Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις μου ήρθε η χοριακη και είναι 132,33 μονάδες! Η πρώτη χοριακη την οποία έκανα την Δευτέρα ήταν 34,85! 

Σούπερ πάει 🥰🥰🥰 με το καλό 🙏🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις μου ήρθε η χοριακη και είναι 132,33 μονάδες! Η πρώτη χοριακη την οποία έκανα την Δευτέρα ήταν 34,85! 

Τέλεια πάει κορίτσι μου!!! 😻😻😻

Κορίτσια μου εγώ θα σας πω την άποψη μου καν ελπίζω να μην υπάρξει καμία παρεξήγηση γιατί πραγματικά δεν υπάρχει καμία τέτοια διάθεση..

Όπως πολλές θα θυμάστε η 1η μου κύηση ήρθε πανευκολα και έληξε πολύ πολύ σύντομα..η τωρινή μου κύηση είναι μια άλλη κύηση που και πάλι ήρθε εύκολα όταν το αποφασίσαμε αλλά ακόμα και τότε μήνες που δεν προσπαθούσαμε στοχευμένα εγώ είχα πάρει 100 τεστ ωορρηξίας που έκανα σαν την τρελή και άλλα τόσα τεστ εγκυμοσύνης κάθε μήνα πριν καν την αναμενόμενη μέρα περιόδου!!

Αυτό που κατάλαβα μόνη μου πια όσο και αν μου το έλεγαν για το καλό μου είναι ότι όταν είναι να έρθει θα έρθει από μόνο του...χωρίς τεστ χωρίς φρίκες χωρίς πίεση...Για άλλη μια φορά έχοντας πια περάσει από όλα τα στάδια θα σας πω να κάνετε τεστ την μέρα της αναμενόμενης και όχι 5 & 6 μέρες νωρίτερα γιατί στο τέλος αυτό που μένει είναι η απογοήτευση....

Φιλικά πάντα προς όλες 🥰🥰

Συγγνώμη για το σεντόνι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Γύρισα από τον γυναικολόγο....είδαμε μια τοσοδούλα καρδούλα να πάλετε και με πολύ προσπάθεια ακούσαμε λίγο τον χτύπο της!!! Θα πάω την άλλη Πέμπτη πάλι για να την ακούσουμε καλύτερα και να δούμε ότι όλα πάνε καλά...

Με έβγαλε υπερηχογραφικά 3 μέρες πίσω και μου είπε ότι αν πήγαινα εχθές μπορεί να μην την ακούγαμε γιατί είναι πολύ μικρούλη ακόμα!

 

Μπράβο τέλεια τα νέα σας!!!! την επόμενη Πέμπτη θα την ακούσετε μια χαρά ❤️❤️❤️
 

Άρα 3 μερες πίσω δλδ είσαι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις μου ήρθε η χοριακη και είναι 132,33 μονάδες! Η πρώτη χοριακη την οποία έκανα την Δευτέρα ήταν 34,85! 

Συγχαρητήρια!!!! Πολύ καλή αύξηση!!! σημερα θα σου ερχόταν περίοδος;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις μου ήρθε η χοριακη και είναι 132,33 μονάδες! Η πρώτη χοριακη την οποία έκανα την Δευτέρα ήταν 34,85! 

ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ ΤΈΛΕΙΑ ΠΆΕΙ!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου... Με το καλό και μια τελειόμηνη κύηση σου εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δεν ήταν θετικό...βγήκε μια γραμμή η οποία εξαφανίστηκε μετά...ήταν ελαττώματικο προφανώς...το είχα πει στα κορίτσια ότι εξαφανίστηκε μετά η γραμμή...

Θα μου ξέφυγε το μήνυμα... Εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις μου ήρθε η χοριακη και είναι 132,33 μονάδες! Η πρώτη χοριακη την οποία έκανα την Δευτέρα ήταν 34,85! 

Σούπερ κορίτσι μου!!! Πόσο χαίρομαι!!! Σε λίγες μέρες θα μας πεις τα νέα σου κ από τον υπέρηχο 🥰🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις μου ήρθε η χοριακη και είναι 132,33 μονάδες! Η πρώτη χοριακη την οποία έκανα την Δευτέρα ήταν 34,85! 

Τι ωραία, τέλεια τέλεια τέλεια ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Γύρισα από τον γυναικολόγο....είδαμε μια τοσοδούλα καρδούλα να πάλετε και με πολύ προσπάθεια ακούσαμε λίγο τον χτύπο της!!! Θα πάω την άλλη Πέμπτη πάλι για να την ακούσουμε καλύτερα και να δούμε ότι όλα πάνε καλά...

Με έβγαλε υπερηχογραφικά 3 μέρες πίσω και μου είπε ότι αν πήγαινα εχθές μπορεί να μην την ακούγαμε γιατί είναι πολύ μικρούλη ακόμα!

 

Δεν είναι απλά υπέροχος κ μαγικός αυτός ο ήχος;;; Με το καλό κορίτσι μου!!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις μου ήρθε η χοριακη και είναι 132,33 μονάδες! Η πρώτη χοριακη την οποία έκανα την Δευτέρα ήταν 34,85! 

Σφαίρα παειιιιι!!! Μπράβο!!! Με το καλό να ακούσετε καρδούλα ή καρδούλες κοριτσάκι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα

Πήγα για την 1η επίσκεψη σήμερα και το είδαμε. Είναι μικρούλι ακόμη αλλά ακούσαμε καρδούλα. 120 παλμούς. Προς το παρόν ΄όλα φυσιολογικά :) Ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποια να συστήσει γυναικολόγο στα βόρεια της Αττικής γιατί θα ήθελα να αλλάξω γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια μου σήμερα την περίμενα...και ήρθε πρωινή πρωινή η κυρία....😤😤😤 Μην χάσει....οπότε πάει και αυτός ο μήνας.....

 

Κοριτσάκι μου λυπαμαι 🥲 πίστευα ότι αυτό τον μηνα θα ήσουν!  Πάμε δυναμικα στον καινούργιο κύκλο τώρα που θα πάει θα ερθειιιιι💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Apostolia88 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα

Πήγα για την 1η επίσκεψη σήμερα και το είδαμε. Είναι μικρούλι ακόμη αλλά ακούσαμε καρδούλα. 120 παλμούς. Προς το παρόν ΄όλα φυσιολογικά :) Ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποια να συστήσει γυναικολόγο στα βόρεια της Αττικής γιατί θα ήθελα να αλλάξω γιατρό.

Όταν λες βόρεια Αττική;;; Γιατί άλλο Εκάλη κι άλλο Χαλάνδρι για παράδειγμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Γύρισα από τον γυναικολόγο....είδαμε μια τοσοδούλα καρδούλα να πάλετε και με πολύ προσπάθεια ακούσαμε λίγο τον χτύπο της!!! Θα πάω την άλλη Πέμπτη πάλι για να την ακούσουμε καλύτερα και να δούμε ότι όλα πάνε καλά...

Με έβγαλε υπερηχογραφικά 3 μέρες πίσω και μου είπε ότι αν πήγαινα εχθές μπορεί να μην την ακούγαμε γιατί είναι πολύ μικρούλη ακόμα!

 

Αχ τι ωραιιι κοριτσάκι μου❤️❤️❤️ με το καλό την επόμενη εβδομάδα 🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

18η μέρα σήμερα, είδα και σήμερα λίγο καφέ βλεννιτσα στο χαρτακι

20240222_152231.jpg

Κοντεύεις κορίτσι μου❤️ συνέχισε επαφουλες 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Πολύ καλή αύξηση!!! σημερα θα σου ερχόταν περίοδος;  

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏 σήμερα είμαι 14μερες μετά την σπερματεγχυνση όποτε θεωρητικά σήμερα θα ήταν η αναμενόμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ELENNA11 είπε:

Καταπληκτικά!

❤️❤️❤️

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ ΤΈΛΕΙΑ ΠΆΕΙ!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου... Με το καλό και μια τελειόμηνη κύηση σου εύχομαι!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου💝💝💝

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Σούπερ κορίτσι μου!!! Πόσο χαίρομαι!!! Σε λίγες μέρες θα μας πεις τα νέα σου κ από τον υπέρηχο 🥰🙏❤️

Ναιιιιιι❤️❤️❤️ και εσυ σε λίγες μέρες θα μας πεις τα ευχαριστα❤️💝

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Τι ωραία, τέλεια τέλεια τέλεια ❣️❣️❣️

❤️❤️❤️

στις πριν 38 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Δεν είναι απλά υπέροχος κ μαγικός αυτός ο ήχος;;; Με το καλό κορίτσι μου!!!

Σφαίρα παειιιιι!!! Μπράβο!!! Με το καλό να ακούσετε καρδούλα ή καρδούλες κοριτσάκι μου!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️❤️❤️ 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σούπερ πάει 🥰🥰🥰 με το καλό 🙏🩷

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου❤️❤️❤️ πολύ συντομα και σε εσεναααα❤️❤️❤️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

@Mpourmpoulo σουπερ παει και θα παει!! 

Να δειτε που και η @Girly το πέτυχε αυτη τη φορα. Εχω ενα προαισθημα.

Μακάρι κορίτσι μου μακάρι❤️❤️❤️

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Τέλεια πάει κορίτσι μου!!! 😻😻😻

Κορίτσια μου εγώ θα σας πω την άποψη μου καν ελπίζω να μην υπάρξει καμία παρεξήγηση γιατί πραγματικά δεν υπάρχει καμία τέτοια διάθεση..

Όπως πολλές θα θυμάστε η 1η μου κύηση ήρθε πανευκολα και έληξε πολύ πολύ σύντομα..η τωρινή μου κύηση είναι μια άλλη κύηση που και πάλι ήρθε εύκολα όταν το αποφασίσαμε αλλά ακόμα και τότε μήνες που δεν προσπαθούσαμε στοχευμένα εγώ είχα πάρει 100 τεστ ωορρηξίας που έκανα σαν την τρελή και άλλα τόσα τεστ εγκυμοσύνης κάθε μήνα πριν καν την αναμενόμενη μέρα περιόδου!!

Αυτό που κατάλαβα μόνη μου πια όσο και αν μου το έλεγαν για το καλό μου είναι ότι όταν είναι να έρθει θα έρθει από μόνο του...χωρίς τεστ χωρίς φρίκες χωρίς πίεση...Για άλλη μια φορά έχοντας πια περάσει από όλα τα στάδια θα σας πω να κάνετε τεστ την μέρα της αναμενόμενης και όχι 5 & 6 μέρες νωρίτερα γιατί στο τέλος αυτό που μένει είναι η απογοήτευση....

Φιλικά πάντα προς όλες 🥰🥰

Συγγνώμη για το σεντόνι!!

Καμία παρεξήγηση κορίτσι μου! Είναι αγχωτικό με τα τεστ νωρίτερα  συμφωνώ ! Εμένα όμως αν δεν έκανα θα μου δημιουργούσε χειρότερο άγχος και πιστεύω ότι στη κάθε κοπέλα είναι διαφορετικό! Θέλω να ξερω τι γινετε γενικα με το σώμα μου κτλ ! Θα με άγχωνε πολύ χειρότερα αν δεν εκανα τεστ ωορρηξιας ας πούμε και να είχαμε επαφές στα κουτουρού ! Φαντάσου ότι και τώρα που η συληψη έγινε με σπερματεγχυνση την ημέρα που την εκανα αλλά και την προηγούμενη έκανα τεστ ωορρηξιας ήθελα οπτικά να το δω δεν ξερω πως να το εξηγήσω! Έτσι και με τα εγκυμοσύνης ξεκίναγα πάντα τα τεστ νωρίτερα από την αναμενόμενη και όλα έπεσαν μέσα (εκτός από ένα που ήταν εξάτμισης) ! Ήθελα να μάθω τι συμβαίνει και αν συμβαίνει!😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏 σήμερα είμαι 14μερες μετά την σπερματεγχυνση όποτε θεωρητικά σήμερα θα ήταν η αναμενόμενη!

Ε τότε πολύ καλό νούμερο!!! Μίλησες με τον γιατρο τι σου είπε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo συγχαρητήρια είναι μια χαρά η χοριακη πάει καλά το σπορακι σας 🥰

Αρα είσαι στην αναμενόμενη μέρα περιόδου πολύ καλά είσαι

εγω 16 ημέρα είχα 213 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Apostolia88 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα

Πήγα για την 1η επίσκεψη σήμερα και το είδαμε. Είναι μικρούλι ακόμη αλλά ακούσαμε καρδούλα. 120 παλμούς. Προς το παρόν ΄όλα φυσιολογικά :) Ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποια να συστήσει γυναικολόγο στα βόρεια της Αττικής γιατί θα ήθελα να αλλάξω γιατρό.

Με το καλό να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου 🩷🩵

εγω δεν είμαι Αθήνα δεν γνωριζω να σε βοηθήσω με γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εσενα είναι δεδομένο 😉

Αχ αχ αχ γ ν δούμε τι θ δούμε 🤣 
θα πέσει μέσα η ζαιρα μας 😜

Εσένα μεγαλώνει το σποράκι σου ❤️❤️ τι καλά τι καλά 🧿

μια όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη μπουρμπουλακι μ!!!! 
σαν ψέμα μ φαίνεται όταν είχαμε πρωτογνωριστεί εδώ μέσα ! Να που ήρθε η σειρά σου κ θ γίνεις μανούλα 😍😍😍😍

Σ αγαπω ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.. ποια είναι να κάνει τεστ αυτές τις μέρες.. να κάνει.  Εχω φιλιγκ μου οτι θα δω θετικό τεστ . 

Εγώ από βδομάδα, πιάνεται;; 😜

στις πριν 4 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Γύρισα από τον γυναικολόγο....είδαμε μια τοσοδούλα καρδούλα να πάλετε και με πολύ προσπάθεια ακούσαμε λίγο τον χτύπο της!!! Θα πάω την άλλη Πέμπτη πάλι για να την ακούσουμε καλύτερα και να δούμε ότι όλα πάνε καλά...

Με έβγαλε υπερηχογραφικά 3 μέρες πίσω και μου είπε ότι αν πήγαινα εχθές μπορεί να μην την ακούγαμε γιατί είναι πολύ μικρούλη ακόμα!

 

Τι όμορφο συναίσθημα κορίτσι μου! Και μόνο απ' την περιγραφή σου ένιωσα κι εγώ τη συγκίνηση ❤️❤️

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις μου ήρθε η χοριακη και είναι 132,33 μονάδες! Η πρώτη χοριακη την οποία έκανα την Δευτέρα ήταν 34,85! 

Σούπερ κορίτσι μου!! Καλούς διπλασιασμους! Πότε θα πας στον γυναικολόγο για υπέρηχο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...