Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστερηση 4 μέρες


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια τελευταία περιοδος 29/2 ελευθερη επαφη 23/03 καθυστερηση 4 μέρες με ένα τεστ αρνητικο έχω πρησμένο στήθος που ποτέ δεν πρήζετε πριν από την περιοδο και πόνο στη μεση λέτε να δείξει αργότερα το τεστ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η μαριακαρ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τελευταία περιοδος 29/2 ελευθερη επαφη 23/03 καθυστερηση 4 μέρες με ένα τεστ αρνητικο έχω πρησμένο στήθος που ποτέ δεν πρήζετε πριν από την περιοδο και πόνο στη μεση λέτε να δείξει αργότερα το τεστ ?

Ξερεις ποτε ειχες ωορρηξία ; Έχεις σταθερό κύκλο ;

Είχες ελεύθερη επαφή την 23 ημέρα του κύκλου σου αν ήσουν στις γόνιμες μερες τότε που είχες την επαφή περιμενεις περίοδο σε 14-16 μερες από της 23/3 

όποτε λογικά αν ήταν θα έδειχνε το τεστ αλλά αν δεν έρθει κανε και αύριο ένα να σιγουρευτείς για το αποτέλεσμα 

ευχομαι ότι επιθυμείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ξερεις ποτε ειχες ωορρηξία ; Έχεις σταθερό κύκλο ;

Είχες ελεύθερη επαφή την 23 ημέρα του κύκλου σου αν ήσουν στις γόνιμες μερες τότε που είχες την επαφή περιμενεις περίοδο σε 14-16 μερες από της 23/3 

όποτε λογικά αν ήταν θα έδειχνε το τεστ αλλά αν δεν έρθει κανε και αύριο ένα να σιγουρευτείς για το αποτέλεσμα 

ευχομαι ότι επιθυμείς 

Καλημέρα κορίτσι μου ημέρα ωορηξιας στις 20/3 υπάρχει περίπτωση να έγινε καθυστερημενη συλληψη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ξερεις ποτε ειχες ωορρηξία ; Έχεις σταθερό κύκλο ;

Είχες ελεύθερη επαφή την 23 ημέρα του κύκλου σου αν ήσουν στις γόνιμες μερες τότε που είχες την επαφή περιμενεις περίοδο σε 14-16 μερες από της 23/3 

όποτε λογικά αν ήταν θα έδειχνε το τεστ αλλά αν δεν έρθει κανε και αύριο ένα να σιγουρευτείς για το αποτέλεσμα 

ευχομαι ότι επιθυμείς 

Έχω πρησμένο στήθος έχω πόνο στη μεση λίγο το πρωί ανακατεύομαι αλλά δεν πιστεύω ότι έπιασα 3 μέρες μετά την ωορηξια κι αν ήταν δεν θα έδειχνε το τεστ? Έχω κυκλο 33 ημερων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/4/2024 at 12:34 ΜΜ, ο/η μαριακαρ είπε:

Έχω πρησμένο στήθος έχω πόνο στη μεση λίγο το πρωί ανακατεύομαι αλλά δεν πιστεύω ότι έπιασα 3 μέρες μετά την ωορηξια κι αν ήταν δεν θα έδειχνε το τεστ? Έχω κυκλο 33 ημερων 

Κοιτα εμένα παράδειγμα είχα ωορρηξία την 24 ημέρα του κύκλου μου  (κάνω τεστ ωορρηξιας όποτε ξέρω πια μέρα είναι ) μετά από 10 μερες είχα θετικό τεστ εγκυμοσύνης..

εσύ από 20/3 που είχες την ωορρηξία είσαι στις 19 μερες μετά… 

από της 23/3 που ειχες την επαφή είσαι 16 μερες μετά…

πιστεύω αν είχες σύλληψη το τεστ θα έδειχνε έστω και αχνό θετικο..

τώρα βέβαια αν σε τρώει επειδή νιώθεις πως έχεις συμπτώματα να κανείς μια χοριακη κορίτσι μου και να έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...