Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mommyel είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εγώ γεννησα λίγο μετά τις 12 τ βράδυ ύστερα από πρόκληση, φυσιολογικός τοκετός όλα πήγαν καλά 🙏💙 με το καλό και οι υπόλοιπες!

Να σου ζήσει το μπεμπίνι!! Καλότυχο και υγιές να είναι!!Καλή ζωή να έχετε με υγεία και οι δύο σας!! 🧸🧸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Barbiee είπε:

αν το πατήσουμε στο youtube θα μας βγαλει τέτοιου είδους ασκήσεις; και ποση ωρα έκανες εσύ τετοιες ασκήσεις;

Εγώ κάνω γενικά ένα μισάωρο τουλάχιστον περπάτημα τη μέρα και ένα μισάωρο σίγουρα ασκήσεις εμπέδωσης... βρίσκεις πάρα πολλές στο youtube... Μπάλα έχεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η μαμά12345 είπε:

Ναι έχει πολλές κι εγώ έκανα πρωί βράδυ για να εμπεδωθεί το παιδί αλλά δεν κατέβαινε ..και μου έλεγαν όταν αρχίσει ο τοκετος θα κατέβει και όντως σήμερα που με είδε είχε κατέβει...

Εσύ πόση ώρα τις έκανες; Έκανες μόνο αυτές; Ελπίζω να βοηθήσουν κι εμένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμείς Παρασκευή πρωί 8 θα μπούμε στο Ιασώ! 🙂 Έχω πολλή αγωνία, λαχτάρα, προσμονή!! Ανυπομονώ να γνωρίσουμε το αγγελούδι μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια εμείς Παρασκευή πρωί 8 θα μπούμε στο Ιασώ! 🙂 Έχω πολλή αγωνία, λαχτάρα, προσμονή!! Ανυπομονώ να γνωρίσουμε το αγγελούδι μας!! 

Με το καλό να τον υποδεχθείτε τον μπέμπη σας κορίτσι μου!!! Θα περιμένουμε τα νέα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια εμείς Παρασκευή πρωί 8 θα μπούμε στο Ιασώ! 🙂 Έχω πολλή αγωνία, λαχτάρα, προσμονή!! Ανυπομονώ να γνωρίσουμε το αγγελούδι μας!! 

Νανουκο, με το καλό να τον κρατήσεις στην αγκαλιά σου! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η μαμά12345 είπε:

Εγώ πάλι πήγα σήμερα Μ έβαλε στο nst είχα συσπασουλες μετά με κοίταξε κιόλας διαστολή 3.5...αυριο μου λέει θα έχει πάει 4-4.5 ο μπέμπης άρχισε κατεβαίνει και ο πλακούντας μου είπε είναι γερασμένος....(Δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό κακό πάντως δε μου είπε κάτι ) Και αύριο το πρωί θα μπω κοριτσιααα έφτασε η ώρα❤️γενναωωω❤️🥰

Με το καλό!! 

Είσαι πανέτοιμη βλέπω και εσύ και ο μπέμπης! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια Καλημερα ήρθε και η δική μας Μπέμπα 7/8 2:20 το βράδυ! Ξεκινησαμε με συσπάσεις κανονικα χωρις πρόκληση αλλά κάναμε καισαρική γιατι το μωρο ειχε ταχυπαλμία εσπασαν τα νερά και μετα ειχα πολυ αιμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fighter είπε:

κορίτσια Καλημερα ήρθε και η δική μας Μπέμπα 7/8 2:20 το βράδυ! Ξεκινησαμε με συσπάσεις κανονικα χωρις πρόκληση αλλά κάναμε καισαρική γιατι το μωρο ειχε ταχυπαλμία εσπασαν τα νερά και μετα ειχα πολυ αιμα 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Να σας ζήσει η μπεμπούλα σας!!! Είστε και οι 2 μια χαρά όμως!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια εμείς Παρασκευή πρωί 8 θα μπούμε στο Ιασώ! 🙂 Έχω πολλή αγωνία, λαχτάρα, προσμονή!! Ανυπομονώ να γνωρίσουμε το αγγελούδι μας!! 

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;

αντε με το καλό κορίτσι μου να πάτε αυριο Ιασώ.. βλέπω οι πιο πολλές θα έχουμε γεννησει μέχρι τον 15 Αύγουστο 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fighter είπε:

κορίτσια Καλημερα ήρθε και η δική μας Μπέμπα 7/8 2:20 το βράδυ! Ξεκινησαμε με συσπάσεις κανονικα χωρις πρόκληση αλλά κάναμε καισαρική γιατι το μωρο ειχε ταχυπαλμία εσπασαν τα νερά και μετα ειχα πολυ αιμα 

Έλα να σας ζήσει η Μπέμπα γερή και καλοτυχη να είναι 

καλη αν ανάρρωση να έχεις κορίτσι μου 

Με τον γιατρό σου γέννησες τελικά ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 1️⃣ @Demy93Γέννησε 3/8 Αγορακι 🩵
2️⃣ @Χρύσακι Γέννησε 5/8 Κοριτσάκι🩷3️⃣ @Mommyel Γέννησε 6/8 Αγορακι 🩵4️⃣ @Fighter Γέννησε 7/8 Κοριτσάκι 🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια εμείς Παρασκευή πρωί 8 θα μπούμε στο Ιασώ! 🙂 Έχω πολλή αγωνία, λαχτάρα, προσμονή!! Ανυπομονώ να γνωρίσουμε το αγγελούδι μας!! 

με το καλο κορίτσι μου να αποδεχτείτε το μωρακι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ κάνω γενικά ένα μισάωρο τουλάχιστον περπάτημα τη μέρα και ένα μισάωρο σίγουρα ασκήσεις εμπέδωσης... βρίσκεις πάρα πολλές στο youtube... Μπάλα έχεις;;;

οχι δεν έχω μπάλα..μ ειχε δειξει καποιες ασκησεις η μαια αλλα δεν τις θυμάμαι όλες 🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Fighter είπε:

κορίτσια Καλημερα ήρθε και η δική μας Μπέμπα 7/8 2:20 το βράδυ! Ξεκινησαμε με συσπάσεις κανονικα χωρις πρόκληση αλλά κάναμε καισαρική γιατι το μωρο ειχε ταχυπαλμία εσπασαν τα νερά και μετα ειχα πολυ αιμα 

να σας ζήσει η μπουμπού! γερή και καλότυχη να είναι!

πως είσαι εσύ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! εγω εχω από την προηγούμενη εβδομάδα που μπηκα στο μηνα μου καθε πρωί ξυπνάω με απίστευτο πονοκέφαλο και έντονη τάση για εμετό 🤷 τι να συμβαίνει άραγε; θα μιλήσω σήμερα το απόγευμα με τη γιατρό που εχω ραντεβού... αλλά με ταλαιπωρεί αρκετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Fighter είπε:

κορίτσια Καλημερα ήρθε και η δική μας Μπέμπα 7/8 2:20 το βράδυ! Ξεκινησαμε με συσπάσεις κανονικα χωρις πρόκληση αλλά κάναμε καισαρική γιατι το μωρο ειχε ταχυπαλμία εσπασαν τα νερά και μετα ειχα πολυ αιμα 

Να σου ζήσει η μπέμπα σου!! Γερή και ευλογημένη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mommyel @Fighter να σας ζήσουν τα αγγελούδια σας, να είναι γερά κ ευλογημένα στην ζωή τους! Ελπίζω να είστε πολύ καλά κ οι 2 σας!

@μαμά12345περιμένουμε κ τα δικά σου νέα, λογικά μέσα στην μέρα θα έχουμε!

@nanouko με το καλό να μπεις αύριο κ εσύ κ να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Barbiee είπε:

οχι δεν έχω μπάλα..μ ειχε δειξει καποιες ασκησεις η μαια αλλα δεν τις θυμάμαι όλες 🤷

Θα βρεις πολλές στο ίντερνετ. Εγώ έχω αυτές με τη μπάλα κατά κύριο λόγο και τα βαθιά καθίσματα φυσικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Fighter είπε:

κορίτσια Καλημερα ήρθε και η δική μας Μπέμπα 7/8 2:20 το βράδυ! Ξεκινησαμε με συσπάσεις κανονικα χωρις πρόκληση αλλά κάναμε καισαρική γιατι το μωρο ειχε ταχυπαλμία εσπασαν τα νερά και μετα ειχα πολυ αιμα 

Να σου ζήσει η μπέμπα σου!!!!Γερή και καλότυχη να είναι!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια εμείς Παρασκευή πρωί 8 θα μπούμε στο Ιασώ! 🙂 Έχω πολλή αγωνία, λαχτάρα, προσμονή!! Ανυπομονώ να γνωρίσουμε το αγγελούδι μας!! 

Θα περιμένουμε νέα σου!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Έλα να σας ζήσει η Μπέμπα γερή και καλοτυχη να είναι 

καλη αν ανάρρωση να έχεις κορίτσι μου 

Με τον γιατρό σου γέννησες τελικά ; 

Οχι δυστυχώς!! Δεν έχει συνέλθει ακόμα εντελώς από κοβιντ…γκαντεμια…ήταν κάπως κορίτσια η αλήθεια επρεπε να εμπιστευτώ εναν γιατρό που τον έβλεπα 3η φορά…τέλος καλό όλα καλά έχω τη Μπέμπα μου που είναι υπέροχη 💗με το καλό και οι υπόλοιπες τα θαυματάκια σας, σας περιμένουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Fighter συγχαρητήρια να χαίρεσαι την πριγκίπισσά σου!! Καλή και γρήγορη ανάρρωση εύχομαι!!!🧸🧸🧸 Κορίτσια μάλλον είμαι η επόμενη!! 😯😯😯😯😯😯😁😁😁😁😁 Σας ευχαριστώ για τις ευχές!! Αύριο θα έχετε νέα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κορίτσια πήγα έκανα εδώ στο χωριό ένα καρδιοτοκογραφημα η μαία εδώ στο χωριό καλό της φάνηκε…  είπε ίσως υπάρχει καποια περιτυλιξη ομφάλιου λορου αλλά δεν είναι κάτι ασυνήθιστο δεν μπορεί να φανεί στον υπέρηχο..

η άλλη η μαία η γνωστή μου που δουλεύει στο νοσοκομείο που θα γεννήσω είπε και αυτήν πως της φαίνεται οκ 

το εστειλα στον γιατρό μου τώρα δεν το έχει δει ακόμα για να δούμε θα το δει ; Θα απαντήσει ; 🤷‍♀️

Αύριο το πρωί θα πάω πάλι για εξετάσεις στο νοσοκομείο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...