Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλά κάνεις κορίτσι μου θέλει προσοχή!! Και εγώ σήκωνα 20κιλα σακιά κάθε μέρα αλλά τώρα ούτε 3 κιλά δεν σηκώνω! Βέβαια εμένα είναι δικό μου το κατάστημα οπότε είναι πιο εύκολο! Στον ιδιωτικό αν έχεις και αφεντικό πάνω από το κεφάλι σου είναι πιο δύσκολα!! Το ουτροζεσταν είναι προγεστερόνη!! Το δίνουν γενικά στις εγκυμοσύνες όταν βλέπουν καφέ υγρά η ροζ υγρά η γενικά αίμα η κάποια αποκόλληση!! Και πολλές φορές χωρίς να υπάρχει τίποτα από αυτά!! Εγώ παίρνω από την αρχή της εγκυμοσύνης και μέχρι την αυχενική τουλάχιστον!! Μετά θα το δούμε! 

Ααα γι αυτό τα παίρνουν όλες αυτά!!!! Δεν μου πάει τώρα να τα πάρω εγώ από μόνη μου χωρίς να μου το έχει πει ο γιατρος. Αν ήταν κάτι γιατί δε μου είπε παρτα? Καλά κ εγώ πολλά βαρη συνεχόμενα γιατί είμαι 11 χρόνια στο μαγαζί κ έρχονται γάλατα γιαούρτια σε τελάρα τυρια κ μιλάμε όλα αυτά τα βάρη κ τώρα δε θέλω να κάνω τίποτα!!! Λέω προέχει κάτι άλλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 ώρες, ο/η marw90 είπε:

Ααα γι αυτό τα παίρνουν όλες αυτά!!!! Δεν μου πάει τώρα να τα πάρω εγώ από μόνη μου χωρίς να μου το έχει πει ο γιατρος. Αν ήταν κάτι γιατί δε μου είπε παρτα? Καλά κ εγώ πολλά βαρη συνεχόμενα γιατί είμαι 11 χρόνια στο μαγαζί κ έρχονται γάλατα γιαούρτια σε τελάρα τυρια κ μιλάμε όλα αυτά τα βάρη κ τώρα δε θέλω να κάνω τίποτα!!! Λέω προέχει κάτι άλλο! 

Κορίτσι μου μην πάρεις από μόνη σου. Αν κ δίνεται σαν καραμέλα από τους γιατρούς δεν είναι αθωα όταν δεν υπάρχει ανάγκη. Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. 
 

αν ήταν θα σου έλεγε να πάρεις αλήθεια! 
 

κ εγώ είχα λίγο καφέ σε αυτήν εγκυμοσύνη μου δν είδαμε κάτι στον υπέρηχο κ σε συννενόηση με τον γιατρό δν πήρα προγεστερονη άσκοπα. 
σε προηγούμενη εγκυμοσύνη μου που είχα αποκόλληση πήρα μέχρι να υποχωρήσει η αποκόλληση γιατί υπήρχε  θεμα. 
 

αν υπάρξει ανάγκη θα σου πει να πάρεις. 

να προσεχεις οσο μπορείς κ όλα θα πάνε καλά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/7/2024 at 12:20 ΠΜ, ο/η elenitsa2. είπε:

καλώς σας βρηκα αντωνία μου!! σε ευχαριστω πολυ!❤️ και το δικο σου νινι γερό και δυνατο ολα θα πανε τελεια 🧿🧿🩷

εμεις έχουμε την ίδια μερα γιατρο αποτι ειδα ανυπομωνω να πούμε τα νέα μας! 

Ναιιι!!! Τι ωρα θ πας εσυ;; εμενα με εβαλε 9 το βραδυ.. θ μου βγει η ψυχη μεχρι ν με δει..🫠

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/7/2024 at 1:54 ΜΜ, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Πώς είστε?? Καλά το τσιγάρο είναι πονεμένη ιστορία και ξέρω πολλές κοπέλες που κάνουν έως 3 τσιγάρα την ημέρα επειδή τους το επιτρέπει ο γιατ! Αν και εμένα η δικιά μου με άφηνε ξέρω ότι θα έκανα και εγώ ! Αλλά ήταν κατηγορηματικη και αναγκαστικά κάνω ότι μου πει!! Αλλά εντάξει ας είναι καλά το σπορακι μου και τα κόβω όλα!! Σε άλλα νέα @Antonia2 έρχεται η ωρα του πρώτου υπερήχου το πιστεύεις?? @Xrisa95 η αυχενική σου είναι σε ένα μήνα σχεδον! Και μένα για τότε μου είπε για αυχενική!! Είμαστε αρκετά κοντά εμείς 

Αννιτακι μου αυτες οι τελευταιες μερες μου φαινονται βασανιστηριο...

Απο τη μια ανυπομονω κι απ την αλλη τρεμω ολα τα αρνητικα σεναρια... θελοντας κ μη κουβαλαω ολη την πικρα κ την απογοητευση της παλινδρομης π ειχα..

συγγνωμη ρε κοριτσια π σας μαυριζω..😔

ας δωσουν ο Θεος κ η Παναγια να ειναι ολα καλα γ ολες μας!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Αννιτακι μου αυτες οι τελευταιες μερες μου φαινονται βασανιστηριο...

Απο τη μια ανυπομονω κι απ την αλλη τρεμω ολα τα αρνητικα σεναρια... θελοντας κ μη κουβαλαω ολη την πικρα κ την απογοητευση της παλινδρομης π ειχα..

συγγνωμη ρε κοριτσια π σας μαυριζω..😔

ας δωσουν ο Θεος κ η Παναγια να ειναι ολα καλα γ ολες μας!!🙏

Αντωνία μου σε καταλαβαίνω απόλυτα,είχα την ίδια εμπειρία και δυστυχώς είναι μια έξτρα ανησυχία που κουβαλάμε.Δε ξέρω αν αυτό ξεπερνιέται ποτέ,σίγουρα όμως επειδή είμαι πιο μπροστά στις εβδομάδες σου υπογράφω ότι σε κάθε ραντεβού που θα κάνεις ο φόβος θα υπάρχει αλλά θα μειώνεται!Ελπίζω κι ο δικός μου μετά την αυχενική να φύγει εντελώς!!Αν νιώθεις ότι σε επηρεάζει αρκετά ζήτα από το γιατρό σου πιο συχνά ραντεβού,εμένα με βοήθησε αρκετά αυτό.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά,λ🌈♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elenaki_ είπε:

Αντωνία μου σε καταλαβαίνω απόλυτα,είχα την ίδια εμπειρία και δυστυχώς είναι μια έξτρα ανησυχία που κουβαλάμε.Δε ξέρω αν αυτό ξεπερνιέται ποτέ,σίγουρα όμως επειδή είμαι πιο μπροστά στις εβδομάδες σου υπογράφω ότι σε κάθε ραντεβού που θα κάνεις ο φόβος θα υπάρχει αλλά θα μειώνεται!Ελπίζω κι ο δικός μου μετά την αυχενική να φύγει εντελώς!!Αν νιώθεις ότι σε επηρεάζει αρκετά ζήτα από το γιατρό σου πιο συχνά ραντεβού,εμένα με βοήθησε αρκετά αυτό.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά,λ🌈♥️

Ευχαριστω πολυ Ελενακι μου!! 💞🤗

Θα του το ζητησω την Τεταρτη κ φανταζομαι θα καταλαβει! 

Εσυ καθε ποτε πας; καθε βδομαδα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω πολυ Ελενακι μου!! 💞🤗

Θα του το ζητησω την Τεταρτη κ φανταζομαι θα καταλαβει! 

Εσυ καθε ποτε πας; καθε βδομαδα;

Μέχρι και την 7η πήγαινα κάθε βδομάδα μετά πήγα ξανά στις 9 και τώρα θα πάω στη 12η για την αυχενική αλλά αν ανησυχώ θα μου βάλει κι άλλο ενδιάμεσα,θα προσπαθήσω να το τηρήσω γιατί έρχεται κι ο Αύγουστος που εκεί θα μεσολαβήσει μεγάλο διάστημα λόγω διακοπών, οπότε πρέπει να "εκπαιδευτώ"😛.Θα καταλάβει σίγουρα,εμένα μου το πρότεινε ο ίδιος να το πάμε έτσι για να είμαι ήρεμη και πραγματικά ήταν πολύ βοηθητικό!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elenaki_ είπε:

Μέχρι και την 7η πήγαινα κάθε βδομάδα μετά πήγα ξανά στις 9 και τώρα θα πάω στη 12η για την αυχενική αλλά αν ανησυχώ θα μου βάλει κι άλλο ενδιάμεσα,θα προσπαθήσω να το τηρήσω γιατί έρχεται κι ο Αύγουστος που εκεί θα μεσολαβήσει μεγάλο διάστημα λόγω διακοπών, οπότε πρέπει να "εκπαιδευτώ"😛.Θα καταλάβει σίγουρα,εμένα μου το πρότεινε ο ίδιος να το πάμε έτσι για να είμαι ήρεμη και πραγματικά ήταν πολύ βοηθητικό!!

 

Εμενα ο δικος μου ειναι πιο πρακτικος οποτε ηταν σε mood ελα αφου εχεις κλεισει 6εβδ ωστε ν δουμε αν υπαρχει καρδιακη λειτουργια κ μια ομαλα εξελισσομενη κυηση.. ειναι πολυ καλος γιατρος αλλα δν ειναι ο κλασσικος γλυκουλης γυναικολογος.

Κι εκει π του ειπα γιατρε βαλτε με νωριτερα γτ θα σκασω κ βρηκε ενα κενο 4/7, ειχα τον αντρα μου ν μου λεει ν παμε οταν θεωρει ο γιατρος καλυτερα.. (η αληθεια ειναι οτι δε βολευε καθολου κ η ωρα γ τις 4/7 γτ επρεπε ν φερουμε τα πανω κατω στις δουλειες μας γ ν παμε)

Τεσπα, θα δουμε πως θ παει την Τεταρτη κ αν ειναι ολα καλα το επομενο θ το ζητησω πιο κοντα. 😉🥰

Ελενακι μου εκλεισες ραντεβου γ την αυχενικη;; για πες μας!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Εμενα ο δικος μου ειναι πιο πρακτικος οποτε ηταν σε mood ελα αφου εχεις κλεισει 6εβδ ωστε ν δουμε αν υπαρχει καρδιακη λειτουργια κ μια ομαλα εξελισσομενη κυηση.. ειναι πολυ καλος γιατρος αλλα δν ειναι ο κλασσικος γλυκουλης γυναικολογος.

Κι εκει π του ειπα γιατρε βαλτε με νωριτερα γτ θα σκασω κ βρηκε ενα κενο 4/7, ειχα τον αντρα μου ν μου λεει ν παμε οταν θεωρει ο γιατρος καλυτερα.. (η αληθεια ειναι οτι δε βολευε καθολου κ η ωρα γ τις 4/7 γτ επρεπε ν φερουμε τα πανω κατω στις δουλειες μας γ ν παμε)

Τεσπα, θα δουμε πως θ παει την Τεταρτη κ αν ειναι ολα καλα το επομενο θ το ζητησω πιο κοντα. 😉🥰

Ελενακι μου εκλεισες ραντεβου γ την αυχενικη;; για πες μας!! 😊

Να κάνεις αυτό που σε κάνει να νιώθεις πιο ήρεμη και να μην ντρέπεσαι να το επικοινωνείς,ότι κι αν είναι αυτό!!Ήδη από την Τετάρτη θα ηρεμήσεις μόλις το ακούσεις!Συνήθως μετά την παλινδρομη η επόμενη λένε πάει καλά ,επίσης εγώ σκέφτομαι συχνά ότι το πρώτο έτυχε...και με τις πιθανότητες να παίξουμε,υπέρ μας είναι!Δε γίνεται να τυχαίνει συνέχεια!!Κάπως με ηρεμεί αυτό σαν σκέψη, αλλά είναι και φορές που το άγχος εκτοξεύεται!!

Έχω την αυχενική στις 24/7,τώρα μπήκα στην 10η.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε. Δεν πρόλαβα να  μπω το σαββατοκύριακο με όλες τις προετοιμασίες του γάμου. 

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας, η αλήθεια είναι πως είμαι ανακουφισμένη από το ραντεβού της Παρασκευής. Ο γιατρός μου έβγαλε το μωρό 2 μέρες μπροστά σε ανάπτυξη και γενικά μου είπε πως όλα εξελίσσονται πολύ καλά. Δεν θα με ξανά δει μέχρι την αυχενική, δεν υπάρχει λόγος. Και εγώ δεν θέλω γιατί τα ραντεβού με αγχώνουν. Θα κάνω υπομονή μέχρι αρχές Αυγούστου και με την βοήθεια του θεού θα δούμε ένα ολοκληρωμένο ανθρωπάκι.

Εντωμεταξύ απ' ότι έχω καταλάβει πλέον οι υπέρηχοι θα γίνονται από την κοιλιά[smilie=hello2.gif]:clap:

@Antonia2 ναι χόρεψα κανονικότατα😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε. Δεν πρόλαβα να  μπω το σαββατοκύριακο με όλες τις προετοιμασίες του γάμου. 

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας, η αλήθεια είναι πως είμαι ανακουφισμένη από το ραντεβού της Παρασκευής. Ο γιατρός μου έβγαλε το μωρό 2 μέρες μπροστά σε ανάπτυξη και γενικά μου είπε πως όλα εξελίσσονται πολύ καλά. Δεν θα με ξανά δει μέχρι την αυχενική, δεν υπάρχει λόγος. Και εγώ δεν θέλω γιατί τα ραντεβού με αγχώνουν. Θα κάνω υπομονή μέχρι αρχές Αυγούστου και με την βοήθεια του θεού θα δούμε ένα ολοκληρωμένο ανθρωπάκι.

Εντωμεταξύ απ' ότι έχω καταλάβει πλέον οι υπέρηχοι θα γίνονται από την κοιλιά[smilie=hello2.gif]:clap:

@Antonia2 ναι χόρεψα κανονικότατα😁

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

Τέλεια τα νέα σου!!Θα πάνε όλα υπέροχα!!🙏🍼🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε. Δεν πρόλαβα να  μπω το σαββατοκύριακο με όλες τις προετοιμασίες του γάμου. 

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας, η αλήθεια είναι πως είμαι ανακουφισμένη από το ραντεβού της Παρασκευής. Ο γιατρός μου έβγαλε το μωρό 2 μέρες μπροστά σε ανάπτυξη και γενικά μου είπε πως όλα εξελίσσονται πολύ καλά. Δεν θα με ξανά δει μέχρι την αυχενική, δεν υπάρχει λόγος. Και εγώ δεν θέλω γιατί τα ραντεβού με αγχώνουν. Θα κάνω υπομονή μέχρι αρχές Αυγούστου και με την βοήθεια του θεού θα δούμε ένα ολοκληρωμένο ανθρωπάκι.

Εντωμεταξύ απ' ότι έχω καταλάβει πλέον οι υπέρηχοι θα γίνονται από την κοιλιά[smilie=hello2.gif]:clap:

@Antonia2 ναι χόρεψα κανονικότατα😁

Ναι από την κοιλιά ❤️

 

πολυ ωραία κορίτσι μου μια χαρά! 
αυχενική κλείσατε; 😊

 

άλλωστε μετά την αυχενική συνήθως τα ραντεβού είναι μια φορά το μήνα σε μια ομαλά εξελισσόμενη κύηση. 
 

Απόλαυσε τώρα τον Ιούλιο 🥳 σου επιτρέπει να κανεις μπανακια; Δν ξέρω αν είσαι κ σε περιοχή παραθαλάσσια ή αν έχεις πρόσβαση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Ναι από την κοιλιά ❤️

 

πολυ ωραία κορίτσι μου μια χαρά! 
αυχενική κλείσατε; 😊

 

άλλωστε μετά την αυχενική συνήθως τα ραντεβού είναι μια φορά το μήνα σε μια ομαλά εξελισσόμενη κύηση. 
 

Απόλαυσε τώρα τον Ιούλιο 🥳 σου επιτρέπει να κανεις μπανακια; Δν ξέρω αν είσαι κ σε περιοχή παραθαλάσσια ή αν έχεις πρόσβαση. 

Αυχενική δεν είπαμε ακριβώς πότε γιατί θέλω να μπορεί και ο γιατρός μου να είναι μαζί. Οπότε θα μιλήσουμε ξανά για να το κλείσουμε. Πάντως στην 12η εβδομάδα θα βρισκόμαστε μεταξύ 30/ 7 με 5/8.

Ναι μπανάκια κανονικά, μόνο το μαγιό να αλλάζω, τίποτε άλλο δεν μου είπε.

Γενικά και μιλώντας και με άλλες εγκύους συνειδητοποιώ πως ο δικός μου γιατρός μου επιτρέπει πολλά πράγματα. Μπάνια, ημιμόνιμο στα νύχια, χόρεψα και προχθές....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Elenaki_ είπε:

Να κάνεις αυτό που σε κάνει να νιώθεις πιο ήρεμη και να μην ντρέπεσαι να το επικοινωνείς,ότι κι αν είναι αυτό!!Ήδη από την Τετάρτη θα ηρεμήσεις μόλις το ακούσεις!Συνήθως μετά την παλινδρομη η επόμενη λένε πάει καλά ,επίσης εγώ σκέφτομαι συχνά ότι το πρώτο έτυχε...και με τις πιθανότητες να παίξουμε,υπέρ μας είναι!Δε γίνεται να τυχαίνει συνέχεια!!Κάπως με ηρεμεί αυτό σαν σκέψη, αλλά είναι και φορές που το άγχος εκτοξεύεται!!

Έχω την αυχενική στις 24/7,τώρα μπήκα στην 10η.

Ευχαριστω Ελενακι μου για τις συμβουλες!!! ετσι ειναι οπως τα λες!! και στατιστικα να το παρουμε λογικα θα πανε ολα καλα..

Σε 15 μερες σχεδον η αυχενικη σου!!!! με το καλό!!!! 🙏❤️🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@elenitsa2. Επόμενος υπέρηχος 10/07

@marw90 Επόμενος υπέρηχος 10/07

@Antonia2 Επόμενος υπέρηχος 10/07

@annitakianna Επόμενος υπέρηχος 15/07

@Xrisa95 Υπέρηχος 18/07-Αυχενική 06/08

@Elenaki_ Αυχενική 24/07

@ΛΕΥΚΗ Αυχενική [μεταξύ 30/07-05/08]

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε. Δεν πρόλαβα να  μπω το σαββατοκύριακο με όλες τις προετοιμασίες του γάμου. 

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας, η αλήθεια είναι πως είμαι ανακουφισμένη από το ραντεβού της Παρασκευής. Ο γιατρός μου έβγαλε το μωρό 2 μέρες μπροστά σε ανάπτυξη και γενικά μου είπε πως όλα εξελίσσονται πολύ καλά. Δεν θα με ξανά δει μέχρι την αυχενική, δεν υπάρχει λόγος. Και εγώ δεν θέλω γιατί τα ραντεβού με αγχώνουν. Θα κάνω υπομονή μέχρι αρχές Αυγούστου και με την βοήθεια του θεού θα δούμε ένα ολοκληρωμένο ανθρωπάκι.

Εντωμεταξύ απ' ότι έχω καταλάβει πλέον οι υπέρηχοι θα γίνονται από την κοιλιά[smilie=hello2.gif]:clap:

@Antonia2 ναι χόρεψα κανονικότατα😁

Καλησπέρα Λευκη μου!!!

Χαιρομαι που εισαι τοσο καλα!!! αυτη η ψυχολογια ειναι η καλυτερη για το μπεμπακι σας!!!🥰

Με το καλο η αυχενική σου!!! 🙏❤️🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Αυχενική δεν είπαμε ακριβώς πότε γιατί θέλω να μπορεί και ο γιατρός μου να είναι μαζί. Οπότε θα μιλήσουμε ξανά για να το κλείσουμε. Πάντως στην 12η εβδομάδα θα βρισκόμαστε μεταξύ 30/ 7 με 5/8.

Ναι μπανάκια κανονικά, μόνο το μαγιό να αλλάζω, τίποτε άλλο δεν μου είπε.

Γενικά και μιλώντας και με άλλες εγκύους συνειδητοποιώ πως ο δικός μου γιατρός μου επιτρέπει πολλά πράγματα. Μπάνια, ημιμόνιμο στα νύχια, χόρεψα και προχθές....

 

κι εμενα παντως μπανια με αφηνει κανονικα.. μου ζητησε απλα να προσπαθω να πηγαινω σε καθαρες θαλασσες και να αλλαζω κατευθειαν μαγιο. επισης μου ειπε οτι ειναι μια απο τις καλυτερες ασκησεις για τις εγκυους. απιστευτο ε; δεν το ηξερα.. το αντιθετο φοβομουν γτ πολλοι γυναικολογοι δεν επιτρεπουν τα μπανια..

για τα νυχια που τον ρωτησα, μου ειπε οπου κ να ψαξεις δεν θα βρεις επιστημονικη βιβλιογραφια με αποδεδειγμενα θετικη είτε αρνητικη επίδραση.. το αφησε πανω μου... τα μαλλια μου ζητησε να μην βαψω μεχρι την 13η εβδομαδα..

για τα υπολοιπα δεν εχω ρωτησει, την Τεταρτη αν ολα ειναι καλα θα τον ρωτησω 2-3 πραγματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω Ελενακι μου για τις συμβουλες!!! ετσι ειναι οπως τα λες!! και στατιστικα να το παρουμε λογικα θα πανε ολα καλα..

Σε 15 μερες σχεδον η αυχενικη σου!!!! με το καλό!!!! 🙏❤️🧿

Ναιιιι πλησιάζει!!! Ανυπομονώ κι εύχομαι να τα δούμε όλα καλά!!🙏Μου είπε ο γιατρός ότι θέλει 1-2 μέρες να βγουν τα τελικά αποτελέσματα !!🧿♥️

Περιμένω και τα δικά σου νέα!!🤞🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/7/2024 at 3:48 ΜΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Ναιιι!!! Τι ωρα θ πας εσυ;; εμενα με εβαλε 9 το βραδυ.. θ μου βγει η ψυχη μεχρι ν με δει..🫠

αντωνία μου θα περάσει η μερα ούτε θα το καταλαβεις!!! μια μερα έμεινε !! 🧿❤️ εμένα 3μιση με εβαλε  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιααα!! Σήμερα το πρωί παρατήρησα πως μάλλον έχει αρχίσει να φουσκώνει η κοιλίτσα. Προσπάθησα να βάλω ένα υφασμάτινο παντελόνι και δεν κούμπωνε όπως πρώτα, έπρεπε να πιέσω την κοιλιά μου. Ή είναι απλά πρήξιμο??? Σήμερα μπήκαμε στην 9η εβδομάδα και επισήμως στον 3ο μήνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσιααα!! Σήμερα το πρωί παρατήρησα πως μάλλον έχει αρχίσει να φουσκώνει η κοιλίτσα. Προσπάθησα να βάλω ένα υφασμάτινο παντελόνι και δεν κούμπωνε όπως πρώτα, έπρεπε να πιέσω την κοιλιά μου. Ή είναι απλά πρήξιμο??? Σήμερα μπήκαμε στην 9η εβδομάδα και επισήμως στον 3ο μήνα!!!!

Κορίτσι μου καλημέρα!!! Αχ αν σου πω ότι και εγώ πρόσεξα ότι έχω φούσκωμα αλλά μετά ανέβηκα στη ζυγαριά και είδα ότι είμαι +1.5 κιλό 🤣 αλλά είναι λες και μπήκαν στην κοιλιά !! Δεν ξέρω πότε ξεκινάει να φαίνεται η εγκυμοσύνη! Φαντάζομαι είναι διαφορετικά σε κάθε γυναίκα! Και εγώ σήμερα αλλάζω εβδομάδα είμαι ακιρβως 8!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!! @Antonia2 αχ λίγο έμεινε για τον υπέρηχο σου!!! Κορίτσια πως είστε? Πώς τα πάτε από συμπτώματα?? Εγώ βρε κορίτσια έχω ανακατοσουρες αλλά μόνο όταν είναι νηστική! Πώς γίνεται αυτό? Όσες ξέρω δεν μπορούν να φάνε από τις αναγουλες και εγώ έχω το αντίθετο! Αν είναι άδειο το στομάχι έχω αναγουλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Κ εγώ πάω στο γιατρό κ είμαι χεσμενη όπως κάθε φορά .αν όλα καλά αύριο θα κλείσω την 8η εβδομάδα αλλά αγχώνομαι κάπως γιατί από την Παρασκευή σκουπιζω ροζ υγρα τον ρώτησα κ μου είπε ότι είναι οκ αυτό και πολύ συχνό αλλά εγώ δεν είχα δει ποτέ αιμα ούτε τώρα είναι αιμα αυτό απλά στο σκούπισμα έχει κάτι ροζ υγρα κ κάπως με αγχωνει λέω μην είναι αποβολή.....

Κ έχω κ κάτι ποτάκια χαμηλά στη κοιλια κτλ κτλ κτλ

Ελπίζω να σας βρίσκει όλες καλά το μνμ μου!!!!! Με θετικά και καλά νέα πάντα!!!!💙💙💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η marw90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Κ εγώ πάω στο γιατρό κ είμαι χεσμενη όπως κάθε φορά .αν όλα καλά αύριο θα κλείσω την 8η εβδομάδα αλλά αγχώνομαι κάπως γιατί από την Παρασκευή σκουπιζω ροζ υγρα τον ρώτησα κ μου είπε ότι είναι οκ αυτό και πολύ συχνό αλλά εγώ δεν είχα δει ποτέ αιμα ούτε τώρα είναι αιμα αυτό απλά στο σκούπισμα έχει κάτι ροζ υγρα κ κάπως με αγχωνει λέω μην είναι αποβολή.....

Κ έχω κ κάτι ποτάκια χαμηλά στη κοιλια κτλ κτλ κτλ

Ελπίζω να σας βρίσκει όλες καλά το μνμ μου!!!!! Με θετικά και καλά νέα πάντα!!!!💙💙💙💙

Κορίτσι μου καλημέρα!! Είναι λογικό να είσαι αναστατωμένη αλλά παρά πολλές κοπέλες είχαν ροζ υγρά και μάλιστα αρκετές το είχαν σε όλο το πρώτο τρίμηνο !! Πότε θα πας για υπέρηχο?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...