Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακη δεν ανέβαινε!


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marw90 είπε:

Βέβαια! Με ρωτάς??? Ανοικτά!!!! Ακολούθησε εεε. Mariemma Art

Η χοριακη που έκανα χτες το απόγευμα γιατί με έστειλε με όλα αυτά για μια τελευταία πήγε 3.500 και την τρίτη είχε κατέβει 2.500.... δεν ξέρω τι γίνεται ειλικρινά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
στις πριν 19 ώρες, ο/η marw90 είπε:

Κορίτσια! Ο γιατρός σήμερα είδε το έμβρυο κ ακούσαμε και καρδιά! Και εγώ πήγαινα για αποξεση...του λέω μα η χοριακη έπεσε...μου λέει εγώ αυτήν την εγκυμοσύνη τώρα δεν την ρίχνω 

Δε ξέρω τι έγινε αλλά κρατάω μικρό καλάθι!!! Πριν μια βδομάδα ακριβώς φαινόταν μόνο ο σακος κ μέσα σε μια εβδομάδα είδαμε κ μωρό κ καρδιά???? Θα τρελαθούμε!!!! Έχει ξανά συμβεί αυτό? Του λέω μήπως κάτι δε πάει καλά γι αυτό πέφτει η χοριακη? Μου λέει εγώ κρατάω μόνο τον υπέρηχο τωρα....

Συγχαρητήρια κοπέλα μου τι υπέροχα νέα είναι αυτά;;;;;; Εύχομαι με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!! Τέρμα οι χοριακες τώρα μόνο ο υπέρηχος μετράει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου τι υπέροχα νέα είναι αυτά;;;;;; Εύχομαι με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!! Τέρμα οι χοριακες τώρα μόνο ο υπέρηχος μετράει!!!

Με έστειλε χτες για μια τελευταία κι πήγε 3.500! Δεν ξέρω τι γίνεται! Εύχομαι να έγινε ένα θαύμα...την τρίτη ηταβ 2.500 .δηλαδή εκεί που δεν ανέβαινε μετά έπεσε μέρα ξανά ανεβηκε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marw90 είπε:

Με έστειλε χτες για μια τελευταία κι πήγε 3.500! Δεν ξέρω τι γίνεται! Εύχομαι να έγινε ένα θαύμα...την τρίτη ηταβ 2.500 .δηλαδή εκεί που δεν ανέβαινε μετά έπεσε μέρα ξανά ανεβηκε.....

Κάτσε ξανά έκανε δηλαδή και ενώ έπεσε τώρα ξανά ανέβηκε ; Πολύ μπέρδεμα μην κανείς άλλη 

Πηγαινε μόνο στα ραντεβού με τον γιατρό σου και άσε της χοριακες εύχομαι να συνεχίσουν να πηγαίνουν όλα καλά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η marw90 είπε:

Ναιιιιιι είχε πέσει Κ ξανά ανεξηκε!!!! Έκανα σε άλλο μικροβιολογικο! 

Νομίζω πως πλέον μπορείς να αφήσεις στην άκρη τις χοριακες!

Αν και σίγουρα κι εγώ στη θέση σου θα χαιρομουν βλέποντας ότι αυξήθηκε (μπορεί να είχε θέμα το μικροβιολογικό που πήγες τις άλλες φορές)!

Υπομονή μια βδομάδα για να πας στον γιατρό σου ξανά για υπέρηχο!! Το σπορακι σου έχει βγάλει σε όλους τα γυαλιά!! 😊😎Να ξέρεις ότι είναι πολύ σημαντικό που ακούσατε καρδούλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

Νομίζω πως πλέον μπορείς να αφήσεις στην άκρη τις χοριακες!

Αν και σίγουρα κι εγώ στη θέση σου θα χαιρομουν βλέποντας ότι αυξήθηκε (μπορεί να είχε θέμα το μικροβιολογικό που πήγες τις άλλες φορές)!

Υπομονή μια βδομάδα για να πας στον γιατρό σου ξανά για υπέρηχο!! Το σπορακι σου έχει βγάλει σε όλους τα γυαλιά!! 😊😎Να ξέρεις ότι είναι πολύ σημαντικό που ακούσατε καρδούλα! 

Ναι είναι! Εμείς πηγαίναμε για αποξεση κι με το που μπαίνω για υπέρηχο δεν μίλαγε ο Γιατρος και λέει καλε αυτό μεγάλωσε..και όχι μόνο μεγάλωσε αλλά ακούμε και καρδιά!!!! Λέω έλα παναγια μου!!!! Τι να πω! Μακάρι όλα να πάνε καλα! Σε καμία μας δεν αξίζει να χαιρόμαστε και μετά να μας παίρνουν τη χαρά!🫶🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...