Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω Χρυσα μου που με καθησυχαζεις με την εμπειρια σου!!! ❤️🤗

μακαρι να ειναι ολα καλα γτ τα κοριτσουδια ειναι και 2 και θα ζοριστουν πιο πολυ εκει κατω... ουτε δε θελω να σκεφτομαι το αρνητικο σεναριο να συμβει κατι... σε 10 μερες εχουμε την β επιπεδου και θα το κοιταξουμε παλι..

Εσυ τι ωρα εχεις την εξεταση σου;;; 🥰

Σορυ που πετάγομαι...αλλά εμένα ο μεγάλος μου γιος γεννήθηκε φυσιολογικά με τριπλή περιτυλιξη!!!😉  Με το καλό και μην αγχώνεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σορυ που πετάγομαι...αλλά εμένα ο μεγάλος μου γιος γεννήθηκε φυσιολογικά με τριπλή περιτυλιξη!!!😉  Με το καλό και μην αγχώνεσαι!!!!

Ευχαριστω Μαρινα μου για την απαντηση!!! 🥰 Μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας!!! 🙏

Να χαιρεσαι τα αντρακια σου!!!! 💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

@Annoula1995 καλα αποτελεσματα στην β επιπεδου σμρ!!!!! 🥰❤️🙏

τι ωρα θα πας;;;

οταν μπορεις γραψε μας τα νεα σου!!! 😊

Ευχαριστώ πολυυυ!!😊θα πάμε στις 6:30!!ελπίζω να ναι όλα καλά! ανυπομονώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elenaki_ είπε:

Δεν κάνω τίποτα από αυτά!Καφέ πίνω έναν ντεκαφ το πρωί,γλυκά δεν πολύ τρώω και φροντίζω να έχω φάει βραδινό μέχρι τις 20.00.

Δε ξέρω, νομίζω ότι μου την δημιουργεί το θέμα της τουαλέτας.Μολις πάρω να αποκοιμηθώ πρέπει να σηκωθώ και αυτό μου διαλύει τον ύπνο!!

Το ξέρω ότι σε λίγο αρχίζουν τα ζορικά και θα κρατήσουν για χρόνια!!Γι αυτό θέλω να μπορέσω να κοιμηθώ τώρα,αλλά δυστυχώς δε τα καταφέρνω!!☹️

Αχ έχω ακριβώς το ίδιο...και πρέπει να πάω Τουλ δύο τρεις φορές και μετά θα με πάρει ο ύπνος..χαχαχα

Μετά ξεκινάν τα όνειρα που είναι όλα τόσο πιο περίεργα και καταλήγω να κοιμάμαι το πρωί όρθια στη δουλειά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι ακόμα . Με το αντιγριπικο εμβόλιο τι σας είπαν οι γιατροί σας;; Πότε σας είπαν να το κάνετε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγα και εγώ σήμερα στο γιατρό. Ήθελα μετα τον κοβιντ να δω ότι όλα είναι καλα! 

Ο μπεμπαρος μεγάλωσε 20+1 και είναι 375γρ. Άλλαξε θέση για αυτό με έχει ξετιναξει στις κλωτσιές. Είναι με το κεφάλι κάτω και είναι πάρα πολύ ζωηρός λέει ο γιατρός! 

Μου είπε επειδή με πονάνε οι φλέβες μου να κάνω πρώτα ένα τριπλεξ φλεβών για να σιγουρευτούμε πριν σταματήσω τις αντιπηκτικες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Annoula1995 είπε:

Ευχαριστώ πολυυυ!!😊θα πάμε στις 6:30!!ελπίζω να ναι όλα καλά! ανυπομονώ!!

Με το καλο!!!! ❤️❤️🙏🧿

Ολα θα ειναι τελεια!!!! Θα περιμενουμε νεα σου!!! 💞

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Annoula1995 είπε:

Ευχαριστώ πολυυυ!!😊θα πάμε στις 6:30!!ελπίζω να ναι όλα καλά! ανυπομονώ!!

Α! εμενα μου εδωσαν tip πριν παω να φαω κατι για να ειναι οι μικρες ξυπνιες και ζωηρες... 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω Χρυσα μου που με καθησυχαζεις με την εμπειρια σου!!! ❤️🤗

μακαρι να ειναι ολα καλα γτ τα κοριτσουδια ειναι και 2 και θα ζοριστουν πιο πολυ εκει κατω... ουτε θελω να σκεφτομαι το αρνητικο σεναριο να συμβει κατι... σε 10 μερες εχουμε την β επιπεδου και θα το κοιταξουμε παλι..

Εσυ τι ωρα εχεις την εξεταση σου;;; 🥰

Θα το δείτε κ στην β επιπέδου αναλυτικά αλλά ξέρω πολλές κοπέλες συν τον εαυτό μου που με περιτύλιξη γεννήθηκαν μια χαρά τα μωράκια 🩷🩷🩷

ψυχραιμία κ θα πάνε όλα καλά!🩷🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια 21+3 σήμερα ο εμβρυολόγος μας έβγαλε το μωρό 498γρ (χθες ο γυναικολόγος 50 γρ πιο κάτω) μικρή η απόκλιση γιατί με βάση κ τις μετρήσεις οστών κ βάρους είναι μου είπε κ αυτό μεγάλο μωρό (κ αναμένεται λίγο πιο βαρύ από το γιο άρα 4κιλακια πατημένα μου είπε 🤷🏼‍♀️

εεε λίγη διαφορά έχει ας είναι όπως θέλει ❤️

 

βρήκε ένα μικρό φύσημα 2χιλ (αλλά είχε κ η πρώτη μου κόρη κ δεν ήταν κάτι σοβαρό) οπότε μου είπε υπάρχει γενικά κληρονομικότητα αλλά ήταν πολύ μικρό ίσως μου είπε είναι κ λάθος του υπέρηχου γιατί όταν προσπάθησε να το ξανά βρει δεν το είδε 

οπότε θα κάνουμε προληπτικά στο νοσοκομείο συνάντηση κ υπέρηχο με παιδοκαρδιολογο από κοινού μαζί με τον εμβρυολόγο για να το ξεκαθαρίσουμε να μην υπάρχει κάτι θολό στο τοπίο. 
 

αυτός αγχώθηκε μήπως αγχωθώ εγώ αλλά του είπα ότι τρίτη εγκυμοσύνη πια δεν με αγχώνει τίποτα 🤷🏼‍♀️🤣 είχε κ η κόρη μου άρα κανένα άγχος ό,τι είναι θα φανεί άλλωστε 😊🤰🏼

οπότε θα με πάρει τηλ ώστε σε 3-4 εβδ να το δούμε στο νοσοκομείο αναλυτικά! 

γενικά όλα καλά μου έστειλε κ 2 βίντεο 4D έγχρωμα δηλαδή  (μαζί με φωτό κτλ) 

έλιωσα γιατί στα άλλα παιδιά δεν ειχα! 
 

αυτά από εμάς! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mickie είπε:

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι ακόμα . Με το αντιγριπικο εμβόλιο τι σας είπαν οι γιατροί σας;; Πότε σας είπαν να το κάνετε;;;;

Κοριτσι μου εγω ειμαι 19+3 σμρ κ ο γιατρος χθες μου ειπε να κανω το αντιγριπικο ακομα κ τωρα.. δν υπατχει θεμα..

του κοκκυτη θ κανω πιο μετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 21+3 σήμερα ο εμβρυολόγος μας έβγαλε το μωρό 498γρ (χθες ο γυναικολόγος 50 γρ πιο κάτω) μικρή η απόκλιση γιατί με βάση κ τις μετρήσεις οστών κ βάρους είναι μου είπε κ αυτό μεγάλο μωρό (κ αναμένεται λίγο πιο βαρύ από το γιο άρα 4κιλακια πατημένα μου είπε 🤷🏼‍♀️

εεε λίγη διαφορά έχει ας είναι όπως θέλει ❤️

 

βρήκε ένα μικρό φύσημα 2χιλ (αλλά είχε κ η πρώτη μου κόρη κ δεν ήταν κάτι σοβαρό) οπότε μου είπε υπάρχει γενικά κληρονομικότητα αλλά ήταν πολύ μικρό ίσως μου είπε είναι κ λάθος του υπέρηχου γιατί όταν προσπάθησε να το ξανά βρει δεν το είδε 

οπότε θα κάνουμε προληπτικά στο νοσοκομείο συνάντηση κ υπέρηχο με παιδοκαρδιολογο από κοινού μαζί με τον εμβρυολόγο για να το ξεκαθαρίσουμε να μην υπάρχει κάτι θολό στο τοπίο. 
 

αυτός αγχώθηκε μήπως αγχωθώ εγώ αλλά του είπα ότι τρίτη εγκυμοσύνη πια δεν με αγχώνει τίποτα 🤷🏼‍♀️🤣 είχε κ η κόρη μου άρα κανένα άγχος ό,τι είναι θα φανεί άλλωστε 😊🤰🏼

οπότε θα με πάρει τηλ ώστε σε 3-4 εβδ να το δούμε στο νοσοκομείο αναλυτικά! 

γενικά όλα καλά μου έστειλε κ 2 βίντεο 4D έγχρωμα δηλαδή  (μαζί με φωτό κτλ) 

έλιωσα γιατί στα άλλα παιδιά δεν ειχα! 
 

αυτά από εμάς! ❤️

Τι ωραία νέα!!!!

Παίδαρος!!!

Και τι φοβερό υλικό σου δίνουν!!

Εμένα μόνο φωτό μου έδωσε,δεν έχω dvd!!

Και πόσο όμορφο να μην σε αγχωνει το παραμικρό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου εγω ειμαι 19+3 σμρ κ ο γιατρος χθες μου ειπε να κανω το αντιγριπικο ακομα κ τωρα.. δν υπατχει θεμα..

του κοκκυτη θ κανω πιο μετα..

Εγω εκανα του Κοκκυτη την προηγούμενη βδομάδα που ήμουν 22 και το αντιγριπικο θα μου το γράψει στο επόμενο ραντεβού μας από ότι μου είπε ,όπου τότε θα μου γράψει και την καμπύλη ζαχάρου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Xrisa95 μου μπράβο σου όλα τέλεια!! Άντε με το καλό να έρθει ο μπεμπαρος!! Πω πω θα έχει κάτι μαγουλακια αφού θα είναι και 4 κιλά σίγουρα 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

αυτο ακριβως σκεφτηκα κι εγω με τα υγρα και το εφαρμοζω και σ εμενα.. 😊

Σίγουρα αυτό που λέτε @Antonia2και @Xrisa95θα βοηθήσει,αλλά θέλουν να πίνω τουλάχιστον 2,5 λίτρα τη μέρα,δε προλαβαίνω να τα πιω νωρίς.Ειναι δίκοπο μαχαίρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mickie είπε:

Πήγα και εγώ σήμερα στο γιατρό. Ήθελα μετα τον κοβιντ να δω ότι όλα είναι καλα! 

Ο μπεμπαρος μεγάλωσε 20+1 και είναι 375γρ. Άλλαξε θέση για αυτό με έχει ξετιναξει στις κλωτσιές. Είναι με το κεφάλι κάτω και είναι πάρα πολύ ζωηρός λέει ο γιατρός! 

Μου είπε επειδή με πονάνε οι φλέβες μου να κάνω πρώτα ένα τριπλεξ φλεβών για να σιγουρευτούμε πριν σταματήσω τις αντιπηκτικες!

Μπραβο Μικυ μου!! Τελεια τα νεα σου!!! 👌💙🧿🥰

Τωρα εφτασε ο καιρος π θα τρωμε τις πιο ωραιες κλωτσιες!! 

Εκανα κι εγω αντιπηκτικες στην αρχη της κυησης λογω ivf.. αλλα ειχα κανει εξετασεις θρομβοφιλιας πιο πριν κ μου σταματησε ο γιατρος τις ενεσεις μετα τον 1ο υπερηχο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mickie είπε:

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι ακόμα . Με το αντιγριπικο εμβόλιο τι σας είπαν οι γιατροί σας;; Πότε σας είπαν να το κάνετε;;;;

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου εγω ειμαι 19+3 σμρ κ ο γιατρος χθες μου ειπε να κανω το αντιγριπικο ακομα κ τωρα.. δν υπατχει θεμα..

του κοκκυτη θ κανω πιο μετα..

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elenaki_ είπε:

Εγω εκανα του Κοκκυτη την προηγούμενη βδομάδα που ήμουν 22 και το αντιγριπικο θα μου το γράψει στο επόμενο ραντεβού μας από ότι μου είπε ,όπου τότε θα μου γράψει και την καμπύλη ζαχάρου 

Κορίτσια να ρωτήσω εσείς κάνετε κάθε χρόνο εμβόλιο γρίπης η θα κάνετε τώρα φέτος λόγο εγκυμοσύνης??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 21+3 σήμερα ο εμβρυολόγος μας έβγαλε το μωρό 498γρ (χθες ο γυναικολόγος 50 γρ πιο κάτω) μικρή η απόκλιση γιατί με βάση κ τις μετρήσεις οστών κ βάρους είναι μου είπε κ αυτό μεγάλο μωρό (κ αναμένεται λίγο πιο βαρύ από το γιο άρα 4κιλακια πατημένα μου είπε 🤷🏼‍♀️

εεε λίγη διαφορά έχει ας είναι όπως θέλει ❤️

 

βρήκε ένα μικρό φύσημα 2χιλ (αλλά είχε κ η πρώτη μου κόρη κ δεν ήταν κάτι σοβαρό) οπότε μου είπε υπάρχει γενικά κληρονομικότητα αλλά ήταν πολύ μικρό ίσως μου είπε είναι κ λάθος του υπέρηχου γιατί όταν προσπάθησε να το ξανά βρει δεν το είδε 

οπότε θα κάνουμε προληπτικά στο νοσοκομείο συνάντηση κ υπέρηχο με παιδοκαρδιολογο από κοινού μαζί με τον εμβρυολόγο για να το ξεκαθαρίσουμε να μην υπάρχει κάτι θολό στο τοπίο. 
 

αυτός αγχώθηκε μήπως αγχωθώ εγώ αλλά του είπα ότι τρίτη εγκυμοσύνη πια δεν με αγχώνει τίποτα 🤷🏼‍♀️🤣 είχε κ η κόρη μου άρα κανένα άγχος ό,τι είναι θα φανεί άλλωστε 😊🤰🏼

οπότε θα με πάρει τηλ ώστε σε 3-4 εβδ να το δούμε στο νοσοκομείο αναλυτικά! 

γενικά όλα καλά μου έστειλε κ 2 βίντεο 4D έγχρωμα δηλαδή  (μαζί με φωτό κτλ) 

έλιωσα γιατί στα άλλα παιδιά δεν ειχα! 
 

αυτά από εμάς! ❤️

Μπραβο Χρυσα μουυυυ!!!💙🧿🥰🌻

Τελεια τα νεα σου!!!! 😁🤩

το αντρακι σας ειναι υγιεστατο κ αφρατο αφρατο!!!! Με το καλο να ερθει στην αγκαλια σας γερο κ στρουμπουλο!!!!👶🤱

Κ τι τελεια π πηρες βιντεακια του μικρου!!! Να το βλεπεις ν το χαρεις μεχρι ν ερθει στην αγκαλια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elenaki_ είπε:

Σίγουρα αυτό που λέτε @Antonia2και @Xrisa95θα βοηθήσει,αλλά θέλουν να πίνω τουλάχιστον 2,5 λίτρα τη μέρα,δε προλαβαίνω να τα πιω νωρίς.Ειναι δίκοπο μαχαίρι!

Εγω πινω αρκετο νερο στ δουλεια κι ας χρειαζεται ν πηγαινοερχομαι πιο συχνα στην τουαλετα...🫣😜 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

 

 

Κορίτσια να ρωτήσω εσείς κάνετε κάθε χρόνο εμβόλιο γρίπης η θα κάνετε τώρα φέτος λόγο εγκυμοσύνης??

Πιο παλια το ειχα κανει 1-2 φορες αλλα σπ το εμβολιο του κοβιντ κ μετα δν ξαναεκανα για τη γριπη...

Φετος μου το συστησε ο γιατρος οποτε λεω ν το κανω γτ θα γεννησουμε κ μεσα στ καταχειμωνο... ασε π η γριπη ειναι πολυ ζορικη κ σε διαλυει...

Εσενα Αννιτα μου στο προτεινε η γιατρος σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Πιο παλια το ειχα κανει 1-2 φορες αλλα σπ το εμβολιο του κοβιντ κ μετα δν ξαναεκανα για τη γριπη...

Φετος μου το συστησε ο γιατρος οποτε λεω ν το κανω γτ θα γεννησουμε κ μεσα στ καταχειμωνο... ασε π η γριπη ειναι πολυ ζορικη κ σε διαλυει...

Εσενα Αννιτα μου στο προτεινε η γιατρος σου;;

Προς το παρόν όχι δεν μου το πρότεινε αλλά ίσως επειδή δεν την είδα ακόμα!! Εγώ δεν το έχω κάνει ποτέ να σου πω την αλήθεια!! Δουλεύω σε εστίαση και ευτυχώς δεν έχει τύχει να κολλήσω τουλάχιστον όχι άσχημα! Οπότε και να μου το προτείνει δεν ξέρω κατά πόσο θα το κάνω 🤔

Για του κοκκυτη όμως σίγουρα δεν μου έχει κάνει κουβέντα και ούτε ξέρω τι είναι.. πρέπει να την ρωτήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Προς το παρόν όχι δεν μου το πρότεινε αλλά ίσως επειδή δεν την είδα ακόμα!! Εγώ δεν το έχω κάνει ποτέ να σου πω την αλήθεια!! Δουλεύω σε εστίαση και ευτυχώς δεν έχει τύχει να κολλήσω τουλάχιστον όχι άσχημα! Οπότε και να μου το προτείνει δεν ξέρω κατά πόσο θα το κάνω 🤔

Για του κοκκυτη όμως σίγουρα δεν μου έχει κάνει κουβέντα και ούτε ξέρω τι είναι.. πρέπει να την ρωτήσω 

Ναι καλο ειναι να τη ρωτησεις κ θα σου πει τη γνωμη της..

Οπως κ να εχει, εσυ θ κανεις αυτο π εσυ θα αποφασισεις οτι ειναι καλυτερο για σενα κ το μπεμπη.. τα εμβολια ειναι γ να νιωθουμε πιο ασφαλεις κ οχι για να μας αγχωνουν... ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Barbiee παρεμπιπτόντως περαστικά και στον άντρα σου!  Κι εμένα την πρώτη βδομάδα που βγήκαμε από το μαιευτήριο είχε τη μέση του και ήταν πολύ ζόρι που δεν μπορούσε να βοηθήσει σε τπτ. 
    • Αχ σε ευχαριστώ για τα παρηγορητικα λόγια.  Κι εμένα σε αυτή τη στάση κάπως ηρεμεί.  Του έδωσες πιπίλα εσύ;  Εμάς μας είπε η γιατρός αν θέλουμε να δώσουμε αλλά δεν ξέρω αν θέλω 
    • εγω τα 2 τελευταία χρονια δεν έχω κανει… τωρα θα τον ρωτησω την πέμπτη κ για της γρίπης και για του κοκκυτη
    • μπραβο χρυσά μου! τελεια που είναι καλα ο μπεμπης σας🩵🩵 ολα καλα θα είναι αφού και εκεινος προσπάθησε να το ξαναβρεί και δεν το βρήκε!!🧿🧿🧿 τελειο που σας εστειλε κ βιντεο 😍😍 θα έχετε να βλέπετε μέχρι την επόμενη φορά😍
    • κοριτσια μου τι κανετε ; εγω χθες ξυπνησα με πονόλαιμο κ μέχρι το βραδυ είχε γινει αρκετά ενοχλητικός ξεκαθαρο σημάδι αμυγδαλιτιδας σε εμένα έχω ιστορικό παθαίνω αρκετές και έχω κανει και απόστημα στο παρελθόν. οποτε το πρωι πήγα κατευθείαν νοσοκομειο να με δει ο ωρλ μου ο οποίος μου ειπε οτι είναι αρχή οξείας αμυγδαλιτιδας και αν συμφωνεί και ο γυναικολόγος μου να παρω κατευθείαν αμοξιλ. ο γυναικολόγος μου ειπε να παρω σίγουρα να το προλάβουμε γιατι φανηκε φλεγμονή στον οργανισμό (αυξημένη crp η οποία ήταν 15,7mg/L με όριο το 5 και λευκά οχι πολυ ομως 11,4) (δεν ξερω τα όρια της crp για την εγκυμοσύνη, μονο οτι επιτρέπεται να είναι λιγο παραπανω αυξημένο από το κανονικό)… ε καιγω έψαξα κιγο στο ιντερνετ μετα και ψιλό πανικοβλήθηκα…αλλά προσπαθω να είμαι χαλαρή. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...