Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Φουλ αγοράκια προς το παρόν 💙💙💙

Eμενα Χρυσά μου δε μου έβαλε 3D στην αυχενική,ίσως όμως επειδή πήγαμε κολπικά και τρέξαμε λίγο παραπάνω την όλη διαδικασία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elenaki_ είπε:

Eμενα Χρυσά μου δε μου έβαλε 3D στην αυχενική,ίσως όμως επειδή πήγαμε κολπικά και τρέξαμε λίγο παραπάνω την όλη διαδικασία!!

Ναι σίγουρα μπορεί να έπαιξε ρολο είχατε κ το άγχος κιόλας με αυτό το εύρημα. 🙏🏼😊 Απ ότι έχω καταλάβει κ σε άλλες συζητήσεις δεν βάζουν όλοι 3D γι αυτό κ εγώ εδώ δεν περιμένω να μου βάλουν. 
διάβαζα πρόσφατα σε άρθρο γυναικολόγου ότι το 5D που θα βάζουν σε λίγο με την ψηφιακή ανάλυση θα σου δείχνει πως είναι το μωράκι ακριβως. Έπαθα σοκ ήταν αληθοφανές όντως σαν φωτογραφία έξω από την κοιλιά. Η τεχνολογία προχωράει αλλά να πω την αλήθεια κ η στιγμή που το βλέπεις πρώτη φορά πως είναι είναι μοναδικηηηηη, είναι αυτή η γλυκιά αναμονή για να δεις πως μοιάζει  ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες ❤️❤️

@elenitsa2. ανυπομονούμε κ για εσένα ❤️❤️

 

αν θέλετε όσες γνωρίζετε γράψτε μας μαζεμένα ΠΗΤ κ επόμενο ραντεβού ( το Ελενακι μας έχει γράψει κ ίσως είναι το πρώτο που θα ανοίξει το χορό με την ΠΗΤ 4/2😊😍)  για να μπορέσει να τα συμπληρώσει Αντωνια μαζι με το φύλο όσες καταφέρατε κ είδατε ❤️❤️❤️❤️

οταν μπορέσει η Αντωνία μας γιατί είναι κ διακοπές, μην της βάλουμε αγγαρεία 😍😍😍😍

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας και ανταποδίδω!! Μακάρι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους για όλες τις μέλλουσες μανουλες!! @Xrisa95 μου ναι μου έδωσε 13-2 ΠΗΤ 🩵🩵 όσο για τις φωτογραφίες 3D όχι δεν μου έδωσε!! Βασικά ο υπέρηχος δεν ήταν καν 3D  ήταν κανονικός υπέρηχος 🤔🤔 πιο καθαρός βέβαια και μου προώθησε όλες τις φωτογραφίες στο e mail!! Έπρεπε να είναι 3D?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, εμένα μου έδωσε φωτογραφίες και το χαρτί γράφει 4D. Νόμιζα πως θα είχαν χρώμα αυτές οι αναλύσεις αλλά τελικά οι φωτογραφίες μοιάζουν με κλασσικό υπέρηχο. Επίσης δεν μου ανέφερε κάτι για ΠΗΤ. Επ΄ρεπε να ρωτήσω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εμένα μου έδωσε φωτογραφίες και το χαρτί γράφει 4D. Νόμιζα πως θα είχαν χρώμα αυτές οι αναλύσεις αλλά τελικά οι φωτογραφίες μοιάζουν με κλασσικό υπέρηχο. Επίσης δεν μου ανέφερε κάτι για ΠΗΤ. Επ΄ρεπε να ρωτήσω???

Καλημέρα!!

Για δες στις απαντήσεις  σου πάνω πάνω πρέπει να γράφει ΠΗΤ, ακόμα κι αν δε στο είπε σίγουρα στο έχει γράψει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εμένα μου έδωσε φωτογραφίες και το χαρτί γράφει 4D. Νόμιζα πως θα είχαν χρώμα αυτές οι αναλύσεις αλλά τελικά οι φωτογραφίες μοιάζουν με κλασσικό υπέρηχο. Επίσης δεν μου ανέφερε κάτι για ΠΗΤ. Επ΄ρεπε να ρωτήσω???

Κορίτσι μου και μένα έτσι μοιάζουν και δεν πρόσεξα πάνω αν γράφουν κάτι!! Όσο για την ΠΗΤ το γράφει στο χαρτί που σου έδωσε στο τέλος όπου γράφει και τις πιθανότητες για τις τρισωμιες!! Δεν σου έδωσε κάποιο χαρτί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Ναι σίγουρα μπορεί να έπαιξε ρολο είχατε κ το άγχος κιόλας με αυτό το εύρημα. 🙏🏼😊 Απ ότι έχω καταλάβει κ σε άλλες συζητήσεις δεν βάζουν όλοι 3D γι αυτό κ εγώ εδώ δεν περιμένω να μου βάλουν. 
διάβαζα πρόσφατα σε άρθρο γυναικολόγου ότι το 5D που θα βάζουν σε λίγο με την ψηφιακή ανάλυση θα σου δείχνει πως είναι το μωράκι ακριβως. Έπαθα σοκ ήταν αληθοφανές όντως σαν φωτογραφία έξω από την κοιλιά. Η τεχνολογία προχωράει αλλά να πω την αλήθεια κ η στιγμή που το βλέπεις πρώτη φορά πως είναι είναι μοναδικηηηηη, είναι αυτή η γλυκιά αναμονή για να δεις πως μοιάζει  ❤️❤️❤️ 

Καλημέρα!!!

Το έχω δει το 5D και πραγματικά είναι σοκαριστικό!!!!

Εμένα σε προηγούμενο υπέρηχο μου είχε κάνει 4D αλλά ήταν τόσο μικρό...σαν φασολάκι με χέρια και πόδια!!!😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenaki_ είπε:

Καλημέρα!!

Για δες στις απαντήσεις  σου πάνω πάνω πρέπει να γράφει ΠΗΤ, ακόμα κι αν δε στο είπε σίγουρα στο έχει γράψει!!!

 

στις Just now, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου και μένα έτσι μοιάζουν και δεν πρόσεξα πάνω αν γράφουν κάτι!! Όσο για την ΠΗΤ το γράφει στο χαρτί που σου έδωσε στο τέλος όπου γράφει και τις πιθανότητες για τις τρισωμιες!! Δεν σου έδωσε κάποιο χαρτί?

Ναι μου έδωσε. Θα το δω το μεσημέρι στο σπίτι, μάλλον δεν το πρόσεξα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elenaki_ είπε:

Καλημέρα!!!

Το έχω δει το 5D και πραγματικά είναι σοκαριστικό!!!!

Εμένα σε προηγούμενο υπέρηχο μου είχε κάνει 4D αλλά ήταν τόσο μικρό...σαν φασολάκι με χέρια και πόδια!!!😛

Αχ αλήθεια?? Τι ωραία 🥰... Εμείς εδώ στη Σέρρες βρε κορίτσια έχουμε μόνο 2 γιατρούς που κάνουν αυχενική!! Και δεν νομίζω ότι κάποιος από αυτούς να έχει τέτοια τεχνολογία.. πάντως θα ρωτήσω την γιατρό μου να μου πει αν ο δεύτερος έχει καλύτερα μηχανήματα να κάνω σε αυτόν την β επιπέδου 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Αχ αλήθεια?? Τι ωραία 🥰... Εμείς εδώ στη Σέρρες βρε κορίτσια έχουμε μόνο 2 γιατρούς που κάνουν αυχενική!! Και δεν νομίζω ότι κάποιος από αυτούς να έχει τέτοια τεχνολογία.. πάντως θα ρωτήσω την γιατρό μου να μου πει αν ο δεύτερος έχει καλύτερα μηχανήματα να κάνω σε αυτόν την β επιπέδου 😁😁

Το έχω δει στο διαδίκτυο,όχι σε εφαρμογή!!!Ούτε στην Αθήνα υπάρχει ακόμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!! ❤️

Τελευταια μερα του ιουλιου σμρ!!! Λιγο εμεινε για το καλοκαιρακι.. 🏖🍉🍦👙 (βεβαια μονο τωρα το απολαμβανω γτ στην Αθηνα ηταν μαρτυριο με τοση ζεστη.....🥵)

Εννοειται ν γραψετε Πητ κ φυλα οσες γνωριζετε!!! Εγω τωρα διακοπαρω οποτε βρισκω χρονο ν μπω στην ομαδουλα μας!!! Κ υπερηχο αν ξερετε, για να ξερουμε ποια εχει σειρα γ το γιατρο!!!

Σχετικα μ το 3D, εμας ο γιατρος μας εδωσε απ την αρχη εγχρωμες 3D φωτο σε σκληρο χαρτι κ μου τις εστειλε στο viber. Πολυ γελιο!!!! Στον 1ο υπερηχο ηταν σαν ιπποκαμπακια αλλα στο δευτερο σχηματιστηκαν ανθρωπακια με μπουνιτσες, ποδαρακια, κεφαλακια!!!🥹🥹🥹 ειναι τρομερο που εχει φτασει η επιστημη!!! Θ μου πεις εδω ζουμε το μεγαλυτερο θαυμα λογω της επιστημης....

Α μας εστειλε κ βιντεο απ το ενα (ασπρομαυρο αυτο) γτ οπως το τραβουσε κουνουσε τις μπουνιτσες του λες κ μας χαιρετουσε!!!😊🥹🥰❤️ το βλεπω ισα με 10-15 φορες τη μερα!!!😅😅 χαζομαμα απ τωρα!!!🫠

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εμένα μου έδωσε φωτογραφίες και το χαρτί γράφει 4D. Νόμιζα πως θα είχαν χρώμα αυτές οι αναλύσεις αλλά τελικά οι φωτογραφίες μοιάζουν με κλασσικό υπέρηχο. Επίσης δεν μου ανέφερε κάτι για ΠΗΤ. Επ΄ρεπε να ρωτήσω???

Ένα λεπτό να σας βάλω φωτό πως είναι το 3D έχουν χρώμα μπεζ κόκκινο 

 

Πητ γράφει πάνω πάνω στο Χαρτί που θα σου δώσουν με τις μετρήσεις κ τα νούμερα. Γράφει πητ με βάση ΤΕΡ κ από κάτω διορθωμένη πητ με βάση την υπερηχογραφικη εικόνα. Εμείς κρατάμε την δεύτερη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elenaki_ είπε:

Το έχω δει στο διαδίκτυο,όχι σε εφαρμογή!!!Ούτε στην Αθήνα υπάρχει ακόμα!!

3D κανονικά πρέπει να κάνουν όλοι πλέον είναι πια παλιά απεικονιστική μέθοδος γιατί όπως λένε κ τα κορίτσια μας πλέον καθιερώνεται το 4D κ σε κάποιες χώρες είναι ήδη γεγονός το 5D. 
 

και Αθήνα κ Λάρισα που έκανα εγώ αυχενική κάνανε κανονικά 3D σε όσους είχα ρωτήσει τότε εμβρυολογους γιατί μάζευα συστάσεις 😊

 

καλο είναι κ οι εμβρυολογοι κ οι γυναικολόγοι να αγοράζουν κ να εκσυγχρονίζουν τα μηχανήματα τους γιατί έχουν πιο ακριβείς μετρήσεις.
 

Γερμανία μέχρι τώρα από τον γιατρό που έχω εγώ έχει σύγχρονο μηχάνημα μου είπε το άλλαξε πριν λίγο καιρό κ όντως οι υπέρηχοι είναι πολύ λεπτομερείς σε σχέση με τα άλλα μου παιδάκια!  😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Αυτή είναι η κόρη μου στην αυχενική πριν 5 χρονια 😊 είναι 3D. 

53E635DC-2877-4992-8A9B-363D8D27063E.jpeg

Πω πωωω θα τρελαθώωωω🤗

Πίστευα πως θα έπαιρνα τέτοιες εικόνες αλλά δυστυχώς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Εμείς αυτό πήραμε και στο χαρτί λέει ανάλυση 4D

Εικόνα.jpg

Κι εγώ αυτό πήρα!!!

Αλλά σε προηγούμενο υπέρηχο είχα σαν της Χρύσας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Εμείς αυτό πήραμε και στο χαρτί λέει ανάλυση 4D

Εικόνα.jpg

Και εμείς ακριβώς τέτοιο πήραμε!!! Δυστυχώς εμείς δεν έχουμε και πολλές επιλογές 😭😭 

Πάντως πολύ όμορφο το μωρό σου Λευκη μου!! Έχει φωτογένεια 🥰🥰 νομίζω ότι είναι κοριτσάκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Και εμείς ακριβώς τέτοιο πήραμε!!! Δυστυχώς εμείς δεν έχουμε και πολλές επιλογές 😭😭 

Πάντως πολύ όμορφο το μωρό σου Λευκη μου!! Έχει φωτογένεια 🥰🥰 νομίζω ότι είναι κοριτσάκι 

Ναιιι και εγώ αυτό νομίζω!!!!🤗❤️

Κάθομαι και τις χαζεύω και λιώνω🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια μου όλα πήγαν υπέροχα. Ο γιατρός ήταν πολύ ευχαριστημένος. Περιμένουμε τώρα και τα αποτελέσματα των αιματολογικών..

Ολοκληρο ανθρωπάκι είναι και ευτυχως έκανε τούμπες συνέχεια και δεν μας δυσκόλεψε στην εξέταση. Ο γιατρός είπε ότι έχει και μεγάλη κοιλιά 😂😂😂

Το φύλο δυστυχώς δεν το είδαμε, αλλά δεν πειράζει. Την επόμενη φορά.

ευχομαι για όλες να έχετε τόσο όμορφα νέα με τα μπεμπάκια σας🙏🙏

σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον ❤️❤️❤️ Περιμένουμε νέα και από τις υπόλοιπες μανούλες!!!!

 

στις πριν 18 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου όμορφα!!! Όλα καλά!! Όλα είναι πάρα πολύ καλά!! Είδαμε τα πάντα! Όλα τα όργανα ακούσαμε καρδούλα εννοείται 165 παλμούς μετρήσαμε την αυχενική διαφάνεια το υγρό 1.4mm αν το λέω σωστά.. είπε ότι είναι άψογο!! Για τρισωμια 21εχουμε 1-10.000 

18 έχουμε 1- 9000

13εχουμε 1-20000

Θα περιμένουμε και την pap-a για να έχουμε μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα!! Αλλά γενικά είμαστε σε καλό δρόμο!! Επίσης είμαστε 11+5 δηλαδή 3-4 μέρες πιο μεγάλο!! Και είναι 🩵🩵🩵🩵 αγοράκι κατά 90% 🥰🥰🥰🩵🩵 .. είμαι τόσο χαρούμενη και ευτυχισμένη!! Εύχομαι όλες να έχουμε ευχάριστα και μόνο..  @elenitsa2. Κορίτσι μου όποτε μπορέσεις γράψε μας νέα σου!! Θα περιμένουμε 

κοριτσια μου πολυ χαιρομαι που πήγαν ολα τελεια για ολες !!! ετσι να συνεχισουμε μέχρι το τελος ❤️❤️❤️ και εμάς η γιατρός τα είδε ολα πολυ καλα και περιμενω σημερα να με παρει ο γιατρός μου και για τα αποτελέσματα από την αίματος. είμαι στις ιδέες μερες ακριβως με την @annitakianna🩷 με πητ 13.02… την ρωτησα και για το φύλο αλλά επέμενε ότι δεν μπορούμε να ξερουμε από τωρα (ενώ το μωρο κουνιόταν κανονικα δεν είχαμε τετοιο προβλημα)  και ότι το βλέπουμε κανονικα στην β επιπέδου… εμένα ο γιατρός μου μου είχε πει ότι θα το δουμε μέσα στον αυγουστο οποτε θα περιμενω να πάω να με δει 😅 αν και σκεφτηκα ότι αφού δεν μπορούσε να το δει μαλλον είναι κοριτσακι ότι συμφέρει τον καθενα κοριτσια !!!🤣  ολα καλα παντως!  δεν μας έδωσε πιθανότητες στο χαρτί χθες και μας ειπε ότι θα φαίνονται στο χαρτί που θα μου στειλουν σημερα, και όταν με πήρε ο γιατρός μου ειπε και αυτος ότι τα είδε ολα καλα και ήταν χαρούμενος 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elenitsa2. είπε:

 

κοριτσια μου πολυ χαιρομαι που πήγαν ολα τελεια για ολες !!! ετσι να συνεχισουμε μέχρι το τελος ❤️❤️❤️ και εμάς η γιατρός τα είδε ολα πολυ καλα και περιμενω σημερα να με παρει ο γιατρός μου και για τα αποτελέσματα από την αίματος. είμαι στις ιδέες μερες ακριβως με την @annitakianna🩷 με πητ 13.02… την ρωτησα και για το φύλο αλλά επέμενε ότι δεν μπορούμε να ξερουμε από τωρα (ενώ το μωρο κουνιόταν κανονικα δεν είχαμε τετοιο προβλημα)  και ότι το βλέπουμε κανονικα στην β επιπέδου… εμένα ο γιατρός μου μου είχε πει ότι θα το δουμε μέσα στον αυγουστο οποτε θα περιμενω να πάω να με δει 😅 αν και σκεφτηκα ότι αφού δεν μπορούσε να το δει μαλλον είναι κοριτσακι ότι συμφέρει τον καθενα κοριτσια !!!🤣  ολα καλα παντως!  δεν μας έδωσε πιθανότητες στο χαρτί χθες και μας ειπε ότι θα φαίνονται στο χαρτί που θα μου στειλουν σημερα, και όταν με πήρε ο γιατρός μου ειπε και αυτος ότι τα είδε ολα καλα και ήταν χαρούμενος 

 

Κορίτσι μου πόσο χάρηκα!! Επιτέλους μας απάντησες!!! Μας εσκασες μωρέ από χθες!! Αχ μαζί είμαστε εε?? Να σου πω το είχα στο νου μιας και ήμασταν ήδη πολύ κοντά στις μέρες 🩵 αχ μάλλον κοριτσάκι έχεις για να μην ήταν σίγουρος ο γιατρός!! Γιατί σε εμάς φάνηκε πεντακάθαρα οπότε θεωρώ ότι όταν αργεί να φανεί είναι κορίτσι!! Γερό είναι πάντως τώρα από εκεί και πέρα να είναι αυτό που θες εύχομαι ♥️♥️🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η elenitsa2. είπε:

 

κοριτσια μου πολυ χαιρομαι που πήγαν ολα τελεια για ολες !!! ετσι να συνεχισουμε μέχρι το τελος ❤️❤️❤️ και εμάς η γιατρός τα είδε ολα πολυ καλα και περιμενω σημερα να με παρει ο γιατρός μου και για τα αποτελέσματα από την αίματος. είμαι στις ιδέες μερες ακριβως με την @annitakianna🩷 με πητ 13.02… την ρωτησα και για το φύλο αλλά επέμενε ότι δεν μπορούμε να ξερουμε από τωρα (ενώ το μωρο κουνιόταν κανονικα δεν είχαμε τετοιο προβλημα)  και ότι το βλέπουμε κανονικα στην β επιπέδου… εμένα ο γιατρός μου μου είχε πει ότι θα το δουμε μέσα στον αυγουστο οποτε θα περιμενω να πάω να με δει 😅 αν και σκεφτηκα ότι αφού δεν μπορούσε να το δει μαλλον είναι κοριτσακι ότι συμφέρει τον καθενα κοριτσια !!!🤣  ολα καλα παντως!  δεν μας έδωσε πιθανότητες στο χαρτί χθες και μας ειπε ότι θα φαίνονται στο χαρτί που θα μου στειλουν σημερα, και όταν με πήρε ο γιατρός μου ειπε και αυτος ότι τα είδε ολα καλα και ήταν χαρούμενος 

 

Άντε μπράβο κορίτσι μου, χαίρομαι που πήγαν όλα καλά. Μας βλέπω για κοριτσάκια και τις δυο μας!!!! Υπομονή θα μάθουμε🧡 Σημασία έχει που είναι καλά τα ζουζούνια μας🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Πω πωωω θα τρελαθώωωω🤗

Πίστευα πως θα έπαιρνα τέτοιες εικόνες αλλά δυστυχώς....

Έχω κι άλλες που κοιτάει ακριβώς τον υπέρηχο έχει πολύ πλακα 😍😊

 

η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα κ στο τρίτο μου παιδάκι να έχω για να μην το αδικήσω αλλά θα δούμε ίσως έχουνε θα ρωτήσω τον εμβρυολογο 🙏🏼💪🏽😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η elenitsa2. είπε:

 

κοριτσια μου πολυ χαιρομαι που πήγαν ολα τελεια για ολες !!! ετσι να συνεχισουμε μέχρι το τελος ❤️❤️❤️ και εμάς η γιατρός τα είδε ολα πολυ καλα και περιμενω σημερα να με παρει ο γιατρός μου και για τα αποτελέσματα από την αίματος. είμαι στις ιδέες μερες ακριβως με την @annitakianna🩷 με πητ 13.02… την ρωτησα και για το φύλο αλλά επέμενε ότι δεν μπορούμε να ξερουμε από τωρα (ενώ το μωρο κουνιόταν κανονικα δεν είχαμε τετοιο προβλημα)  και ότι το βλέπουμε κανονικα στην β επιπέδου… εμένα ο γιατρός μου μου είχε πει ότι θα το δουμε μέσα στον αυγουστο οποτε θα περιμενω να πάω να με δει 😅 αν και σκεφτηκα ότι αφού δεν μπορούσε να το δει μαλλον είναι κοριτσακι ότι συμφέρει τον καθενα κοριτσια !!!🤣  ολα καλα παντως!  δεν μας έδωσε πιθανότητες στο χαρτί χθες και μας ειπε ότι θα φαίνονται στο χαρτί που θα μου στειλουν σημερα, και όταν με πήρε ο γιατρός μου ειπε και αυτος ότι τα είδε ολα καλα και ήταν χαρούμενος 

 

Μπράβο Ελενίτσα καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη και όλα να κυλήσουν υπέροχα ❤️❤️❤️❤️❤️ 

 

επομενο ραντεβού σου έδωσε ημερομηνία; Είναι μετά τον Δεκαπενταύγουστο;; 
 

εγω να πω την αλήθεια που έχω και τα δυο φύλα απο την αυχενική είχαν πολύ καλή θέση και το είδαμε με σιγουριά. Μάλιστα η εμβρυολογος μου είχε εξηγήσει ότι τα γεννητικά όργανα σ αυτήν την ηλικία προεξέχουν και τα δυο κ δυσκολεύουν λίγο τον γιατρό να δει με σιγουριά. (Μου το είχε δείξει κιόλας στον υπέρηχο) 

αλλα η διαφορά είναι αν κοιτάνε προς τα πάνω ή προς τα κάτω (δεν θυμάμαι ποιο είναι ποιο αλλά μ είπε γι αυτό θέλουν καλή θέση για να το διακρίνουν) 

ο γιατρός εδώ μου λέει ότι παίζει ρόλο κ η εμπειρία για να καταλάβουν. Σίγουρα όμως Ελενίτσα πολύ σύντομα θα μάθεις από τον γιατρό σου κ μέχρι την β’ επιπέδου θα ξέρεις. 
 

ανάλογα φυσικά κ τα μηχανήματα του κάθε γιατρού. 
 

Πολύ χαιρόμαστε με τα νέα σου ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...