Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις On 18/9/2024 at 7:48 ΜΜ, ο/η annitakianna είπε:

Αχ τι ωραία τι καλά κορίτσι μου!! Είδες πόσο γρήγορα μεγαλώνουν? Ε φαντάσου ότι σε 9 μήνες από κύτταρα γίνονται άνθρωποι 🥰♥️

Εγώ κορίτσια δεν ξέρω αν ήταν ιδέα μου αλλά πριν μερικές μέρες ένιωσα ένα ψαράκι!! Σαν γαργαλιτο ένα πράγμα!! Ε 2 μέρες μετά νομίζω ότι ένιωσα και πολύ ελαφριές κλοτσιες...Κάθομαι τα βράδια με τις ώρες και περιμένω ήσυχη ήσυχη μπας και κάνει καμία κίνηση 🤣 τώρα αν ήταν ιδέα μου η το μωράκι δεν ξέρω να σας πω!!!!

Εντωμεταξυ βρήκα επιτέλους στις Σέρρες γιατρό που κάνει υπέρηχο με 3D φωτογραφίες και βίντεο οπότε έκλεισα για β επιπέδου στις 7 Οκτωβρίου 🩵🩵 και εννοείται ξεκίνησα να μετράω τις μέρες τώρα!

Στις 10 εσύ ε? Αχ είμαστε πολύ κοντά!! Εμείς συνέχεια κοντά κάνουμε τις εξετάσεις μας και έχουμε και ίδια Πητ 😁

 

Τέλεια Αννιτα μου!!!! 🥰

αχ μαλλον το μωρακι σας θα ειναι!!!!!

νομιζω κοριτσια οτι τωρα ανυπομονουμε να τα νιωσουμε και μετα δεν θα μπορουμε να κανουμε βημα..😅

εγω ουτε τον 4ο δεν εχω κλεισει ακομα και εχω κοιλουμπα η αληθεια ειναι!!! ενταξει θα παιζει ρολο οτι ειναι και 2!!! αλλα το ποσο το χαιρομαι τωρα δε λεγεται... δε χορταινω να τη χαιδευω!!!!

ο αντρας μου ερχεται και τη φιλαει συνεχεια!!! και σχεδον παντα μιλαει στις μικρες, λεει "να γαργαλησουμε τη μαμα;;;" και με γαργαλαει με την ανασα του!!!

αχ τι ωραιες στιγμες ευτυχιας!!!!😍❤️🤰🧿 μακαρι να συνεχισουν ετσι ομορφα ολα μεχρι το τελος!🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/9/2024 at 8:23 ΠΜ, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσι  μου, φαντάζομαι ότι είναι δύσκολο με μικρά παιδιά. Εδώ εγώ με δουλειά άντρα και σπίτι κάθε μέρα είμαι φουλ.

Και εγώ το νιώθω καθαρά τώρα πια το μωράκι και μπορώ να πω με σιγουριά ότι είναι υπερκινητικό. Συνήθως το καταλαβαίνω έντονα όταν τρώω και κάθομαι στον καναπέ. Είναι αυτό που είπες, το νιώθουμε και ξέρουμε ότι είναι καλά.🙏

Επίσης έχω την αίσθηση ότι κάθεται με το κεφαλάκι του αριστερά γιατί εκεί νιώθω συνεχώς έναν πόνο ειδικά όταν γυρίζω πλευρό προς τα εκεί στον ύπνο μου. Τις κινήσεις του τις νιώθω στο κέντρο και δεξιά. Μπορεί να ισχύει αυτό???

Ακόμα, πάτε και οι υπόλοιπες κοπέλες 45 φορές την ημέρα στην τουαλέτα???

αχ ναιιιιι... το μονο συμπτωμα εγκυμοσυνης που εχω απο αρκετα νωρις ειναι η συχνοουρια...

πινω και αρκετο νερο η αληθεια ειναι αλλα τωρα εχει παραγινει το περα δωθε στην τουαλετα...🥴

και εννοειται ξυπναω 2-3 φορες το βραδυ...

φαντασου τι εχει να γινει αργοτερα.. εμενα αυτο με τρομαζει λιγο...

η με babylino με βλεπω ή να κοιμαμαι στην λεκανη της τουαλετας 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η barbounaki04 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!♥️σας διαβάζω που και που,αλλά δεν έχω κ την καλύτερη διάθεση και δεν γράφω....σβήνω μέρες και περιμένω....όλη μας η ζωή στην αναμονή...

κοριτσι μου κι εγω σε σκεφτομαι πολυ.. θυμαμαι ειχες πει τελος του μηνα θα πας για την αμνιο..

μηπως δρομολογησατε ημερομηνια;;

ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα!!!🙏🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/9/2024 at 7:18 ΜΜ, ο/η Xrisa95 είπε:

Γεια σου Λευκη καλά είμαι τρέχω με τα παιδιά όλη μέρα έξω πάρκο Κ τέτοια! Κάθε εγκυμοσύνη κ πιο δύσκολη όταν έχεις ειδικά κ μικρά παιδιά που έχουν ανάγκη να ξεδώσουν κ δν κάνουν κάποια δραστηριότητα ακόμα κτλ. 😊

Όμως όλα μια χαρά όλα μέσα στο πρόγραμμα είναι! 👍🏽 Κλωτσάει φουλ το μωράκι ευτυχώς κ μου θυμίζει ότι υπάρχει χαχαχαχα  ❤️ κ επειδή την μέρα είμαι όλο στο πόδι είναι ήσυχο (γενικά η κίνηση κ η φωνή τα νανουρίζουν όπως κ στην εξωμήτριο ζωή ) αλλά προς το βραδάκι που ηρεμούμε λίγο δίνει πόνο! Θα το δείτε κ εσείς στα δικά σας παιδάκια ότι αναπτύσσουν ένα μοτίβο (ηρεμίας-δραστηριότητας) μέσα στην κοιλίτσα ανάλογα την καθημερινότητά σας ❤️

Αχ Χρυσα μου πραγματικα σου βγαζω το καπελο που τα φερνεις ολα βολτα και εχεις τοσες αντοχες και διαθεση!!! εισαι παραδειγμα για ολες μας!!!😍

εγω η αληθεια ειναι οτι δεν εχω την κουραση που ενιωθα στην αρχη αλλα ισα ισα τα φερνω βολτα, δουλεια, σπιτι, μαγειρεμα κλπ... απορω τι θα γινει μετα με 2 κουκουνια στο σπιτι!!! θα τρεχουμε πολυ...

ας ερθουν γερα και ελπιζω να βρουμε δυναμη και αντοχες για ολα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@Elenaki_  Β' επιπέδου 24/09 - ΠΗΤ 04/02 💗

@Annoula1995 Υπερηχος 24/09 - Β' επιπέδου 08/10 💙

@barbounaki04  Αμνιο - ΠΗΤ 28/02

@annitakianna  Β' επιπέδου 07/10 - ΠΗΤ 13/02 💙

@Xrisa95  Υπέρηχος 07/10 - Β' επιπέδου 08/10 - ΠΗΤ 15/02 💙

@Antonia2 Υπέρηχος 07/10 - Β' επιπέδου 17/10 - ΠΗΤ 01/03 💗💗

@elenitsa2.  Β' επιπέδου 10/10 - ΠΗΤ 13/02 💙

@ΛΕΥΚΗ Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 11/02

@Emma1 Υπερηχος; - ΠΗΤ 01/03

@giogo Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 13/02

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

@Ria_ ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elenaki_ εσυ ανοιγεις τον χορο των υπερηχων Β επιπεδου!!!! 

με το καλο κοριτσι μου!!!!  ❤️❤️❤️

να μας γραψεις τα καλυτερα νεα και να φερεις γουρι σε ολες!!!!🙏🧿🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...