Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσια καφέ πίνετε; εγω στην αρχή είχα φοβηθεί με αυτά που διαβαζα στο ιντερνετ ( να μου πεις τι περιμενες από το ιντερνετ ;;🤣)και τον είχα κοψει μετα που το ξανασυζητήσα με τον γιατρο μου μου ειπε απλά να προσεχω αν πιω κοκα κολα τσάι και ροφήματα απεξω (εξτρα καφεΐνη) μην ξεπερνάω το όριο οποτε τωρα πια πινω το πρωι συνήθως και αν δεν πιω ξερω ότι έχω δυνατότητα να πιω κοκα κολα ή κατι αλλο 😅🤷🏼‍♀️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου @ΛΕΥΚΗ @annitakianna @elenitsa2. αυριο ειναι μεγαλη μερα για την ομαδουλα μας!!!❤️❤️❤️🥰🥰🥰

Νιωθω την αγωνια σας κ ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα τελεια κ τα κουκουνια σας να ειναι υγιεστατα!!!🙏❤️🧿

θυμιστε μας ωρες!!

Λευκη μου εσυ 12;

Αννιτα μου στις 5;

Δεν ειμαι σιγουρη αν τα συγκρατησα σωστα...

Κορίτσια μου καλό απόγευμα να έχετε. Μόλις έφτασα και εγώ στην Αθήνα και περιμένω πως και πως να περάσουν οι ώρες για να δούμε αύριο το ζουζούνι μας. Στις 11 είμαστε εμείς. Εύχομαι να πάνε όλα υπέροχα για όλες μας και να γεμίσουμε χαρμόσυνα νέα το θεματάκι μας❤️🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η elenitsa2. είπε:

κοριτσια καφέ πίνετε; εγω στην αρχή είχα φοβηθεί με αυτά που διαβαζα στο ιντερνετ ( να μου πεις τι περιμενες από το ιντερνετ ;;🤣)και τον είχα κοψει μετα που το ξανασυζητήσα με τον γιατρο μου μου ειπε απλά να προσεχω αν πιω κοκα κολα τσάι και ροφήματα απεξω (εξτρα καφεΐνη) μην ξεπερνάω το όριο οποτε τωρα πια πινω το πρωι συνήθως και αν δεν πιω ξερω ότι έχω δυνατότητα να πιω κοκα κολα ή κατι αλλο 😅🤷🏼‍♀️ 

Κορίτσι μου εμένα μου είπε έναν καφέ την ημέρα!! Και πίνω έναν εσπρέσσο κάθε απόγευμα!! Και μια φορά την εβδομάδα (κάθε Κυριακή) πίνω και μια κόλα!! Νομίζω ότι ένας καφές επιτρέπεται!! Βέβαια όχι τον απολαμβάνω πολύ μιας και χωρίς τσιγάρο δεν είναι το ίδιο αλλά έστω για να ξυπνάει λίγο ο οργανισμός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια μου καλό απόγευμα να έχετε. Μόλις έφτασα και εγώ στην Αθήνα και περιμένω πως και πως να περάσουν οι ώρες για να δούμε αύριο το ζουζούνι μας. Στις 11 είμαστε εμείς. Εύχομαι να πάνε όλα υπέροχα για όλες μας και να γεμίσουμε χαρμόσυνα νέα το θεματάκι μας❤️🙏🙏🙏🙏

Αχ πολύ ωραία κορίτσι μου!! Είσαι και πρώτη και έχεις και νωρίς νωρίς το ραντεβού οπότε όντως αύριο όλη την ημέρα θα λέμε τα νέα μας!! Όλα θα πάνε καλά είμαι σίγουρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!🥰

Η μεγαλη μερα εφτασεεεε!!!!

Να πανε ολα τελεια!!!! Να ειναι τα κουκουνια σας γερα κ μακαρι να μαθετε κ φυλο!!!🙏🙏🙏🙏👶👶👶❤️❤️❤️🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Θα αναμενουμε τα νεα σας!!!!💞💞💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η elenitsa2. είπε:

κοριτσια καφέ πίνετε; εγω στην αρχή είχα φοβηθεί με αυτά που διαβαζα στο ιντερνετ ( να μου πεις τι περιμενες από το ιντερνετ ;;🤣)και τον είχα κοψει μετα που το ξανασυζητήσα με τον γιατρο μου μου ειπε απλά να προσεχω αν πιω κοκα κολα τσάι και ροφήματα απεξω (εξτρα καφεΐνη) μην ξεπερνάω το όριο οποτε τωρα πια πινω το πρωι συνήθως και αν δεν πιω ξερω ότι έχω δυνατότητα να πιω κοκα κολα ή κατι αλλο 😅🤷🏼‍♀️ 

Κοριτσι μου εγω γνκ δν πινω καφε... αλλα ο γιατρος μου ειπε μεχρι 1 καφε τη μερα επιτρεπεται!!! Επισης μου ειπε ο,τι κι σ εσενα σχετικα μ το συνδυασμο καφεινης...

Γνκ αποφευγω τα αναψυκτικα.. πινω κανα φυσικο χυμο κι αν δεν εχουν ή εχει περασει η ωρα πινω κανα χυμο εμφιαλωμενο (σε καφε-μπαρ) αλλιως πολυυυυ νερο.. (σε ταβερνες πχ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elenaki_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Καλά αποτελέσματα σε όσες έχουν σήμερα το ραντεβού τους!! Περιμένουμε τα νέα σας!!!!!!!!!♥️🧿👶

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!🥰

Η μεγαλη μερα εφτασεεεε!!!!

Να πανε ολα τελεια!!!! Να ειναι τα κουκουνια σας γερα κ μακαρι να μαθετε κ φυλο!!!🙏🙏🙏🙏👶👶👶❤️❤️❤️🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Θα αναμενουμε τα νεα σας!!!!💞💞💞💞

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Τι γλυκό που μας σκέφτεστε 🥰🥰🥰🥹🥹 πρώτη είναι η @ΛΕΥΚΗ!!! Περιμένουμε νέα σου ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλη επιτυχία !!🧿❤️🫶🏼 περιμένουμε νέα σου @ΛΕΥΚΗ❤️❤️ εγω είμαι στο γιατρο και περιμενω θα σας γραψω μετα 🥰🫶🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

@elenitsa2. Κορίτσι μου ήρθε η ώρα ♥️🥰🥰 νιώθω την αγωνία σου!! Όλα θα πάνε τέλεια ❤️❤️❤️

αννίτα μου και γω για εσενα !! ολα θα πανε μια χαρα ❤️ με το καλο να πας και συ το απογευμα να μας πεις νέα 🥰🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όλα πήγαν υπέροχα. Ο γιατρός ήταν πολύ ευχαριστημένος. Περιμένουμε τώρα και τα αποτελέσματα των αιματολογικών..

Ολοκληρο ανθρωπάκι είναι και ευτυχως έκανε τούμπες συνέχεια και δεν μας δυσκόλεψε στην εξέταση. Ο γιατρός είπε ότι έχει και μεγάλη κοιλιά 😂😂😂

Το φύλο δυστυχώς δεν το είδαμε, αλλά δεν πειράζει. Την επόμενη φορά.

ευχομαι για όλες να έχετε τόσο όμορφα νέα με τα μπεμπάκια σας🙏🙏

σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον ❤️❤️❤️ Περιμένουμε νέα και από τις υπόλοιπες μανούλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια μου όλα πήγαν υπέροχα. Ο γιατρός ήταν πολύ ευχαριστημένος. Περιμένουμε τώρα και τα αποτελέσματα των αιματολογικών..

Ολοκληρο ανθρωπάκι είναι και ευτυχως έκανε τούμπες συνέχεια και δεν μας δυσκόλεψε στην εξέταση. Ο γιατρός είπε ότι έχει και μεγάλη κοιλιά 😂😂😂

Το φύλο δυστυχώς δεν το είδαμε, αλλά δεν πειράζει. Την επόμενη φορά.

ευχομαι για όλες να έχετε τόσο όμορφα νέα με τα μπεμπάκια σας🙏🙏

σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον ❤️❤️❤️ Περιμένουμε νέα και από τις υπόλοιπες μανούλες!!!!

Όλα πάνε τέλεια κορίτσι μου!! Το φύλο θα το δείτε στον επόμενο υπέρηχο!!! Τώρα έχει σειρά η @elenitsa2. Κορίτσι μου περιμένουμε νέα σου 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια μου όλα πήγαν υπέροχα. Ο γιατρός ήταν πολύ ευχαριστημένος. Περιμένουμε τώρα και τα αποτελέσματα των αιματολογικών..

Ολοκληρο ανθρωπάκι είναι και ευτυχως έκανε τούμπες συνέχεια και δεν μας δυσκόλεψε στην εξέταση. Ο γιατρός είπε ότι έχει και μεγάλη κοιλιά 😂😂😂

Το φύλο δυστυχώς δεν το είδαμε, αλλά δεν πειράζει. Την επόμενη φορά.

ευχομαι για όλες να έχετε τόσο όμορφα νέα με τα μπεμπάκια σας🙏🙏

σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον ❤️❤️❤️ Περιμένουμε νέα και από τις υπόλοιπες μανούλες!!!!

Μπραβο Λευκη μου!!!!!😊😊😊 πεθανα μ την κοιλια του εμβρυου!!!😂😂😂😂

Αχ τι ωραια νεα!!!😁😁🥰🥰🥰🥰

Ετσι τελεια να συνεχισει η μερα κ με τα υπολοιπα κοριτσια μας!!!!🙏🙏🙏🙏🧿🧿🧿🧿🧿❤️❤️❤️❤️

@ΛΕΥΚΗ τα αποτελεσματα των αιματολογικων ποτε θα βγουν;;;

Για υπερηχο ποτε θα πας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elenitsa2. είπε:

κοριτσια μου καλη επιτυχία !!🧿❤️🫶🏼 περιμένουμε νέα σου @ΛΕΥΚΗ❤️❤️ εγω είμαι στο γιατρο και περιμενω θα σας γραψω μετα 🥰🫶🏼

Με το καλο κοριτσι μου!!🙏🙏🙏🧿🧿🫶🫶🫶🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakianna @Antonia2 @Xrisa95 σας ευχαριστώ όλες!!! 
Επόμενο υπέρηχο θα έχουμε αρχές Σεπτεμβρίου απ’ ότι μου είπε ο γιατρός μου. Τώρα από αιματολογικές μάλλον θα βγουν αύριο…

Αναμενουμε και τα ευχάριστα από τα υπόλοιπα κορίτσια 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

@annitakianna @Antonia2 @Xrisa95 σας ευχαριστώ όλες!!! 
Επόμενο υπέρηχο θα έχουμε αρχές Σεπτεμβρίου απ’ ότι μου είπε ο γιατρός μου. Τώρα από αιματολογικές μάλλον θα βγουν αύριο…

Αναμενουμε και τα ευχάριστα από τα υπόλοιπα κορίτσια 🙏❤️

Μπράβο κορίτσι μου!!!

Να συνεχίσουν έτσι όλες σου οι εξετάσεις!!🧿🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όμορφα!!! Όλα καλά!! Όλα είναι πάρα πολύ καλά!! Είδαμε τα πάντα! Όλα τα όργανα ακούσαμε καρδούλα εννοείται 165 παλμούς μετρήσαμε την αυχενική διαφάνεια το υγρό 1.4mm αν το λέω σωστά.. είπε ότι είναι άψογο!! Για τρισωμια 21εχουμε 1-10.000 

18 έχουμε 1- 9000

13εχουμε 1-20000

Θα περιμένουμε και την pap-a για να έχουμε μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα!! Αλλά γενικά είμαστε σε καλό δρόμο!! Επίσης είμαστε 11+5 δηλαδή 3-4 μέρες πιο μεγάλο!! Και είναι 🩵🩵🩵🩵 αγοράκι κατά 90% 🥰🥰🥰🩵🩵 .. είμαι τόσο χαρούμενη και ευτυχισμένη!! Εύχομαι όλες να έχουμε ευχάριστα και μόνο..  @elenitsa2. Κορίτσι μου όποτε μπορέσεις γράψε μας νέα σου!! Θα περιμένουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου όμορφα!!! Όλα καλά!! Όλα είναι πάρα πολύ καλά!! Είδαμε τα πάντα! Όλα τα όργανα ακούσαμε καρδούλα εννοείται 165 παλμούς μετρήσαμε την αυχενική διαφάνεια το υγρό 1.4mm αν το λέω σωστά.. είπε ότι είναι άψογο!! Για τρισωμια 21εχουμε 1-10.000 

18 έχουμε 1- 9000

13εχουμε 1-20000

Θα περιμένουμε και την pap-a για να έχουμε μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα!! Αλλά γενικά είμαστε σε καλό δρόμο!! Επίσης είμαστε 11+5 δηλαδή 3-4 μέρες πιο μεγάλο!! Και είναι 🩵🩵🩵🩵 αγοράκι κατά 90% 🥰🥰🥰🩵🩵 .. είμαι τόσο χαρούμενη και ευτυχισμένη!! Εύχομαι όλες να έχουμε ευχάριστα και μόνο..  @elenitsa2. Κορίτσι μου όποτε μπορέσεις γράψε μας νέα σου!! Θα περιμένουμε 

Τι όμορφα νέα!!!

Μπράβο!!!

Προς το παρόν με αγόρια πάει η ομάδα!!🩵

Για να δούμε και τα υπόλοιπα κορίτσια!!🧿🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου όμορφα!!! Όλα καλά!! Όλα είναι πάρα πολύ καλά!! Είδαμε τα πάντα! Όλα τα όργανα ακούσαμε καρδούλα εννοείται 165 παλμούς μετρήσαμε την αυχενική διαφάνεια το υγρό 1.4mm αν το λέω σωστά.. είπε ότι είναι άψογο!! Για τρισωμια 21εχουμε 1-10.000 

18 έχουμε 1- 9000

13εχουμε 1-20000

Θα περιμένουμε και την pap-a για να έχουμε μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα!! Αλλά γενικά είμαστε σε καλό δρόμο!! Επίσης είμαστε 11+5 δηλαδή 3-4 μέρες πιο μεγάλο!! Και είναι 🩵🩵🩵🩵 αγοράκι κατά 90% 🥰🥰🥰🩵🩵 .. είμαι τόσο χαρούμενη και ευτυχισμένη!! Εύχομαι όλες να έχουμε ευχάριστα και μόνο..  @elenitsa2. Κορίτσι μου όποτε μπορέσεις γράψε μας νέα σου!! Θα περιμένουμε 

Αννιτακι μου φανταστικα νεα!!!!! 🥰🥰🥰🥰🥹🧿💙

Ετσι ομορφα να συνεχισει κ να τελειωσει αυτο το ταξιδι!!! 

Με το καλο να ερθει το αντρακι σας στην αγκαλια σας γερο!!!🙏🙏🙏🙏💙💙💙💙🧿🧿🧿🧿🧿🥰🥰🥰

Οντως μεχρι στιγμης η ομαδα βαφτηκε στα μπλε!!!

@elenitsa2. ολα καλα;;; φερε μας λιγο ροζουλι!!!💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου όμορφα!!! Όλα καλά!! Όλα είναι πάρα πολύ καλά!! Είδαμε τα πάντα! Όλα τα όργανα ακούσαμε καρδούλα εννοείται 165 παλμούς μετρήσαμε την αυχενική διαφάνεια το υγρό 1.4mm αν το λέω σωστά.. είπε ότι είναι άψογο!! Για τρισωμια 21εχουμε 1-10.000 

18 έχουμε 1- 9000

13εχουμε 1-20000

Θα περιμένουμε και την pap-a για να έχουμε μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα!! Αλλά γενικά είμαστε σε καλό δρόμο!! Επίσης είμαστε 11+5 δηλαδή 3-4 μέρες πιο μεγάλο!! Και είναι 🩵🩵🩵🩵 αγοράκι κατά 90% 🥰🥰🥰🩵🩵 .. είμαι τόσο χαρούμενη και ευτυχισμένη!! Εύχομαι όλες να έχουμε ευχάριστα και μόνο..  @elenitsa2. Κορίτσι μου όποτε μπορέσεις γράψε μας νέα σου!! Θα περιμένουμε 

Μπράβο Αννίτα μπράβο! ❤️❤️❤️❤️ ένα υγιέστατο αγοράκι!!! ❤️❤️❤️  να πάνε όλα τέλεια μέχρι το τέλος κορίτσι μου! 

 

πητ σου έδωσε  να το βάλουμε στο πινακακι για ν έχουμε πλέον σταθερή εβδομάδα για όλες σιγά σιγα;  ❤️

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για πείτε μας τα κορίτσια που έχουν κάνει αυχενική σας έβαλαν και 3D;; 

βέβαια στην β επιπέδου είναι ακόμα πιο αναλυτικό το 3D 

 

στα άλλα μου παιδάκια μου έδωσαν σε Α4 τις 3D εικόνες σε σκληρό γυαλιστερό χαρτί για να τις κορνιζάρω αν ήθελα κ της αυχενικής κ της β επιπέδου. 
 

τώρα εδώ δν έχω τέτοιες  βλέψεις  αλλά ό,τι είναι δεν πειράζει 🤷🏼‍♀️😊

 

Πως αισθάνεστε; Το πρώτο μεγάλο κ πιο δύσκολο βήμα έγινε. Κυοφορείτε υγιή μωράκια κ ο κίνδυνος για αποβολή μένει στο παρελθόν. Το πρώτο τρίμηνο πραγματικά είναι ένα μεγαλοοοοο ορόσημο ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...