Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα μέσα της Άνοιξης ο Απρίλης, πολλά σποράκια στις κοιλίτσες μας να στείλει 🌸🌼


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου έκανα την έμβρυομεταφορά τελικά είχα 2 μέτρια έμβρυα αλλά ο γιατρός θεώρησε ότι υπάρχει ελπίδα να πάνε καλά... Έχω λίγες πιθανότητες να προκύψει εγκυμοσύνη αλλά υπάρχουν🙏 σε 14 μέρες θα κάνω χοριακη ♥️ 

Με το καλό κοπέλα μου μια μεγάαλη θετική χοριακή εύχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 13 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου έκανα την έμβρυομεταφορά τελικά είχα 2 μέτρια έμβρυα αλλά ο γιατρός θεώρησε ότι υπάρχει ελπίδα να πάνε καλά... Έχω λίγες πιθανότητες να προκύψει εγκυμοσύνη αλλά υπάρχουν🙏 σε 14 μέρες θα κάνω χοριακη ♥️ 

Φυσικά κ υπάρχει ελπίδα!! Το περιβάλλον της μήτρας είναι πολύ καλύτερο απ ότι το εργαστήριο. Και είμαι σίγουρη πως ξέρεις ότι έχουν πιάσει μέτρια προς κακά έμβρυα σε κοπέλες κ άριστα δεν τα έχουν καταφέρει. Εύχομαι μια μεγάλη χοριακη κούκλα μου!

στις πριν 12 ώρες, ο/η nobody είπε:

Θα ξεκινήσω κάνα τεστ στο τέλος της εβδομάδας. Περιμένω την Τρίτη 16/4 περίοδο. Έχω κάτι ταινίες της hometest. Αυτά ανιχνεύουν πριν τη καθυστέρηση ή όχι;;

Αυτές οι 14 μέρες δεν περνάνε με τίποτα.

Αυτά δεν είναι πρώιμης ανίχνευσης όποτε μπορεί να είσαι έγκυος κ να βγει αρνητικό το τεστ. Καλύτερα με την 1η μέρα καθυστέρησης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Tina23 είπε:

Καλά και ευχάριστα αποτελέσματα ♥️🌈♥️

 

στις πριν 13 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου.Ολα θα πάνε καλά.Θετικη σκέψη ♥️🙏♥️

 

στις πριν 13 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Προσεύχομαστε όλες για σένα κορίτσι μου! Με το καλό μια καλή χοριακή!

 

στις πριν 12 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@eva96 παντα τετοια μερα θα σε πονάει λιγο παραπανω. Η καρδια και το σωμα θυμουνται. Μπορει για όλους τους υπολοιπους να ηταν απλα ενα εμβρυο αλλα για σενα ηταν το μωρακι σου.. ησουν και εισαι η μαμα του.. να σκεφτεσαι οτι εχεος εναν αγγελο στον ουρανο να προσεχει το παιδάκι σου. Εγω ετσι σκέφτομαι. Να σου πω εγω παρει ενα δαχτυλίδι αστερακι, το φοραω μαζι με τη βερα μου και σκεφτομαι οτι κατα καποιο τροπο το κουβαλαω παντα μαζι μου. Σε ποια βδομαδα το εχασες?

@flowerv ειμαι εδω για να σε ταρακουνησω! Ξέρω οτι τα νεα σου ειναι απογοητευτικα. ΑΛΛΑ παρε μια βαθια ανασα και σκέψου... βρηκες εν τέλη οτι κατι υπάρχει και ευτυχως που η επιστημη εχει προχωρησει τοσο πολυ που θα αποκτησεις το παιδάκι σου με οποιοδήποτε τροπο. Ξεχνα οτι ηξερες μεχρι τωρα. Πας με νεα δεδομενα. Ο στοχος ειναι ο ιδιος. Βημα βημα και ολα θα πανε καλα! Σιγουρα σκεφτεσαι γιατί σε μας... αλλα να σκεφτεσαι οτι υπάρχει λυση.. και το μωρακι σου θα ρθει! Και θα έχει γονεις που το ηθελαν τοσο μα τοσο πολυ που εκαναν τ παντα! Μην αφηνεθς αλλο χρόνο να περασει, πορευσου με τα νεα δεδομένα και ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα.

@cat12κοριτσι μου το οτι ειχες 2 ωραριο σε φυσικο κυκλο και γονιμοποιηθηκαν και τα 2 ειμαο σιγουρη πως ειναι καλος οιωνος! Διαβαζω για κοπέλες π με τ ζορι ν πάρουν ενα σε φυσικό κυκλο. Εισαι κοντά κατα το 50%, η γονιμοποιηση εγινε, περιμενουμε το αλλο 50% που ειναι η εμφύτευση... και να δεις οτι θα πιάσουν και τα 2!

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Με το καλό κοπέλα μου μια μεγάαλη θετική χοριακή εύχομαι!!! 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Φυσικά κ υπάρχει ελπίδα!! Το περιβάλλον της μήτρας είναι πολύ καλύτερο απ ότι το εργαστήριο. Και είμαι σίγουρη πως ξέρεις ότι έχουν πιάσει μέτρια προς κακά έμβρυα σε κοπέλες κ άριστα δεν τα έχουν καταφέρει. Εύχομαι μια μεγάλη χοριακη κούκλα μου!

Αυτά δεν είναι πρώιμης ανίχνευσης όποτε μπορεί να είσαι έγκυος κ να βγει αρνητικό το τεστ. Καλύτερα με την 1η μέρα καθυστέρησης 

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες για την θετική σας ενέργεια!♥️♥️ Μακάρι να πιάσουν κ ας είναι μέτρια... Η αλήθεια δεν ξέρω τι να σκεφτώ πριν είχα βάλει βλαστοκυστες κ δεν είχε επιτυχία κ τώρα 3 ημερών κ μέτρια κ αφού έχει υπάρξει σε κοπέλες εγκυμοσύνη Θα ελπίζω κ εγω για το θετικό αποτέλεσμα 🙏🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/4/2024 at 1:48 ΜΜ, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Δυστυχώς πάλι δεν πήγα,  αναβάλλεται για Δευτέρα απόγευμα! 

Το βράδυ είχα έντονους πόνους κ πήγαινα τουαλέτα νομίζοντας ότι ήρθε περίοδος... 

Σήμερα το πρωί έκανα ένα τελευταίο τεστ που είχα . 

Messenger_creation_16292533-df12-405a-9301-1396baa22bf8.png

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;;;

πηγες για χοριακη κορίτσι μου ; Περιμένουμε νέα σου ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια....βγήκαν οι εξετάσεις...όλες καλά λέει ο γιατρός είναι οι ορμόνες..

Η ΑΜΗ βγήκε 7.60 και μου είπε ότι έπεσε λίγο αλλά για την ηλικία μου είναι φυσιολογικη ...είναι στα φυσιολογικά όρια....

Άντε ρε κορίτσια...άντε πάμε αυτό τον μήνα ....μόλις τελειώσει το αίμα ....πάμε δυνατά!!!!💪💪  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

 

 

 

 

 

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες για την θετική σας ενέργεια!♥️♥️ Μακάρι να πιάσουν κ ας είναι μέτρια... Η αλήθεια δεν ξέρω τι να σκεφτώ πριν είχα βάλει βλαστοκυστες κ δεν είχε επιτυχία κ τώρα 3 ημερών κ μέτρια κ αφού έχει υπάρξει σε κοπέλες εγκυμοσύνη Θα ελπίζω κ εγω για το θετικό αποτέλεσμα 🙏🥰 

Κορίτσι μου γιατί να μην έχεις ελπίδα;;;;φυσικά και να έχεις...σου εύχομαι και τα δύο να πιάσουν 😉😉 άντε να κάνεις την αρχή εσύ με την θετική χοριακή!!!💪😉🙏😘💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεωρώ πως αυτός ο μήνας θα μας γεμίσει με θετικά τεστακια!!! Πρώτον μας το χρωστάει!!! Ο Μαρτης ασχολίαστος 😞😞 2ον λίγο η άνοιξη, τα πουλάκια η διάθεση… Θα γεμίσουμε σπορακια το πιστεύω!!! Εγώ ξεκίνησα αντιβίωση κ είμαι ηδη λίγο καλύτερα. Δε λέτε πάλι καλά που μ έπιασε μαζί με την περίοδο;; Να ήμουν στις γόνιμες τι θα έκανα;!;!;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Θεωρώ πως αυτός ο μήνας θα μας γεμίσει με θετικά τεστακια!!! Πρώτον μας το χρωστάει!!! Ο Μαρτης ασχολίαστος 😞😞 2ον λίγο η άνοιξη, τα πουλάκια η διάθεση… Θα γεμίσουμε σπορακια το πιστεύω!!! Εγώ ξεκίνησα αντιβίωση κ είμαι ηδη λίγο καλύτερα. Δε λέτε πάλι καλά που μ έπιασε μαζί με την περίοδο;; Να ήμουν στις γόνιμες τι θα έκανα;!;!;;; 

Αχ κορίτσι μου το ίδιο κ γώ!!!! Το Σάββατο θ την τελειώσω εγώ την αντιβίωση! Ακόμα δν έχω συνέλθει τελείως! Έχω έτσι μια ζαλιυρα μια αδυναμία κατι ξαφνικές αναγούλες! Και δν μπορώ ν φαω πολύ! Ηταν ν κάνω αυτό το μήνα διέγερση με χάπια αλλά μ είπε ο γιατρός πως δν θ έχουμε την ανταπόκριση π θ θέλαμε και είναι κρίμα ν φορτώσω τον οργανισμό μ και με ορμόνες και με αντιβίωση! Και έτσι το αφήσαμε γ τον άλλο μήνα! Ίσως ξεκινήσω παρακολούθηση από τη Παρασκευή π θ μαι 9η μέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsaμαρινακι μ έχεις σπω; Μια χαρά είναι η αμη σ! Άντε ν μας τελειώσει η περίοδος ν ξεκινησουν τα ερωτικά καλέσματα 😂❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσι μου γιατί να μην έχεις ελπίδα;;;;φυσικά και να έχεις...σου εύχομαι και τα δύο να πιάσουν 😉😉 άντε να κάνεις την αρχή εσύ με την θετική χοριακή!!!💪😉🙏😘💝

Μακάρι κορίτσι μου♥️♥️♥️ σε ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ κορίτσι μου το ίδιο κ γώ!!!! Το Σάββατο θ την τελειώσω εγώ την αντιβίωση! Ακόμα δν έχω συνέλθει τελείως! Έχω έτσι μια ζαλιυρα μια αδυναμία κατι ξαφνικές αναγούλες! Και δν μπορώ ν φαω πολύ! Ηταν ν κάνω αυτό το μήνα διέγερση με χάπια αλλά μ είπε ο γιατρός πως δν θ έχουμε την ανταπόκριση π θ θέλαμε και είναι κρίμα ν φορτώσω τον οργανισμό μ και με ορμόνες και με αντιβίωση! Και έτσι το αφήσαμε γ τον άλλο μήνα! Ίσως ξεκινήσω παρακολούθηση από τη Παρασκευή π θ μαι 9η μέρα! 

Περαστικααααα!! Σε καταλαβαίνω κ γω με το ζόρι τρώω ίσα ίσα για να πάρω τα φάρμακα. Μαζί είμαστε. Εγώ θα είμαι 8η μέρα το Σάββατο. Αντιβίωση θα παίρνω μέχρι την άλλη Τρίτη. Όλα για κάποιο λόγο γίνονται!! Ποτε δεν ξέρεις μπορεί αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σου!!🤞🏻🤞🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!!

@cat12 εύχομαι καλά αποτελέσματα!! 🥰

Και σε όσα κορίτσια περιμένουν εύχομαι τα καλύτερα!! 

Λοιπόν,  εγώ δεν πήγα για χοριακη τελικά! Μίλησα εχθές το πρωί με τον γυναικολογο μου και μου είπε να μην μπω στη διαδικασία αυτή. Να κάνω λίγο υπομονή και να πάμε την άλλη Τετάρτη, σε μια βδομάδα δλδ , και να δούμε σε υπέρηχο πως πάνε τα πράγματα. Με το καλό θα είμαι στην 6η βδομάδα τότε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nobodyεγώ έκανα της hometest 4 μέρες πριν την περίοδο και βγήκε θετικό. Γράφει ότι μετά από 10-12 μέρες μπορει να ανιχνεύσει την ορμόνη.. τώρα πότε δεν ξέρεις με αυτά είναι η αλήθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλημερα κορίτσια!!

@cat12 εύχομαι καλά αποτελέσματα!! 🥰

Και σε όσα κορίτσια περιμένουν εύχομαι τα καλύτερα!! 

Λοιπόν,  εγώ δεν πήγα για χοριακη τελικά! Μίλησα εχθές το πρωί με τον γυναικολογο μου και μου είπε να μην μπω στη διαδικασία αυτή. Να κάνω λίγο υπομονή και να πάμε την άλλη Τετάρτη, σε μια βδομάδα δλδ , και να δούμε σε υπέρηχο πως πάνε τα πράγματα. Με το καλό θα είμαι στην 6η βδομάδα τότε.

Για ποιό λόγο δε σε αφήνει να κάνεις χοριακή για να επιβεβαιώσεις την εγκυμοσύνη; Έχει συμβεί κάτι στο παρελθόν και θέλει να αποφύγει τυχόν απογοήτευση; Συγγνώμη που ρωτάω αλλά είμαι σχετικά καινούρια στο forum και δε γνωρίζω όλες τις λεπτομέρειες για όλες τις κοπέλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

@nobodyεγώ έκανα της hometest 4 μέρες πριν την περίοδο και βγήκε θετικό. Γράφει ότι μετά από 10-12 μέρες μπορει να ανιχνεύσει την ορμόνη.. τώρα πότε δεν ξέρεις με αυτά είναι η αλήθεια.

Μπράβο σου που αντέχεις να μη πας για χοριακη,εγώ θα είχα πάει χθες!!!!Όπως και να έχει καλά αποτελέσματα να έχεις την Τετάρτη!! 🤗🧿

Βέβαια,ο υπέρηχος προφανώς και είναι ο κατάλληλος για να δείτε την πορεία της εγκυμοσύνης αλλά και η χοριακη είναι δείκτης ανάπτυξης μέχρι ένα σημείο φυσικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα. Δεν είμαι ιδιαίτερα ενεργή, αλλά παρακολουθώ τις συζητήσεις σας. Εύχομαι σε όλες σύντομα να έχετε τα θετικά αποτελέσματα που τόσο θέλετε. Να μην το βάζετε κάτω παρόλες τις δυσκολίες. 

Για εμένα το ταξίδι για ένα δεύτερο παιδάκι μάλλον έχει λήξει. Μετά τις τελευταίες εξετάσεις που έκανα μάλλον μπαίνω σε πρώιμη εμμηνόπαυση, λίγο πριν κλείσω τα 41.

Η αδερφή μου επίσης, έχει μπει σε εμμηνόπαυση και θα ξεκινήσει ορμονική υποκατάσταση, 39η ηλικία της. Να πω ότι ιστορικό κληρονομικότητας δεν υπάρχει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Stardust_83 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Δεν είμαι ιδιαίτερα ενεργή, αλλά παρακολουθώ τις συζητήσεις σας. Εύχομαι σε όλες σύντομα να έχετε τα θετικά αποτελέσματα που τόσο θέλετε. Να μην το βάζετε κάτω παρόλες τις δυσκολίες. 

Για εμένα το ταξίδι για ένα δεύτερο παιδάκι μάλλον έχει λήξει. Μετά τις τελευταίες εξετάσεις που έκανα μάλλον μπαίνω σε πρώιμη εμμηνόπαυση, λίγο πριν κλείσω τα 41.

Η αδερφή μου επίσης, έχει μπει σε εμμηνόπαυση και θα ξεκινήσει ορμονική υποκατάσταση, 39η ηλικία της. Να πω ότι ιστορικό κληρονομικότητας δεν υπάρχει. 

Καλησπέρα κορίτσι μου. Νομίζω πως πλέον υπάρχουν λύσεις... έχεις μιλήσει με το γιατρό σου και στο "απέκλεισε";;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Για ποιό λόγο δε σε αφήνει να κάνεις χοριακή για να επιβεβαιώσεις την εγκυμοσύνη; Έχει συμβεί κάτι στο παρελθόν και θέλει να αποφύγει τυχόν απογοήτευση; Συγγνώμη που ρωτάω αλλά είμαι σχετικά καινούρια στο forum και δε γνωρίζω όλες τις λεπτομέρειες για όλες τις κοπέλες;

Νομίζω ότι το κάνει για να μην αγχωθω παραπάνω. Γενικά δεν τα πάω κ πολύ καλά με τις βελόνες κ κάθε φορά ανεβαίνει η προλακτινη μου στα ύψη. Δεν ξέρω να σας πω αν έχει σχέση τώρα αυτό κ για αυτό μου είπε να το αποφύγω.. Πάντως ναι ο υπέρηχος θα μας δείξει πως πάμε!! 

Εγώ παρόλα αυτά είμαι πιο ήρεμη , προσπαθώ να ξεκουράζομαι όσο μπορώ με το 2χρονο μου 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Νομίζω ότι το κάνει για να μην αγχωθω παραπάνω. Γενικά δεν τα πάω κ πολύ καλά με τις βελόνες κ κάθε φορά ανεβαίνει η προλακτινη μου στα ύψη. Δεν ξέρω να σας πω αν έχει σχέση τώρα αυτό κ για αυτό μου είπε να το αποφύγω.. Πάντως ναι ο υπέρηχος θα μας δείξει πως πάμε!! 

Εγώ παρόλα αυτά είμαι πιο ήρεμη , προσπαθώ να ξεκουράζομαι όσο μπορώ με το 2χρονο μου 🤣

Και εγω την χοριακη δεν ηθελα με τίποτα να την κάνω έλεγα να πάω κατευθείαν να με δει ο γιατρός με προκαλούν τρομερό άγχος αλλά βλέπεις εμένα τις ήθελε 

Όλα καλά σου εύχομαι να πάνε να μας πεις τα νέα σου την Τετάρτη 

να χαίρεσαι το παιδάκι σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Νομίζω πως πλέον υπάρχουν λύσεις... έχεις μιλήσει με το γιατρό σου και στο "απέκλεισε";;;

Μου είπε σε εξωσωματική ότι είναι αβέβαιο αν θα μπορέσουν να πάρουν ωάρια και τι ποιότητα θα έχουν και θα ταλαιπωρηθω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Μου είπε σε εξωσωματική ότι είναι αβέβαιο αν θα μπορέσουν να πάρουν ωάρια και τι ποιότητα θα έχουν και θα ταλαιπωρηθω. 

Ο γυναικολόγος ή ο εξωσωματικος; Επίσης υπάρχει το prp (αναζωογόνηση ωοθηκών). Δεν ξέρω τι προϋποθέσεις χρειάζονται άλλα εγώ που έχω χαμηλό απόθεμα ωαρίων παρά το νεαρό της ηλικίας μου (τότε!)  μου το είχαν πει σαν εναλλακτική άσχετα αν δεν χρειάστηκε τελικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Stardust_83 είπε:

Μου είπε σε εξωσωματική ότι είναι αβέβαιο αν θα μπορέσουν να πάρουν ωάρια και τι ποιότητα θα έχουν και θα ταλαιπωρηθω. 

Μήπως να πάρεις και μια 2η γνώμη;;; Αν το θέλεις πολύ κορίτσι μου είναι κρίμα να μην το προσπαθήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Stardust_83 κορίτσι μου οσο δινεις ωάρια εγω θα σ προτεινα να το ψαξεις και ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις. Εχω φιλη που ενω της ειπαν για προωρη εμμηνόπαυση στα 30 της και μπηκε σε διαδικασια εξωσωματικης τελικα εμεινε εγκυος απο μονη της. Δυο φορές!!! Την πρωτη μιλαγαν για θαυμα και ειχαν αποκλεισει ότι θα κανουν 2ο. Σημερα τα παιδακια της ειναι 11 και 8 χρονών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλημερα κορίτσια!!

@cat12 εύχομαι καλά αποτελέσματα!! 🥰

Και σε όσα κορίτσια περιμένουν εύχομαι τα καλύτερα!! 

Λοιπόν,  εγώ δεν πήγα για χοριακη τελικά! Μίλησα εχθές το πρωί με τον γυναικολογο μου και μου είπε να μην μπω στη διαδικασία αυτή. Να κάνω λίγο υπομονή και να πάμε την άλλη Τετάρτη, σε μια βδομάδα δλδ , και να δούμε σε υπέρηχο πως πάνε τα πράγματα. Με το καλό θα είμαι στην 6η βδομάδα τότε.

Και εμένα ο γιατρός που είχα στην εγκυμοσύνη ήταν κατά των χοριακων.. ότι περισσότερο άγχος δημιουργούν... Εμένα πάντως με ηρεμούν.. θέλω να ξέρω τι γίνεται.. δεν μπορώ να περιμένω!! Όπως νιώθει η καθεμία μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/4/2024 at 4:03 ΜΜ, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου στεναχωρεθηκα πολύ με τα λιγα που διάβασα στα γρηγορα! Λυπαμαι πολύ 🥲 και εγώ σήμερα πήγα στο γιατρό και η καρδιά του μωρο σταμάτησε🥲🥲🥲 το μωρακι μου είναι ένα αγγελάκι στον ουρανο μαζί με τα υπόλοιπα αγγελάκια τα δικά σας 🙏🙏🙏 θα είναι στην καρδιά μας πάντα και είμαι σιγουρη ότι εκεί είναι πολύ χαρούμενα 👼👼👼👼

παρτε βαθιά ανάσα κοριτσια μου όπως θα κάνω και εγώ και θα δείτε πως όλα θα πανε καλά!  Αύριο το πρωί θα κάνω απόξεση και εύχομαι να πανε όλα καλά🙏  

Υ.ΓΘα στειλουμε  και το μωρο για καρυοτυπο !

Koριτσι μου σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...