Μετάβαση σε περιεχόμενο

β χοριακη ερωτηση


Recommended Posts

καλημερα σας, θα ηθελα να σας ρωτησω εκανα τεστ και βγηκε θετικο μια μερα πριν αδιαθετησω την επομενη εκανα χοριακη βγηκε 123 και 4η μερα καθηστερησης βγηκε 348 και εχω επαναληπτικη στην 8η για να δουμε αν πηγαινει καλα. το ερωτημα μου ειναι αν η χοριακη ειναι καλη τι πιστευεται; ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η dimi123 είπε:

καλημερα σας, θα ηθελα να σας ρωτησω εκανα τεστ και βγηκε θετικο μια μερα πριν αδιαθετησω την επομενη εκανα χοριακη βγηκε 123 και 4η μερα καθηστερησης βγηκε 348 και εχω επαναληπτικη στην 8η για να δουμε αν πηγαινει καλα. το ερωτημα μου ειναι αν η χοριακη ειναι καλη τι πιστευεται; ευχαριστω

Καλημέρα! Είναι πολύ καλή η χοριακη σου και ανεβαίνει σωστά! Με το καλό το μωράκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και ευχαριστω για την απαντηση και τα καλα σας λογια, εκανα σημερα τριτη χοριακη και βγηκε 900 νομιζω παμε πολυ καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/2/2024 at 1:06 ΜΜ, ο/η dimi123 είπε:

καλημερα σας, θα ηθελα να σας ρωτησω εκανα τεστ και βγηκε θετικο μια μερα πριν αδιαθετησω την επομενη εκανα χοριακη βγηκε 123 και 4η μερα καθηστερησης βγηκε 348 και εχω επαναληπτικη στην 8η για να δουμε αν πηγαινει καλα. το ερωτημα μου ειναι αν η χοριακη ειναι καλη τι πιστευεται; ευχαριστω

Συγχαρητήρια μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου εύχομαι. Θέλουμε να διπλασιαστεί εσένα σχεδόν τριπλασιαστηκε οπότε ναι γλυκιά μου είναι καλή...❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Γειά σας κορίτσια εύχομαι να είστε όλες καλά. Πρώτη φορά γράφω σε φόρουμ. Ήθελα να μου πείτε οποία γνωρίζει αν υπάρχουν περιπτώσεις στην αρχή της εγκυμοσύνης να είναι σταθερά χαμηλή τιμή  χωρίς καν διπλασιασμό, και τελικά αργότερα να αρχίσει να ανεβαίνει η τιμή της χοριακης. Εγώ είχα πολυ κακές χοριακες αλλά θέλω ακόμα να ελπίζω. 

4 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο 14.2

2 μέρες καθυστέρηση 34

4 μέρες καθυστέρηση 35,6

Παρά πολύ κακές το γνωρίζω θα ξανά κάνω την Δευτέρα ελπίζοντας το θαύμα. Αλλά αν γνωρίζετε περιπτώσεις και θέλετε πείτε μου και εσείς. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. Εύχομαι σε όλες ότι επιθυμείτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Mariamet1 είπε:

Γειά σας κορίτσια εύχομαι να είστε όλες καλά. Πρώτη φορά γράφω σε φόρουμ. Ήθελα να μου πείτε οποία γνωρίζει αν υπάρχουν περιπτώσεις στην αρχή της εγκυμοσύνης να είναι σταθερά χαμηλή τιμή  χωρίς καν διπλασιασμό, και τελικά αργότερα να αρχίσει να ανεβαίνει η τιμή της χοριακης. Εγώ είχα πολυ κακές χοριακες αλλά θέλω ακόμα να ελπίζω. 

4 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο 14.2

2 μέρες καθυστέρηση 34

4 μέρες καθυστέρηση 35,6

Παρά πολύ κακές το γνωρίζω θα ξανά κάνω την Δευτέρα ελπίζοντας το θαύμα. Αλλά αν γνωρίζετε περιπτώσεις και θέλετε πείτε μου και εσείς. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. Εύχομαι σε όλες ότι επιθυμείτε..

Κορίτσι μου δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά δυστηχως δεν προχωράει λυπάμαι είναι πολύ δύσκολο στις μερες που είσαι αν δεν ήσουν σε καθυστέρηση ίσως κάτι να γινόταν.. η φύση για κάποιο λόγο δεν το άφησε να προχωρήσει και ίσως καλύτερα τώρα που είναι νωρίς και δεν χρειάζεται να κανείς επέμβαση.. εχασα και εγω το καλοκαίρι ένα μωρακι 8 εβδομάδων και χρειάστηκε να κάνω αποξεση δύσκολη εμπειρία.. όποτε για εμένα να κρατήσεις το θετικό ότι υπάρχει σύλληψη είχες θετικό τεστ και χοριακη έστω και μικρή και μόλις είσαι έτοιμη προσπαθήσεις ξανά… σου εύχομαι ότι καλύτερο 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα, έκανα χοριακη την 3η ημέρα καθυστέρησης και ήταν αρνητική. Τώρα είμαι στην 7η ημέρα καθυστέρησης και έκανα ένα τεστ το πρωί πάλι αρνητικό. Πιστεύετε υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος ή όχι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά δυστηχως δεν προχωράει λυπάμαι είναι πολύ δύσκολο στις μερες που είσαι αν δεν ήσουν σε καθυστέρηση ίσως κάτι να γινόταν.. η φύση για κάποιο λόγο δεν το άφησε να προχωρήσει και ίσως καλύτερα τώρα που είναι νωρίς και δεν χρειάζεται να κανείς επέμβαση.. εχασα και εγω το καλοκαίρι ένα μωρακι 8 εβδομάδων και χρειάστηκε να κάνω αποξεση δύσκολη εμπειρία.. όποτε για εμένα να κρατήσεις το θετικό ότι υπάρχει σύλληψη είχες θετικό τεστ και χοριακη έστω και μικρή και μόλις είσαι έτοιμη προσπαθήσεις ξανά… σου εύχομαι ότι καλύτερο 💕

Λυπάμαι πολύ και για τις δύο μας.. σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το χρόνο σου να μου απαντήσεις... εύχομαι ότι καλύτερο σε εσένα και σε όλες τις κοπέλες που είτε είναι είτε περιμένουν το θαύμα τους... ❤🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλο μήνα! Έκανα σήμερα τεστ με θεωρητικά δυο μέρες καθυστέρηση και η χοριακη μου ήταν 12. Ο γιατρός μου είπε να την επαναλάβουμε την Παρασκευή για να δούμε αν θα ανεβεί ή θα κατέβει. Τι μπορεί να συμβαίνει αυτή η τιμή; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Annouada είπε:

Καλησπέρα και καλο μήνα! Έκανα σήμερα τεστ με θεωρητικά δυο μέρες καθυστέρηση και η χοριακη μου ήταν 12. Ο γιατρός μου είπε να την επαναλάβουμε την Παρασκευή για να δούμε αν θα ανεβεί ή θα κατέβει. Τι μπορεί να συμβαίνει αυτή η τιμή; 

Αυτήν η τιμή είναι μια τιμή που βρίσκεστε σε γκρίζα ζώνη κορίτσι πρέπει να κανείς σίγουρα επανάληψη 

τωρα δυο εκδοχές υπάρχουν ή έγινε η σύλληψη καθυστερημένα και τώρα άρχισε να ανεβαίνει η χοριακη σου 

ή έγινε η σύλληψη αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησε και πάει για βιοχιμικη κύηση 

εύχομαι να είσαι η πρώτη περίπτωση 🙏

καλα αποτελέσματα να έχεις ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Αυτήν η τιμή είναι μια τιμή που βρίσκεστε σε γκρίζα ζώνη κορίτσι πρέπει να κανείς σίγουρα επανάληψη 

τωρα δυο εκδοχές υπάρχουν ή έγινε η σύλληψη καθυστερημένα και τώρα άρχισε να ανεβαίνει η χοριακη σου 

ή έγινε η σύλληψη αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησε και πάει για βιοχιμικη κύηση 

εύχομαι να είσαι η πρώτη περίπτωση 🙏

καλα αποτελέσματα να έχεις ! 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Μακάρι, για να δούμε. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη την ημέρα που ήταν να αδιαθετήσω η τιμή της χοριακης ήταν 178. Γι αυτό με έχει αγχώσει το 12.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/4/2024 at 11:18 ΜΜ, ο/η Annouada είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Μακάρι, για να δούμε. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη την ημέρα που ήταν να αδιαθετήσω η τιμή της χοριακης ήταν 178. Γι αυτό με έχει αγχώσει το 12.

Το 178 είναι ένα καλό νούμερο την μέρα που περιμένεις περίοδο.. τα πολύ χαμηλά με καθυστέρηση από την στιγμή που έχεις σταθερό κύκλο ή ξέρεις ποτε εκανες ωορρηξια με βάση τις πιθανότητες δεν προχωράει καλά, υπάρχουν και εξαιρέσεις αλλά είναι λιγες 

εύχομαι σύντομα να έχεις καλά νέα να μας πεις 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...