Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα καλό μήνα σε όλες ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ με υγεία κυρίως κ πολύ καλές εξετάσεις ν έχουμε αυτόν τον μήνα! Μόνο καλά αποτελέσματα 🤰🏼🤰🏼🤰🏼

 

εγώ κορίτσια το μόνο που έχω σαν νέο είναι ότι πια κλωτσάει το μπεμπέ κ φαίνεται η κοιλίτσα που φουσκώνει στο σημείο! Τώρα δλδ το νιώθουν κ το βλέπουν  κ οι άλλοι!  😄🤰🏼 βέβαια δεν μου αρέσει να μου πιάνουν την κοιλιά (δν ξέρω γιατί αλήθεια, μόνο τα παιδάκια μου αφήνω, κ στις άλλες εγκυμοσύνες έτσι ήμουν, κάποιο σύνδρομο θα είναι 🤣🤣🤣🤣) αλλά τέλος πάντων  άβυσσος η ψυχή της εγκύου 🤷🏼‍♀️

@Antonia2 καλοτάξιδο το αμάξι καλές βόλτες κ σύντομα με τα ζουζουνάκια σας μέσα 🩷🩷

Ευχαριστούμε Χρύσα μου!!! 🥰❤️

Ηδη κλεισαμε και μια μακρινη εκδρομουλα για την 28η οκτωβριου... βεβαια παντα κλεινω καταλυμα με δωρεαν ακυρωση γτ ειδικα σε αυτη τη φαση δεν ξερουμε τι μπορει να παει στραβα μεχρι τελευταια στιγμη...

αχ τι ωραια που κλωτσαει ο μπομπιρας σας!!!! δινει το παρον για τα καλα!!! 💙🤸‍♂️

ναι αυτο με την κοιλια εχεις πολυ δικιο!!! κι εγω δεν τρελαινομαι να μου χαιδευουν την κοιλια καποιοι οχι τοσο κοντινοι (κοντινοι ειναι πχ γονεις, αδερφια και φιλες κολλητες). ε εκει καταλαβαινω τον ενθουσιασμο και δεν εχω θεμα αλλα απορω με καποιους που νιωθουν τετοια οικειοτητα.. τεσπα, απο καλο το κανουν οποτε το προσπερναω...

εμας οι μικρες κανενα δειγμα ακομα... μονο η κοιλια φουσκωνει σαν κεικ με φαριν απ!!! 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλό μήνα να έχουμε μανούλες!!! Εύχομαι να έχουμε όλες όμορφα νέα να μοιραστούμε και αυτόν τον μήνα!

@Antonia2 καλές βόλτες να έχετε γλυκιά μου, καλοτάξιδο το αμάξι σας🚘

Όσο για εμάς, προχωράμε καλά ανυπομονώντας για την β΄  επιπέδου την οποία έχουμε σκοπό να συνδυάσουμε με βόλτα και τα πρώτα ψώνια του μωρού μιας και θα ανέβουμε Αθήνα.

Επίσης, η κοιλίτσα έχει μεγαλώσει λίγο και έχουν αρχίσει να με ρωτούν εδώ στην δουλειά, αν και πιστεύω ότι είναι κοινό μυστικό. Το μωρούλι συνεχίζει τις κλωτσούλες του ενώ οι επισκέψεις στην τουαλέτα έχουν τετραπλασιαστεί😩

Αχ ναι κρισιμος μηνας κι αυτος!! λογω της β επιπεδου...

Ευχαριστούμε Λευκή μου για τις ευχες!!! 🥰❤️ να ειμαστε ολοι καλα και με το καλο να ερθουν τα ζουζουνια μας!!! 🙏👶🤰

ωραια που θα κανετε και τα πρωτα ψωνια σας!!! ετσι να μπαινουμε σε mood σιγα σιγα!!! κι εγω αρχισα να χαζευω κανενα παιδικο δωματιο ετσι να παρω καμια ιδεα γτ πρεπει να το βαψουμε πριν ερθουν οι μικρες.. και ιδανικα πριν πεσει πολυ η θερμοκρασια για να στεγνωσει πιο αμεσα...

ασε με την τουαλετα ενα δραμα... απορω τι θα γινει τους τελευταιους μηνες.. νομιζω οτι εκει θα τη βγαζω ολη την ωρα γτ πινω και αρκετο νερο μεσα στη μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου επισης να σας πω οτι πηρα τηλ σμρ στο νοσοκομειο Ελενα γτ μου προτεινε μια ξαδερφη μου οτι κανουν δωρεαν σεμιναρια θηλασμου και ηθελα να ρωτησω. μου ειπε οτι αξιζει τον κοπο και μας δειχνουν αρκετα χρησιμα πραγματα... εν τελει μου ειπαν να τους καλεσω γυρω στις 32 εβδομαδες αλλα δεδομενου οτι εχω διδυμα μου ειπαν και νωριτερα να παρω δεν υπαρχει προβλημα..

η κοπελα που σας λεω θηλασε και τα 2 παιδια της και θηλαζει ακομα αραια και που...

οποια γνωριζει κτ επιπλεον ας δωσει καμια πληροφορια... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...