Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ετσι είναι! Ευχαριστω κορίτσι μου!! ☺️
    • Κορίτσια τώρα κατάφερα να σας γράψω είχα ξεχάσει το κινητό σπίτι 😅 λοιπον εγω πήγα γιατρό βασικά ο γιατρός δεν με είδε με είδαν τα παιδεία που είναι εκεί.. είδαν την Doppler όλα οκ  μου είπαν σε 2-2,5 βδομαδες να ξανά πάω και θα κανονίσουμε την καισαρικη  η ημερομηνία που μου έδωσαν για την καισαρική είναι 8/8.. όποτε γεννάω σε ένα μήνα κορίτσια.. όταν πάω στο επόμενο ραντεβού θα κλείσουμε το χειρουργείο και θα μου πουν λεπτομέρειες.. αυταααα.. 
    • Τα φάρμακα τα πλήρωσα κανονικά χωρίς επιτροπή.  Το κέντρο εξωσωματικής εκτός από μια βεβαίωση που την χρειάζομαι για μια αποζημίωση μου έγραψε 14 ημερες αναρρωτική σαν γνωμάτευση μέσω εφκα. Δες την φωτογραφία να καταλάβεις.  Άσε που το αφεντικό μου ειχε πει ότι θα με καλύψει κ ότι δεν χρειάζεται να πάρω χαρτί από τον γιατρό και σήμερα μου την είπε κιόλας γιατί δεν το δήλωσα. Ευτυχώς που το ζήτησα όταν πήγα. 
    • Χρυσακι, πολύ καλή είναι η αύξηση! Και δείχνει ότι ανεξαρτήτως βαθμολογίας του πλακούντα κάνει πολύ καλά τη δουλειά του και τρέφει καλά το μωράκι σου!!  Τώρα λογικό να ταράχτηκες γιατί φοβάσαι μην χρειαστεί να γεννήσεις νωρίτερα κτλ. Και κακά τα ψέματα δεν υπάρχει περίπτωση να μας πει ο γιατρός ότι κάτι χρειάζεται παρακολούθηση ή δεν είναι στο ιδανικό που θα το θέλαμε και να μην αγχωθουμε! Κι εγώ έτσι είμαι δλδ! Εμπιστευσου το σώμα σου κάνει πολύ καλή δουλειά και το μωράκι σου μεγαλώνει όπως πρέπει!! Θα έχεις και συχνή παρακολούθηση και όλα θα είναι εντάξει!  Όποτε το σκέφτεσαι και σε πιάνει άγχος και στενοχώρια στέλνε εδώ! Είμαστε εδώ και σε καταλαβαίνουμε!! 😊😊😊  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...