Μετάβαση σε περιεχόμενο

🍒Ιούνης τρέφει κεράσια στ' αμπέλι, και τα πολυπόθητα μωράκια μας στέλλει! 🍒🧿👶🤰🏼


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου, εμείς αποχή για 2 μήνες, μετά την υστεροσκόπηση! Θα μπούμε δυναμικά τέλος Ιουλίου στο παιχνίδι! Και ελπίζω μετά από όλα αυτά να έρθει και σε εμάς💕 θελω να έχω ελπίδα και πίστη ότι θα έρθει, μέχρι τέλος της χρονιάς! Αγαπημένη @Παρασκευαιδου αφού είναι ο μήνας σου ένα παραπάνω οι προβλέψεις σου να είναι ακριβής!🙏💫 δε ξεχνώ το 3μηνο που μου έδωσες στη γυάλα! Μετά την παύση που θα κάνουμε ελπίζω να υπάρχω ακόμα μέσα 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

@Elk μου πως είσαι μ αυτό που μας ρώταγες χθες.

Ευχαριστώ κορίτσι μου για το ενδιαφέρων 

τιποτα κάνω υπομονή να πάω σε 8 μερες γιατρό να με δει 

πιστευω πως είναι κυλη δυστηχως 😕 να δούμε βέβαια τι θα μου πει και ο γιατρός 

κοριτσι μου υπάρχουν και αυτές οι μερες που βγαίνει η ένταση και ξεσπάμε αλλά όσο μπορείς βγάλε αυτήν την ένταση από μέσα σου και συνέχισε δυναμικά αξίζει να παλέψεις και εγω 1,5 χρόνο έκανα να μεινω εγκυος δεν πέρασα και πολύ καλά και εγω μέχρι να τα καταφέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Θα προσπαθήσω λίγο να χαλαρώσω και σε 2-3 μέρες αν συνεχίσει η καθυστέρηση θα κάνω τεστ!!!! Σας ευχαριστώ!

Να χαλαρωσεις να βγεις μια βολτα...κ να κανεις ενα τεστ ή χοριακή...παντως σ ευχομαι να σ ερθουν ολα οπως επιθυμεις εσυ🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου για το ενδιαφέρων 

τιποτα κάνω υπομονή να πάω σε 8 μερες γιατρό να με δει 

πιστευω πως είναι κυλη δυστηχως 😕 να δούμε βέβαια τι θα μου πει και ο γιατρός 

κοριτσι μου υπάρχουν και αυτές οι μερες που βγαίνει η ένταση και ξεσπάμε αλλά όσο μπορείς βγάλε αυτήν την ένταση από μέσα σου και συνέχισε δυναμικά αξίζει να παλέψεις και εγω 1,5 χρόνο έκανα να μεινω εγκυος δεν πέρασα και πολύ καλά και εγω μέχρι να τα καταφέρω 

Κανε υπομονη @Elkμου να περασουν πι μερες να σε δει ο γιατρος και να ειναι ολα.καλα ευχομαι 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Αυτο μς το κλαμα το εχω κ γω απο χθες. Ειδα κ το αιματακι κ τη βλεννα σημερα κ αποτελειωθηκα. Πηρα το γιατρο μου του λεω μ ερχεται περιοδος.τα σταματαω ολα πεταω χαπια κ απο σεπτεμβρη παλι αν εχω διαθεση κ κουραγιο το βλεπουμε. Αποφασισαμε με τονσυζυγο να τρελαθουμε φετος στις βολτες κ τα ταξιδια κ να μη σκεφτομαστε τπτ.....ελπθζω να μη σ ερθει κοριτσι μ κ να ειναι κατι θετικο

Θα σου πω ότι έκανες πολύ καλά, αλήθεια!!❤️ Και ζηλεύω το θάρρος σου. όλο λέω θέλω να το κάνω και όλο είμαι κότα και επιμένω. Απόλαυσε το!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, εμείς αποχή για 2 μήνες, μετά την υστεροσκόπηση! Θα μπούμε δυναμικά τέλος Ιουλίου στο παιχνίδι! Και ελπίζω μετά από όλα αυτά να έρθει και σε εμάς💕 θελω να έχω ελπίδα και πίστη ότι θα έρθει, μέχρι τέλος της χρονιάς! Αγαπημένη @Παρασκευαιδου αφού είναι ο μήνας σου ένα παραπάνω οι προβλέψεις σου να είναι ακριβής!🙏💫 δε ξεχνώ το 3μηνο που μου έδωσες στη γυάλα! Μετά την παύση που θα κάνουμε ελπίζω να υπάρχω ακόμα μέσα 💕

Κορίτσι μου!!! Πώς πήγε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ChrisElen είπε:

Θα σου πω ότι έκανες πολύ καλά, αλήθεια!!❤️ Και ζηλεύω το θάρρος σου. όλο λέω θέλω να το κάνω και όλο είμαι κότα και επιμένω. Απόλαυσε το!!!!

Δεν γινοταν αλλο αυτο να κλαιωωκαθε φορα π βλεπω περιοδο εδω κ 2 χρονια ...η θα ελεγα τελος στον εαυτο μου ή θα τρελαινομουν!!!! Ειχα πιασει τον ευατο μου να γινομαι εμμονικη να μη μπορω να ειμαι κοντα σε εγκυους κ παιδια.κ μ λεει ο γιατρος παρε τ χρονο σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου για το ενδιαφέρων 

τιποτα κάνω υπομονή να πάω σε 8 μερες γιατρό να με δει 

πιστευω πως είναι κυλη δυστηχως 😕 να δούμε βέβαια τι θα μου πει και ο γιατρός 

κοριτσι μου υπάρχουν και αυτές οι μερες που βγαίνει η ένταση και ξεσπάμε αλλά όσο μπορείς βγάλε αυτήν την ένταση από μέσα σου και συνέχισε δυναμικά αξίζει να παλέψεις και εγω 1,5 χρόνο έκανα να μεινω εγκυος δεν πέρασα και πολύ καλά και εγω μέχρι να τα καταφέρω 

Πονάς; Προσπάθησε να μην σηκώνεις βάρη και να ξεκουράζεσαι όσο περισσότερο μπορείς μέχρι να σε δει γιατρός.

Έχει δίκιο και προσπαθώ να παίρνω θάρρος από τις υπέροχες ιστορίες σας που έχουν δύσκολη αρχή αλλά καλό τέλ🧿ς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Δεν γινοταν αλλο αυτο να κλαιωωκαθε φορα π βλεπω περιοδο εδω κ 2 χρονια ...η θα ελεγα τελος στον εαυτο μου ή θα τρελαινομουν!!!! Ειχα πιασει τον ευατο μου να γινομαι εμμονικη να μη μπορω να ειμαι κοντα σε εγκυους κ παιδια.κ μ λεει ο γιατρος παρε τ χρονο σου!!!!

Το ζω από την απόξεση και μετά αυτό. Και νομίζω ότι δεν με καταλαβαίνει κανείς.

Ειδικά όταν οι δικοί μου άνθρωποι λένε μην αγχώνεσαι, έχω σχεδόν σταματήσει να τους μιλάω. Νομίζω δεν με ακούν πραγματικά και το να μην αγχώνομαι δεν το βρίσκω απάντηση που με βοηθάει.

Μακάρι να βρω το θάρρος σου.

@Παρασκευαιδου να ξέρεις ότι όταν πέφτω πολύ, όπως εχθές, σκεφτόμουν τη γυάλα σου και ελπίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Κορίτσι μου!!! Πώς πήγε;

Πολύ εύκολη διαδικασία είχες δίκιο! Πήγαν όλα καλά! Είχα ένα μικρό πολυποδακι το οποίο αφαιρέθηκε! Και επειδή η μήτρα ήταν ελαφρώς καρδιοσχημη διορθώθηκε! Οπότε τώρα είμαστε οοκ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Το ζω από την απόξεση και μετά αυτό. Και νομίζω ότι δεν με καταλαβαίνει κανείς.

Ειδικά όταν οι δικοί μου άνθρωποι λένε μην αγχώνεσαι, έχω σχεδόν σταματήσει να τους μιλάω. Νομίζω δεν με ακούν πραγματικά και το να μην αγχώνομαι δεν το βρίσκω απάντηση που με βοηθάει.

Μακάρι να βρω το θάρρος σου.

@Παρασκευαιδου να ξέρεις ότι όταν πέφτω πολύ, όπως εχθές, σκεφτόμουν τη γυάλα σου και ελπίζω.

Αυτη η φραση μην αγχωνεσαι την εχω βγαλει απο το λεξιλογιο μου κ των γυρω μου.δεν ειναι απαντηση που βοηθαει κανεναν νομιζω!!!! Να βρεις θαρρος και να πεις οτι αυτο το καλοκαιρι θα ειναι αλλιωτικο. Να παρεις τονσυζυγο να βγεις τις βολτες σου να κανεις τα μπανια σου κ να τα εναποθεσεις ολα στο θεο. Εγω αυτο πηρα αποφαση. Συν αθηνά και χείρα κίνει!!!! Αν μου το εχει ο θεος κ η επιστημη  να γινω μανα καλως αλλιως δε θα τρελαθω για κανεναν!!!!! Το βλεπω κ στις φιλες μου που σχεδον ολες εχουν παιδια κ το εφαρμοζω κ γω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Πολύ εύκολη διαδικασία είχες δίκιο! Πήγαν όλα καλά! Είχα ένα μικρό πολυποδακι το οποίο αφαιρέθηκε! Και επειδή η μήτρα ήταν ελαφρώς καρδιοσχημη διορθώθηκε! Οπότε τώρα είμαστε οοκ! 

Πόσο χαίρομαι 🥰 Θα δεις όλα μπήκαν στην σωστή σειρά.  🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Πονάς; Προσπάθησε να μην σηκώνεις βάρη και να ξεκουράζεσαι όσο περισσότερο μπορείς μέχρι να σε δει γιατρός.

Έχει δίκιο και προσπαθώ να παίρνω θάρρος από τις υπέροχες ιστορίες σας που έχουν δύσκολη αρχή αλλά καλό τέλ🧿ς!

Δεν πονάει για την ωρα τουλάχιστον το βαρος δυστηχως όσο και να θέλω να το αποφύγω είναι δύσκολο με ένα μικρό παιδάκι που χρειάζεται να αλλαξω πανα να το κάνω μπάνιο και τέτοια βοήθεια δεν έχω όποτε πρέπει κάπως να τα κάνω αυτά 

Καλά αυτό το να μη αγχώνεσαι με τρυπούσε το μυαλό και εμένα με έκανε έξαλλη όταν το άκουγα.. έκανα και εγω αποξεση σχεδόν 8 εβδ δύσκολο.. απλά το καλό ήταν ότι με το που ήρθε η πρώτη περιοδος ξανά έμεινα εγκυος όποτε για εμένα αυτό ήταν το γιατρικό μου να προχωρήσω και να το αφήσω πίσω μου αυτό το δύσκολο γεγονός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Πολύ εύκολη διαδικασία είχες δίκιο! Πήγαν όλα καλά! Είχα ένα μικρό πολυποδακι το οποίο αφαιρέθηκε! Και επειδή η μήτρα ήταν ελαφρώς καρδιοσχημη διορθώθηκε! Οπότε τώρα είμαστε οοκ! 

Άντε μπράβο όλα πήγα καλά εύχομαι γρήγορα να έρθει και η εγκυμοσύνη τώρα 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ μαζί σου να ξέρεις! Στις 5 μέρες καθυστέρηση έκανα χοριακή!!!

Καλημέρα κορίτσια μου. Εγώ σήμερα κάνω την καμπύλη ζαχάρου... 

καλά αποτελέσματα κορίτσι μου ❤️

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Θα προσπαθήσω λίγο να χαλαρώσω και σε 2-3 μέρες αν συνεχίσει η καθυστέρηση θα κάνω τεστ!!!! Σας ευχαριστώ!

μια περιμένουμε το τεστ σου! Μολις είσαι έτοιμη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Πολύ εύκολη διαδικασία είχες δίκιο! Πήγαν όλα καλά! Είχα ένα μικρό πολυποδακι το οποίο αφαιρέθηκε! Και επειδή η μήτρα ήταν ελαφρώς καρδιοσχημη διορθώθηκε! Οπότε τώρα είμαστε οοκ! 

Μακάρι τώρα που βρέθηκαν κ αυτά κ τα αντιμετωπίσατε να έρθει το θαυματακι σας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Δεν πονάει για την ωρα τουλάχιστον το βαρος δυστηχως όσο και να θέλω να το αποφύγω είναι δύσκολο με ένα μικρό παιδάκι που χρειάζεται να αλλαξω πανα να το κάνω μπάνιο και τέτοια βοήθεια δεν έχω όποτε πρέπει κάπως να τα κάνω αυτά 

Καλά αυτό το να μη αγχώνεσαι με τρυπούσε το μυαλό και εμένα με έκανε έξαλλη όταν το άκουγα.. έκανα και εγω αποξεση σχεδόν 8 εβδ δύσκολο.. απλά το καλό ήταν ότι με το που ήρθε η πρώτη περιοδος ξανά έμεινα εγκυος όποτε για εμένα αυτό ήταν το γιατρικό μου να προχωρήσω και να το αφήσω πίσω μου αυτό το δύσκολο γεγονός 

Οοοο ναι είναι δύσκολο αυτό που είπα. Θα πω ευτυχώς που δεν πονάει και μακάρι να μην πονέσει ποτέ.

Πόσο όμορφο που ήρθε το ουράνιο τόξο σου αμέσως. 🌈

Εγώ ακόμα υπάρχουν μέρες που δεν το πιστεύω ότι μου συνέβη αυτό. Συγνώμη που σας χαλάω την διάθεση ή σας τα θυμίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Οοοο ναι είναι δύσκολο αυτό που είπα. Θα πω ευτυχώς που δεν πονάει και μακάρι να μην πονέσει ποτέ.

Πόσο όμορφο που ήρθε το ουράνιο τόξο σου αμέσως. 🌈

Εγώ ακόμα υπάρχουν μέρες που δεν το πιστεύω ότι μου συνέβη αυτό. Συγνώμη που σας χαλάω την διάθεση ή σας τα θυμίζω.

Κορίτσι μου δεν μας χαλάς την διάθεση είμαστε πολλές που βρισκόμαστε στην ίδια θέση,  και για μένα ήταν τοοοοσο πρωτόγνωρο που και γω ώρες ώρες λέω μα πως είναι δυνατόν να συνεβει , πως γίνεται να μην έχω κοιλίτσα; τώρα Ιούνιο θα γεννουσα και μου είναι τόσο περίεργο που η κοιλίτσα μου είναι άδεια ❤️🩹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι κορίτσια μου @Raf123 @ChrisElen @Elk❤️❤️❤️ έχουμε κλείσει 16 μήνες προσπάθειας! Εχω αρχίσει να κουραχομαι ψυχολογικά! Αλλά μετά από αυτό λέω μπας και έρθει η σύλληψη! Η γυναικολόγος μου μου είπε ότι διίστανται οι απόψεις, και ότι δε ξέρουν ακόμα αν αυτά που διορθώσαμε είναι αιτία υπογονιμοτητας ! Οπότε δε ξέρω να ελπίζω ή όχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η flowerv είπε:

Μακάρι κορίτσια μου @Raf123 @ChrisElen @Elk❤️❤️❤️ έχουμε κλείσει 16 μήνες προσπάθειας! Εχω αρχίσει να κουραχομαι ψυχολογικά! Αλλά μετά από αυτό λέω μπας και έρθει η σύλληψη! Η γυναικολόγος μου μου είπε ότι διίστανται οι απόψεις, και ότι δε ξέρουν ακόμα αν αυτά που διορθώσαμε είναι αιτία υπογονιμοτητας ! Οπότε δε ξέρω να ελπίζω ή όχι?

Καλημέρα κορίτσια! Λοιπόν εγώ πιστεύω πως θα μείνεις πολύ πολύ γρήγορα έγκυος!! Εφόσον υπήρχε κ πολύποδας που αφαιρέθηκε, το περιβάλλον τώρα είναι πολυυυ φιλόξενο!! Υπομονή να ξεκινήσετε τις προσπάθειες! 2 μήνες σου είπε να περιμένεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Λοιπόν εγώ πιστεύω πως θα μείνεις πολύ πολύ γρήγορα έγκυος!! Εφόσον υπήρχε κ πολύποδας που αφαιρέθηκε, το περιβάλλον τώρα είναι πολυυυ φιλόξενο!! Υπομονή να ξεκινήσετε τις προσπάθειες! 2 μήνες σου είπε να περιμένεις; 

Αααχ μακάρι κορίτσι μου ! Ναι περιμένω πως και πως  να ξεκινήσουμε! Να θα πρέπει να μου έρθει 2 φορές περίοδος και μετά μπορούμε να ξεκινήσουμε ελεύθερα! Σε 10 μέρες θα μου έρθει η πρώτη περίοδος! Μετα θα περιμένω την επόμενη! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Λοιπόν εγώ πιστεύω πως θα μείνεις πολύ πολύ γρήγορα έγκυος!! Εφόσον υπήρχε κ πολύποδας που αφαιρέθηκε, το περιβάλλον τώρα είναι πολυυυ φιλόξενο!! Υπομονή να ξεκινήσετε τις προσπάθειες! 2 μήνες σου είπε να περιμένεις; 

Κι εγώ αυτό πιστεύω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσι μου δεν μας χαλάς την διάθεση είμαστε πολλές που βρισκόμαστε στην ίδια θέση,  και για μένα ήταν τοοοοσο πρωτόγνωρο που και γω ώρες ώρες λέω μα πως είναι δυνατόν να συνεβει , πως γίνεται να μην έχω κοιλίτσα; τώρα Ιούνιο θα γεννουσα και μου είναι τόσο περίεργο που η κοιλίτσα μου είναι άδεια ❤️🩹

Πόσο καταλαβαίνουμε η μια την άλλη. Δύσκολος μήνας για σένα λοίπον😔 .

Εγώ το Σεπτέμβρη. Και η μοίρα μου έπαιξε και άσχημο παιχνίδι, με τη συνάδελφο μου να μαθαίνουμε ίδια μέρα ακριβώς την εγκυμοσύνη μας. Τώρα βλέπουμε μαζί για το παιδικό δωμάτιο του μωρού της. Ενώ η δική μου αγκαλιά θα είναι άδεια. Είχα μια ελπίδα μέχρι τον Σεπτέμβρη να είχε γεμίσει έστω η κοιλία μου αλλά πλέον βλέπω οι μήνες πλησιάζουν και το όνειρο φεύγει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ChrisElen είπε:

Πόσο καταλαβαίνουμε η μια την άλλη. Δύσκολος μήνας για σένα λοίπον😔 .

Εγώ το Σεπτέμβρη. Και η μοίρα μου έπαιξε και άσχημο παιχνίδι, με τη συνάδελφο μου να μαθαίνουμε ίδια μέρα ακριβώς την εγκυμοσύνη μας. Τώρα βλέπουμε μαζί για το παιδικό δωμάτιο του μωρού της. Ενώ η δική μου αγκαλιά θα είναι άδεια. Είχα μια ελπίδα μέχρι τον Σεπτέμβρη να είχε γεμίσει έστω η κοιλία μου αλλά πλέον βλέπω οι μήνες πλησιάζουν και το όνειρο φεύγει. 

Αχ κοριτσάκι μου και εγώ μια από τα ίδια! Ξεκινήσαμε προσπάθειες εμείς παράλληλα, μενει έγκυος η αδερφή μου γεννάει τον Σεπτέμβρη έχουμε τη βάφτιση, η πρώτη μου ξαδέρφη εγκυος καταλαθος γεννάει σε ένα μήνα, του άντρα μου η γυναίκα γεννάει Αύγουστο! Και εμείς τόσους μήνες προσπάθειας και τίποτα! Ήλπιζα να είχα κοιλίτσα τουλάχιστον αλλά ακόμα τίποτα😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ααα ναι σωστά νομίζω σε είχα ξανά ρωτήσει 😅 τώρα το θυμήθηκα η μνήμη δεν είναι και το δυνατό μου σημείο ξεχναω εύκολα η άτιμη 😂 αντε ωραία να περάσετε καλά τώρα που μπορείτε γιατί μετά θα έχουμε αγώνα με ξενύχτι και με 2 παιδεία στο σπίτι  σε αγχώνει καθόλου αυτό εσενα; Πως θα είναι με δυο παιδεία σπίτι; Και εγω με ρυθμούς χελώνας το πάω είναι η αλήθεια απλά εδώ στο χωριό πρέπει όλα αυτά που θέλω να τα κάνω παραγγελία όποτε θέλουν και καποιες μερες να μου τα στείλουν 
    • Όχι εμείς δεν θα έλεγα οτι μοιάζουμε αλλα ξέρεις λέμε μετά χρόνια με τα χρόνια τα ζευγάρια αρχίζουν και μοιάζουν μεταξύ τους 😂 αλλα ο αντρας μου, με τον αδερφό μου μοιάζουν πολύ λες και είναι αυτοί αδέρφια ένα πράγμα 😂 απλά ο αδερφός μου είναι λίγο πιο ψηλός 1,73 
    • Εχω ηδη ενα αγγελουδι που κοντευει να γινει δυο χρονων. Ελπίζουμε να ερθει και ενα μωρακι ακομα να ολοκληρωσει την οικογενεια μας.
    • Έλα βρε κορίτσι μου μπράβο μπράβο μπράβο !!!!! Πολλά συγχαρητήρια σου εύχομαι με το καλοοοοο 🥳🥳🥳🥳🥳🥳 Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι μου 🌈  @Antonia2 κορίτσι μου ούτε για εσενα γνώριζα ότι είσαι εγκυουλα με το καλο και σε ένα κορίτσι μου μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι 🥳🥳🥳🥳 @Xrisa95 εύχομαι και στις 3 σας κορίτσια μου να έχετε γερα μωράκια 🌈🌈🌈 πολυ χάρηκα 🍼🍼🍼
    • Ε μπα άμα ήταν δυδιμα δεν θα ήταν πιο μεγαλη η χοριακη? Όχι να μου δώσαν άλλης κοπέλας αποκλείεται γιατί είχε το όνομα μου αμκα κτλ.... δε ξέρω τι έγινε.μπορεί οι αντιβιωσεις που επινα συγχρόνως να έκαναν δουλεια να καθάρισαν τα μικρόβια. Βάζω κ κολπικα υποθετα έβα προβειοτικα.  Κρατάω μικρό καλάθι γιατί μπορεί κ όλο αυτό να μην εξελιχθεί καλά ότι γίνει! Θα το παλέψουμε!!! Θα προσέχω όσο μπορώ και όλα καλά!!! Είναι σίγουρα περίεργο όλο αυτό με τις χοριακες αλλά τελικά η επιστήμη είναι πάνω από εμάς! Εύχομαι και σε εσάς να αποκτήσετε οτι ποθεί η καρδιά σας αν δε τα έχετε αποκτήσει ακόμα!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...