Μετάβαση σε περιεχόμενο

🍒Ιούνης τρέφει κεράσια στ' αμπέλι, και τα πολυπόθητα μωράκια μας στέλλει! 🍒🧿👶🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου έκανα τεστ σήμερα🫣 και βγήκε θετικο 🙏ευχηθείτε μου να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏IMG_8138.thumb.jpeg.7a7d00324f4a12f4f3850d4cd9e7cf22.jpeg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου σου εύχομαι αυτή τη φορά να είναι η τυχερή σας ❤️❤️❤️❤️ μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι πάω δουλεια κανονικά, περιμένω τον Αύγουστο να πάρουμε τις αδειες μας κ μετά ενας μηνας μένει κ γεννάω…δε ξέρω αν θα πάρω άδεια ασθένειας για να κάτσω λιγες μερες παραπάνω θα δω 

Ωχ βρε κορίτσι μου χαράς το κουράγιο σου που πας και δουλειά με την ζεστη.. ένας μήνας έμεινε μέχρι τον Αύγουστο να πάρεις άδεια, υπομονή..

τον μικρό τον στέλνεις παιδικό ; Εγω την δικιά μου δεν την έχω στείλει παιδικό αλλά την έχω γράψει φέτος εμάς εδώ στο χωριό πρέπει να πάει 2,5 για να το στείλω νωρίτερα δεν μπορω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Ποσο χαίρομαι κοριτσάκι μου!! Αυτό το μωράκι ήρθε για να μείνει!! Σε 9 μήνες στην αγκαλιά σου γερό και τυχερό ❤️❤️❤️❤️

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια κορίτσι μου γλυκό!!!! Συγχαρητήρια ❤️❤️❤️❤️

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η MinaSam είπε:

Πολλά πολλά πολλά συγχαρητήρια!! Εύχομαι μέσα απτην καρδιά μου να πάνε όλα τέλεια!!! :)

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η marilouu είπε:

@MpourmpouloΣυγχαρητήρια 🎉🎉🎉🎉 κορίτσι μου.Μπραβοοοοοο...Ολα να πάνε καλά ♥️

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Mpourmpoulo μπράβο ρε αγάπη μου ..είναι από μόνο του θεραπευτικό για την ψυχή σου που μένεις εύκολα έγκυος ξανά μετά από σπερματεγχυση!!!!! Με το καλοοοο 🙏🥰🥰 αυτή την φορά θα μείνει αλήθεια σου λέω!!! πίστεψε το!!!έχω ένστικτο και μάλιστα έχω ένστικτο για αγοράκι 🩵🩵🫶🫶🫶

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου σου εύχομαι αυτή τη φορά να είναι η τυχερή σας ❤️❤️❤️❤️ μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 

Σας ευχαριστωωω παρά πολύ όλες 🥰🥰🥰🥰 εύχομαι να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏 σας ανεβαζω το χθεσινό και το σημερινο μου τεστ! Σήμερα είμαι 11η μέρα από την σπερματεγχυνση🙏

IMG_8147.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 

 

 

 

 

Σας ευχαριστωωω παρά πολύ όλες 🥰🥰🥰🥰 εύχομαι να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏 σας ανεβαζω το χθεσινό και το σημερινο μου τεστ! Σήμερα είμαι 11η μέρα από την σπερματεγχυνση🙏

IMG_8147.jpeg

Έλα κορίτσι μου έχει διαφορά φανερή μια χαρά είσαι 😊🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου έκανα τεστ σήμερα🫣 και βγήκε θετικο 🙏ευχηθείτε μου να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏IMG_8138.thumb.jpeg.7a7d00324f4a12f4f3850d4cd9e7cf22.jpeg

Εντάξει τόσο πολύ ούτε για το δικό μου τεστ δεν χάρηκα!!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή την φορά και να γεμίσει η ζωή σου και η αγκαλιά σου με αγάπη και ευτυχία!!!!! Με το καλό κορίτσι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ditaki είπε:

Εντάξει τόσο πολύ ούτε για το δικό μου τεστ δεν χάρηκα!!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή την φορά και να γεμίσει η ζωή σου και η αγκαλιά σου με αγάπη και ευτυχία!!!!! Με το καλό κορίτσι μου....

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου🥰🥰🥰μακάρι να πανε όλα καλά 🙏🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι έχει διαφορα🥰να πανε όλα καλά Παναγίτσα μου🥰🙏

Θα πάνε κορίτσι μου εγω είμαι σίγουρη είπαμε η πιθανότητες είναι υπέρ σου έχεις μεγαλυτερα ποσοστά επιτυχίας πλέον 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 

 

 

 

 

Σας ευχαριστωωω παρά πολύ όλες 🥰🥰🥰🥰 εύχομαι να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏 σας ανεβαζω το χθεσινό και το σημερινο μου τεστ! Σήμερα είμαι 11η μέρα από την σπερματεγχυνση🙏

IMG_8147.jpeg

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου, χάρηκα πολύ για σένα!! Έρχεται το ουράνιο τοξο σας🌈 όλα να πάνε κατ'ευχην μέχρι τέλους, κια ανεφελη εγκυμοσύνη εύχομαι ολόψυχα❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ωχ βρε κορίτσι μου χαράς το κουράγιο σου που πας και δουλειά με την ζεστη.. ένας μήνας έμεινε μέχρι τον Αύγουστο να πάρεις άδεια, υπομονή..

τον μικρό τον στέλνεις παιδικό ; Εγω την δικιά μου δεν την έχω στείλει παιδικό αλλά την έχω γράψει φέτος εμάς εδώ στο χωριό πρέπει να πάει 2,5 για να το στείλω νωρίτερα δεν μπορω 

Α ναι; Εδώ έχει και βρεφονηπιακό που τα παίρνουν απο 8 μηνών. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Α ναι; Εδώ έχει και βρεφονηπιακό που τα παίρνουν απο 8 μηνών. 

Όχι εμείς εδώ δεν έχουμε τέτοια ένα παιδικό σταθμό όλο και όλο και θέλει 2,5 χρόνων να είναι.. και πριν μερικά χρόνια έλεγαν για να πάρουν το παιδάκι έπρεπε να είναι από 2,5 και πάνω και να μην φοράει πανα

ευτυχώς τουλάχιστον αυτό άλλαξε τώρα και δέχονται παιδάκια με πανα   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...