Μετάβαση σε περιεχόμενο

🍒Ιούνης τρέφει κεράσια στ' αμπέλι, και τα πολυπόθητα μωράκια μας στέλλει! 🍒🧿👶🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

Κορίτσι μου θα περιμένουμε νέα σου...μακάρι να μας πεις όμορφα νέα...αλλά αν όχι πάμε για τον επόμενο...

Ρε κορίτσια επειδή δεν θυμάμαι καθόλου, είμαι 21 εβδομάδα, μέχρι χθές τις τελευταίες 2 εβδομάδες περίπου ένοιωθα την μπέμπα πρωί μεσημέρι και βράδυ όταν ξάπλωνα και χαλάρωνα, αλλά εχθές το βράδυ τίποτα, το πρώι που ξύπνησα τίποτα, πριν καμια ώρα έφαγα τυρόπιτα που δεν κάνει μπας και κουνηθεί και ξαπλωσα και μόνο κάτι λίγο σχεδόν ανεπαίσθητο ένοιωσα που δεν είμαι και σίγουρη αν ήταν το μωρό. Είναι φυσιολογικό σε αυτές τις εβδομάδες; Ο άντρας μου λέει πως έτσι ήταν και στα άλλα δύο αλλά εγώ έχω αγχωθεί. Είπα να περιμένω και το μεσημέρι να δω αν την καταλάβω και μετά αν δεν να πάρω τον γιατρό. 

Ναι νομίζω πως είναι φυσιολογικό αν δεν κάνω λαθος μετά την 24 εβδ είναι που έχουμε πιο εντονες κινήσεις και λέει ο γιατρός πχ να μετράς 10 κινήσεις τώρα μπορεί να έχει γυρίσει κάπως το μωρο και να μην το καταλαβαίνεις που κλωτσάει πάντως αν σε αγχώνει πολύ μπορεί να μιλήσεις με τον γιατρό σου να δεις τι θα σου πει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω ειπα ν κανω ενα τεστ 28μερα κυκλου. Ειναι αρνητικο.βλεπω ακομη βλεννες ροζ με λιγο κοκκινο αρα καταφθανει.τα υπολοιπα π ειχα πηγαν σκουπιδια.πηρα κ τ γιατρο παλι κ τ λεω καλο καλοκαιρι τ λεμε απο σεπτεμβρη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια εγω ειπα ν κανω ενα τεστ 28μερα κυκλου. Ειναι αρνητικο.βλεπω ακομη βλεννες ροζ με λιγο κοκκινο αρα καταφθανει.τα υπολοιπα π ειχα πηγαν σκουπιδια.πηρα κ τ γιατρο παλι κ τ λεω καλο καλοκαιρι τ λεμε απο σεπτεμβρη....

Είχα κάνει και εγώ τεστ τις δύο πρώτες μέρες που είδα αιματακι. Ήταν τελείως αρνητικά, ούτε υποψία γραμμης. Να θυμίσω ότι τώρα είμαι 9,5 εβδομάδων. Από την ώρα της εμφύτευσης θέλει 2-3 μέρες για να ανέβει η χοριακη, πόσο μάλλον να φανεί στα ούρα. Χωρίς να θέλω να σου φουσκώσω τα μυαλά, απλά επειδή λες για ροζ βλεννες, δεν μας λες κατέβηκε αίμα κανονικό (καλά και εμένα που ήταν κανονικό αίμα περιόδου σε ροή και χρώμα, τελικά δεν ήταν περίοδος...οπότε... Λέω εγώ τώρα 🙏)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!! 

@ΛΕΥΚΗ μου περιμένουμε τα νέα σου με αγωνία!!

Κορίτσια εγώ είμαι 5 μέρες πριν την περίοδο και σήμερα μου καρφώθηκε να κάνω τεστ και φυσικά βγήκε αρνητικό!! Έχω προαίσθημα όμως βρε κορίτσια!! Τόσο έξω λέτε να πέφτω;;; Ποια τεστ οικονομικά παίρνετε πρώιμης ανίχνευσης;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! 

@ΛΕΥΚΗ μου περιμένουμε τα νέα σου με αγωνία!!

Κορίτσια εγώ είμαι 5 μέρες πριν την περίοδο και σήμερα μου καρφώθηκε να κάνω τεστ και φυσικά βγήκε αρνητικό!! Έχω προαίσθημα όμως βρε κορίτσια!! Τόσο έξω λέτε να πέφτω;;; Ποια τεστ οικονομικά παίρνετε πρώιμης ανίχνευσης;; 

Εγώ, εάν σε βολεύει, παίρνω από το Χαρμάνη πρώιμης ανίχνευσης πάρα πολύ οικονομικά 1,99. Δεν θυμάμαι όμως μάρκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ChrisElen είπε:

Εγώ, εάν σε βολεύει, παίρνω από το Χαρμάνη πρώιμης ανίχνευσης πάρα πολύ οικονομικά 1,99. Δεν θυμάμαι όμως μάρκα.

Μενω επαρχεία οπότε δεν ξέρω εδώ τι θα βρω... Για παραγγελία δεν προλαβαίνω να βάλω.. μέχρι να μου έρθουν θα μπορώ να κάνω από τα άλλα τεστ. Τα one test είναι πρώιμης;; Να ξέρω πως θα τα ζητήσω από το φαρμακείο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

Μενω επαρχεία οπότε δεν ξέρω εδώ τι θα βρω... Για παραγγελία δεν προλαβαίνω να βάλω.. μέχρι να μου έρθουν θα μπορώ να κάνω από τα άλλα τεστ. Τα one test είναι πρώιμης;; Να ξέρω πως θα τα ζητήσω από το φαρμακείο..

τα one step και τα home test δεν υπάρχουν στα φαρμακεία..μπορεις να τα κάνεις παραγγελία..

πρωιμης είναι το predictor early, το iq και το self clear..υπάρχει και της clearblue αλλά εγω δεν το προτείνω..με έχει κάψει..απ όλα αυτα εχω δοκιμάσει το predictor..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Μενω επαρχεία οπότε δεν ξέρω εδώ τι θα βρω... Για παραγγελία δεν προλαβαίνω να βάλω.. μέχρι να μου έρθουν θα μπορώ να κάνω από τα άλλα τεστ. Τα one test είναι πρώιμης;; Να ξέρω πως θα τα ζητήσω από το φαρμακείο..

Το predictor θεωρώ πως είναι κ το πιο ευαίσθητο. Με χοριακη 450 αυτό είχε την πιο έντονη γραμμή, σκέψου ότι το clear blue είχε σχετικά αχνό σταυρο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Είχα κάνει και εγώ τεστ τις δύο πρώτες μέρες που είδα αιματακι. Ήταν τελείως αρνητικά, ούτε υποψία γραμμης. Να θυμίσω ότι τώρα είμαι 9,5 εβδομάδων. Από την ώρα της εμφύτευσης θέλει 2-3 μέρες για να ανέβει η χοριακη, πόσο μάλλον να φανεί στα ούρα. Χωρίς να θέλω να σου φουσκώσω τα μυαλά, απλά επειδή λες για ροζ βλεννες, δεν μας λες κατέβηκε αίμα κανονικό (καλά και εμένα που ήταν κανονικό αίμα περιόδου σε ροή και χρώμα, τελικά δεν ήταν περίοδος...οπότε... Λέω εγώ τώρα 🙏)

Οχι καθολου αιμα δεν εχω μονο ροζ βλενες...εχω κ υπνηλια κ οι εξετασεις της ωορηξιας ηταν πολυ καλες οπως ειδαμε ωορηξια επιβεβαιωμενη κ με υπερηχο.σωστες επαφες σχεδον ολο το μηνα...λεω ας κανω ενα αλλα ηξερα μεσα μ θ ειναι αρνητικο....δεν μ ειπε ο γιατρος να κανω χοριακη δε προλαβε ο ερμος του εκλεισα τ τηλ τπυ λεω καλο καλοκαιρι🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Οχι καθολου αιμα δεν εχω μονο ροζ βλενες...εχω κ υπνηλια κ οι εξετασεις της ωορηξιας ηταν πολυ καλες οπως ειδαμε ωορηξια επιβεβαιωμενη κ με υπερηχο.σωστες επαφες σχεδον ολο το μηνα...λεω ας κανω ενα αλλα ηξερα μεσα μ θ ειναι αρνητικο....δεν μ ειπε ο γιατρος να κανω χοριακη δε προλαβε ο ερμος του εκλεισα τ τηλ τπυ λεω καλο καλοκαιρι🙏🙏🙏

Περίμενε κοριτσάκι μου, εάν δεν κατέβει το αίμα λογικά είναι εμφύτευσης!!!! Αν είναι όντως θέλει 2 μέρες να ανεβεί η χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Περίμενε κοριτσάκι μου, εάν δεν κατέβει το αίμα λογικά είναι εμφύτευσης!!!! Αν είναι όντως θέλει 2 μέρες να ανεβεί η χοριακη 

Το self clear ειχα παει...συμβαινει παντα να υπαρψει αιμορια εμφυτευσης??? Εγω εχω κ ελαχιστη ρπη παντα στγ περιοδο.ο γιατρος μ ειπε αυτο π περιγραφω δεν ειναι περιοδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Μενω επαρχεία οπότε δεν ξέρω εδώ τι θα βρω... Για παραγγελία δεν προλαβαίνω να βάλω.. μέχρι να μου έρθουν θα μπορώ να κάνω από τα άλλα τεστ. Τα one test είναι πρώιμης;; Να ξέρω πως θα τα ζητήσω από το φαρμακείο..

Πόσες μερες μετά την ωορρηξία είσαι ; Εγω τα home test παίρνω αλλα αυτά είναι μόνο με παραγγελία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Το self clear ειχα παει...συμβαινει παντα να υπαρψει αιμορια εμφυτευσης??? Εγω εχω κ ελαχιστη ρπη παντα στγ περιοδο.ο γιατρος μ ειπε αυτο π περιγραφω δεν ειναι περιοδος

Όχι δε συμβαίνει πάντα. Εγώ στα δίδυμα είχα, καφέ βέβαια ενώ στη βιοχημική δεν είχα τίποτα. Για να στο λέει ο γιατρός κάτι παραπάνω ξέρει απ όλες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Όχι δε συμβαίνει πάντα. Εγώ στα δίδυμα είχα, καφέ βέβαια ενώ στη βιοχημική δεν είχα τίποτα. Για να στο λέει ο γιατρός κάτι παραπάνω ξέρει απ όλες μας!!!!

Νομιζω μονο η χοριακη θα λυσει το θεμα. Προς τ παρον θα τη περιμενω να ερθει κ δε ξαναπαω στοχευμενα.χαλαρες επαφες κ ο,τι ερθει γτ δε θελω να γινω αυτοκατστροφικη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Πόσες μερες μετά την ωορρηξία είσαι ; Εγω τα home test παίρνω αλλα αυτά είναι μόνο με παραγγελία 

Δεν κάνω τεστ ωορρηξίας αλλά με βάση τα συμπτώματα είμαι 11 μέρες μετά.. 

Δεν γνώριζα ότι μόνο ίντερνετικα μπορώ να προμηθευτώ τις ταινίες. Οκ οπότε στην αναμονή λίγες μέρες ακόμα... Δεν έχει νόημα να παραγγείλω τώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ βρίσκομαι στην 11η μέρα και λέω από αύριο να ξεκινήσω τα τεστ. Αυτό τουλάχιστον προτείνουν οι οδηγίες βάσει ημερομηνίας περιόδου και διάρκειας κύκλου. Ελπίζω να είναι ένα καλό χρονικό περιθώριο. Εντωμεταξύ έπιασαν και οι μεγάλες ζέστες και δυσκολεύει η κατάσταση. Δεν είναι για καλοκαίρι αυτά τα πράγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

Δεν κάνω τεστ ωορρηξίας αλλά με βάση τα συμπτώματα είμαι 11 μέρες μετά.. 

Δεν γνώριζα ότι μόνο ίντερνετικα μπορώ να προμηθευτώ τις ταινίες. Οκ οπότε στην αναμονή λίγες μέρες ακόμα... Δεν έχει νόημα να παραγγείλω τώρα. 

Ααα οκ νόμιζα κανείς και ωορρηξιας κορίτσι μου για αυτό ρώτησα 

ναι αυτές οι ταινιες μόνο παραγγελία δεν έχουν τέτοια τα φαρμακεία 

εεε όχι δεν έχει νοημα τώρα περίμενε να δεις πως θα πας και παίρνεις τεστ από τα φαρμακείο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσιαααααααααααααααααα αυτή η γραμμή  βγήκε σχεδόν με το που το έβρεξα. Δεν το πιστεύω.

447538928_7583763891741808_4527580071124931039_n.jpg

Ε να πούμε καλό μήνα σήμερα για την ομάδα μας με το 1ο θετικό!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Μια τελειόμηνη κι εύκολη εγκυμοσύνη σου εύχομαι μ' ένα γερό μωρό στην αγκαλιά!!! ΜΠΡΑΑΑΑΑΒΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσιαααααααααααααααααα αυτή η γραμμή  βγήκε σχεδόν με το που το έβρεξα. Δεν το πιστεύω.

447538928_7583763891741808_4527580071124931039_n.jpg

Μπραβο μπραβο κοριτσι μου🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Ε να πούμε καλό μήνα σήμερα για την ομάδα μας με το 1ο θετικό!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Μια τελειόμηνη κι εύκολη εγκυμοσύνη σου εύχομαι μ' ένα γερό μωρό στην αγκαλιά!!! ΜΠΡΑΑΑΑΑΒΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!

 

στις Just now, ο/η arntalia είπε:

Μπραβο μπραβο κοριτσι μου🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Έχω πάθει σοκ!!!!! Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσιαααααααααααααααααα αυτή η γραμμή  βγήκε σχεδόν με το που το έβρεξα. Δεν το πιστεύω.

447538928_7583763891741808_4527580071124931039_n.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι!! Όλα με το καλό!! ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσιαααααααααααααααααα αυτή η γραμμή  βγήκε σχεδόν με το που το έβρεξα. Δεν το πιστεύω.

447538928_7583763891741808_4527580071124931039_n.jpg

Υποψιάζομαι πως μπορεί να είσαι έγκυος!!!! Μπράβο κορίτσι μου…με το καλό μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη….οπως καταλαβαίνεις αύριο πας και για μια χ οριακή. 
 

Η Μπέμπα κουνήθηκε λίγο το μεσημέρι, δυο κλωτσουλες, και ηρέμησα η αλήθεια είναι γιατί είχα αγχωθεί αρκετά. Τέλος καλό όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσιαααααααααααααααααα αυτή η γραμμή  βγήκε σχεδόν με το που το έβρεξα. Δεν το πιστεύω.

447538928_7583763891741808_4527580071124931039_n.jpg

Ήμουν σίγουρη με το που διάβασα τη συζήτηση το πρωί αλλά λόγω φόρτου εργασίας δε πρόλαβα ν απαντήσω!! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, με το καλό, μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι ❤️❤️❤️ 

ΙΟΥΝΗ ΔΩΣΕΕΕΕΕΕΕΕ 🥳🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Υποψιάζομαι πως μπορεί να είσαι έγκυος!!!! Μπράβο κορίτσι μου…με το καλό μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη….οπως καταλαβαίνεις αύριο πας και για μια χ οριακή. 
 

Η Μπέμπα κουνήθηκε λίγο το μεσημέρι, δυο κλωτσουλες, και ηρέμησα η αλήθεια είναι γιατί είχα αγχωθεί αρκετά. Τέλος καλό όλα καλά! 

Ε ναι εννοείται! 09:45 έχω ραντεβου.

Μπράβο κορίτσι μου, να φύγει και το άγχος που είχες όλη μέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • ναι εχεις δικιο..αλλαξες γιατρό τώρα εσύ!
    • Το καταλαβαίνω γιατί και εμένα θηλαζε όλη την νύχτα (μπιμπερό δεν είχε πάρει ποτε μέχρι τοτε ) και όταν έγινε η παλινδρόμηση ήταν 13 μηνών ηθελα να κόψω στο στήθος όποτε τότε που έγινε εκείνο το συμβάν σταμάτησα και τον θηλασμό μια και καλή πήγα έκανα την αποξεση σε δημόσιο νοσοκομείο γιατί ο γιατρός μου ήθελε 700 ευρώ.. πήγα πρωί 7 η ώρα στο νοσοκομείο και βγηκα 7 το απόγευμα το στηθος της το έκοψα δεν την ξανά έδωσε από τότε.. αλλά πραγματικά γιατί δεν σε έκανε εισαγωγή για μερικές ώρες και ήθελε 3 μερες δεν το κατάλαβα κορίτσι μου 😞 Εσενα βέβαια είναι πιο μικρή η κορούλα σου την θηλαζεις μόνο νύχτα ;  εγω κορίτσι μου στην θέση σου θα πήγαινα απευθείας νοσοκομείο να με εξετάσουν καλύτερα εκεί 
    • Ναι εντάξει ότι μου είπε τώρα θα κάνω μωρέ απλά ξέρεις είναι και άλλος τώρα αυτός ο γιατρός και λίγο η επικοινωνίας μας είναι μικρή  τι να σου πω κορίτσι μου εγω δεν το έκανα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ούτε τώρα.. αλλα γενικα το συστήνουν αρκετοί γιατροί 🤷‍♀️  
    • κατι θα ξέρει ο γιατρός σου...μην αγχώνεσαι! απο τη μια σκέφτομαι να το κάνω... γιατί αν δεν το κάνω και αυριο μεθαύριο παθει κάτι το μωρό θα έχω τύψεις 🤷 απο την άλλη δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλό όντως!
    • @Kiddo μακαρι να ήταν έτσι. Αλλα δεν είναι. Ήταν κολπικός υπέρηχος. Ο γιατρός που πήγα χθές, κάνει και τους μεγάλους υπερήχους είναι δηλαδή και εμβρυολογος οπότε θεωρώ πως θα εχει καλό μηχάνημα. Το ιατρείο του εξάλλου, πρεπει να το εχει καμια 5ετια. Αυτο που περιγράφεις το εχω ζησει κι εγω στο τελευταίο παιδι μου. Ειχα παει σε εναν γιατρό που ακουγα καλά λόγια, φουλ στην αναγουλα δεν μπορουσα να σταθω και μου λεει πως βλεπει εναν αδιο σακο. 2 ημερες μετα παω στον γιατρό μου και βλέπουμε και έμβρυο. Αυτος χθες, ήταν αισιόδοξος. Μου ειπε ότι υπάρχει πιθανότητα να μην προχωρήσει αλλα εμπειρικα μου εδειξε το σχημα του σάκου και μου λεει , "μιλώντας εμπειρικά, πιστεύω πως θα προχωρήσει και πως το σχήμα που έχει ο σακος μου, είναι σχήμα που ετοιμάζεται να υποδεχτεί και έμβρυο." Αλλα δεν το πιστεύω. Είμαι απόλυτα σίγουρη πως θα παλλινδρομησει ή ηδη εχει γίνει. Το ξερω, το νιωθω , το διαισθανομαι. Τουλάχιστον χθες, δεν μπορούσα ουτε να κλάψω και όλη αυτή η ένταση μου χτυπησε σε δυνατό πονοκέφαλο. Σήμερα ομως καταφερα να ξεσπασω και σε κλάμα. Ξερω θα μου πειτε πως εχω αλλα 3 θαυματακια διπλα μου και δεν πειράζει. Ομως οσα παιδια και να εχεις η απώλεια αυτη πονάει. Το αγάπησα, του μιλούσα, του εγραψα και γραμματα, το οραματιστηκα. Τέλος πάντων. Την αλλη Τέταρτη πλεον θα το ξέρω και επίσημα...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...