Μετάβαση σε περιεχόμενο

Serpafar και περιοδος


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα σε ολες, ευχομαι η κυριακη να σας βρισκει ηρεμες κ χαλαρες

 Θα ηθελα να ρωτησω οσες κοπελες απο εσας εχετε παρει τα serpafar λογω ΣΠΩ βοηθουν καθολου στο να φτιαξει εστω ο κυκλος και η ροη της περιοδου (σε περιπτωση που δεν εχει υπαρξει κυηση )επισης ενω λεω στ γιατρο μου οτι θελω να κανω κ ενεση pregnyl ωστε να ειμαστε σιγουροι γ την ωορηξια εκεινος δε τ θεωρει απαραιτητο.εμεινε καποια εγκυος εστω απο το πρωτο μηνα προκλησης?? Συγνωμη αν σας κουρασα επειδη ειπα πολλα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/4/2024 at 8:23 ΜΜ, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια καλησπερα σε ολες, ευχομαι η κυριακη να σας βρισκει ηρεμες κ χαλαρες

 Θα ηθελα να ρωτησω οσες κοπελες απο εσας εχετε παρει τα serpafar λογω ΣΠΩ βοηθουν καθολου στο να φτιαξει εστω ο κυκλος και η ροη της περιοδου (σε περιπτωση που δεν εχει υπαρξει κυηση )επισης ενω λεω στ γιατρο μου οτι θελω να κανω κ ενεση pregnyl ωστε να ειμαστε σιγουροι γ την ωορηξια εκεινος δε τ θεωρει απαραιτητο.εμεινε καποια εγκυος εστω απο το πρωτο μηνα προκλησης?? Συγνωμη αν σας κουρασα επειδη ειπα πολλα❤️

Κορίτσι μου έχω πάρει παρόμοια χάπια κλομιφαινη και φεμαρα! Έχω και εγώ ΣΠΩ αλλα εγώ έχω αντίσταση στα χάπια διέγερσης και έκανα 1 αυγουλακι όπως και μονη μου χωρίς τα χάπια ! Την προτελευταία φορά που τα πήρα στον κύκλο αυτό έκανα σπερματεγχυνση και είχα συλληψη άσχετα αν ήταν βιοχημικη ! Όσες φορες τα πήρα έκανα νωρίτερα ωορρηξια (14η-17η μέρα του κύκλου) και συνεπώς είχα μικρότερο κύκλο από ότι συνήθως! Από θέμα ροής στην περίοδο δεν είδα διαφορα ! Εύχομαι να έρθει το πολυπόθητο πολύ συντομα κορίτσι μου και να είσαι τυχερη και από την πρώτη φορά που θα κανεις πρόκληση🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου έχω πάρει παρόμοια χάπια κλομιφαινη και φεμαρα! Έχω και εγώ ΣΠΩ αλλα εγώ έχω αντίσταση στα χάπια διέγερσης και έκανα 1 αυγουλακι όπως και μονη μου χωρίς τα χάπια ! Την προτελευταία φορά που τα πήρα στον κύκλο αυτό έκανα σπερματεγχυνση και είχα συλληψη άσχετα αν ήταν βιοχημικη ! Όσες φορες τα πήρα έκανα νωρίτερα ωορρηξια (14η-17η μέρα του κύκλου) και συνεπώς είχα μικρότερο κύκλο από ότι συνήθως! Από θέμα ροής στην περίοδο δεν είδα διαφορα ! Εύχομαι να έρθει το πολυπόθητο πολύ συντομα κορίτσι μου και να είσαι τυχερη και από την πρώτη φορά που θα κανεις πρόκληση🙏

Σε ευχαριστω κοριτσι μου που μου απαντησες. Εγω εχω ραντεβου τη παρασκευη την 12η μερα κυκλου για υπερηχο ωοθηκων οπως ειπε ο γιατρος μου.κ μ ειπε απο την 12η μερα κ για βδομαδα προγραμματισμενες επαφες. Εχω τοσο πολυ απογοητευτει κοντευω 2 χρονια π προσπαθω κ δεν ερχεται κ εχω απογοητευτει πολυ ακομη κ φια τη κλομιφαινη. Αγχονομαι κ δε μπορω να μ φυγει απο τ μυαλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...