Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

@Elk μου τίποτα δεν έμεινε!! Υπομονή με τις τελευταίες εξετάσεις!  Ο γιατρός σού είπε τπτ για τις σημερινές εξετάσεις; 

@Katiana1987 λες η μπουμπού σου να έρθει σήμερα; Ας έρθει όποτε θελει! Τελειομηνη θα είναι ! Εσύ είσαι έτοιμη από καιρό να την υποδεχτείς!!!

Όντως νιώθω πολύ έτοιμη! 

Κορίτσια ανατρίχιασα!!! Η μαμα μου είχε πάει Τρίτη στο γιατρό και της είπε για καισαρική... Πέμπτη βράδυ έσπασαν τα νερά και Παρασκευή πρωί γεννήθηκα... 38 εβδομάδες... Κι εγώ ξημερώνω Παρασκευή 38 εβδομάδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 ώρες, ο/η Christi.D. είπε:

@Elk μου τίποτα δεν έμεινε!! Υπομονή με τις τελευταίες εξετάσεις!  Ο γιατρός σού είπε τπτ για τις σημερινές εξετάσεις; 

@Katiana1987 λες η μπουμπού σου να έρθει σήμερα; Ας έρθει όποτε θελει! Τελειομηνη θα είναι ! Εσύ είσαι έτοιμη από καιρό να την υποδεχτείς!!!

Καλημέρα κορίτσια 

Ξεκίνησα για το νοσοκομείο να κανω τον έλεγχο 

οχι δεν είπε τίποτα για τις εξετάσεις άσε που δεν τα είδε ο γιατρός μου ο ειδικευόμενος τα είδε σημείωσε κάτι στην καρτέλα μου και τέλος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Όντως νιώθω πολύ έτοιμη! 

Κορίτσια ανατρίχιασα!!! Η μαμα μου είχε πάει Τρίτη στο γιατρό και της είπε για καισαρική... Πέμπτη βράδυ έσπασαν τα νερά και Παρασκευή πρωί γεννήθηκα... 38 εβδομάδες... Κι εγώ ξημερώνω Παρασκευή 38 εβδομάδες!!!

Ωωω καλό σημάδι κορίτσι μου άντε μακάρι να έρθει η μπουμπου σου θα περιμένουμε νέα σου πως ήταν το βράδυ σου ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Δεν έχω καταφέρει να κοιμηθώ ακόμη..νομίζω θα πάω άυπνη..έχω πολλή αγωνία.. @Katiana1987 λες να γεννάμε μαζί σε λίγο;;

Λογικό κορίτσι μου τώρα η αγωνία και το άγχος χτυπάει κόκκινο που να κοιμηθείς θα περιμένουμε νέα σου όταν μπορέσεις 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η μαμά12345 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα κι εγώ..στις 12:20...3250 ο μπέμπης..όλα πήγαν καλά μπήκα στις 8 είχα 3-4 διαστολή ...11 παρά μου έβαλαν τεχνητούς κι από ποτέ πήγε απ' το 5 στο 10 δεν το κατάλαβα...οι πόνοι αυτη τη φορά αντεχονταν ..δεν ήταν όπως την πρώτη φορά ευτυχως

Να σας ζήσει το μωράκι σας κορίτσι μου! Να είναι γερό και ευλογημένο εύχομαι! Χαίρομαι που πήγαν όλα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!?

Σήμερα είναι η μέρα σου @nanouko!!

Όλα καλά να πάνε! Λογική η αϋπνία όταν ξέρεις ότι σε λίγες ώρες έχεις ραντεβού για να γεννήσεις! Εύχομαι ήδη να τον έχεις στην αγκαλιά σου! 

@Katiana1987 είμαστε σε επιφυλακή μήπως μας κάνεις καμιά έκπληξη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Ξεκίνησα για το νοσοκομείο να κανω τον έλεγχο 

οχι δεν είπε τίποτα για τις εξετάσεις άσε που δεν τα είδε ο γιατρός μου ο ειδικευόμενος τα είδε σημείωσε κάτι στην καρτέλα μου και τέλος 

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου! Την επόμενη φορά που θα πας θα αποκτήσεις και την κορούλα σου! Τρεις μέρες μείναν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ωωω καλό σημάδι κορίτσι μου άντε μακάρι να έρθει η μπουμπου σου θα περιμένουμε νέα σου πως ήταν το βράδυ σου ; 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christi.D. είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!?

Σήμερα είναι η μέρα σου @nanouko!!

Όλα καλά να πάνε! Λογική η αϋπνία όταν ξέρεις ότι σε λίγες ώρες έχεις ραντεβού για να γεννήσεις! Εύχομαι ήδη να τον έχεις στην αγκαλιά σου! 

@Katiana1987 είμαστε σε επιφυλακή μήπως μας κάνεις καμιά έκπληξη! 

Καλημέρα κορίτσια μου!

Είμαστε ακόμα σπίτι! Έχω αρχίσει κι έχω μια κάποια δυσφορία γενική όμως, που σημαίνει ότι έρχεται η ώρα. Δεν ξέρω αν θα προλάβουμε να κάνουμε το ραντεβού της Δευτέρας... χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Δεν έχω καταφέρει να κοιμηθώ ακόμη..νομίζω θα πάω άυπνη..έχω πολλή αγωνία.. @Katiana1987 λες να γεννάμε μαζί σε λίγο;;

@nanoukoμου γλυκιά... Μόνο εσύ θα γεννήσεις σήμερα όπως φαίνεται ακόμα... Περιμένουμε τα νέας απο τον μπέμπη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Ξεκίνησα για το νοσοκομείο να κανω τον έλεγχο 

οχι δεν είπε τίποτα για τις εξετάσεις άσε που δεν τα είδε ο γιατρός μου ο ειδικευόμενος τα είδε σημείωσε κάτι στην καρτέλα μου και τέλος 

Όλα καλά άρα. Όταν δε λένε τίποτα πάνε μια χαρά. Με το καλό να την υποδεχθείτε την κορούλα σας τη Δευτέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Όλα καλά άρα. Όταν δε λένε τίποτα πάνε μια χαρά. Με το καλό να την υποδεχθείτε την κορούλα σας τη Δευτέρα.

Τώρα γύρισα και εγω όλα καλά έκανα τις εξετάσεις μου έκανα και καρδιοτοκογραφημα μια χαρά σήμερα γύρισε και ο γιατρος μου το είδε ήταν εντάξει.. αυτά.. 😊

έρχεται η ώρα κορίτσι μου σε επιφυλακή θα είσαι τώρα 🥰 έχεις συσπάσεις ; Πονακια ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και από εμένα!

εγώ πηγα χθες στη γιατρό..εχουμε μερες μπροστά ακομα μου είπε...βεβαια εχει αδεια απο Δευτέρα και μου ειπε να μην κουράζομαι και γενικα να μην κάνω τίποτα για να μην προκαλέσω τοκετό... έχω ραντεβού ξανα στις 19/08.. αν και ούτε συσπάσεις έχω ουτε τίποτα! βλέποντας και κάνοντας! τι να πω και εγώ τώρα 🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

 

Καλημέρα κορίτσια μου!

Είμαστε ακόμα σπίτι! Έχω αρχίσει κι έχω μια κάποια δυσφορία γενική όμως, που σημαίνει ότι έρχεται η ώρα. Δεν ξέρω αν θα προλάβουμε να κάνουμε το ραντεβού της Δευτέρας... χιχι

Πωπωωωω φαίνεται πως δεν κρατιέται η μπέμπα,έχεις πολλά σημάδια πως φτάνει η ώρα!!! Πώς είσαι;; Έτοιμη για τη μεγάλη στιγμή;; Οι δικοί σου γύρισαν από διακοπές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Τώρα γύρισα και εγω όλα καλά έκανα τις εξετάσεις μου έκανα και καρδιοτοκογραφημα μια χαρά σήμερα γύρισε και ο γιατρος μου το είδε ήταν εντάξει.. αυτά.. 😊

έρχεται η ώρα κορίτσι μου σε επιφυλακή θα είσαι τώρα 🥰 έχεις συσπάσεις ; Πονακια ; 

Όλα καλά λοιπόν!! Έτοιμη για τη Δευτέρα!!!😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγώ σε γενικές γραμμές νιώθω ότι έχω ακόμα μέρες μπροστά μου..Δεν έχω κάτι ιδιαίτερο από συσπάσεις,πονακια κλπ..Δεν ξέρω τι έχω πάθει βάζω τα κλάματα με το παραμικρό,άλλο κ τούτο..Ορμόνες;;Τώρα με πήρε η γιατρός κ μου είπε να πάω Κυριακή απόγευμα,γιατί τη Δευτέρα θα λείπει σε τοκετούς κ δεν ξέρει πότε θα τελειώσει..Τι να πω εντύπωση μου έκανε που βιάζεται να με δει..μα Κυριακή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μας.

Γεννήσαμε. Αγόραρος με τα όλα του. 

38 & 3 σήμερα

3.490κιλά και 51εκ.

Και θηλάζουμε φουλ

Αντε και στα επόμενα μπεμπιτσόνια.

🩷🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Christine Pilates είπε:

Καλησπέρα και από μας.

Γεννήσαμε. Αγόραρος με τα όλα του. 

38 & 3 σήμερα

3.490κιλά και 51εκ.

Και θηλάζουμε φουλ

Αντε και στα επόμενα μπεμπιτσόνια.

🩷🩵

Μπράβο!!!Να σας ζήσει! Γερός κ τυχερός να είναι!!! 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τώρα γύρισα και εγω όλα καλά έκανα τις εξετάσεις μου έκανα και καρδιοτοκογραφημα μια χαρά σήμερα γύρισε και ο γιατρος μου το είδε ήταν εντάξει.. αυτά.. 😊

έρχεται η ώρα κορίτσι μου σε επιφυλακή θα είσαι τώρα 🥰 έχεις συσπάσεις ; Πονακια ; 

Μπράβο κορίτσι μου! Θα μπεις απο Κυριακή μέσα ή θα πας κατ' ευθείαν Δευτέρα πρωί;

Ναι, ευτυχώς γύρισαν και οι δικοί μου σήμερα απο τις διακοπές...  Έχω δυσφορία γενική και δυσκολεύομαι να καθίσω... Έχω συσπάσεις αλλά ακόμα χωρίς πόνο. Η μέση μου άρχισε να πονάει σήμερα και στην κοιλιά χαμηλά πάνε κι έρχονται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Barbiee είπε:

Γεια σας κορίτσια και από εμένα!

εγώ πηγα χθες στη γιατρό..εχουμε μερες μπροστά ακομα μου είπε...βεβαια εχει αδεια απο Δευτέρα και μου ειπε να μην κουράζομαι και γενικα να μην κάνω τίποτα για να μην προκαλέσω τοκετό... έχω ραντεβού ξανα στις 19/08.. αν και ούτε συσπάσεις έχω ουτε τίποτα! βλέποντας και κάνοντας! τι να πω και εγώ τώρα 🤷

Πότε γυρνάει κορίτσι μου απο την άδεια; Ούτε εγώ έχω ιδέα. Μόνο απο αυτά που διαβάζω και μας έχουν πει στα σεμινάρια μπορώ να καταλάβω πως έρχεται η ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maroo8 είπε:

Πωπωωωω φαίνεται πως δεν κρατιέται η μπέμπα,έχεις πολλά σημάδια πως φτάνει η ώρα!!! Πώς είσαι;; Έτοιμη για τη μεγάλη στιγμή;; Οι δικοί σου γύρισαν από διακοπές;

Έτσι φαίνεται, ναι! Είμαι παν' έτοιμη!!! Αν ήξερα και πότε θα έρθει ακριβώς θα ήμουν ακόμα πιο ήρεμη! Γύρισαν σήμερα το πρωί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Christine Pilates είπε:

Καλησπέρα και από μας.

Γεννήσαμε. Αγόραρος με τα όλα του. 

38 & 3 σήμερα

3.490κιλά και 51εκ.

Και θηλάζουμε φουλ

Αντε και στα επόμενα μπεμπιτσόνια.

🩷🩵

Κορίτσι μου, συγχαρητήρια! Να σας ζήσει ο μπέμπαρος!!! 

Άντε κορίτσια μου... και στα δικά μας οι υπόλοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christine Pilates είπε:

Καλησπέρα και από μας.

Γεννήσαμε. Αγόραρος με τα όλα του. 

38 & 3 σήμερα

3.490κιλά και 51εκ.

Και θηλάζουμε φουλ

Αντε και στα επόμενα μπεμπιτσόνια.

🩷🩵

Να σου ζησει κορίτσι μου ο μπέμπης γέρος και καλοτυχος να είναι τέλεια τα κιλά του 🩵

Καλή ανάρρωση σε εσενα και καλούς θηλασμούς 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1️⃣ @Demy93Γέννησε 3/8 Αγορακι 🩵
2️⃣ @Χρύσακι Γέννησε 5/8 Κοριτσάκι🩷3️⃣ @Mommyel Γέννησε 6/8 Αγορακι 🩵4️⃣ @Fighter Γέννησε 7/8 Κοριτσάκι 🩷5️⃣ @μαμά12345 Γέννησε 8/8 Αγορακι🩵6️⃣ @Christine PilatesΓέννησε 9/8Αγορακι🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...