Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω Χρυσα μου που με καθησυχαζεις με την εμπειρια σου!!! ❤️🤗

μακαρι να ειναι ολα καλα γτ τα κοριτσουδια ειναι και 2 και θα ζοριστουν πιο πολυ εκει κατω... ουτε δε θελω να σκεφτομαι το αρνητικο σεναριο να συμβει κατι... σε 10 μερες εχουμε την β επιπεδου και θα το κοιταξουμε παλι..

Εσυ τι ωρα εχεις την εξεταση σου;;; 🥰

Σορυ που πετάγομαι...αλλά εμένα ο μεγάλος μου γιος γεννήθηκε φυσιολογικά με τριπλή περιτυλιξη!!!😉  Με το καλό και μην αγχώνεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σορυ που πετάγομαι...αλλά εμένα ο μεγάλος μου γιος γεννήθηκε φυσιολογικά με τριπλή περιτυλιξη!!!😉  Με το καλό και μην αγχώνεσαι!!!!

Ευχαριστω Μαρινα μου για την απαντηση!!! 🥰 Μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας!!! 🙏

Να χαιρεσαι τα αντρακια σου!!!! 💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

@Annoula1995 καλα αποτελεσματα στην β επιπεδου σμρ!!!!! 🥰❤️🙏

τι ωρα θα πας;;;

οταν μπορεις γραψε μας τα νεα σου!!! 😊

Ευχαριστώ πολυυυ!!😊θα πάμε στις 6:30!!ελπίζω να ναι όλα καλά! ανυπομονώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elenaki_ είπε:

Δεν κάνω τίποτα από αυτά!Καφέ πίνω έναν ντεκαφ το πρωί,γλυκά δεν πολύ τρώω και φροντίζω να έχω φάει βραδινό μέχρι τις 20.00.

Δε ξέρω, νομίζω ότι μου την δημιουργεί το θέμα της τουαλέτας.Μολις πάρω να αποκοιμηθώ πρέπει να σηκωθώ και αυτό μου διαλύει τον ύπνο!!

Το ξέρω ότι σε λίγο αρχίζουν τα ζορικά και θα κρατήσουν για χρόνια!!Γι αυτό θέλω να μπορέσω να κοιμηθώ τώρα,αλλά δυστυχώς δε τα καταφέρνω!!☹️

Αχ έχω ακριβώς το ίδιο...και πρέπει να πάω Τουλ δύο τρεις φορές και μετά θα με πάρει ο ύπνος..χαχαχα

Μετά ξεκινάν τα όνειρα που είναι όλα τόσο πιο περίεργα και καταλήγω να κοιμάμαι το πρωί όρθια στη δουλειά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι ακόμα . Με το αντιγριπικο εμβόλιο τι σας είπαν οι γιατροί σας;; Πότε σας είπαν να το κάνετε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγα και εγώ σήμερα στο γιατρό. Ήθελα μετα τον κοβιντ να δω ότι όλα είναι καλα! 

Ο μπεμπαρος μεγάλωσε 20+1 και είναι 375γρ. Άλλαξε θέση για αυτό με έχει ξετιναξει στις κλωτσιές. Είναι με το κεφάλι κάτω και είναι πάρα πολύ ζωηρός λέει ο γιατρός! 

Μου είπε επειδή με πονάνε οι φλέβες μου να κάνω πρώτα ένα τριπλεξ φλεβών για να σιγουρευτούμε πριν σταματήσω τις αντιπηκτικες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Annoula1995 είπε:

Ευχαριστώ πολυυυ!!😊θα πάμε στις 6:30!!ελπίζω να ναι όλα καλά! ανυπομονώ!!

Με το καλο!!!! ❤️❤️🙏🧿

Ολα θα ειναι τελεια!!!! Θα περιμενουμε νεα σου!!! 💞

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Annoula1995 είπε:

Ευχαριστώ πολυυυ!!😊θα πάμε στις 6:30!!ελπίζω να ναι όλα καλά! ανυπομονώ!!

Α! εμενα μου εδωσαν tip πριν παω να φαω κατι για να ειναι οι μικρες ξυπνιες και ζωηρες... 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...