Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σορυ που πετάγομαι...αλλά εμένα ο μεγάλος μου γιος γεννήθηκε φυσιολογικά με τριπλή περιτυλιξη!!!😉  Με το καλό και μην αγχώνεσαι!!!!

Ευχαριστω Μαρινα μου για την απαντηση!!! 🥰 Μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας!!! 🙏

Να χαιρεσαι τα αντρακια σου!!!! 💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

@Annoula1995 καλα αποτελεσματα στην β επιπεδου σμρ!!!!! 🥰❤️🙏

τι ωρα θα πας;;;

οταν μπορεις γραψε μας τα νεα σου!!! 😊

Ευχαριστώ πολυυυ!!😊θα πάμε στις 6:30!!ελπίζω να ναι όλα καλά! ανυπομονώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • εγώ θηλάζω αποκλειστικά! εγω γαλακτοκομικά τα εχω κομμένα απο όταν αρχισαν οι κολικοί...εσυ γιατί είσαι απογοητευμένη; εμένα δεν μ αφηνει να τρωω ούτε σοκολάτες...ουτε να πινω καφέ ουτε κοκα κόλα ούτε τσάι... γιατί προκαλούν υπερένταση λογω της καφεινης ...γενικά δύσκολα τα πράγματα! αλλά θέλει υπομονή!
    • Κορίτσια, Εγώ είμαι πολύ απογιητευμενη... Πήγαμε σήμερα στην παιδίατρο.  Είναι 41 ημερών και είναι 59 εκ και 5400γραμ  Η γιατρός είπε ότι για να έχει κολικούς κάνει παλινδρομηση ή εχει δυσανεξία σε κάτι στη διατροφή μου (το πιθανότερο στα γαλακτοκομικα)  Επειδή τώρα στο άλμα θήλαζα πιο συχνά μου είπε να αραιωσω τα γεύματα (μήπως από το πολύ φαΐ έκανε παλινδρομηση ) αλλιώς θα δοκιμάσουμε μετά να κόψουμε τα γαλακτοκομικα μήπως τον πειράζει κάτι. 😟😟 Είναι καμιά που θηλάζει και έχει κολικούς το μωρό;  Ο παιδίατρος τι σας είπε; 
    • Καλά έκανες! Μακάρι να γίνει ότι είναι καλύτερο για  τη Μαρία Ισμήνη και για σένα!
    • Ευχαριστώ πολυυυ!!😊θα πάμε στις 6:30!!ελπίζω να ναι όλα καλά! ανυπομονώ!!
    • Μπράβο σου που το βλέπεις έτσι και δεν τους αποκλείεις..πολύ ώριμο εκ μέρους σου..εγώ δεν ξέρω αν θα το έβλεπα έτσι...σίγουρα θα είναι καλό για το παιδί...γνώμη μου είναι ότι έτσι θα του δώσεις αξία ..μην ασχολείσαι καθόλου μαζί του...προχώρησε τη ζωή σου μαζί με το παιδάκι σου σα να μην υπάρχει..όσο ασχολείσαι κακό στον εαυτό σου θα κάνεις και κατά συνέπεια στο μωράκι σου❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...