Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kate1992 νυχια κανονικα μ ειχε πει εμενα ο γιατρός ημιμονιμο. Πηγες για χοριακη? Τι ωρα θα στην βγάλουν?

Λέω ν τ κάνω ένα μανό απλό γ αυτές τις μέρες !!! Μ είπε κατά τις 12μιση θ είναι έτοιμη!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Έλα το πρωτομαγιάτικο ποστ!! 💐🌹🌺🌷🌸🌼🏵️🌻

Κορίτσια να κάνω εγώ την αρχή;;; Ζαΐρα μου @Παρασκευαιδου μήπως χθες που έλεγες Ιούλιο/Αύγουστο εννοούσες ότι τότε θα μάθουμε το φύλλο;;; 🤭🤭🤭

Κορίτσια είμαι σε σοκ! Μετάνιωσα που δεν έκανα τη μοριακή χθες και σήμερα εδώ είναι κλειστά! Και πετάμε για Ελλάδα το απόγευμα, έχω καταχγωθει πως θα πάει γιατί επιστρέφω στις 22/05! Πρέπει να ψάξω γιατρούς Θεσσαλονίκη, δε θα αντέξω να περιμένω μέχρι να γυρίσω εδώ...!

IMG_20240501_071501.jpg

Τελικά κακώς δεν έκανες χοριακή εχθές χαχαχαχαχα

Με το καλοοοο🙏🥰🥰🥰🥰🥰🥰 και είναι Καράμπαμ Ε;;;;;; Άρα πάει σούπερ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλό μήνα κορίτσια και καλή Ανάσταση καλό Πάσχα!!!

Εύχομαι καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες!!!!

Μαρίνα μου που είναι το τεστακι σου?????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό μήνα....τι όμορφα νέα @Θέτις Κ. ....ποσο πολύ χαίρομαι...μετά από την καταιγίδα βγαίνει πάντα το ουράνιο τόξο!!! 🙏❤️🙏❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tonakiv είπε:

Πριν δω το ποστ σου με το τεστ, έγραψα ότι όλες θα τα καταφέρετε!!! Όλες!!! Και κάνατε την αρχή!!!

Αν θες εμένα ο γιατρός μου είναι αρχές Μπότσαρη στην Τούμπα! Θα νιώσεις σίγουρα οικεία, και είναι αρκετά σχολαστικός!! Και πολύ επεξηγηματικός! Αν δεν βρεις κοντά σε εσένα πες μου να σου δώσω πληροφορίες!! Με το καλό!!!!❤️❤️

Τέλεια! Και Τούμπα και παντού θα πάω αρκεί να φωλιάσει το σποράκι μας και να το χουμε στην αγκαλιά μας σε 9 μήνες 🙏 θα σου στείλω προσωπικό μήνυμα κορίτσι μου μέσα στη μέρα για περαιτέρω πληροφορίες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μας μήνα με πολλά χαρμόσυνα νέα ❤️

Σήμερα βέβαια περίεργα ξεκίνησε η μέρα, θα σας πω τον "π΄όνο μου" χαχα. Ξεκίνησα το πρωί την 1η ένεση ηπαρίνης, η αλήθεια είναι λίγο έτρεμα όταν την έκανα. Μετά από ένα 2ωρο περίπου βγήκα έξω για δουλειές και όπως περπατούσα στο δρόμο με έπιασε μία σκοτοδίνη, ζαλάδα, μετά αγχώθηκα και νόμιζα δεν μπορούσα να πάρω ανάσα. Τώρα είμαι κάπως καλύτερα αλλά πάλι νιώθω κόπωση. Η βοηθός της αιματολόγου που την πήρα μου είπε είναι καθαρά ψυχολογικό από το  άγχος μου και πως δεν υπάρχει περίπτωση να με πείραξε η ένεση γιατί είναι ήπια η μορφή της. Τι να πω, ελπίζω να ναι αυτό γιατί από το μυαλό μου πέρασαν διάφορα! Αύριο θα πάω για 2η χοριακή να δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΕΕΕΝΑ!❤️ εύχομαι το σποράκι να φωλιάσει για τα καλά στην κοιλιτσα! Πήγαινε αύριο για χοριακη :) δεν το πιστευυυυυυω..πριν λιγες μέρες κλαίγαμε και τώρα κρατάς ακόμη ένα θετικό τεστακι ❤️ τα καλύτερα είναι μπροστά! 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

Καλημέρα!!!!

Καλα τι να πω….τετοια χαρά σήμερα δεν το πιστεύω!!!

Γέμισε το φορούν όμορφες κόκκινες Γράμμουλες!!!!

συγχαρητήρια @Kate1992και @Θέτις Κ.!!!!! Να έχετε καλές και τέλειο μήνες εγκυμοσύνες….

@marinamanoulitsa περιμένουμε χ οριακή!!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια.Ανοιξε το θεματακι πολύ αισιόδοξα.Συγχαρητηρια κορίτσια μου @Kate1992 @Θέτις Κ. ♥️♥️♥️εύχομαι τελειομηνες εγκυμοσύνες και όλα να σας πάνε όπως τα θέλετε.Μπραβο μπράβο..🙏🙏🙏

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Ρεεεεεεεεεεεεεε ρεεεεεεεεεεε 😯😯😯😯😯 ρεεεεε θα τρελαθώ ρεεεεε!!!! Αχ εμείς είμαστε μαζί παντού! Χέρι χέρι αγάπη μ όπως είχαμε πει από την αρχή 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️🫠🫠🫠🤰🤰!!!! Δν ξέρεις ποσό χάρηκα γ σένα!!!!

Το back2back είναι για σένα ΠΑΜ 😂😂

@marinamanoulitsaεισαι η επόμενη!!!! Έκανες σήμερα τεστ;;; 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

@Θέτις Κ. συγχαρητήρια!!! Μπράβο κορίτσι μου! Εύχομαι να πανε ολα τελεια αυτη τη φορα. Για τη χοριακη μην αγχώνεσαι. Θα επιβεβαιώνε την εγκυμοσύνη. Θα βρεις ενα μικροβιολογικο στην ελλαδα να κανεις μια χοριακη αυριο πρωι πρωι και μια ακομα την αλλη βδομαδα για να δεις πως αυξανεται. Θα μιλήσεις κ με τη γιατρο σου να σ δωσει οδηγιες για τηβ προγεστερονη και ολα καλα. Αν θες θα πας σε 10 15 μερες εδω σε ενα γιατρο να κανεις εναν υπερηχο και οταν επιστρεψεις αναλαμβανει η γιατρός σου. Δε θα αλλαζε κατι αν εκανες χθες χοριακη. Θα επιβεβαιώνε την εγκυμοσυνη οπως και το τεστ.

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια!! @Kate1992 και @Θέτις Κ. συγχαρητήρια κορίτσια μου!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!! 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τελικά κακώς δεν έκανες χοριακή εχθές χαχαχαχαχα

Με το καλοοοο🙏🥰🥰🥰🥰🥰🥰 και είναι Καράμπαμ Ε;;;;;; Άρα πάει σούπερ!!!!

 

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό μήνα....τι όμορφα νέα @Θέτις Κ. ....ποσο πολύ χαίρομαι...μετά από την καταιγίδα βγαίνει πάντα το ουράνιο τόξο!!! 🙏❤️🙏❤️🙏

Κορίτσια μου τι όμορφες ευχές! Μ έχετε συγκινήσει πραγματικά - αν δεν ήταν αυτή η υποστηρικτική παρέα εδώ δε ξέρω πως θα τα κατάφερνα να συνεχίζω κάθε φορά, μετά από κάθε απώλεια, κάθε αρνητικό τεστ...❤️ πραγματικά είμαι ευγνώμων για όλες εσάς 🌷

@anna_30 το ουράνιο τόξο σου θα έρθει σύντομα και θα μαστε εδώ να το γιορτάσουμε μαζί όπως μαζί ήμασταν και στις δυσκολες στιγμές 1 μήνα πριν ❤️

@Kate1992 μαζί αγάπη μου ναι! Έχουμε εδώ πόσους κύκλους συνεχόμενους μαζί στην ωορρηξία, μαζί στα τεστ και εύχομαι αισίως μαζί ν ανοίξουμε και το θέμα για τα μωράκια Ιανουαρίου 2025 ☘️🐐(σας έχω πει ότι είμαστε αιγόκεροι κι εγώ και σύζυγός;; Χαμός θα γίνει!!) έχω κλαψει με το "back2back είναι για σένα ΠΑΜ" - θα γίνει το μότο μας 🤣🤣

@marinamanoulitsa άσε το σκύλο μετάνιωσα και σήμερα Μ έχουν φάει τα λυσσακα μου που είναι κλειστά 🤣 έστειλα στην ειδικό γονιμότητας και μου είπε να κάνω ένα clearblue τα θεωρεί αξιόπιστα αν κι εγώ έχω τις αμφιβολίες μου, αλλά χοριακη όσο πιο σύντομα είπε.

@Diwniμου κορίτσι μου σ ευχαριστώ πολύ για την ενθάρρυνση! Τα λόγια σου με καθησυχαζουν ❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

@Θέτις Κ. Kορίτσι μου τι υπέροχα ξεκινάει ο μήνας!!! Απίστευτο κι όμως αληθινό!

Με το καλό!! Να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη 🥰🌈

Να σαι καλά κορίτσι μου! Μαζί θα μαστε με τα αιγοκερακια μας 🐐🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια εγώ σήμερα 18η μέρα, ενώ εχθές ήταν κάπως αχνό σήμερα είναι σκουρο το τεστακι μου , βέβαια το έκανα τώρα το πρωί, θα το επαναλάβω και το μεσημεράκι 

17145462448874622525547673310857.jpg

Είναι πολύ καλό! Βουρ για επαφές σήμερα και αύριο σίγουραααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Πέτυχα αυτή την εικόνα μόλις στο ινσταγκραμ... δε θα μπορούσε να είναι πιο κατάλληλη για τη μερα 🌈🌈🙏🙏

FB_IMG_1712608506796.thumb.jpg.cc3c436dbf5fc9c7f857d2fc5a5e9f41.jpg

Αχ ποσό ομορφοοοοοοοο❤️❤️❤️❤️❤️ και έχει κ ουράνιο τόξο μέσα στη κοιλιά ! Απίστευτη εικόνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια @Θέτις Κ... Εύχομαι να φωλιάσει το σποράκι σας και να έχεις μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη. 

Μακάρι ο Μάϊος να φέρει σε όλες μας χαρμόσυνα νέα!!!!!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Θέτις Κ.τι ομορφη εικόνα ❤️ 

Καλό μηνα κορίτσια μου..υγεια να έχουμε και να περάσουμε όμορφα αυτές τις μέρες..

εγώ είχα θετικό τεστ ωορρηξίας 21/4 βράδυ, πήγα γυναικολόγο 23/4 και δεν είχε γίνει ακόμη η ωορρηξία..χθες και προχθες είχα κάποιους σφάχτες για 1-2 λεπτά και σήμερα έχω χαμηλά μια μικρή ενόχληση..βάση εφαρμογής περιμένω Τρίτη του Πάσχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεε τι χαρούμενα και πασχαλιάτικα νέα είναι αυτααααα❤️❤️❤️ρε θετικα τεστακια έρχονται το ένα μετά το άλλο🥰 @Kate1992εισαι γουρλου κοριτσάκι μουυυυυ❤️❤️❤️ @Θέτις Κ. μου συγχαρητηριααααα κοριτσάκι μου ήρθε το ουράνιο τόξο σου🌈🌈🌈 τι υπεροχα νέα είναι αυτααα! Με το καλοοο οι χωριακες σας κοριτσια μου και καλούς διπλασιασμούς🙏🙏🙏

μπηκε πολύ ομορφα ο Μάιος 🥳 μπραβο κοριτσια μου! Τώρα ακολουθεί και η @Girlyμας και φυσικά όλα τα κοριτσιααααα ❤️ εύχομαι όλες μαζί μας από εδώ και περα να εχουμε θετικα τεστακια ❤️🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Έκανα και εγώ....

Σας το ανεβάζω να το δείτε...IMG_20240501_104134.thumb.jpg.21929b35f205260f3c976754fa6b0bbb.jpg

Μαρινάκη μου κάτι αχνοφαινετε! Είναι νωρίς ακόμη όποτε έχεις μερουλες για μα σκουρινει η γραμμουλα🙏εύχομαι κοριτσάκι μου και σε εσενα να ήρθε το ουράνιο τόξο ❤️🌈🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια βγήκε η χοριακη! 

5F3E043D-81DF-40F0-B40F-EBACA5C6B009.png

🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳γιουπιιιιιι τόσο περίπου ήταν και εμένα 12η μέρα μετά την σπερματεγχυνση! Συγχαρητήρια και επισήμως κοριτσάκι μου❤️❤️❤️ καλούς διπλασιασμούς κορίτσι μου και μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη❤️❤️❤️ πήρες τον γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μήνα κορίτσια αν και βλέπω πως ο μήνας ξεκίνησε παρά πολύ καλά 🤰🥰

@Kate1992 @Θέτις Κ. κοριτσια μου πολλά συγχαρητήρια είστε εγκυουλες μπράβο σας εύχομαι τελειομηνες εγκυμοσύνες με το καλοοοπ 🥳🥳🥳🥳🥳 

@marinamanoulitsa φαίνεται γραμμή αλλά δεν μπορω να καταλάβω αν είναι εξατμίσεις ή όχι θα πρέπει να περιμενεις λίγο ακόμα και εύχομαι να είναι κατά κόκκινο σε λιγες μερες 🥰IMG_7234.thumb.jpeg.a97c274b97b388f4ad91f24694f70459.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Έλα το πρωτομαγιάτικο ποστ!! 💐🌹🌺🌷🌸🌼🏵️🌻

Κορίτσια να κάνω εγώ την αρχή;;; Ζαΐρα μου @Παρασκευαιδου μήπως χθες που έλεγες Ιούλιο/Αύγουστο εννοούσες ότι τότε θα μάθουμε το φύλλο;;; 🤭🤭🤭

Κορίτσια είμαι σε σοκ! Μετάνιωσα που δεν έκανα τη μοριακή χθες και σήμερα εδώ είναι κλειστά! Και πετάμε για Ελλάδα το απόγευμα, έχω καταχγωθει πως θα πάει γιατί επιστρέφω στις 22/05! Πρέπει να ψάξω γιατρούς Θεσσαλονίκη, δε θα αντέξω να περιμένω μέχρι να γυρίσω εδώ...!

IMG_20240501_071501.jpg

Μην ξεχνάς το +- 3 μήνες 🥰🥰 

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου με το καλό το πρωτομαγιάτικο δωράκι. Καλέ τι σκας καλύτερα που πας Ελλάδα κάνεις και μια χοριακη εκεί αύριο και μια χαρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλό μας μήνα υπέροχα μου κορίτσια!!! Ο μήνας μας ξεκινάει με τοοοση χαρά και θετική ενεργειαααα!!! Καλές εγκυμοσύνες να έχουμε και όλες τελειομηνες! Ο Μάης μας ήδη είναι πολλά υποσχόμενος!!!!

Καλό μήνα με χαμόγελα πολλά και καρδιά γεμάτη υπέροχα συναισθήματα ❤️ 🤗 

@Θέτις Κ. Η γκερλι είναι από Θεσσαλονίκη, μπορεί ίσως να σου πει τον γιατρό της για να πας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...