Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 22 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

@Antonia2 πότε θα έχεις τα αποτελέσματα κορίτσι μου;; 
 

Ποιά έχει σειρά για υπέρηχο μετά;;; ❤️❤️❤️

 

( @Elenaki_ αφού έκανες Νιπτ στο πακέτο είναι και το φύλο όπως εδώ;; Για επιβεβαίωση ρωτάω μιας που έχετε μια ιδέα για αγοράκι ❤️

Nαι Χρύσα μου,η ΝΙΠΤ σου επιβεβαιώνει και το φύλο!!

Αν και στα αγόρια συνήθως δε κάνουν λάθος!! 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια μου!! 🌺🌻

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@ΛΕΥΚΗ Αυχενική 30/07

@annitakianna Αυχενική 30/07

@elenitsa2. Αυχενικη 30/07 (γράψε μας νέα σας αν θες)

@Xrisa95 Αυχενική 06/08 - nipt 12/08

@Elenaki_ αποτελεσματα nipt - έχουμε ΠΗΤ; ή νεο υπερηχο;

@Antonia2 Υπέρηχος 14/08 - Αυχενική 28/8

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

@Ria_ ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! @Antonia2 κορίτσι μου να περάσετε όμορφα στις διακοπές σας και ευχαριστούμε για τον πίνακα!! Η @elenitsa2. Νομίζω ότι μόλις βγήκε από δοκιμαστικό μέλος και θα μπορεί να μας μιλάει επιτέλους κανονικά 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/7/2024 at 10:53 ΜΜ, ο/η elenitsa2. είπε:

ετσι θα συνεχισουμε μέχρι το τελος και είμαι σίγουρη θα περάσει και πολυ γρηγορα ο καιρός !!❤️

ααα κοριτσι μου ευχαριστω θα το κοιτάξω μήπως με βοηθήσει!!🌸🌸

παλι καλα που δεν υποφέρεις με αναγούλες και τετοια σου ευχομαι ειλικρινά να συνεχίσεις ετσι !!

Ελινετσα μου καλημερα!!!

Τωρα ηρθε το μνμ σου!!! Νομιζω διακοπαρουν στο φορουμ κ αργουν υπερβολικα να εγκρινουν τα μνματα των νεων μελων...

Τωρα ομως βλεπω οτι εφτασες τις 20 δημοσιευσεις!!!🎉🎉🎉🎉🎉

Λογικα θα δημοσιευονται αμεσως τα μνματα σου!!!🥰🥰

Υ.γ. ευτυχως μεχρι στιγμης 1 εμετο εκανα κ δν εχω αναγουλες.. 

Αυτο π νιωθω ειναι καποια φρουτα π πριν ετρωγα καθημερινα να με ανακατευουν ή ν με ενοχλει υπερβολικα η μυρωδια τους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/7/2024 at 3:34 ΜΜ, ο/η elenitsa2. είπε:

αγαπημένη μ αποσο ξερω για ένα μωρο είναι γύρω στα 120 μαζι με τις εξετάσεις αίματος… εμάς ο γιατρός επειδή μπορει να τα κανει στο γραφειο του είναι κεντρο προγεννητικού ελέγχου παίρνει 140… οκαυ λιγο παραπανω αλλά δεν θα έμπαινα στην διαδικασία να πάω αλλου για 20€ εφόσον τον εμπιστεύομαι απόλυτα 

πολυ καλύτερα που θα πας αργότερα φαντάσου ποσο πιο πολλα θα δείτε !! 

εμενα μου την έκλεισε όταν θα είμαι 11+3..σκεφτηκα ότι είναι πολυ νωρις είναι η αληθεια αλλά όπως ειπα τον εμπιστεύομαι και αν δεν ηξερε ότι θα φαινόντουσαν όσα χρειάζονται φαντάζομαι δεν θα την έκλεινε! 

Με το καλο κοριτσι μου!!! Ναι σιγουρα οι γιατροι μας ξερουν... ειναι κ αυγουστος κ νομιζω τα βαζουν ή στην αρχη (κοντα,στην 11η εβδ) ή πρις το τελος (13+4 θα παω εγω λογω του οτι κλεινει το κεντρο)

Οπως κ να εχει, το αποτελεσμα μετραει!!! 😊 να ειναι γερα τα κουκουνινια μας!!!🙏👶🧿❤️

Λιγο εμεινε γ την αυχενικη σου!!!! Πως νιωθεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/7/2024 at 1:13 ΜΜ, ο/η Ria_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Είμαι στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου! Με το καλο σε όλες τις μανούλες εύχομαι ❤️🧿❤️🧿❤️🧿❤️🧿❤️🧿

Ρια μου να χαιρεσαι το παιδακι σου κ με το καλο να ερθει κ το 2ο μωρακι σας!!🙏❤️🤰🧿

Εχεις κοριτσακι ή αγορακι;;

Εχεις feeling γ το φυλο του 2ου;; 

Ποτε με το καλο εχεις επομενο υπερηχο ή εχεις προγραμματισει αυχενικη;;

Σορρυ γ τις πολλες ερωτησεις.. απλα γ ν σε μαθουμε καλυτερα!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! @Antonia2 κορίτσι μου να περάσετε όμορφα στις διακοπές σας και ευχαριστούμε για τον πίνακα!! Η @elenitsa2. Νομίζω ότι μόλις βγήκε από δοκιμαστικό μέλος και θα μπορεί να μας μιλάει επιτέλους κανονικά 🥰

Ευχαριστουμε Αννιτα μου!!!🥰🥰🥰 

Εσυ θα ξεκουραστεις τον Αυγουστο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! @Antonia2 κορίτσι μου να περάσετε όμορφα στις διακοπές σας και ευχαριστούμε για τον πίνακα!! Η @elenitsa2. Νομίζω ότι μόλις βγήκε από δοκιμαστικό μέλος και θα μπορεί να μας μιλάει επιτέλους κανονικά 🥰

καλημερα κοριτσι μου! ναι επιτελους 🥳🥰

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Ελινετσα μου καλημερα!!!

Τωρα ηρθε το μνμ σου!!! Νομιζω διακοπαρουν στο φορουμ κ αργουν υπερβολικα να εγκρινουν τα μνματα των νεων μελων...

Τωρα ομως βλεπω οτι εφτασες τις 20 δημοσιευσεις!!!🎉🎉🎉🎉🎉

Λογικα θα δημοσιευονται αμεσως τα μνματα σου!!!🥰🥰

Υ.γ. ευτυχως μεχρι στιγμης 1 εμετο εκανα κ δν εχω αναγουλες.. 

Αυτο π νιωθω ειναι καποια φρουτα π πριν ετρωγα καθημερινα να με ανακατευουν ή ν με ενοχλει υπερβολικα η μυρωδια τους..

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Με το καλο κοριτσι μου!!! Ναι σιγουρα οι γιατροι μας ξερουν... ειναι κ αυγουστος κ νομιζω τα βαζουν ή στην αρχη (κοντα,στην 11η εβδ) ή πρις το τελος (13+4 θα παω εγω λογω του οτι κλεινει το κεντρο)

Οπως κ να εχει, το αποτελεσμα μετραει!!! 😊 να ειναι γερα τα κουκουνινια μας!!!🙏👶🧿❤️

Λιγο εμεινε γ την αυχενικη σου!!!! Πως νιωθεις;;;

κοριτσια μου καλημερα καλη κυριακή !!❤️ 

σας διαβάζω καθε μερα και βλεπω τα νέα σας απλά σταμάτησα να γραφω γιατι σκεφτομουν ότι θα χαθούν τα πολλα μηνύματα αφού δεν μου τα εγκρίνανε😕 και επειδή είχαν περάσει πολλες μερες εστειλα μήνυμα στο φόρουμ και ετσι πρέπει να τα είδανε χαιρομαι πολυ που θα μπορω να σας γραφω κανονικα να επικοινωνούμε ❤️❤️❤️

αντωνια μου καλα να περασετε στις διακοπες σας να ξεκουραστείτε και να γυρισετε με γεμάτες μπαταρίες !! παλι καλα δεν συνεχίσεις με τους εμετούς ούτε αναγούλες !!! 

εγω στα ίδια κοριτσια ανακατεύομαι όλη μερα έχω και εμετούς αλλα ενταξει πιστεύω σιγα σιγα θα αρχισουν να μειώνονται τα συμπτώματα 

ναι πλησιάζει η μερα της αυχενικής! ανυπομονώ να δουμε το μωρακι και δεν αγχώνομαι για ότι είναι να βγει θα το δουμε εκείνη την ημέρα είναι η αληθεια

κοριτσια έχετε καποιο feeling για το φύλο του μωρού σας ;; εγω από  την αρχή το σκεφτομαι για κοριτσακι λες και μου το έχει επιβεβαιώσει κάποιος 🤣 ενώ παντα πιστευα ότι θα κανω αγορια! τις τελευταίες μερες έχω αρχίσει να σκεφτομαι και την περίπτωση να είμαι τελειως λαθος! θα δειξει ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elenitsa2. είπε:

καλημερα κοριτσι μου! ναι επιτελους 🥳🥰

 

κοριτσια μου καλημερα καλη κυριακή !!❤️ 

σας διαβάζω καθε μερα και βλεπω τα νέα σας απλά σταμάτησα να γραφω γιατι σκεφτομουν ότι θα χαθούν τα πολλα μηνύματα αφού δεν μου τα εγκρίνανε😕 και επειδή είχαν περάσει πολλες μερες εστειλα μήνυμα στο φόρουμ και ετσι πρέπει να τα είδανε χαιρομαι πολυ που θα μπορω να σας γραφω κανονικα να επικοινωνούμε ❤️❤️❤️

αντωνια μου καλα να περασετε στις διακοπες σας να ξεκουραστείτε και να γυρισετε με γεμάτες μπαταρίες !! παλι καλα δεν συνεχίσεις με τους εμετούς ούτε αναγούλες !!! 

εγω στα ίδια κοριτσια ανακατεύομαι όλη μερα έχω και εμετούς αλλα ενταξει πιστεύω σιγα σιγα θα αρχισουν να μειώνονται τα συμπτώματα 

ναι πλησιάζει η μερα της αυχενικής! ανυπομονώ να δουμε το μωρακι και δεν αγχώνομαι για ότι είναι να βγει θα το δουμε εκείνη την ημέρα είναι η αληθεια

κοριτσια έχετε καποιο feeling για το φύλο του μωρού σας ;; εγω από  την αρχή το σκεφτομαι για κοριτσακι λες και μου το έχει επιβεβαιώσει κάποιος 🤣 ενώ παντα πιστευα ότι θα κανω αγορια! τις τελευταίες μερες έχω αρχίσει να σκεφτομαι και την περίπτωση να είμαι τελειως λαθος! θα δειξει ! 

Γεια σου Ελενίτσα ❤️ τι ωραία που πλέον θα μιλαμε πιο άμεσα. Ανυπομονούμε να μας πεις για την αυχενική σου τα ευχάριστα! Κ ελπίζω να έχει θέση σωστή κ να μάθετε κ το φύλο να δούμε αν έπεσες μέσα! Εγώ πιστεύω στο προαίσθημα γιατί στα δικά μου είχα παρά πολύ έντονο κ έπεσα μέσα άρα το ίδιο πιστεύω κ για εσάς κορίτσια ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elenitsa2. είπε:

καλημερα κοριτσι μου! ναι επιτελους 🥳🥰

 

κοριτσια μου καλημερα καλη κυριακή !!❤️ 

σας διαβάζω καθε μερα και βλεπω τα νέα σας απλά σταμάτησα να γραφω γιατι σκεφτομουν ότι θα χαθούν τα πολλα μηνύματα αφού δεν μου τα εγκρίνανε😕 και επειδή είχαν περάσει πολλες μερες εστειλα μήνυμα στο φόρουμ και ετσι πρέπει να τα είδανε χαιρομαι πολυ που θα μπορω να σας γραφω κανονικα να επικοινωνούμε ❤️❤️❤️

αντωνια μου καλα να περασετε στις διακοπες σας να ξεκουραστείτε και να γυρισετε με γεμάτες μπαταρίες !! παλι καλα δεν συνεχίσεις με τους εμετούς ούτε αναγούλες !!! 

εγω στα ίδια κοριτσια ανακατεύομαι όλη μερα έχω και εμετούς αλλα ενταξει πιστεύω σιγα σιγα θα αρχισουν να μειώνονται τα συμπτώματα 

ναι πλησιάζει η μερα της αυχενικής! ανυπομονώ να δουμε το μωρακι και δεν αγχώνομαι για ότι είναι να βγει θα το δουμε εκείνη την ημέρα είναι η αληθεια

κοριτσια έχετε καποιο feeling για το φύλο του μωρού σας ;; εγω από  την αρχή το σκεφτομαι για κοριτσακι λες και μου το έχει επιβεβαιώσει κάποιος 🤣 ενώ παντα πιστευα ότι θα κανω αγορια! τις τελευταίες μερες έχω αρχίσει να σκεφτομαι και την περίπτωση να είμαι τελειως λαθος! θα δειξει ! 

Κορίτσι μου νομίζω ότι σε ταλαιπώρησαν παρά πολύ αλλά τουλάχιστον τώρα θα έχουμε άμεση επικοινωνία!! Οι αναγουλες πάντως σε εμένα κάπως ηρέμησαν έχει 3-4 μέρες!! Έχω πάλι τα βράδυα αλλά όχι τόσο!! Εύχομαι να περάσουν σύντομα και να μην σε ταλαιπωρούν άλλο 🥰 .. έρχεται και η μέρα της αυχενικής... Έχεις άγχος?? 

Όσο για το φύλο όλοι μου λένε ότι θα έχω κορίτσι αλλά να σου πω την αλήθεια εγώ δεν έχω καθόλου ένστικτο 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! 🌺🌻

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@ΛΕΥΚΗ Αυχενική 30/07

@annitakianna Αυχενική 30/07

@elenitsa2. Αυχενικη 30/07 (γράψε μας νέα σας αν θες)

@Xrisa95 Αυχενική 06/08 - nipt 12/08

@Elenaki_ αποτελεσματα nipt - έχουμε ΠΗΤ; ή νεο υπερηχο;

@Antonia2 Υπέρηχος 14/08 - Αυχενική 28/8

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

@Ria_ ;;

Αντωνία μου!!!

ΠΗΤ 4/2

ΕΠΌΜΕΝΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ....αν έχεις τον Θεό σου....24/9(Β επιπέδου)

(Ωστόσο μέσα Σεπτεμβρίου θα κάνω κ τον υπέρηχο στον εμβρυοκαρδιολογο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Elenaki_ είπε:

Αντωνία μου!!!

ΠΗΤ 4/2

ΕΠΌΜΕΝΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ....αν έχεις τον Θεό σου....24/9(Β επιπέδου)

(Ωστόσο μέσα Σεπτεμβρίου θα κάνω κ τον υπέρηχο στον εμβρυοκαρδιολογο)

Επόμενος υπέρηχος σε 2 μήνες 😳😳😳😳 σοοοοκ!!! Αχ και το είχε πει η @Xrisa95 ότι μετά την αυχενική θα βλέπουμε πιο αραιά τα μικρακια μας  αλλά δεν περίμενα τόσο αραιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Επόμενος υπέρηχος σε 2 μήνες 😳😳😳😳 σοοοοκ!!! Αχ και το είχε πει η @Xrisa95 ότι μετά την αυχενική θα βλέπουμε πιο αραιά τα μικρακια μας  αλλά δεν περίμενα τόσο αραιά 

Κι εγώ έπαθα σοκ!!!

Λέω δε μπορεί να το εννοεί!!

Αλλά δεν έκανε καθόλου πλάκα!!! 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστουμε Αννιτα μου!!!🥰🥰🥰 

Εσυ θα ξεκουραστεις τον Αυγουστο;;

Αχ περιμένω πως πως στις 7 Αυγούστου ξεκινάει η άδεια μας μέχρι και τις 27 🥰 δεν ξέρω που θα πάμε μια και την επόμενη εβδομάδα έχουμε μετακόμιση 😮💨😮💨 αλλά τουλάχιστον θα ξεκουραστούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η elenitsa2. είπε:

καλημερα κοριτσι μου! ναι επιτελους 🥳🥰

 

κοριτσια μου καλημερα καλη κυριακή !!❤️ 

σας διαβάζω καθε μερα και βλεπω τα νέα σας απλά σταμάτησα να γραφω γιατι σκεφτομουν ότι θα χαθούν τα πολλα μηνύματα αφού δεν μου τα εγκρίνανε😕 και επειδή είχαν περάσει πολλες μερες εστειλα μήνυμα στο φόρουμ και ετσι πρέπει να τα είδανε χαιρομαι πολυ που θα μπορω να σας γραφω κανονικα να επικοινωνούμε ❤️❤️❤️

αντωνια μου καλα να περασετε στις διακοπες σας να ξεκουραστείτε και να γυρισετε με γεμάτες μπαταρίες !! παλι καλα δεν συνεχίσεις με τους εμετούς ούτε αναγούλες !!! 

εγω στα ίδια κοριτσια ανακατεύομαι όλη μερα έχω και εμετούς αλλα ενταξει πιστεύω σιγα σιγα θα αρχισουν να μειώνονται τα συμπτώματα 

ναι πλησιάζει η μερα της αυχενικής! ανυπομονώ να δουμε το μωρακι και δεν αγχώνομαι για ότι είναι να βγει θα το δουμε εκείνη την ημέρα είναι η αληθεια

κοριτσια έχετε καποιο feeling για το φύλο του μωρού σας ;; εγω από  την αρχή το σκεφτομαι για κοριτσακι λες και μου το έχει επιβεβαιώσει κάποιος 🤣 ενώ παντα πιστευα ότι θα κανω αγορια! τις τελευταίες μερες έχω αρχίσει να σκεφτομαι και την περίπτωση να είμαι τελειως λαθος! θα δειξει ! 

Εγω Ελενιτσα μου προτιμω 1+1 αλλα εχω ενα φιλινγκ για 2 αγορακια.. 

Κ να πω την αληθεια μου το εβγαλε κ ο σταυρος..😜

Εσεις το εχετε κανει αυτο το κολπο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elenaki_ είπε:

Αντωνία μου!!!

ΠΗΤ 4/2

ΕΠΌΜΕΝΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ....αν έχεις τον Θεό σου....24/9(Β επιπέδου)

(Ωστόσο μέσα Σεπτεμβρίου θα κάνω κ τον υπέρηχο στον εμβρυοκαρδιολογο)

Τιιιι;;;; ειπαμε αραια αλλα οχι κι ετσι... 

Πες του γιατρου καλε ν πας κ νωριτερα να δειτε το μικρουλινακι σας!!!🥰🥰 ακομα κ τα μεσα σεπτεμβριου ειναι πανω απ 1μιση μηνα ..🤯

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Τιιιι;;;; ειπαμε αραια αλλα οχι κι ετσι... 

Πες του γιατρου καλε ν πας κ νωριτερα να δειτε το μικρουλινακι σας!!!🥰🥰 ακομα κ τα μεσα σεπτεμβριου ειναι πανω απ 1μιση μηνα ..🤯

Καλημέρα!!!♥️

Καλά σίγουρα θα του ζητήσω να πάω...το έπαιξα κουλ στην αρχή αλλά κατά βάθος ξέραμε και οι δύο ότι θα τα πούμε και νωρίτερα!! 😛😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elenaki_ είπε:

Καλημέρα!!!♥️

Καλά σίγουρα θα του ζητήσω να πάω...το έπαιξα κουλ στην αρχή αλλά κατά βάθος ξέραμε και οι δύο ότι θα τα πούμε και νωρίτερα!! 😛😂

Καλημερα!!!☀️❤️

Νομιζω οι γιατροι δοκιμαζουν τις αντοχες μας!!! Οπου βλεπουν οτι τους παιρνει, βαζουν αραια ραντεβου ή τα τελειως απαραίτητα τελος παντων... αμα κλαφτουμε λιγο, τοτε καπου θα μας χωσουν!!

Κι εμενα την πεμπτη κατευθειαν για την αυχενικη με πηγαινε κ με ρωτησε θες να σε δω κ στο ενδιαμεσο;; (γιατι ειδε οτι δυσανασχετησα 🫣)

Αυτοι μπορει ν το θεωρουν περιττο αλλα αν ειναι να αγχωνομαστε, δν μας αφηνουν ετσι...🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@ΛΕΥΚΗ Αυχενική 30/07

@annitakianna Αυχενική 30/07

@elenitsa2. Αυχενικη 30/07

@Xrisa95 Αυχενική 06/08 - nipt 12/08

@Antonia2 Υπέρηχος 14/08 - Αυχενική 28/8

@Elenaki_ αποτελεσματα nipt - υπερηχος 24/09 - ΠΗΤ 4/2

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

@Ria_ ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου @ΛΕΥΚΗ @annitakianna @elenitsa2. αυριο ειναι μεγαλη μερα για την ομαδουλα μας!!!❤️❤️❤️🥰🥰🥰

Νιωθω την αγωνια σας κ ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα τελεια κ τα κουκουνια σας να ειναι υγιεστατα!!!🙏❤️🧿

θυμιστε μας ωρες!!

Λευκη μου εσυ 12;

Αννιτα μου στις 5;

Δεν ειμαι σιγουρη αν τα συγκρατησα σωστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου @ΛΕΥΚΗ @annitakianna @elenitsa2. αυριο ειναι μεγαλη μερα για την ομαδουλα μας!!!❤️❤️❤️🥰🥰🥰

Νιωθω την αγωνια σας κ ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα τελεια κ τα κουκουνια σας να ειναι υγιεστατα!!!🙏❤️🧿

θυμιστε μας ωρες!!

Λευκη μου εσυ 12;

Αννιτα μου στις 5;

Δεν ειμαι σιγουρη αν τα συγκρατησα σωστα...

Κορίτσι μου ναι αύριο είναι η μεγάλη μέρα για ένας!! Μεγάλη αγωνία και άγχος!! Εύχομαι να είναι όλα υπέροχα για όλες μας!! Εγώ στις 5 έχω και η Λευκη γύρο στις 12 πολύ σωστά τα θυμάσαι η @elenitsa2. Δεν μας έχει πει ώρα ακόμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Γεια σου Ελενίτσα ❤️ τι ωραία που πλέον θα μιλαμε πιο άμεσα. Ανυπομονούμε να μας πεις για την αυχενική σου τα ευχάριστα! Κ ελπίζω να έχει θέση σωστή κ να μάθετε κ το φύλο να δούμε αν έπεσες μέσα! Εγώ πιστεύω στο προαίσθημα γιατί στα δικά μου είχα παρά πολύ έντονο κ έπεσα μέσα άρα το ίδιο πιστεύω κ για εσάς κορίτσια ❤️❤️❤️❤️❤️

καλημερα χρυσά μου! ναι μακαρι να έχει σωστή θέση μήπως δουμε🫶🏼   

στις πριν 22 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου νομίζω ότι σε ταλαιπώρησαν παρά πολύ αλλά τουλάχιστον τώρα θα έχουμε άμεση επικοινωνία!! Οι αναγουλες πάντως σε εμένα κάπως ηρέμησαν έχει 3-4 μέρες!! Έχω πάλι τα βράδυα αλλά όχι τόσο!! Εύχομαι να περάσουν σύντομα και να μην σε ταλαιπωρούν άλλο 🥰 .. έρχεται και η μέρα της αυχενικής... Έχεις άγχος?? 

Όσο για το φύλο όλοι μου λένε ότι θα έχω κορίτσι αλλά να σου πω την αλήθεια εγώ δεν έχω καθόλου ένστικτο 😁

παλι καλα κοριτσι μου που εχεις αρχίσει να νιώθεις καλύτερα! οχι δεν έχω ιδιαίτερο άγχος ειπα θα πάω χαλαρή χωρίς άγχος γιατι δεν θα με βοηθήσει πουθενα ετσι και αλλιώς🤷🏼‍♀️🥰 

στις πριν 21 ώρες, ο/η Elenaki_ είπε:

Αντωνία μου!!!

ΠΗΤ 4/2

ΕΠΌΜΕΝΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ....αν έχεις τον Θεό σου....24/9(Β επιπέδου)

(Ωστόσο μέσα Σεπτεμβρίου θα κάνω κ τον υπέρηχο στον εμβρυοκαρδιολογο)

ααααα καλε οχι και τοσο αργα🥺 να πεις του γιατρού να σε βάλει και για κανενα ακομα 🩵

στις πριν 18 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Εγω Ελενιτσα μου προτιμω 1+1 αλλα εχω ενα φιλινγκ για 2 αγορακια.. 

Κ να πω την αληθεια μου το εβγαλε κ ο σταυρος..😜

Εσεις το εχετε κανει αυτο το κολπο;;;

αντωνία μου καταλαβαινω το 1+1 είναι ινδιάνικο! αλλά και τα δίδυμα του ίδιου φύλου νομίζω από μικρα αποκτούν ένα αλλο δέσιμο από τι έχω δει με γνωστούς κ φίλους 😍🫶🏼 

εγω δεν το έχω δοκιμάσει αυτο το κολπακιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου @ΛΕΥΚΗ @annitakianna @elenitsa2. αυριο ειναι μεγαλη μερα για την ομαδουλα μας!!!❤️❤️❤️🥰🥰🥰

Νιωθω την αγωνια σας κ ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα τελεια κ τα κουκουνια σας να ειναι υγιεστατα!!!🙏❤️🧿

θυμιστε μας ωρες!!

Λευκη μου εσυ 12;

Αννιτα μου στις 5;

Δεν ειμαι σιγουρη αν τα συγκρατησα σωστα...

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου ναι αύριο είναι η μεγάλη μέρα για ένας!! Μεγάλη αγωνία και άγχος!! Εύχομαι να είναι όλα υπέροχα για όλες μας!! Εγώ στις 5 έχω και η Λευκη γύρο στις 12 πολύ σωστά τα θυμάσαι η @elenitsa2. Δεν μας έχει πει ώρα ακόμα... 

κοριτσια μου καλημερα !!

με το καλο σε ολες μας αυριο να παμε να τα δουμε και να είναι ολα τελεια ❤️ εγω έχω στις 2 το ραντεβού οποτε θα έχουμε όλη την μερα να λεμε τα νέα μας 🧿🧿🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elenitsa2. είπε:

 

κοριτσια μου καλημερα !!

με το καλο σε ολες μας αυριο να παμε να τα δουμε και να είναι ολα τελεια ❤️ εγω έχω στις 2 το ραντεβού οποτε θα έχουμε όλη την μερα να λεμε τα νέα μας 🧿🧿🧿🧿

Αχ μπράβο πολύ ωραία τα μοιράσαμε!!! 😁😁 Όλη την μέρα θα τα λέμε ... Εχω ένα άγχος ακόμα γιατί νιώθω ότι είναι αρκετά νωρίς 11+1 θα είμαι αύριο αλλά από ότι βλέπω και εσένα σε έβαλε νωρίς οπότε ίσως κάτι ξέρουν παραπάνω!! 11+3 εσύ αύριο σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Αχ μπράβο πολύ ωραία τα μοιράσαμε!!! 😁😁 Όλη την μέρα θα τα λέμε ... Εχω ένα άγχος ακόμα γιατί νιώθω ότι είναι αρκετά νωρίς 11+1 θα είμαι αύριο αλλά από ότι βλέπω και εσένα σε έβαλε νωρίς οπότε ίσως κάτι ξέρουν παραπάνω!! 11+3 εσύ αύριο σωστά?

οντως 11+3 θα είμαι… είναι η αληθεια καιγω σκεφτομουν  μήπως είναι νωρις αλλά όπως λες κατι θα ξέρουν παραπανω! βεβαια θα την ξαναρωτησω αυριο γιατι με έβαλαν τοσο νωρις και δεν περιμέναμε την άλλη εβδομάδα πχ γιατι δεν μπορω γενικα σαν άνθρωπος να μένω με απορίες μετα με τρώει 🤣😓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...