΛΕΥΚΗ μου το εχω κι εγω που κ που αυτο μ το φαγητο.. βασικα χωνευω αρκετα πιο δυσκολα κ πριν δν ειχα τετοιο θεμα. Γι αυτο προσπαθω να τρωω μικροτερες μεριδες συγκριτικα με πριν την κυηση. Πιο μικρα κ πιο συχνα γευματα. Ισως σε βοηθησει κι εσενα! 

Τωρα γ την αυπνια τι ν πω;; ειναι πραγματικα εξαντλητικο. Εγω κοιμαμαι κανονικα, απλα αν ξαπλωσω το απογευματακι κ κοιμηθω λιγο ξερω οτι μετα θ αργησω ν κοιμηθω το βραδυ... οσο επαιρνα προγεστερονη δν ειχα τετοια θεματα. Ειχα τον υπνο στο τσεπακι αλλα μετα π την εκοψα αλλαξε τελειως η υπνηλια που ειχα...

Αχ λες τα χτυπηματακια ν ειναι το μικρουλι σας;;; ελα να ξεκινησει το παρτυ του χορου!!! 🕺💃

Καλημέρα κορίτσι μου, τρώω και εγώ μικρά και συχνά γεύματα αλλά οι καούρες εκεί πάντα. Άλλωστε, δεν μπορώ ακόμα να φάω κανονική ποσότητα μεσημεριανού ας πούμε αλλά πιστεύω πως σε λίγο θα μου ανοίξει η όρεξη, που θα πάει.

Τώρα σχετικά με τον ύπνο, δεν κοιμάμαι έτσι και αλλιώς μεσημέρι ή απόγευμα και ίσως γιαυτό εξαντλούμαι και παραπάνω, αφού δεν κοιμάμαι ούτε το βράδυ. Μάλλον όμως θα αρχίσω να ξαπλώνω το μεσημέρι μετά την δουλειά ώστε να ξεκουράζομαι τότε λίγο. Είναι πολύ κακό να μην μπορείς να κοιμηθείς και να νυστάζει κιόλας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Διάβασα τα νέα σας και χαίρομαι που είστε όλες καλά. Εμείς σήμερα είμαστε 15+6 και απορώ πως περνάει τόσο γρήγορα ο καιρός. Μιας και αναφέρατε συμπτώματα, εγώ έχω καούρες μετά από κάθε φαγητό και έντονες αυπνίες. Γενικά δεν κοιμάμαι καθόλου, όσο κουρασμένη και να είμαι, και αυτό με έχει διαλύσει. Εύχομαι να περάσει σύντομα γιατί δεν θα αντέξω για πολύ. Ακόμα, η κοιλίτσα έχει στρογγυλέψει-πεταχτεί για τα καλά....

Επίσης από το Σάββατο έχω αρχίσει και νιώθω κάτι μικρά χτυπηματάκια χαμηλά στην κοιλιά, μόνο στο κέντρο, κυρίως μετά από γεύμα και όταν είμαι ξαπλωμένη. @Xrisa95 δώσε μου τα φώτα σου, λες να είναι το μωράκι ή παίζει παιχνίδια το μυαλό μου???

@Antonia2 θα πάνε όλα τέλεια στην αυχενική, θα το δεις💞

Κορίτσι μου θα μπορούσε να είναι θα μπορούσε και όχι! 😊 αν έχεις πλακούντα μπροστά είναι λίγο ασυνήθιστο να ειναι σε αυτές τις εβδομάδες κ πρώτη κύηση αλλά ποτέ δεν ξέρεις 😊 αυτό μόνο εσυ θα το επιβεβαιώσεις όσο περνάει ο καιρός κ έχεις πιο έντονες κλωτσιές όποτε θα καταλάβεις κ από το μοτίβο αν ήταν αυτό ❤️ Τις περισσότερες φορές είναι το έντερο γιατί αρχίζουν κ μετακινούνται κ τα όργανα όποτε πέφτει δουλειά κ εκεί 😂😂😂😂 

παντως είναι ωραία που το παρατηρείς γιατί είτε το νιώθεις είτε όχι σίγουρα κλωτσάει ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@barbounaki04 σημερα δν ειχες την αυχενικη σου;;;

Για πες μας τα νεα σου!!! 🥰🥰🥰

Σε σκεφτηκα αρκετες φορες σμρ αλλα ετρεχα κ δν προλαβα ν σου γραψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

@barbounaki04 σημερα δν ειχες την αυχενικη σου;;;

Για πες μας τα νεα σου!!! 🥰🥰🥰

Σε σκεφτηκα αρκετες φορες σμρ αλλα ετρεχα κ δν προλαβα ν σου γραψω...

Το σκεφτόμουνα να γράψω η όχι γιατί δεν ήθελα να σε αγχωσω,αλλά μέχρι να εγκριθεί θα έχεις κάνει την αυχενική σου και θα ξέρεις ότι είναι όλα καλά!

Λοιπόν,εμάς τα νέα μας δεν είναι τα ιδανικά,το ένα μωρό ήταν άψογο στις μετρήσεις,στο άλλο όμως εμφανίστηκε μια μικρή ανεπάρκεια στην τριχλωχινα (κάπως έτσι) βαλβίδα...ο εμβρυολογος είπε ότι κατά πάσα πιθανότητα δεν είναι κάτι,αλλά αυξάνει τις πιθανότητες για χρωμοσομικες ανωμαλίες. Περιμένουμε αύριο και τα τελικά ποσοστά με τις αιματολογικές,αλλά όπως και να έχει,δεν νομίζω ότι θα ηρεμήσω μέχρι να κάνω αμνιο (είχαμε αποφασίσει ούτως η άλλως ότι θα κάνουμε για προσωπικούς λόγους). Δεν θέλω να σκέφτομαι το τι θα συμβεί εάν πράγματι βγει κάτι και ελπίζω να διορθωθεί σε επόμενη εξέταση,όπως μας είπε κ ο γιατρός. Νιώθω τρομερές ενοχές για την άρνηση με την οποία αντιμετώπισα αυτη την εγκυμοσύνη 🥺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εεε εντάξει είσαι μικρούλα γι' αυτό! & εμείς οι γριές η 35αρες με ΑΜΗ 2,99 κουτσά στραβά καλά μας λες..!!! 😅
    • Περαστικα κοπελα μου, εισαι πραγματικα πολυ γενναια! Καλη αναρρωση και ολα θα πανε καλα! Σιγα σιγα θα γινουν ολα. Κραταω οτι ακουσες το ενστικτο σου, το γιατρο σου και τη μητερα σου που ειχε σχετικη εμπειρια δυστυχως η καημενη.. Το οτι η μητερα σου καταφετε να αποκτησει εσενα να σου δινει δυναμη! Και εσυ θα τα καταφερεις!
    • @kokkinoskoufitsaΠραγματικά σε θαυμαζω για την δύναμη που εδειξες σε αυτή τη δύσκολη στιγμή! Έγινε το καλύτερο για την υγεία σου και ειμαι σίγουρη οτι το μωράκι που περιμένεις με τον εναν ή τον αλλο τρόπο θα το αποκτήσεις! Καλη ανάρρωση κορίτσι μου ολα θα πάνε καλά 🙏🙏🙏
    • Η ψυχολογία μου άλλαξε εντελώς με το που πάτησα στερια... και μόνο που είχα τη μάνα μου μαζί και stand by το γενεσις, ήμουν πολύ καλά παρα τον πόνο μου... Η μάνα μου έχοντας πείρα στα εξωμητρια κατάλαβε ότι ήταν αυτό κ με πίεσε να φύγω απ το νησι αμέσως, χωρίς να μου πει τι νομίζει, για να μη φοβηθω. Αν δεν, εκεί θα εμενα και ποιος ξέρει τι θα γινόταν... Σχετικά με τις 8 εβδομάδες, ο γιατρός μου είπε ότι η εξωμητρια άνετα φτάνει 3μηνο μ την ελαστικότητα της σάλπιγγας, όπως και τις 3 φορές στη μάνα μου, που τότε δεν είχαν ούτε χοριακες ούτε τίποτα και το 1ο σύμπτωμα ήταν οι πόνοι του υγρού στην κοιλιά... Ο γιατρός μου είπε ότι γίνεται να αφαιρεθεί το κυημα και να σωθει ή σάλπιγγα αλλά ο ίδιος το κάνει μόνο με γραπτή συγκατάθεση της ασθενούς γιατί είναι σχεδόν βέβαιο ότι η ίδια σάλπιγγα θα δώσει ξανά εξωμητριο (κ εδω θα πω μαμά, έτσι κατάφερε να έχει 3 και όχι 2 εξωμητρια) Για όσες ρωτάτε γιατί έγινε, είχα έναν προδιαθεσιακο παράγοντα. Προηγούμενη επέμβαση κοιλιακής χώρας κ πιθανές συμφησεις. Το οποίο με οδηγεί αυτή τη στιγμή να μη διανοούμαι φυσική σύλληψη, ηταν τοσο επώδυνο αυτό που εζησα που ειλικρινά δε θέλω να το εχω στο μυαλό ουτε σαν ιδεα. Δεν ξέρω αμ φύγει σιγα σιγα ο φόβος αλλα σίγουρα θα του μιλήσω για εξωσωματική στο μεθαυριανο ραντεβού πριν φύγω.  Τελικά το λογιστήριο ευτυχώς μας ενημέρωσε ότι το 3.500 ο γιατρός είπε να γίνει 2.500 επειδή είμαι πελάτισσα...   Θα βγω την Πέμπτη το απόγευμα αν όλα είναι οκ!! Θα με δει τότε !! Νομίζω ότι απάντησα σε όλα πάνω κάτω, είμαι κομμάτια τώρα, μόλις τελείωσα με φάρμακα ορους ενέσεις επισκέψεις κ το μυαλό ακόμα δεν το λες και καλά 🤣
    • Αυτά τα πετρώματα είναι οι συσπάσεις. Εμένα το Σάββατο αυτά γίνονταν πιο τακτικά, διαρκούσαν περισσότερο, ήταν πιο έντονα και επώδυνα και δεν υποχωρούσαν όσο περνούσε η ώρα (είχαν περάσει 3 ώρες και δεν σταματούσαν ή δεν αραίωναν). Εκεί κατάλαβα ότι δεν είναι προπαρασκευάστηκες και πήρα μαία και γιατρο. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...