Μετάβαση σε περιεχόμενο

🍒Ιούνης τρέφει κεράσια στ' αμπέλι, και τα πολυπόθητα μωράκια μας στέλλει! 🍒🧿👶🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσιαααααααααααααααααα αυτή η γραμμή  βγήκε σχεδόν με το που το έβρεξα. Δεν το πιστεύω.

447538928_7583763891741808_4527580071124931039_n.jpg

Ελαααα να τοοοο ήρθε το θετικό τεστ κορίτσι μου μπράβο σου συγχαρητήρια είσαι εγκυος 🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Εύχομαι καλούς διπλασιασμούς στην χοριακη σου 🥰

Με το καλο 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ήμουν σίγουρη με το που διάβασα τη συζήτηση το πρωί αλλά λόγω φόρτου εργασίας δε πρόλαβα ν απαντήσω!! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, με το καλό, μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι ❤️❤️❤️ 

ΙΟΥΝΗ ΔΩΣΕΕΕΕΕΕΕΕ 🥳🥳🥳🥳

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Κρατάω χαμηλά την μπάλα μέχρι να δω και την χοριακή μου!!!!

και σε εσένα εύχομαι μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Υποψιάζομαι πως μπορεί να είσαι έγκυος!!!! Μπράβο κορίτσι μου…με το καλό μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη….οπως καταλαβαίνεις αύριο πας και για μια χ οριακή. 
 

Η Μπέμπα κουνήθηκε λίγο το μεσημέρι, δυο κλωτσουλες, και ηρέμησα η αλήθεια είναι γιατί είχα αγχωθεί αρκετά. Τέλος καλό όλα καλά! 

Άντε ωραία μια χαρά θα είναι το πιο πιθανό είναι να μην έχει καλή θέση για αυτό να μην νιώθεις πολλές κινήσεις 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Ελαααα να τοοοο ήρθε το θετικό τεστ κορίτσι μου μπράβο σου συγχαρητήρια είσαι εγκυος 🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Εύχομαι καλούς διπλασιασμούς στην χοριακη σου 🥰

Με το καλο 🤰

Σε ευχαριστώ πολύ Elk μου!!!

Καλή λευτεριά❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Κρατάω χαμηλά την μπάλα μέχρι να δω και την χοριακή μου!!!!

και σε εσένα εύχομαι μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη

Πάνω από 300 θα ναι πιστεύω, τόσο σκούρο! Εμένα ήταν 300 και ήταν πιο αχνό μπλε, είχα κάνει το ίδιο τεστ ακριβώς! Καλή επιτυχία κορίτσι μου ❤️ να πάνε όλα καλά

Σ ευχαριστώ και για τις ευχές 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ChrisElen είπε:

@Girlyμου + @Θέτις Κ. μου πως είστε νέες μανούλες μας;;

Ευχαριστω για το ενδιαφέρον κορίτσι μου ! Καλά είμαι, 8+1 σήμερα με βάση τον τελευταίο υπέρηχο και μετράω αντίστροφα τις μ΄ερες μέχρι τον επόμενο στις 18/06. Τελικά έκλεισα έναν ακόμα γιατί μου φαινόταν αιώνας μέχρι την αυχενική + ότι έχω τις ανασφάλειές μου, καταλαβαίνετε...

Κάποιες μέρες είναι χειρότερες και κάποιες καλύτερες. Πχ, την Κυριακή ήμουν σα να με πάτησε τρένο, ένα ζόμπι. Κοιμόμουν όλη μέρα και ήμουν με ζαλάδες/πονοκεφάλους. Χθες έκανα και 3η φορά εμετό - αυτή τη φορά π ο λ ύ ! Σήμερα είναι μια καλύτερη μέρα μέχρι στιγμής, αλλά από ενέργεια δεν... Τι να κάνουμε, μες το παιχνίδι είναι όλα, ας είναι καλά το φασολάκι κι ας τραβάω εγώ το ζόρι. Ο σύζυγος είναι ο σωτήρας μου, δεν αντέχω ούτε να πλησιάσω απ έξω την κουζίνα πολλές φορές, οπότε μου ετοιμάζει τα πρωινά, μεσημεριανά από το προηγούμενο βράδυ ή πριν φύγει το πρωί. Δε ξέρω για πόσο θα αντέξει, αλλά ακόμα κι η μυρωδιά του λαδιού που τσιρτσιρίζει στην κατσαρόλα μου φέρνει αναγούλες 🤢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσιαααααααααααααααααα αυτή η γραμμή  βγήκε σχεδόν με το που το έβρεξα. Δεν το πιστεύω.

447538928_7583763891741808_4527580071124931039_n.jpg

Χαχαχα μπράβο ρε κορίτσι 🧿🧿🧿🧿 Μάλλον κάποιες από εμάς το πιστεύαμε πολύ περισσότερο από σένα 👣👣👣...Εγώ θα σου πω από προσωπική εμπειρία να χρησιμοποιείς μόνο  first step και να είσαι σίγουρη ότι δε κάνει ποτέ λάθος 😊😊

Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 🍉🍉 και να το χαρείς 🧿🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσιαααααααααααααααααα αυτή η γραμμή  βγήκε σχεδόν με το που το έβρεξα. Δεν το πιστεύω.

447538928_7583763891741808_4527580071124931039_n.jpg

Συγχαρητήρια!! Εύχομαι να επιβεβαιωθεί το αποτέλεσμα και απ΄ό τις περαιτέρω εξετάσεις και όλα να εξελιχθούν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο από εδώ και πέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσιαααααααααααααααααα αυτή η γραμμή  βγήκε σχεδόν με το που το έβρεξα. Δεν το πιστεύω.

447538928_7583763891741808_4527580071124931039_n.jpg

Ουαου αυτή βγάζει μάτι!!!!είσαι με καθυστέρηση;;;;;;; Σε ποια ημέρα του κύκλου είσαι;;;

Με το καλοοοοο 🙏🙏💓🫶🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας! Όπως είπα θα συγκρατηθώ μέχρι να δω το νούμερο της χοριακής και με το καλό τον διπλασιασμό. Και ο γιατρός μου μου τόνισε πως είναι πολύ νωρίς ακόμα και θα πρέπει να γίνουν οι απαραίτητες εξετάσεις. Μακάρι να πάνε όλα καλά🙏

@marinamanoulitsa είμαι στην 29η μέρα του κύκλου με κύκλο 25-27η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΛΕΥΚΗ κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! Ολα με το καλο! Ποσο καιρο προσπαθουσατε? Ολα καλα θα πανε! Πετυχες εγκυμοσύνη! Βημα βημα και ολααα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσιαααααααααααααααααα αυτή η γραμμή  βγήκε σχεδόν με το που το έβρεξα. Δεν το πιστεύω.

447538928_7583763891741808_4527580071124931039_n.jpg

Εεελαααα τελειααααα!!! Ήμουν σχεδόν σίγουρη με τα συμπτώματα που διάβασα!! Συγχαρητήριααα!!! Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας! Όπως είπα θα συγκρατηθώ μέχρι να δω το νούμερο της χοριακής και με το καλό τον διπλασιασμό. Και ο γιατρός μου μου τόνισε πως είναι πολύ νωρίς ακόμα και θα πρέπει να γίνουν οι απαραίτητες εξετάσεις. Μακάρι να πάνε όλα καλά🙏

@marinamanoulitsa είμαι στην 29η μέρα του κύκλου με κύκλο 25-27η

Αααα έχεις 3 ημέρες καθυστέρησης για αυτό βγάζει μάτι η γραμμουλα 😁🫶💓 με το καλό γλυκιά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσιαααααααααααααααααα αυτή η γραμμή  βγήκε σχεδόν με το που το έβρεξα. Δεν το πιστεύω.

447538928_7583763891741808_4527580071124931039_n.jpg

Θερμά συγχαρητήρια!! Ήμουν σίγουρη! :) Με το καλό το μπεαμπάκι!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Χαχαχα μπράβο ρε κορίτσι 🧿🧿🧿🧿 Μάλλον κάποιες από εμάς το πιστεύαμε πολύ περισσότερο από σένα 👣👣👣...Εγώ θα σου πω από προσωπική εμπειρία να χρησιμοποιείς μόνο  first step και να είσαι σίγουρη ότι δε κάνει ποτέ λάθος 😊😊

Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 🍉🍉 και να το χαρείς 🧿🧿🧿

Τι λάθος καλέ;;;;;πιο θετικό δεν γίνεται 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

@ΛΕΥΚΗ κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! Ολα με το καλο! Ποσο καιρο προσπαθουσατε? Ολα καλα θα πανε! Πετυχες εγκυμοσύνη! Βημα βημα και ολααα καλα!

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ! Τον Απρίλιο κλείσαμε ένα χρόνο.

Η αλήθεια είναι πως μπορεί να έπαιξε ρόλο  και η Σαλπιγγογραφία που κάναμε τον Μάρτιο. Δεν ξέρω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσιαααααααααααααααααα αυτή η γραμμή  βγήκε σχεδόν με το που το έβρεξα. Δεν το πιστεύω.

447538928_7583763891741808_4527580071124931039_n.jpg

Aχχχ πολύ χάρηκα!!! Ήμουν σιγουρη οτι θα βγει θετικό! Συγχαρητήρια κορίτσι μου, να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσιαααααααααααααααααα αυτή η γραμμή  βγήκε σχεδόν με το που το έβρεξα. Δεν το πιστεύω.

447538928_7583763891741808_4527580071124931039_n.jpg

Συγχαρητήριααααααα!!! Ήμουν σίγουρη ότι είσαι έγκυος !!! Πάνω από 400 η χοριακη λέω εγώ… Εμένα με 450 ήταν πιο αχνό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια βλέπω παντού πως το στήθος είναι ένα από τα πρώιμα συμπτώματα μιας εγκυμοσύνης. 

Όσες το έχετε ζήσει, ο πόνος ήταν ίδιος με τον πόνο πριν έρθει περίοδος??? Δηλαδή εγώ νιώθω μεν τον πόνο και το βάρος αλλά έχω συνέχεια και τσιμπήματα.

Εγώ δεν πονάω το στήθος πριν την περίοδο δλδ πολύ σπάνια να μου τύχει βάρη στήθος κ πόνος. Όταν έμεινα εγκυος τώρα δεύτερη φορά είχα τσιμπήματα στο στήθος σαν να μου τραβούσε καποιος τις θηλές  αλλά δεν έδωσα σημασία γιατί νόμιζα ότι θα μου έρθει περίοδος γιατί είχα πονο περιόδου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσιαααααααααααααααααα αυτή η γραμμή  βγήκε σχεδόν με το που το έβρεξα. Δεν το πιστεύω.

447538928_7583763891741808_4527580071124931039_n.jpg

Μπραβοοοοοο 

Ζητώ ωωωω 🎉🎉🎉🎉🎉🎉 

Καλούς διπλασιασμους ❤️❤️❤️🎉🎉🎉🎉

 

Ολεεεεεεεεεε 🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσιαααααααααααααααααα αυτή η γραμμή  βγήκε σχεδόν με το που το έβρεξα. Δεν το πιστεύω.

447538928_7583763891741808_4527580071124931039_n.jpg

Ααα μπράβο συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Τώρα σας διαβάζω για αυτό απαντώ λίγο καθυστερημένα 

μίλησες με τον γιατρο;;; Θα κανεις χοριακη;;; Πάντως εγώ ήμουν σίγουρη!!! Αφού έκανες τεστ ήξερες ωορρηξία θα ήταν σίγουρο θετικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ααα ναι σωστά νομίζω σε είχα ξανά ρωτήσει 😅 τώρα το θυμήθηκα η μνήμη δεν είναι και το δυνατό μου σημείο ξεχναω εύκολα η άτιμη 😂 αντε ωραία να περάσετε καλά τώρα που μπορείτε γιατί μετά θα έχουμε αγώνα με ξενύχτι και με 2 παιδεία στο σπίτι  σε αγχώνει καθόλου αυτό εσενα; Πως θα είναι με δυο παιδεία σπίτι; Και εγω με ρυθμούς χελώνας το πάω είναι η αλήθεια απλά εδώ στο χωριό πρέπει όλα αυτά που θέλω να τα κάνω παραγγελία όποτε θέλουν και καποιες μερες να μου τα στείλουν 
    • Όχι εμείς δεν θα έλεγα οτι μοιάζουμε αλλα ξέρεις λέμε μετά χρόνια με τα χρόνια τα ζευγάρια αρχίζουν και μοιάζουν μεταξύ τους 😂 αλλα ο αντρας μου, με τον αδερφό μου μοιάζουν πολύ λες και είναι αυτοί αδέρφια ένα πράγμα 😂 απλά ο αδερφός μου είναι λίγο πιο ψηλός 1,73 
    • Εχω ηδη ενα αγγελουδι που κοντευει να γινει δυο χρονων. Ελπίζουμε να ερθει και ενα μωρακι ακομα να ολοκληρωσει την οικογενεια μας.
    • Έλα βρε κορίτσι μου μπράβο μπράβο μπράβο !!!!! Πολλά συγχαρητήρια σου εύχομαι με το καλοοοοο 🥳🥳🥳🥳🥳🥳 Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι μου 🌈  @Antonia2 κορίτσι μου ούτε για εσενα γνώριζα ότι είσαι εγκυουλα με το καλο και σε ένα κορίτσι μου μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι 🥳🥳🥳🥳 @Xrisa95 εύχομαι και στις 3 σας κορίτσια μου να έχετε γερα μωράκια 🌈🌈🌈 πολυ χάρηκα 🍼🍼🍼
    • Ε μπα άμα ήταν δυδιμα δεν θα ήταν πιο μεγαλη η χοριακη? Όχι να μου δώσαν άλλης κοπέλας αποκλείεται γιατί είχε το όνομα μου αμκα κτλ.... δε ξέρω τι έγινε.μπορεί οι αντιβιωσεις που επινα συγχρόνως να έκαναν δουλεια να καθάρισαν τα μικρόβια. Βάζω κ κολπικα υποθετα έβα προβειοτικα.  Κρατάω μικρό καλάθι γιατί μπορεί κ όλο αυτό να μην εξελιχθεί καλά ότι γίνει! Θα το παλέψουμε!!! Θα προσέχω όσο μπορώ και όλα καλά!!! Είναι σίγουρα περίεργο όλο αυτό με τις χοριακες αλλά τελικά η επιστήμη είναι πάνω από εμάς! Εύχομαι και σε εσάς να αποκτήσετε οτι ποθεί η καρδιά σας αν δε τα έχετε αποκτήσει ακόμα!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...