Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • καλημέρα κοριτσι μου! καλα όντως προσβλητικό αυτό που κάνει! και εγώ στη θέση σου αυτο θα σκεφτόμουν να κάνω..βεβαια δεν ξέρω κατά πόσο θα δεχτεί 🤷
    • Καλημέρα κορίτσια μου!❤️❤️❤️ Έχω πολύ καλά νέα, ο γιατρός μας βρήκε μια χαρά, η μπέμπα μεγαλώνει αν και είναι λίγο μινιόν και πρέπει να αυξήσω την πρόσληψη πρωτεΐνης! Η αλήθεια είναι ότι τις τελευταίες 2 εβδομάδες περιορίστηκε λίγο στο φαγητό γιατί μου φάνηκε ότι τα +6 κιλά που έχω πάρει από 52 ήταν πολλά, αλλά μάλλον δεν πρέπει να περιορίζομαι τελικά. Ήδη βράζω ασπράδια για να πάρω τα πάνω μου! 💪💪💪 @Kiddo μου τι να πω, πολύ ατυχία αυτό που πάθατε, είναι πρακτικά αδύνατο να είσαι τόσες μέρες χωρίς ρεύμα, ειδικά όταν είσαι έγκυος. Ευτυχώς έχει δροσίσει και δε χρειάζεσαι κλιματιστικό. Για φαντάσου να είχε συμβεί 1-2 μήνες πριν.... 🥰 Άντε να ηρεμήσουμε λίγο βρε κορίτσια, σε λίγο καιρό μπαίνουμε 3ο τρίμηνο🙏🙏 και θέλω να είμαστε στα καλύτερά μας! Εγώ τότε λέω να αρχίσω και τις αγορές, αν και αυτό το σκ μάλλον θα βάψουμε το δωμάτιο της μικρούλας!!! Ανυπομονώ να αρχίσουμε να το γεμίζουμε με τα πραγματάκια της!!🌷💞
    • Α κ έχω 90% αγοράκι 🩵🩵🩵 ήταν πολύ σίγουρη η εμβρυολογος οπότε περιμένω την β επιπέδου για επιβεβαίωση 
    • Σε ευχαριστώ πολύ κ σε σένα ότι καλύτερο!!! Μου το πήγε βάση περιόδου κ έχω 28/03 πητ στην μέτρηση όμως είδα ότι με έβγαζε 13κ2 αντί για 12κ5 που είμαι κανονικά... Την ρώτησα γιατί αυτή η διαφορά κ μου είπε να κοιτάω από την περίοδο γιατί το κάθε μωράκι είναι διαφορετικό οπότε μπερδεύτηκα 😂 κρατάω το 12κ5 που είναι βάση περιόδου προς το παρόν κ θα ρωτήσω κ την γιατρό μου όταν θα πάω να της δώσω τα αποτελέσματα 
    • @Elli13 κορίτσι μου ελπίζω αν είσαι καλά..επειδή επικοινώνησα με το andromed στο μαρουσι για να ρωτήσω για εξετάσεις του συντρόφου, θυμάμαι ότι έψαχνες για καλό εργαστήριο και τις τιμές..μου είπαν 150€ για την κατάτμηση, 90€ για το οξειδωτικό στρες και 80€ το σπερμοδιάγραμμα..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...