Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτη που φέρνεις τους ανθούς, τα όμορφα λουλούδια, φέρε και στις κοιλίτσες μας όμορφα μπουμπουλούδια!🤰💝👶🏻🌼🍼


Recommended Posts

Επισης να προσθεσω οτι στις πολυκυστικες και για ενα διαστημα μετα απο κυηση τα ωορηξιαε μπορει να βγαινοην ετσι χρωματιστα καθολη τη διαρκεια τ κυκλου. Το ειχα ψαξει γτ μετα την τελευταία κυηση π τα ξεκινησα για να δω αν εχει στρωσει ο κύκλος μ και αν κανω ωορηξια δεν ειχα ποτε ολολευκο τεστ ωορηξιας. Ειχα εντονο οταν ήταν στο πικ και μετα ελαφρως χρωματισμένα σε ολη τη διαρκεια τ κύκλου. Το ειχα ψαξει και βρηκα αυτο π σ  εγραψα παραπάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Marbaμου και εγώ είχα μια παλινδρομη και έκανα αποξεση 7 Δεκεμβρίου.  Τώρα η πρώτη περιοδος ήρθε 5 Φεβρουαρίου. Χρησιμοποίησα τεστ ωορρηξίας και ωορρηξία εκανα 18η 19η μερα θεωρητικα, προσπαθειες ειχαμε κανονικα μπορω να πω και σε καθημερινη βαση . Τωρα είμαι 8 9 μέρες από την ωορρηξία έχω τσιμπήματα αρκετά άλλα λέω να μη κάνω τεστ ακόμα,  τι λέτε και σεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

@Marbaμου και εγώ είχα μια παλινδρομη και έκανα αποξεση 7 Δεκεμβρίου.  Τώρα η πρώτη περιοδος ήρθε 5 Φεβρουαρίου. Χρησιμοποίησα τεστ ωορρηξίας και ωορρηξία εκανα 18η 19η μερα θεωρητικα, προσπαθειες ειχαμε κανονικα μπορω να πω και σε καθημερινη βαση . Τωρα είμαι 8 9 μέρες από την ωορρηξία έχω τσιμπήματα αρκετά άλλα λέω να μη κάνω τεστ ακόμα,  τι λέτε και σεις ;

Έχουμε διαβάσει τόσες ιστορίες που πραγματικα δε ξέρω τι να σου προτείνω!Κανονικα υποτίθεται ότι πρέπει να μετρήσουμε τουλάχιστον 12 μέρες αν δεν κάνω λάθος!Εγω θα σου ελεγα όπως νιώθεις!Εγω να αου πω την αληθεια δε θα έκανα χτες και εγκυμοσύνης απλά είδα το θετικό ωορρηξιας και θυμήθηκα αυτό που έπαθα το 20.Που είχα ταυτόχρονα θετικό ωορρηξιας και έπειτα εγκυμοσύνης !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Marba είπε:

Έχουμε διαβάσει τόσες ιστορίες που πραγματικα δε ξέρω τι να σου προτείνω!Κανονικα υποτίθεται ότι πρέπει να μετρήσουμε τουλάχιστον 12 μέρες αν δεν κάνω λάθος!Εγω θα σου ελεγα όπως νιώθεις!Εγω να αου πω την αληθεια δε θα έκανα χτες και εγκυμοσύνης απλά είδα το θετικό ωορρηξιας και θυμήθηκα αυτό που έπαθα το 20.Που είχα ταυτόχρονα θετικό ωορρηξιας και έπειτα εγκυμοσύνης !

Μακάρι να χουμε θετικά τεστακια , εσύ τι ενοχλήσεις εχεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Marba διαβασα για τις απώλειες σου και σφιχτηκε η καρδια μου. Εκανα διακοπη κυησης στην 11η βδομαδα για λόγους υγειας και δ υπάρχει μερα που να μην εχβ σκεφτει τ μωρακι μου που δ θα κρατησω ποτε στα χερια μου. Να χαιρεσαι την κοράκλα σου και να απολαμβανεις καθε στιγμη μαζι της!! 

Λοιπόν για τα τεστ. Το ωορηξιας μπορεί να δειξει ετσι χρωματισμενο κ μερες μετα την ωορηξια. Μην το κοιτας καθολου. Όσον αφορά τ εγκυμοσυνης εγω διακρινω μια γραμμη. Ωστοσο είναι νωρις ακομα. Εμενα τα εγκυμοσυνης δείχνουν την 14η μερα μετα τηβ ωορηξια τη μερα δηλ π περιμενα κανονικα περιοδο. Στη μεγαλη μου εκανα τεστ τη Δευτερα ηταν κατασπρο και την επομενη εκανα χοριακη και ηταν θετικη με 79 μοναδες. Στη μικρη μ ηταν θετικο με μια μερα καθυστέρηση π εκανα τεστ και στην 3η μ κυηση π δ προχωρησε ειχα μια τερμα αχνη γραμμη που τηβ εβλεοες οριακα τη μερα π περιμενα περιοδο.

Ευχομαι ολοψυνα να είσαι εγκυος!

Άστα κι εγώ το ίδιο σκέφτομαι κάθε μέρα παρόλο που έχουν περάσει ποσα χρόνια!Δεν τα κατάφερε παρόλο που πάλευε για 12 μέρες στη ΜΕΝΝ….

Αναφορικά με το ωορρηξιας όντως ποτέ δε μου έχει βγει κάτασπρο αλλά δε βγαίνει και συχνά τοοοοσο έντονη η γραμμή!!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Μακάρι να χουμε θετικά τεστακια , εσύ τι ενοχλήσεις εχεις ;

Εγώ έχω πολλές ενοχλήσεις στη δεξιά ωοθηκη η οποία ενόχληση ώρες ώρες μεταφέρεται και πιο κέντρο χαμηλά!Και σα πονάκια περιόδου !Αλλα έντονα είναι αυτά τα τσιμπήματα στις ωοθήκες ειδικά στη δεξιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marba είπε:

Ναι κορίτσι μου το σημερινό είναι πεντακάθαρο!Μου κάνει εντύπωση Γιατί το χτεσινό δεν έχει τη γραμμή εξάτμισης που είναι γκρι δηλαδή έχει έναν ελαφρύ χρωματισμό δε ξέρω πως να σας το εξηγήσω!Αναφορικα με την αποβολή να σου πω απλά πως σε νιώθω έχω χάσει ένα μωρο το 2020 ,γεννησα πρόωρα και μέσα σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα είχα και μια αποβολή στην 9η εβδομάδα . Προσπαθω για δευτερο παιδάκι αφού το 22 μετά κόπων και βασάνων απέκτησα την κόρη μου 

Ωχ δύο φορές έχεις χάσει μωράκι? Δεν μπορώ να φανταστώ πόσο δύσκολο θα ήταν.. εδώ εγώ με την μια αποβολή κ ακόμα με πονάει... Σου εύχομαι να έρθει το δεύτερο παιδάκι σου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

Ωχ δύο φορές έχεις χάσει μωράκι? Δεν μπορώ να φανταστώ πόσο δύσκολο θα ήταν.. εδώ εγώ με την μια αποβολή κ ακόμα με πονάει... Σου εύχομαι να έρθει το δεύτερο παιδάκι σου🙏

Ναι @cat μου το 2020 γεννησα πρόωρα στις 24 εβδομάδες την πρώτη μου κόρη,έζησε 12 μέρες αλλά δε τα καταφέραμε ήταν πολύ πολύ μικρούλα ! Η δεύτερη εγκυμοσύνη έληξε στις 9 εβδομάδες έκανα απόξεση και το 22 γεννησα τη δεύτερη μου κόρη είναι τώρα 2 ετών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Marba είπε:

Ναι @cat μου το 2020 γεννησα πρόωρα στις 24 εβδομάδες την πρώτη μου κόρη,έζησε 12 μέρες αλλά δε τα καταφέραμε ήταν πολύ πολύ μικρούλα ! Η δεύτερη εγκυμοσύνη έληξε στις 9 εβδομάδες έκανα απόξεση και το 22 γεννησα τη δεύτερη μου κόρη είναι τώρα 2 ετών!

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου κ είναι τυχερή που έχει τόσο δυνατή μανούλα! Έχεις περάσει δύσκολα κ μετά σηκώθηκες το πάλεψες κ ήρθε η κορούλα σου... 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου κ εγώ είχα μάλλον ωορρηξία (πόνεσα) 26/2. Να κάνω τεστ την Πέμπτη ; Ή είναι νωρίς; Φευγω ένα ταξίδι μετά κ δεν θα είμαι με τον άντρα μου…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλη Κυριακή 😊

Καλή αρχή να έχετε με την διαδικασία και όλα θα πάνε καλά 😊 τώρα μαζεύεις ωάρια ; Για αυτό κανείς ενέσεις ; Ή τα έχετε κάνει ; Συγγνώμη αν το είχες ξανά πει και δεν το θυμάμαι 

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Με το καλό 💪💪💪💝💝💝💝💝 να πιάσεις με την πρώτη εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 🌹🌷🪷💝💝@misofeggaro περιμένουμε το τεστ σου!!!μακάρι να είναι θετικό...σε χάσαμε κορίτσι μου εσένα... πώς είσαι;

 

Κοριτσια μου καλησπερα!! Ευχομαι να περασατε μια ομορφη Κυριακη!! 🥰

Εγω πηγα το πρωι γ υπερηχο κ αιματολογικες με σκοπο να ξεκινησω διεγερση κ μεσα στο μηνα ν κανουμε ωοληψια..

Δυστυχως απογοητευτηκαμε πολυ μ το γιατρο γτ ειχα μολις 7 ωοθυλακια συνολικα... ενω ποτε δν εχω πεσει κατω απ 14 σε προγενεστερους υπερηχους...😔 κ με το γιατρο δλδ 14 ειχα τον Οκτωβριο..

Μου εξηγησε οτι συνηθως υπαρχει μια αποκλιση +/-30% απο μηνα σε μηνα κ μαλλον εγω παιζω με βαση τα 10 ωοθυλακια +/-3... στεναχωρεθηκαμε πολυ μ τον αντρα μου αλλα αποφασισαμε ν περιμενουμε 1-2 μηνες κ να τσεκαρουμε μ υπερηχους ωστε ν βρουμε τον καταλληλοτερο μηνα κ να κανουμε ωοληψια. Γτ αν δν εχουμε 2 υγιεις βλαστοκυστες θ πρεπει ν περιμρνουμε 4 μηνες να ξανακανω διεγερση...

Αχ ρε κοριτσια δε μπορω αλλο.... δε μας θελει.... 😢

Κ με συγχωρειτε γ τη μαυριλα μου....🖤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marba είπε:

Εγώ έχω πολλές ενοχλήσεις στη δεξιά ωοθηκη η οποία ενόχληση ώρες ώρες μεταφέρεται και πιο κέντρο χαμηλά!Και σα πονάκια περιόδου !Αλλα έντονα είναι αυτά τα τσιμπήματα στις ωοθήκες ειδικά στη δεξιά!

Και γω ακριβώς το ίδιο αλλά από την αριστερή,  σκέφτομαι μπορεί να ναι και το έντερο αλλά η τουαλέτα έχει ρυθμιστεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Marba είπε:

Ναι ναι έχω εικόνα πολυκυστικών ,αλλά δεν κάνω κύκλους 45 ημερών γι αυτό προβληματίζομαι πως είχα και αυτό το τεστ ωορρηξιας χτες!Οταν είχα μείνει έγκυος το 2020 την 31η μέρα του κύκλου είχα παλι θετικό τεστ ωορρηξιας και θετικό εγκυμοσύνης!!Ειχα τρελαθεί!Τα ωορρηξιας τα χρησιμοποιώ και εγώ και είμαι πολύ ευχαριστημένη!Απλα πρώτη φορά τα εγκυμοσύνης!

Και εγω έχω Πολυκυστηκες και βλέπω κάτι σκαμπανεβάσματα με τα τεστ ωορρηξιας είναι η αλήθεια και λέω μήπως παίζει ρόλο και αυτό για το τεστ σου που είναι έτσι εντονο λιγες μερες πριν σου έρθει η περιοδος .. και άλλες κοπέλες είχαν πει ότι πριν το θετικό τεστ εγκυμοσυνης είχαν θετικό ωορρηξιας 

εύχομαι να είναι θετικό και σε λιγες μερες να δείξει ξεκάθαρα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Marba είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Μηπως είναι κάποια στην παρέα να με βοηθήσει;Είμαι σήμερα 30η μέρα του κύκλου και είχα από χτες ενοχλήσεις στη δεξιά ωοθηκη!Εκανα τεστ ωορρηξιας χτες κατά τις 8 το απόγευμα ,το οποίο νομίζω βγήκε θετικό και έκανα και ένα εγκυμοσύνης στο οποίο βλέπω κάτι παρά πολύ αχνό ,τελευταία επαφή 21/2.Σήμερα το πρωί επανέλαβα με πρωινά ουρα το εγκυμοσύνης της hometest και δεν έδειξε κάτι! 

IMG_2924.jpeg

IMG_2927.jpeg

Προφανώς ελαττωματικό τεστ...έτσι έγινε και εμένα αυτό τον μήνα...βγήκε ένα θετικό και μετά όλα αρνητικά...🤬😡🤬😡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα κ απο εμενα κοριτσια..

Οτι καλυτερο σε ολες μας..σε οσες περιμενουν μια θετικη χοριακη κ σε οσες περιμενουν να παρουν τα ζουζουνακια τους στην αγκαλια τους..

Θετικη ενεργεια σε ολες μας🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

 

Κοριτσια μου καλησπερα!! Ευχομαι να περασατε μια ομορφη Κυριακη!! 🥰

Εγω πηγα το πρωι γ υπερηχο κ αιματολογικες με σκοπο να ξεκινησω διεγερση κ μεσα στο μηνα ν κανουμε ωοληψια..

Δυστυχως απογοητευτηκαμε πολυ μ το γιατρο γτ ειχα μολις 7 ωοθυλακια συνολικα... ενω ποτε δν εχω πεσει κατω απ 14 σε προγενεστερους υπερηχους...😔 κ με το γιατρο δλδ 14 ειχα τον Οκτωβριο..

Μου εξηγησε οτι συνηθως υπαρχει μια αποκλιση +/-30% απο μηνα σε μηνα κ μαλλον εγω παιζω με βαση τα 10 ωοθυλακια +/-3... στεναχωρεθηκαμε πολυ μ τον αντρα μου αλλα αποφασισαμε ν περιμενουμε 1-2 μηνες κ να τσεκαρουμε μ υπερηχους ωστε ν βρουμε τον καταλληλοτερο μηνα κ να κανουμε ωοληψια. Γτ αν δν εχουμε 2 υγιεις βλαστοκυστες θ πρεπει ν περιμρνουμε 4 μηνες να ξανακανω διεγερση...

Αχ ρε κοριτσια δε μπορω αλλο.... δε μας θελει.... 😢

Κ με συγχωρειτε γ τη μαυριλα μου....🖤

Οι αιματολογικες βγήκαν; νομίζω ότι ο υπέρηχος πρέπει να εξεταστεί συνολικά μαζί με τις εξετάσεις του μήνα. 

Το ξέρω ότι η αναμονή είναι σκότωμα αλλά θα περάσει ο καιρός και θα είναι για καλό γλυκιά μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

 

Κοριτσια μου καλησπερα!! Ευχομαι να περασατε μια ομορφη Κυριακη!! 🥰

Εγω πηγα το πρωι γ υπερηχο κ αιματολογικες με σκοπο να ξεκινησω διεγερση κ μεσα στο μηνα ν κανουμε ωοληψια..

Δυστυχως απογοητευτηκαμε πολυ μ το γιατρο γτ ειχα μολις 7 ωοθυλακια συνολικα... ενω ποτε δν εχω πεσει κατω απ 14 σε προγενεστερους υπερηχους...😔 κ με το γιατρο δλδ 14 ειχα τον Οκτωβριο..

Μου εξηγησε οτι συνηθως υπαρχει μια αποκλιση +/-30% απο μηνα σε μηνα κ μαλλον εγω παιζω με βαση τα 10 ωοθυλακια +/-3... στεναχωρεθηκαμε πολυ μ τον αντρα μου αλλα αποφασισαμε ν περιμενουμε 1-2 μηνες κ να τσεκαρουμε μ υπερηχους ωστε ν βρουμε τον καταλληλοτερο μηνα κ να κανουμε ωοληψια. Γτ αν δν εχουμε 2 υγιεις βλαστοκυστες θ πρεπει ν περιμρνουμε 4 μηνες να ξανακανω διεγερση...

Αχ ρε κοριτσια δε μπορω αλλο.... δε μας θελει.... 😢

Κ με συγχωρειτε γ τη μαυριλα μου....🖤

Το ξέρεις όμως ότι και τα περισσότερα δε σημαίνει και πάνα ότι είναι τα καλύτερα. Μπορεί να έχεις λίγοτερα αλλά πιο ποιοτικα. 

Προσωπικά είχα λίγα μου έκανε μικρή δόση διέγερση και μια χαρά έμβρυα είχα με 2 ημερών έπιασα Μ 

Δηλαδή να καταλάβω δε θα κάνεις ωοληψια? 🤔 Και που ξέρεις πόσα θα ωριμάσουν με διέγερση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Οι αιματολογικες βγήκαν; νομίζω ότι ο υπέρηχος πρέπει να εξεταστεί συνολικά μαζί με τις εξετάσεις του μήνα. 

Το ξέρω ότι η αναμονή είναι σκότωμα αλλά θα περάσει ο καιρός και θα είναι για καλό γλυκιά μου. 

Κοριτσάκι μου γλυκό πώς είσαι ? Μου έλειψες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ τι ωραία κορίτσι μου με το καλοοοοοοο❤️ εύχομαι συντομα η κοιλιτσα σου να γεμίσει🤰👶🏻

ευχαριστω πολύ κορίτσι μου❤️ πήγα έκανα και τον πρώτο υπερυχο σήμερα! Είδαμε σάκο και λεκιθικο 🙏 την άλλη εβδομάδα πρώτα ο θεος και μάλλον την Κυριακή θα πάω πάλι για να ακούσουμε καρδουλα🙏

🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! όμορφη Κυριακή να έχουμε!!!

@Mpourmpoulo απερίγραπτη η χαρά μου που όλα πάνε κατ'ευχην!!! Σου αξίζει γλυκό μου κορίτσι....πάνω από δύο χρόνια εδώ στον αγώνα... Είναι σαν να το ζω μαζί σου και μου δίνεις δύναμη και ελπίδα ότι θα το ζήσω και εγώ αυτό σύντομα.....🙏🪷🌸🌷 Έχω πρόβλεψη ότι θα κάνεις κοριτσάκι...🌸🌸🌸 Για να δούμε θα βγω αληθινή;;;; 

 

Κοριτσουδια εγώ ωορρηξία μου φαίνεται κάνω σήμερα...θα το επιβεβαιώσω με τεστ το απόγευμα....έχω πόνους κάτω αριστερά..... Έχει μικρύνει ο κύκλος μου..πολύ καλό αυτό βέβαια γιατί έστρωσε...

 

 

Επιβεβαιωσεις δεν επιβεβαιώσεις κάνε επαφές .. 🥰 κάνουν καλό και στο σπέρμα. Γτ εισαιι έγκυος εσύ αυτούς τους μήνες.. και ξες μη βάλω κάποια στο μάτι. μια η @Mpourmpouloμια η @Θέτις Κ. Και μια εσυ φαίνεστε πεντακάθαρα στη γυάλα. 

Τώρα και οι άλλες φαίνονται αλλά η Θέτις πρέπει να σγουψει να δω γτ μου κρύβει τις από πίσω με το ύψος και τη μαλλουρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Οι αιματολογικες βγήκαν; νομίζω ότι ο υπέρηχος πρέπει να εξεταστεί συνολικά μαζί με τις εξετάσεις του μήνα. 

Το ξέρω ότι η αναμονή είναι σκότωμα αλλά θα περάσει ο καιρός και θα είναι για καλό γλυκιά μου. 

Βγηκαν οι ορμονικες κοριτσι μου κ ηταν οκ.. η fsh ηταν 7 κ οι λοιπες εντος οριων..

Ναι τωρα π το βαλαμε κατω μ τον αντρα μου σκεφτηκαμε οτι 1-2 μηνες δν ειναι δραματικη καθυστερηση.. απλα το πρωι μας ηρθε πολυ αποτομο γτ πραγματικα ποτε δν ειχε τυχει να κανω υπερηχο κ να εχω κατω απ 14 ωοθυλακια.. ημουν τυχερη φαινεται κ πηγαινα σε καλους κυκλους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Το ξέρεις όμως ότι και τα περισσότερα δε σημαίνει και πάνα ότι είναι τα καλύτερα. Μπορεί να έχεις λίγοτερα αλλά πιο ποιοτικα. 

Προσωπικά είχα λίγα μου έκανε μικρή δόση διέγερση και μια χαρά έμβρυα είχα με 2 ημερών έπιασα Μ 

Δηλαδή να καταλάβω δε θα κάνεις ωοληψια? 🤔 Και που ξέρεις πόσα θα ωριμάσουν με διέγερση? 

Γεια σου κοριτσι μου!!

Ευχαριστω γ το ενδιαφερον κ το χρονο σου! 🥰

Ηταν ν ξεκινησω 1η διεγερση αλλα τλκ ειπαμε ν την αναβαλουμε. Προφανως κ δε μπορω ν ξερω ποσα ειναι ποιοτικα κ ο αριθμος δν παιζει τοση σημασια.. ωστοσο ολα ειναι θεμα πιθανοτητων κ ο αριθμος ειναι μια βασικη παραμετρος.. 

Ως τωρα δν ξαναειχα κατω απο 14 ωοθυλακια (στο συνολο) οποτε το 7 δειχνει ενα πολυ κακο κυκλο.. εχω ολα τα φαρμακα οποτε ειπαμε να κανουμε λιγη υπομονη ακομα γτ ιδανικα θελουμε η διεγερση να μας δωσει πανω απο 2 βλαστοκυστες.. ας αυξησουμε τις πιθανοτητες κ βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...