Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υγρό διάφανο από το στήθος


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσα ,πραγματικά δεν ξέρω τι συμβαίνει...εδώ κ κάποιο διάστημα βγάζω υγρό από το ένα στήθος, διάφανο....έκανα μαστογραφία έκανα υπέρηχο έψαξα προλακτίνη όλα είναι οκ!! Αυτό όμως βγάζει κ δεν μου έχει πει κανένας γιατρός τι γιατί κ το ποσό θα συνεχιστεί!! Είχε καμία κοπέλα παρόμοια εμπειρία;;; Ευχαριστώ πολύ 🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσα ,πραγματικά δεν ξέρω τι συμβαίνει...εδώ κ κάποιο διάστημα βγάζω υγρό από το ένα στήθος, διάφανο....έκανα μαστογραφία έκανα υπέρηχο έψαξα προλακτίνη όλα είναι οκ!! Αυτό όμως βγάζει κ δεν μου έχει πει κανένας γιατρός τι γιατί κ το ποσό θα συνεχιστεί!! Είχε καμία κοπέλα παρόμοια εμπειρία;;; Ευχαριστώ πολύ 🙏🏼

Έχει πέσει η προλακτινη και ακόμα βγάζεις ;
Εγω πιστεύω πως είναι γαλα αυτό αλλά για πιο λόγο έχεις αν όντως έχει πέσει η προλακτινη στα φυσιολογικά πλαίσια δεν ξέρω 

μπορεί να θέλει κάποιους μήνες να μείνει στα φυσιολογικά πλαίσια η προλακτινη ώστε να κοπεί 🤷‍♀️ 

εγω παράδειγμα που θηλαζα μου είπαν από την ώρα  που θα κόψω το θηλασμό μπορεί να πάρει και 6 μήνες να κοπεί αλλά εγω είχα πολύ γαλα.. τώρα για λίγο δεν ξέρω ποσο χρόνο θέλει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Έχει πέσει η προλακτινη και ακόμα βγάζεις ;
Εγω πιστεύω πως είναι γαλα αυτό αλλά για πιο λόγο έχεις αν όντως έχει πέσει η προλακτινη στα φυσιολογικά πλαίσια δεν ξέρω 

μπορεί να θέλει κάποιους μήνες να μείνει στα φυσιολογικά πλαίσια η προλακτινη ώστε να κοπεί 🤷‍♀️ 

εγω παράδειγμα που θηλαζα μου είπαν από την ώρα  που θα κόψω το θηλασμό μπορεί να πάρει και 6 μήνες να κοπεί αλλά εγω είχα πολύ γαλα.. τώρα για λίγο δεν ξέρω ποσο χρόνο θέλει 

Μα δεν είχα εγκυμοσύνη η θηλασμό.....στα καλά καθούμενα....κ η προλακτίνη μου είπε ο γιατρός είναι μια χαρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Μα δεν είχα εγκυμοσύνη η θηλασμό.....στα καλά καθούμενα....κ η προλακτίνη μου είπε ο γιατρός είναι μια χαρά 

Αν δεν είχες θέμα με την προλακτινη και δεν χρειάστηκε να κανείς θεραπεία 
τοτε δεν ξέρω καθόλου 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 17/3/2024 at 1:50 ΠΜ, ο/η Melikara86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσα ,πραγματικά δεν ξέρω τι συμβαίνει...εδώ κ κάποιο διάστημα βγάζω υγρό από το ένα στήθος, διάφανο....έκανα μαστογραφία έκανα υπέρηχο έψαξα προλακτίνη όλα είναι οκ!! Αυτό όμως βγάζει κ δεν μου έχει πει κανένας γιατρός τι γιατί κ το ποσό θα συνεχιστεί!! Είχε καμία κοπέλα παρόμοια εμπειρία;;; Ευχαριστώ πολύ 🙏🏼

Περίεργο βρε κορίτσι μου... Μήπως να επισκεφθείς και έναν δεύτερο μαστολογο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Περίεργο βρε κορίτσι μου... Μήπως να επισκεφθείς και έναν δεύτερο μαστολογο;

Εδώ που είμαι δεν έχει άλλον....είναι ένας! Πήραμε κ υγρό με την γυναικολόγο να κάνουμε κυτταρική εξέταση και περίμενω αποτέλεσμα!!! Δεν ξέρω τι γίνεται!!! 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...