Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Κ έμενα έτσι ήταν ο τράχηλος μου όταν με κοιταξε η γυναικολόγος. Κανε περπάτημα ναι πιο πολλά βαθιά καθισματα ασκήσεις πιο πολλά κοντά στο πάτωμα θα σου ελεγα εγώ αντί μπάλα κ επαφές ναι!!    ειμαστε καλά σήμερα κατέβηκε το γάλα κ με πονάει κ το στήθος μου αλλά θα τους πω να την θηλάσω κ μετά να το αδειάσω με το θήλαστρο επειδή το μωρό ελάχιστα το θηλάζω για να μην το κουράζω κανένα 10λεπτο από κάθε στήθος… 
    • Αχ κορίτσι μου τι όμορφα, το κάνω εικόνα!! Καλώς ήρθατε σπιτάκι σας, καλή νέα αρχή ❤️
    • Εγώ βγάζω κάθε χρόνο, αλλα ειδικά στις εγκυμοσύνες υποφέρω!    φτιάχνω μια κρέμα με ψευδάργυρο non nano (σε σκόνη), βούτυρο καρυτε κ κάποιο έλαιο!    ρώτησε το γιατρό αν μπορείς να βάλεις κρέμα με ψευδάργυρο κ αν σου επιτρέπει μπορώ να σου δώσω συνταγή.    με έχει σώσει γιατί η κορτιζόνη δεν είναι ότι καλύτερο. Μπορεί να καλύψει το πρόβλημα για λίγο αλλά επιστρέφει πολύ χειρότερο. Είναι ένας φαύλος κύκλος ..
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!! Επιτέλους ήρθαμε σπίτι μας εχθές το πρωί!!! 4 ώρες κάναμε με μια μικρή στάση. Η μπέμπα κοιμήθηκε σχεδόν σε όλο το ταξίδι με ένα μικρό διάλειμμα για να θηλάσει. Ευτυχώς ήταν πολύ ήσυχη. Σιγά σιγά ξεπακετάρω τα πράγματα και τα βάζω στη θέση τους!!! Είμαι τρις ευτυχισμένη...  Τώρα έχουμε φορέσει το μάρσιπο και ήρθαμε για καφέ... Φοράω και την πόδια θηλασμού και ενώ πίνω καφέ η μπουμπού πίνει το γάλα της!😍😍😍
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!! Επιτέλους ήρθαμε σπίτι μας εχθές το πρωί!!! 4 ώρες κάναμε με μια μικρή στάση. Η μπέμπα κοιμήθηκε σχεδόν σε όλο το ταξίδι με ένα μικρό διάλειμμα για να θηλάσει. Ευτυχώς ήταν πολύ ήσυχη. Σιγά σιγά ξεπακετάρω τα πράγματα και τα βάζω στη θέση τους!!! Είμαι τρις ευτυχισμένη...  Τώρα έχουμε φορέσει το μάρσιπο και ήρθαμε για καφέ... Φοράω και την πόδια θηλασμού και ενώ πίνω καφέ η μπουμπού πίνει το γάλα της!😍😍😍
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...