Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν περνάνε οι μέρες..


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια.Εκσνα την Παρασκευή 9 Φεβρουαρίου έμβρυομεταφορά 2 εμβρύων 3 ημερών.Ο γιατρός μου μου είπε να κάνω χοριακη στις 20 του μήνα.Ειμαι σπίτι κ νιώθω ότι δεν περνάνε οι μέρες..Τα συναισθήματα λόγο ορμονών είναι στα κάγκελα κ εγώ το ίδιο.. Είναι κάποια εδώ που περνάει το ίδιο να το περάσουμε μαζί??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/2/2024 at 11:01 ΠΜ, ο/η Niaz είπε:

Καλημέρα κορίτσια.Εκσνα την Παρασκευή 9 Φεβρουαρίου έμβρυομεταφορά 2 εμβρύων 3 ημερών.Ο γιατρός μου μου είπε να κάνω χοριακη στις 20 του μήνα.Ειμαι σπίτι κ νιώθω ότι δεν περνάνε οι μέρες..Τα συναισθήματα λόγο ορμονών είναι στα κάγκελα κ εγώ το ίδιο.. Είναι κάποια εδώ που περνάει το ίδιο να το περάσουμε μαζί??

Δεν είμαι στην ίδια φάση, αλλά θέλησα να σταθώ στο μήνυμά σου για να σου ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία. Είναι δύσκολη η αναμονή αλλά εύχομαι στις 20 του μήνα να πάρεις τα ευχάριστα αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!! Giota86 εύχομαι να μας πάνε όλα κατά ευχήν!! Να μας αξιώσει ο Θεός να κρατήσουμε στα χέρια μας τα θαυματακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Δυστυχώς δεν πήγαν καλά τα πράγματα για εμένα. Δεν πέτυχε ούτε αυτή τη φορά... Απογοήτευση μεγάλη,θλίψη,πόνος κ ένα γιατί πάλι αρνητική έκβαση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/2/2024 at 5:39 ΜΜ, ο/η Giota86 είπε:

Ακομα μια αποτυχια κ για μενα κοριτσια...δυστυχως αυτο το γιατι παλι...☹☹

😭😭😭😭😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niaz & @Giota86 λυπάμαι πάρα πολύ για το αποτέλεσμα...😔 Καταλαβαίνω απόλυτα πώς νιώθετε διότι το έχω περάσει 3 φορές... Χρειάζεται χρόνος μέχρι να το επεξεργαστείτε και να εξετάσετε με το σύντροφό σας και το γιατρό σας τα επόμενα βήματα.... Σας στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και όλη τη στήριξή μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

@Niaz & @Giota86 λυπάμαι πάρα πολύ για το αποτέλεσμα...😔 Καταλαβαίνω απόλυτα πώς νιώθετε διότι το έχω περάσει 3 φορές... Χρειάζεται χρόνος μέχρι να το επεξεργαστείτε και να εξετάσετε με το σύντροφό σας και το γιατρό σας τα επόμενα βήματα.... Σας στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και όλη τη στήριξή μου❤️

🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...