Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου μην σε στεναχωρεί καθόλου εγω είμαι 1 ολόκληρη βδομαδα πίσω με βάση την περίοδο αλλά το ήξερα γιατί θετικό τεστ ωορρηξιας είχα 22 ημέρα του κύκλου μου οι γιατροί μετράνε ότι εκανες ωορρηξία 14 ημέρα αν κανείς πχ 16 ημέρα ωορρηξία σε βγάζει πίσω 2 μερες καμία σημάδια δεν έχει η ανάπτυξη μας νοιάζει να μεγαλώνει το μωρο..  πολύ καλή οι παλμοί εγω 7 εβδ είχα 124  με το καλοοοο 😊
    • Ναι αυτά έβαλε και σε εμένα συν για τοξόπλασμα και μεταδιδόμενα νοσήματα. Το μόνο που δεν έκανα είναι η εξέταση της κυστικής ίνωσης γιατί εδώ που μένω κοστίζει αρκετά ακριβά και μου είπε πως θα μου πάρει ο ίδιος αίμα και θα το μεταφέρει στο νοσοκομείο της Αθήνας για την εξέταση αυτή. 
    • Τώρα η αλήθεια είναι νιώθω ότι θέλω χρόνο για τον εαυτό μου σας ευχαριστώ κορίτσια πολύ που μου δίνεται κουραγιο
    • Κορίτσι μου Παρε το χρόνο σου , θρήνησε για την απώλεια σου, βίωσε το και μην το προσπερνάς γιατί θα σε πνίξει κάποια στιγμή.  Εχεις ένα παιδάκι ακόμα που αγαπάς και σε αγαπάει και είμαι σίγουρη ότι θα είσαι εκει γι αυτό πάντα. Αλλά τώρα χρειάζεσαι λίγο χρόνο για να βιώσεις και εσύ την απώλεια σου. Δεν σημαίνει ότι παραμελείς το παιδακι σου. Μην ακούς τι λένε οι άλλοι…
    • Σε ευχαριστώ για τα όμορφα σου λόγια λυπάμαι και για τη δική σου απώλεια ναι αυτό νιώθω ότι θέλω χρόνο δεν το πιστεύω ακόμα τι έχει γίνει....ήταν στιγμιαίο μου είπε ο γιατρός έπαθα αποκόλληση πλακούντα και γίνονται αυτά ένα στο εκατομμύριο ήμουν η τυχερή και ήμουν μέσα στο εκατομμύριο 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...