Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εντάξει τότε άμα σου αρέσει τότε καταλαβαίνω!! Το με το ζόρι είναι το κακό!!! 

Μπαίνεις στην 10η?? Μα τώρα είσαι 9+6 σωστά? Άρα τώρα διανύεις την 10η!! Αύριο θα κλείσεις την 10η και θα μπεις στην 11η η λέω ότι να ναι?

Πολύ καλή ερώτηση. Ναι είμαι 9 + 6 σήμερα. Η εφαρμογή με βγάζει αύριο 10η. Δεν ξέρω πως το μετράνε. Το πάω βάσει εφαρμογής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/7/2024 at 1:52 ΠΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω Νικολ μου!!🥰❤️

Εννοριται τα αξιζουν!!! Τοσα κι αλλα τοσα!!! Εμεις ειδικα π καναμε εξωσωμ εχουμε στερηθει πολλα γ ν τα καταφερουμε!! 

Αλλα λεω κατσε ν δω αν η τιμη εινσι λογικη..

(Ο γιατρουλης μας μου εδωσε τιμη για νιπτ στα 420€ το φουλ πακετο.. πολυ οικονομικο μου φανηκε...🤔)

Η pap-a γράφετε. Οποτε εμενα ήταν 150 μαζι με την συμμετοχή.  Πολυ καλη τιμη σ έδωσε για Νιπτ… εδω δεν υπαρχει ανταγωνισμός κ καταλαβαινεις ζητάνε οσο θέλουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/7/2024 at 10:02 ΠΜ, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα !! Συγνώμη για το άσχετο που θα ρωτήσω τι είναι το φουλ πακέτο και το μεσαίο πακέτο?? Δηλαδή ποια είναι η διαφορά? Και πιο πρέπει να κάνουμε κανονικά? Εννοώ η νιπτ γίνεται αφού η αυχενική δεν έχει τόσο καλά αποτελέσματα η γίνεται όπως και να έχει?? Η είναι επιλογή μας? Σόρρυ για τις χίλιες ερωτήσεις 😁😁 

Οσο για τα λεφτά!! Τι να πω! 3 χρόνια στην υπογονιμότητα και έχουμε ξοδέψει και έγω δεν ξέρω πόσα λεφτά! Και φαντάσου ότι δεν έκανα εξωσωματική! Αν έκανα και εξωσωματική αααστο!! Και όλα αυτά για μια ευκαιρία να αποκτήσουμε παιδί γιατί κανείς δεν μας εγγυάται ότι θα κάνουμε παιδί! Αλλά εντάξει τα αξίζει τα λεφτά δεν το συζητώ καν

Υπαρχει το απλό πακέτο που ελέγχει μονο τις 3 τρισωμιες. Μετα ειναι το μεσαίο π ελέγχει τις 3 τρισωμιες, κάποιες ανευπλοειδίες κ μικρό ελλείμματα κ το full πακέτο π ελέγχει ολα τα παραπανω συν αλλα 100 μικρογονιδιακα νοσήματα. Εμενα η Νιπτ βγήκε παρα πολυ καλη αλλο λογο ηλικίας (35 εμεινα έγκυος) ο γιατρός μ ήθελε να την κανω. Άνω των 35 συστήνουν να την κάνουμε. Κορίτσια ειναι πολλα τα 💶💶💶  γιαυτο την συστήνουν κ ας εχεις άριστα αποτελέσματα στην αυχενική 😉 

να πω επίσης πως δεν ειναι διαγνωστική εξετάσει απλα ποσοστά σ δίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Πολύ καλή ερώτηση. Ναι είμαι 9 + 6 σήμερα. Η εφαρμογή με βγάζει αύριο 10η. Δεν ξέρω πως το μετράνε. Το πάω βάσει εφαρμογής.

Άρα αύριο μπαίνεις στην 11η κορίτσι μου και όχι στην 10η!! Όπως και η @Antonia2 που είναι 7+2 είναι στην 8η εβδομάδα όχι στην 7η!! Την 7η την έκλεισε και διανύει την 8η!! Νομίζω ότι έτσι είναι το σωστό!! Ποια εφαρμογή χρησιμοποιείς?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Άρα αύριο μπαίνεις στην 11η κορίτσι μου και όχι στην 10η!! Όπως και η @Antonia2 που είναι 7+2 είναι στην 8η εβδομάδα όχι στην 7η!! Την 7η την έκλεισε και διανύει την 8η!! Νομίζω ότι έτσι είναι το σωστό!! Ποια εφαρμογή χρησιμοποιείς?? 

Ααα κατάλαβα. Δηλαδή στις 30 Ιουλίου που έχω την αυχενική θα είμαι 13η εβδομάδα και όχι 12η όπως νόμιζα έως τώρα.

Βέβαια και με τον γιατρό μου που συζητάμε αυτό που είχα εξ αρχής στο μυαλό μου είχα καταλάβει. Δηλαδή όταν θα κλείναμε την αυχενική μου είπε "θα την κάνουμε στις 30/7 που θα μπεις στην 12η'. Τι να πω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Άρα αύριο μπαίνεις στην 11η κορίτσι μου και όχι στην 10η!! Όπως και η @Antonia2 που είναι 7+2 είναι στην 8η εβδομάδα όχι στην 7η!! Την 7η την έκλεισε και διανύει την 8η!! Νομίζω ότι έτσι είναι το σωστό!! Ποια εφαρμογή χρησιμοποιείς?? 

Πωπω!!!Πόσο με μπερδεύουν αυτά!!!!

Νομίζω δε θα τα καταλάβω ποτέ!!Εμένα με βγάζει 11+1 άρα είμαι στη 12η?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenaki_ είπε:

Πωπω!!!Πόσο με μπερδεύουν αυτά!!!!

Νομίζω δε θα τα καταλάβω ποτέ!!Εμένα με βγάζει 11+1 άρα είμαι στη 12η?

Ναι κορίτσι μου αν είσαι 11+1 τότε είσαι στην 12η εβδομάδα!! Θα τα καταλάβεις είναι εύκολα!! Από την στιγμή που είσαι 11+1 την έχεις κλείσει την 11η και διανύεις την 12η!! Είναι σαν τις ηλικίες μας!! Τώρα εγώ έκλεισα τα 31 και μπήκα στα 32 κάπως ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Και εσύ δεν παίρνεις άδειες?? Τι γίνεται βρε κορίτσια με τις δουλειές?? 7+2 εε?? Ούτε 2 εβδομάδες δεν έχουμε διαφορά 🥰🥰🥰 τι καλά 

οχι εγω παιρνω κανονικα αδειες στη δουλεια!!!! και μαλιστα επειδη περυσι εκλεισα 12 χρονια εργασιας, απο φετος δικαιουμαι 25 ημερες..

απλα τωρα για την ετ δικαιουμουν την αδεια ειδικου σκοπου η οποια ειναι σαν κανονικη (χωρις να αναλωνεις μερες απο την κανονική σου αδεια) και ειναι με αποδοχες κανονικα απο τον εργοδοτη...✌️

ναιιιι!!! 7+2!! απιστευτο μου φαινεται!!!! ☺️

κανονικα η πητ μου βγαινει 1/3/25 αλλα λογω διδυμων λογικα για αρχες φλεβαρη με βλεπει ο γιατρος... (θεου θελοντος...🙏)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Άρα αύριο μπαίνεις στην 11η κορίτσι μου και όχι στην 10η!! Όπως και η @Antonia2 που είναι 7+2 είναι στην 8η εβδομάδα όχι στην 7η!! Την 7η την έκλεισε και διανύει την 8η!! Νομίζω ότι έτσι είναι το σωστό!! Ποια εφαρμογή χρησιμοποιείς?? 

αχ τι ωραια!!!! διπλη χαρα @ΛΕΥΚΗ!!!! ειμαστε πιο μπροστα!!!!! ✌️✌️

κι εγω σαν τη Λευκη το μετρουσα. εβλεπα 7+2 και λεω ειμαι στην 7η εβδ!!! 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

οχι εγω παιρνω κανονικα αδειες στη δουλεια!!!! και μαλιστα επειδη περυσι εκλεισα 12 χρονια εργασιας, απο φετος δικαιουμαι 25 ημερες..

απλα τωρα για την ετ δικαιουμουν την αδεια ειδικου σκοπου η οποια ειναι σαν κανονικη (χωρις να αναλωνεις μερες απο την κανονική σου αδεια) και ειναι με αποδοχες κανονικα απο τον εργοδοτη...✌️

ναιιιι!!! 7+2!! απιστευτο μου φαινεται!!!! ☺️

κανονικα η πητ μου βγαινει 1/3/25 αλλα λογω διδυμων λογικα για αρχες φλεβαρη με βλεπει ο γιατρος... (θεου θελοντος...🙏)

Α ωραία είσαι αρκετά χρόνια στην συγκεκριμένη δουλειά!! 12 χρόνια είναι αρκετά! Άρα είσαι  ικανοποιημένη για να είσαι τόσο καιρό!! Μιλήσατε για την Πητ σας? Εγώ δεν το συζήτησα καθόλου με την γιατρό!! Γενικά πριν την αυχενική φοβάμαι να τα συζητήσω αυτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ναι κορίτσι μου αν είσαι 11+1 τότε είσαι στην 12η εβδομάδα!! Θα τα καταλάβεις είναι εύκολα!! Από την στιγμή που είσαι 11+1 την έχεις κλείσει την 11η και διανύεις την 12η!! Είναι σαν τις ηλικίες μας!! Τώρα εγώ έκλεισα τα 31 και μπήκα στα 32 κάπως ετσι

ναι αλλα 31 δε δηλωνεις;;; 😜😜😜

γτ εγω που ειμαι το 1989 γεννημενη και εχω γενεθλια τον απριλιο, 35 δηλωνω!!!! οχι 36!! 🤫😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Άρα αύριο μπαίνεις στην 11η κορίτσι μου και όχι στην 10η!! Όπως και η @Antonia2 που είναι 7+2 είναι στην 8η εβδομάδα όχι στην 7η!! Την 7η την έκλεισε και διανύει την 8η!! Νομίζω ότι έτσι είναι το σωστό!! Ποια εφαρμογή χρησιμοποιείς?? 

Ξέχασα να σου γράψω και την εφαρμογή. Είναι μια που βρήκα στο app store και λέγεται "Εγκυμοσύνη και Pregnacy Tracker" αλλά την έκδοση που είναι στα ελληνικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ τι ωραια!!!! διπλη χαρα @ΛΕΥΚΗ!!!! ειμαστε πιο μπροστα!!!!! ✌️✌️

κι εγω σαν τη Λευκη το μετρουσα. εβλεπα 7+2 και λεω ειμαι στην 7η εβδ!!! 😜

Βρε κορίτσια την ηλικία σας πως την μετράτε?? Είναι κανένα κόλπο να κρύβεται χρόνια αυτό?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Α ωραία είσαι αρκετά χρόνια στην συγκεκριμένη δουλειά!! 12 χρόνια είναι αρκετά! Άρα είσαι  ικανοποιημένη για να είσαι τόσο καιρό!! Μιλήσατε για την Πητ σας? Εγώ δεν το συζήτησα καθόλου με την γιατρό!! Γενικά πριν την αυχενική φοβάμαι να τα συζητήσω αυτα 

γενικα για να παρεις 25 ημερες κανονικη αδεια θες ή 10 χρονια σερι στον ιδιο εργοδοτη ή 12 σε διαφορετικους... 

εμενα ειναι ο 3ος εργοδοτης μου.. απο το 2018 ειμαι στην εταιρια που εργαζομαι και μεχρι στιγμης δεν εχω παραπονο!!! 👌 αλλα εργαζομαι από το 2011...

ναι δικιο εχεις.. κι εγω φοβαμαι να κοιταξω τοσο μακρυα αλλα ο γιατρος μου εβγαλε πλανο αναλυτικο και μου εδωσε ολες τις ημερομηνιες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναι αλλα 31 δε δηλωνεις;;; 😜😜😜

γτ εγω που ειμαι το 1989 γεννημενη και εχω γενεθλια τον απριλιο, 35 δηλωνω!!!! οχι 36!! 🤫😉

Ναι αλλά είσαι στα 36 αυτό δεν αλλάζει!! 🤣🤣 Ότι και να κάνεις στα 36 θα είσαι!! Ναι και στην εγκυμοσύνη δηλώνεις 7+2 αλλα είσαι στην 8η εβδομάδα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Ναι αλλά είσαι στα 36 αυτό δεν αλλάζει!! 🤣🤣 Ότι και να κάνεις στα 36 θα είσαι!! Ναι και στην εγκυμοσύνη δηλώνεις 7+2 αλλα είσαι στην 8η εβδομάδα 🥰

κλαιω!!!!! 😂😂 λεω που ειμαι... οχι που παω!!! 😜 

(ότι μας συμφερει!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Ξέχασα να σου γράψω και την εφαρμογή. Είναι μια που βρήκα στο app store και λέγεται "Εγκυμοσύνη και Pregnacy Tracker" αλλά την έκδοση που είναι στα ελληνικά

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Και τώρα θα λες ότι είσαι στην 11η!! Όχι στην 10η 🤣 τζάμπα κλέβεις την ηλικία της κύησης εγώ έχω το momly είναι στα ελληνικά και ειναι αρκετά καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πριν λιγο πηγα τουαλετα στ δουλεια κ ειχα καφε κ κοκκινες σταγονες στ σκουπισμα.. αγχωθηκα κ στεναχωρεθηκα πολυ. Μιλησα μ το γιατρο κ μου ειπε ξεκουραση κ να περιορισω τη δραστηριοτητα... 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια πριν λιγο πηγα τουαλετα στ δουλεια κ ειχα καφε κ κοκκινες σταγονες στ σκουπισμα.. αγχωθηκα κ στεναχωρεθηκα πολυ. Μιλησα μ το γιατρο κ μου ειπε ξεκουραση κ να περιορισω τη δραστηριοτητα... 😔

Μην αγχώνεσαι, συμβαίνει σε πολλές κοπέλες,σου έδωσε προγεστερόνη? Ξεκουράσου οσο μπορείς και μη στεναχωριέσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου είναι όπως τα λέει η Αννίτα για τις εβδομάδες 

Πχ είναι μια γυναίκα 8+4 τότε είναι ΣΤΗΝ 9η εβδ αλλά θα δείτε ότι οι γιατροί συνήθως ρωτάνε ποσών εβδομάδων είσαι και αναμένουν να πεις ακριβώς και ημέρες. 
αρα όταν θα σας ρωτάνε πόσο είστε θα λέτε 8+4 κ όχι απλά στην 9η γιατί συνήθως θέλουν ακριβώς εβδ κ μέρες. Πχ αν τύχει και πάτε στο νοσοκομείο ή σε κάποιον άλλον γιατρό κτλ. 
καποιοι γιατροί δίνουν βιβλιάριο εγκύου που τα γράφουν εκεί όποτε δίνετε αυτό κ τελειώνετε (είτε καρτέλα που την έχετε κάθε φορά μαζί σας κ την δίνετε) 

άλλοι δεν δίνουν. 
επειδή έχω 3 διαφορετικούς σε κάθε εγκυμοσύνη κάποιοι έδωσαν κάποιοι όχι κτλ. 
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 

θα σου πρότεινα επειδή είχα αίμα κ στην δεύτερη κ στην  τριτη εγκυμοσύνη μου και μπορώ να καταλάβω πως νιώθεις  να πας από τον γιατρό σου να σε δει για να ηρεμήσεις ❤️ θα σε βοηθήσει παρά πολύ να δεις ότι όλα είναι καλά. ❤️ μπορείς να τους πεις ότι επηρεάστηκες και θέλεις να κανεις έναν υπέρηχο για να ηρεμήσεις. 

οταν είδα αιματακι τώρα στην τριτη κύηση κ εγώ επηρεάστηκα παρά πολυυυυ γιατί είχα βιώσει αποκόλληση στην δεύτερη που δεν έδωσα σημασία αρκετά και ήταν λες και το ξανά ζω (έχω και τύψεις γιατί δεν μπορώ να προσέχω με ένα δίχρονο κ ένα τετράχρονο καταλαβαίνεις) και πήγα νοσοκομείο κ την επόμενη μέρα στο γιατρό μου. 
 

βέβαια επειδή δεν είμαστε όλοι οι άνθρωποι το ίδιο αν νιώθεις ότι μπορείς να διαχειριστείς  τα συναισθήματά σου κτλ κτλ τότε δεν υπάρχει λόγος να ξεσηκωθείς. 

δν θέλω να σου βάζω ιδέες απλά να ξέρεις ότι οι γιατροί καταλαβαίνουν κ δεν υπάρχει ντροπή και δισταγμός σε τέτοια θέματα γιατί πολλές γυναίκες το βιώνουν. 

ο γιατρός σου είπε πως να κινηθείς αν δεις πχ κ αύριο αιματακι; 
 

είμαι σίγουρη ότι θα είναι όλα καλά πάντως ❤️❤️❤️❤️ το πιστεύω 🙏🏼❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elenaki_ είπε:

Μην αγχώνεσαι, συμβαίνει σε πολλές κοπέλες,σου έδωσε προγεστερόνη? Ξεκουράσου οσο μπορείς και μη στεναχωριέσαι!!

Ελενακι μου επειδη ειμαι απ εξωσωματικη παιρνω προγεστερονη πριν καν παρω θετικη χοριακη.. 3 χαπια την ημερα απ το στομα κ 2 κολπικα υποθετα!! 

Ξεχειλιζω προγεστερονη...💦

Στεναχωρεθηκα πριν αλλα τωρα ειμαι πιο ηρεμη. Ευτυχως δεν ξαναειδα κοκκινο.. πολυ λιγο καφε εχω.. αλλα λιγο..

Εννοειται ξεκουραση κ απ αυριο τηλεργασια!! Τα κουκουνια μας ειναι πσνω απ ολα!!! 🥰🙏❤️🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

@Antonia2 

θα σου πρότεινα επειδή είχα αίμα κ στην δεύτερη κ στην  τριτη εγκυμοσύνη μου και μπορώ να καταλάβω πως νιώθεις  να πας από τον γιατρό σου να σε δει για να ηρεμήσεις ❤️ θα σε βοηθήσει παρά πολύ να δεις ότι όλα είναι καλά. ❤️ μπορείς να τους πεις ότι επηρεάστηκες και θέλεις να κανεις έναν υπέρηχο για να ηρεμήσεις. 

οταν είδα αιματακι τώρα στην τριτη κύηση κ εγώ επηρεάστηκα παρά πολυυυυ γιατί είχα βιώσει αποκόλληση στην δεύτερη που δεν έδωσα σημασία αρκετά και ήταν λες και το ξανά ζω (έχω και τύψεις γιατί δεν μπορώ να προσέχω με ένα δίχρονο κ ένα τετράχρονο καταλαβαίνεις) και πήγα νοσοκομείο κ την επόμενη μέρα στο γιατρό μου. 
 

βέβαια επειδή δεν είμαστε όλοι οι άνθρωποι το ίδιο αν νιώθεις ότι μπορείς να διαχειριστείς  τα συναισθήματά σου κτλ κτλ τότε δεν υπάρχει λόγος να ξεσηκωθείς. 

δν θέλω να σου βάζω ιδέες απλά να ξέρεις ότι οι γιατροί καταλαβαίνουν κ δεν υπάρχει ντροπή και δισταγμός σε τέτοια θέματα γιατί πολλές γυναίκες το βιώνουν. 

ο γιατρός σου είπε πως να κινηθείς αν δεις πχ κ αύριο αιματακι; 
 

είμαι σίγουρη ότι θα είναι όλα καλά πάντως ❤️❤️❤️❤️ το πιστεύω 🙏🏼❤️

Χρυσα μου γλυκια ευχαριστω για τη βοηθεια κ τη στηριξη!!!❤️🫶

Η αληθεια ειναι οτι πανικοβληθηκα το απογευμα.. μετα π γυρισα σπιτι κ ευτυχως δν ειχα κοκκινο αιμα αλλα λιγο καφε ηρεμησα καπως.. 

Ο γιατρος μου ειπε να τον κραταω ενημερο αν ξαναδω αιμα γ ν δουμε πως θ κινηθουμε. Με ρωτησε κ το ρεζους ωστε λεει αν εχω αρνητικο ν κανω μια ενεση αλλα εχω θετικο ρεζους οποτε δν μπηκαμε σε λεπτομερειες..

Απ τη στιγμη π παιρνω ηδη προγεστερονη, νομιζω μονο η ξεκουραση ειναι στ χερι μου... θα ξεκουραστω τις επομενες μερες κ ελπιζω ν μην ξαναπερασουμε τετοια λαχταρα...🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Ελενακι μου επειδη ειμαι απ εξωσωματικη παιρνω προγεστερονη πριν καν παρω θετικη χοριακη.. 3 χαπια την ημερα απ το στομα κ 2 κολπικα υποθετα!! 

Ξεχειλιζω προγεστερονη...💦

Στεναχωρεθηκα πριν αλλα τωρα ειμαι πιο ηρεμη. Ευτυχως δεν ξαναειδα κοκκινο.. πολυ λιγο καφε εχω.. αλλα λιγο..

Εννοειται ξεκουραση κ απ αυριο τηλεργασια!! Τα κουκουνια μας ειναι πσνω απ ολα!!! 🥰🙏❤️🧿

Ναι έχεις δίκιο,δε γνωρίζω καθόλου πως πάει το κομμάτι της εξωσωματικής.Εφοσον ξεχειλίζεις προγεστερόνη...τηλεργασια και relaaaaax,καλό θα σου κάνει σε κάθε περίπτωση!! Ευτυχώς που κατάφερες να το ελέγξεις και να ηρεμήσεις,είναι μακρύς ο δρόμος μας ακόμη!!

♥️🧿🌈👶👶🌈🧿♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. @Antonia2 εύχομαι να είσαι καλύτερα σήμερα, καταλαβαίνω πως θα τρόμαξες πολύ. 

Ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά, είμαι σίγουρη.🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...