Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Το καλύτερο είναι να σου σπάσουν τα νερά αλλά και με πρόκληση να πας δεν είναι θέμα θα πάει μια χαρά όλη η διαδικασία 

Αφού σου λένε όλοι ότι θα έρθει εκεί 15-16/8 έτσι θα είναι κάτι ξέρουν 😊

Με το καλό να γεννήσουμε !  θα είμαστε πολύ κοντά στις γέννες μας 😊 

Ε μα φυσικά!!! Όπως σε όλη την εγκυμοσύνη μας πηγαίναμε μαζί! Εγώ πραγματικά πιστεύω πως δε θα χρειαστεί να κάνουν τίποτα. Θα έρθει η μπουμπού μου μόνη της. Έχουν αυξηθεί και οι συσπάσεις και τη νιώθω πια αρκετά χαμηλά. Γι' αυτο πιστεύω ότι μειώνεται και ο τράχηλος! Ααααα και επίσης ο πλακούντας πήγε grade 2. Όλα δείχνουν ότι έρχεται η ώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Ε μα φυσικά!!! Όπως σε όλη την εγκυμοσύνη μας πηγαίναμε μαζί! Εγώ πραγματικά πιστεύω πως δε θα χρειαστεί να κάνουν τίποτα. Θα έρθει η μπουμπού μου μόνη της. Έχουν αυξηθεί και οι συσπάσεις και τη νιώθω πια αρκετά χαμηλά. Γι' αυτο πιστεύω ότι μειώνεται και ο τράχηλος! Ααααα και επίσης ο πλακούντας πήγε grade 2. Όλα δείχνουν ότι έρχεται η ώρα!

Εμένα στο 2 ήταν ο πλακούντας από την 33 εβδ που είχα κάνει την Doppler τώρα δεν ξέρω αν έχει πάει στο 3 🤷‍♀️

ο τράχηλος εμένα δεν ξέρω ποσο είναι ηθελα να την ρωτήσω την προηγούμενη φορά την κοπέλα που με εξέτασε και το ξεχασα 

εγω έχω πόνους περιόδου κάτω χαμηλά όχι συνέχεια και έχω πόνο ανάμεσα στα πόδια ειδικά το βράδυ που σηκώνομαι για τουαλέτα δεν μπορω να περπατήσω 

αντε πλησιάζουμε στο τέλος😊

Τώρα ποτε θα ξανά πας στην γιατρό ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Christine Pilates είπε:

Κι εγώ θα μπω 38&3. Του ζήτησα να το πάμε από Δευτέρα για να είναι πιο κοντά στις 39 εβδομάδες αλλά δυστυχώς επιμένει. Μου είπε και τους λόγους που είναι επικίνδυνο σε περίπτωση που σπάσουν τα νερά και βρίσκεται σε ισχιακη θέση ο μπεμπης. Από τη μια ακούγονται λογικά όλα αυτά  που μου είπε, από την άλλη έρχεται και ο 15 Αύγουστος και σκέφτομαι ότι θα θέλει να είναι με την οικογένειά του. 

Είμαι μπερδεμένη πολύ. 

Ο άντρας μου επιμένει να γεννήσω στις 38&3. Έχει αγχωθει περισσότερο από εμένα . 

Τα ίδια μου είπε κι εμένα ο γιατρός και λογικά μου φαίνονται.. έστω και 1 /1000 πιθανότητα να υπάρχει να συμβεί κάτι κακό δεν το ρισκάρω.. τυχαία η πιθανότητα έτσι..γι αυτό και με βλέπει συνέχεια τώρα..καλά το ότι μπορεί να θέλει να πάει διακοπές φυσικά και μπορεί να ισχύει και ότι του έκατσε κι αυτουνού μια χαρά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου και εμένα μάλλον έρχεται η ώρα…Ο γιατρός μου έχει ακόμα κοβιντ οπότε με παρακολουθεί ένας συνεργάτης του…ο οποίος μου προτείνει να πάμε με πρόκληση…Εγω σύμφωνα με την αυχενική σήμερα ήταν να γεννήσω αλλά αν θυμάστε την περίπτωση μου ο μαιευτήρας που με παρακολουθούσε τόσο καιρό δεν άλλαζε την ημερομηνία σύμφωνα με το δικό του μηχάνημα 10/8…Οπότε ο νέος Γυναικολογος με πιέζει να γεννήσουμε με πρόκληση να μην γίνει καμιά στραβή μου λέει…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου αν δεν έχει καταφέρει να γυρίσει το πιο ασφαλές είναι να πάτε με καισαρική δεν θα το ρισκάρει ο γιατρός 

Να βλέπεις και η Christine που δεν έχει πάρει θέση το ίδιο της είπαν δεν είναι ότι δεν θέλουν να γεννήσετε φυσιολογικά απλά και αυτοί φοβούνται να ρισκάρουν το οτιδήποτε 

Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας 

Να μας στείλεις τα νέα σου από τον γιατρό 

Ναι καλή μου!! Έτσι είναι! Εννοείται θα σας πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fighter είπε:

Κορίτσια μου και εμένα μάλλον έρχεται η ώρα…Ο γιατρός μου έχει ακόμα κοβιντ οπότε με παρακολουθεί ένας συνεργάτης του…ο οποίος μου προτείνει να πάμε με πρόκληση…Εγω σύμφωνα με την αυχενική σήμερα ήταν να γεννήσω αλλά αν θυμάστε την περίπτωση μου ο μαιευτήρας που με παρακολουθούσε τόσο καιρό δεν άλλαζε την ημερομηνία σύμφωνα με το δικό του μηχάνημα 10/8…Οπότε ο νέος Γυναικολογος με πιέζει να γεννήσουμε με πρόκληση να μην γίνει καμιά στραβή μου λέει…

Γιατί θέλει να σε βάλει να γεννήσεις; Επειδή με τα δικά του δεδομένα έχεις περάσει την ΠΗΤ που σου έδωσαν στην αυχενική ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Εμένα στο 2 ήταν ο πλακούντας από την 33 εβδ που είχα κάνει την Doppler τώρα δεν ξέρω αν έχει πάει στο 3 🤷‍♀️

ο τράχηλος εμένα δεν ξέρω ποσο είναι ηθελα να την ρωτήσω την προηγούμενη φορά την κοπέλα που με εξέτασε και το ξεχασα 

εγω έχω πόνους περιόδου κάτω χαμηλά όχι συνέχεια και έχω πόνο ανάμεσα στα πόδια ειδικά το βράδυ που σηκώνομαι για τουαλέτα δεν μπορω να περπατήσω 

αντε πλησιάζουμε στο τέλος😊

Τώρα ποτε θα ξανά πας στην γιατρό ;

Αυτούς του πόνους απο κάτω ανάμεσα στα πόδια τους έχω κι εγώ καιρό τώρα. Ειδικά όταν περπατάω πολύ. Μάλλον επειδή πιέζει η μπουμπού. 

Εκτός απροόπτου θα με ξανά δει τη Δευτέρα που θα πάω για καρδιοτοκογράφημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Fighter είπε:

Κορίτσια μου και εμένα μάλλον έρχεται η ώρα…Ο γιατρός μου έχει ακόμα κοβιντ οπότε με παρακολουθεί ένας συνεργάτης του…ο οποίος μου προτείνει να πάμε με πρόκληση…Εγω σύμφωνα με την αυχενική σήμερα ήταν να γεννήσω αλλά αν θυμάστε την περίπτωση μου ο μαιευτήρας που με παρακολουθούσε τόσο καιρό δεν άλλαζε την ημερομηνία σύμφωνα με το δικό του μηχάνημα 10/8…Οπότε ο νέος Γυναικολογος με πιέζει να γεννήσουμε με πρόκληση να μην γίνει καμιά στραβή μου λέει…

Εγώ δεν κατάλαβα... Γιατί να σε πάει με πρόκληση πριν την ΠΗΤ; Αφού όλα είναι φυσιολογικά μέχρι τώρα... 

Εμένα που μου μίλησε για πρόκληση σήμερα η γιατρός, είναι λόγω του αυξημένου αμνιακού υγρού και μόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα η ΠΗΤ της αυχενικής ειναι 6/8 γι αυτο επειδη την περναμε αυριο μου ειπε να παμε με πρόκληση

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Γιατί θέλει να σε βάλει να γεννήσεις; Επειδή με τα δικά του δεδομένα έχεις περάσει την ΠΗΤ που σου έδωσαν στην αυχενική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Fighter είπε:

εμένα η ΠΗΤ της αυχενικής ειναι 6/8 γι αυτο επειδη την περναμε αυριο μου ειπε να παμε με πρόκληση

Θύμισε μου πότε βγήκε θετικός ο γιατρός σου και πότε επιστρέφει; Έχεις μιλήσει μαζί του; Τι λέει για την πρόκληση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Fighter είπε:

εμένα η ΠΗΤ της αυχενικής ειναι 6/8 γι αυτο επειδη την περναμε αυριο μου ειπε να παμε με πρόκληση

Συγνωμη που επεμβαινω αλλα αν δεν υπαρχει λογος για προκληση μην το κανεις. Αν δεν ειναι ετοιμο και το παιδι να βγει η δεν εχεις τις προυποθεσεις θα καταληξη σε καισαρικη. Μου το ειχε πει ο δικος μου γιατρος οταν συζητουσαμε για την γεννα. Μιλα με τον γιατρο σου που σε παρακολουθει κανονικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Fighter είπε:

εμένα η ΠΗΤ της αυχενικής ειναι 6/8 γι αυτο επειδη την περναμε αυριο μου ειπε να παμε με πρόκληση

Εμένα τώρα με βάση την περίοδο η ΠΗΤ μου ήταν 17/8 αλλά επειδή εγω κάνω αργά ωορρηξία όταν έκανα αυχενική η ΠΗΤ πήγε 23/8 όλοι οι γιατροί μετά πηγαίνανε με βάση την αυχενική 

Η ΠΗΤ που σου έχει ο γιατρός σου πια είναι ; Έχει μεγάλη διαφορά ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εχθές πήγα κ εγώ στον γιατρό κ τελικά αλλάξανε τα πλάνα μας.

Θα πάμε κ εμείς με καισαρική. Ο γιατρός φοβάται μην ανοίξει η τομή της καισαρική γιατί είδε πως λεπτυνε πολύ κ επίσης ο τράχηλος μου είναι 3,7. Μου είπε πως με τέτοιο μέγεθος δύσκολα για φυσιολογικά. Βέβαια εγώ δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα με το πως θα γεννήσω.

Το μωρο είναι 3,200κ. κ ο πλακούντα στο 1,5 - 2. 

Θέλει να φτάσουμε 39 εβδομάδες, οπότε λογικά θα γεννήσω στις 21 Αυγούστου, εκτός απροόπτου φυσικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katiana1987 @Christi.D. @Christine Pilates @nanouko είμαι σίγουρη πως θα πάνε όλα καλά για όλες μας. Είχαμε μια χαρά εγκυμοσύνες, έτσι θα είναι και οι τοκετοι μας!

Να μην σας προβληματίζει κ να μην σας αγχώνει τίποτα, τώρα άλλωστε φτάσαμε όλες σχεδόν στο τέλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η katerinayia είπε:

@Katiana1987 @Christi.D. @Christine Pilates @nanouko είμαι σίγουρη πως θα πάνε όλα καλά για όλες μας. Είχαμε μια χαρά εγκυμοσύνες, έτσι θα είναι και οι τοκετοι μας!

Να μην σας προβληματίζει κ να μην σας αγχώνει τίποτα, τώρα άλλωστε φτάσαμε όλες σχεδόν στο τέλος!

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Έχεις πολύ δίκιο!!! Απλά θέλω να έρθει φυσικά αφού όλα έχουν πάει μια χαρά μέχρι εδώ κι εχθές με το αυξημένο αμνιακό υγρό... λίιιιιιγο με τάραξαν. Ελπίζω πως η μικρή μου θα κάνει το θαύμα της και θα έρθει μόνη της μέσα στις επόμενες μέρες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, εγώ γεννησα λίγο μετά τις 12 τ βράδυ ύστερα από πρόκληση, φυσιολογικός τοκετός όλα πήγαν καλά 🙏💙 με το καλό και οι υπόλοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mommyel είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εγώ γεννησα λίγο μετά τις 12 τ βράδυ ύστερα από πρόκληση, φυσιολογικός τοκετός όλα πήγαν καλά 🙏💙 με το καλό και οι υπόλοιπες!

Τι ωραία! Να σου ζήσει το μωράκι σου!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mommyel είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εγώ γεννησα λίγο μετά τις 12 τ βράδυ ύστερα από πρόκληση, φυσιολογικός τοκετός όλα πήγαν καλά 🙏💙 με το καλό και οι υπόλοιπες!

να σου ζήσει!❤️

τι ωραια νέα!

σιγά σιγά ολες φτάνουμε στο τέλος!

βλεπω ομως οτι ολες ενα άγχος το έχουμε!

εσυ πηγαν ολα καλα; για πες μας την εμπειρία σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η katerinayia είπε:

@Katiana1987 @Christi.D. @Christine Pilates @nanouko είμαι σίγουρη πως θα πάνε όλα καλά για όλες μας. Είχαμε μια χαρά εγκυμοσύνες, έτσι θα είναι και οι τοκετοι μας!

Να μην σας προβληματίζει κ να μην σας αγχώνει τίποτα, τώρα άλλωστε φτάσαμε όλες σχεδόν στο τέλος!

Ότι είναι για καλό!! Να είναι ασφαλή τα μωράκια μας και εμείς!! Λίγο έμεινε! 

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mommyel είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εγώ γεννησα λίγο μετά τις 12 τ βράδυ ύστερα από πρόκληση, φυσιολογικός τοκετός όλα πήγαν καλά 🙏💙 με το καλό και οι υπόλοιπες!

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!

Όλα τα καλά και όλες τις ευλογίες να έχει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι όλα μια χαρά η πρόκληση ξεκίνησε το απόγευμα. Δεν υπήρχε κάποιος λόγος που  πήγαμε πριν τις 40 εβδομάδες. Ο γιατρός είπε είμαστε εντάξει δν χρειάζεται να περιμένουμε. Και εγώ λίγο αγχωνομουν αλλά όλα πήγαν καλά και σχετικά γρήγορα σε 8 ώρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mommyel είπε:

Ναι όλα μια χαρά η πρόκληση ξεκίνησε το απόγευμα. Δεν υπήρχε κάποιος λόγος που  πήγαμε πριν τις 40 εβδομάδες. Ο γιατρός είπε είμαστε εντάξει δν χρειάζεται να περιμένουμε. Και εγώ λίγο αγχωνομουν αλλά όλα πήγαν καλά και σχετικά γρήγορα σε 8 ώρες 

Να σου ζήσει κορίτσι μου γερό και καλότυχο να είναι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι πήγα σήμερα Μ έβαλε στο nst είχα συσπασουλες μετά με κοίταξε κιόλας διαστολή 3.5...αυριο μου λέει θα έχει πάει 4-4.5 ο μπέμπης άρχισε κατεβαίνει και ο πλακούντας μου είπε είναι γερασμένος....(Δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό κακό πάντως δε μου είπε κάτι ) Και αύριο το πρωί θα μπω κοριτσιααα έφτασε η ώρα❤️γενναωωω❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η μαμά12345 είπε:

Εγώ πάλι πήγα σήμερα Μ έβαλε στο nst είχα συσπασουλες μετά με κοίταξε κιόλας διαστολή 3.5...αυριο μου λέει θα έχει πάει 4-4.5 ο μπέμπης άρχισε κατεβαίνει και ο πλακούντας μου είπε είναι γερασμένος....(Δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό κακό πάντως δε μου είπε κάτι ) Και αύριο το πρωί θα μπω κοριτσιααα έφτασε η ώρα❤️γενναωωω❤️🥰

με το καλοο...τι υπεροχα νέα! εγώ αύριο εχω ραντεβού με την γιατρό...σε ποια εβδομάδα εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mommyel είπε:

Ναι όλα μια χαρά η πρόκληση ξεκίνησε το απόγευμα. Δεν υπήρχε κάποιος λόγος που  πήγαμε πριν τις 40 εβδομάδες. Ο γιατρός είπε είμαστε εντάξει δν χρειάζεται να περιμένουμε. Και εγώ λίγο αγχωνομουν αλλά όλα πήγαν καλά και σχετικά γρήγορα σε 8 ώρες 

8 ωρες είναι πολύ καλά! εμενα μ είπε η μαια μου οτι υπολογίζουν περίπου 10 ωρες εναν τοκετό... περίπου λεει 1 cm την ωρα για τη διαστολή! εκανες καποιες ασκήσεις εσύ; ή περπάτημα; που να σε βοηθησε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τώρα γύρισα και εγω 

Μου έβγαλαν λίγο την ψυχή σήμερα με έβαλαν σε ένα μηχάνημα για καρδιοτοκογραφημα το οποίο ήταν άλλο από αυτό που έκανα τις άλλες φορές αλλά δεν πρέπει να ήταν πολύ προκοπή 

Όταν το ειδε ο γιατρός μου είπε να ξανά κάνω πάλι..  να πάω να φάω κάτι και να πάω

τελικα μου έφεραν το άλλο μηχάνημα αυτό ήταν οκ

μου λέει ο γιατρός που ήταν εκεί γιατί ο δικός λείπει διακοπές πως είναι εντάξει η εξέταση αλλά θέλει για μια δικλείδα ασφαλείας να είμαστε σίγουροι να κάνω άλλο ένα στο χωριό αύριο  καρδιοτοκογραφημα και να το στείλω στον γιατρό μου  

εχω αρκετές συσπάσεις λέω θα προλάβουμε μέχρι την Δευτέρα ή θα μου σπάσουν τα νερά ; Μου λέει ο ειδικευμένος να μην κάνω τίποτα αυτές τις μερες και αν αρχίσουν πόνοι ή σπάσουν τα νερά να πάω αμέσως 

η αλήθεια είναι πως το καταλαβαίνω και εγω στο σπίτι ότι έχω αφού πετρώνει και η κοιλιά μου έχω πονακια χαμηλά 

Οι μετρησεις ήταν καλές  3100 γρ μου είπε με μια απόκλιση βέβαια πάνω κάτω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι βλέπω λογικά όλες μαζί θα το πάρουμε τέλος του μήνα που μπαίνουν τα επιδόματα    εγώ δεν δικαιούμαι κάτι άλλο πέρα από το επίδομα γέννας 
    • Όχι μέχρι στιγμής δεν έχει τύχει να τον ταίσω γτ βγαίνουμε αφού θηλάσω! Ούτε αλλαγή πάνας! Αγχώνομαι λίγο αλλά θα γίνει και αυτό!
    • Οχι δεν την έχω δοκιμάσει εκεί στον γάμο θα την χρησιμοποιούσα πρώτη φορά δεν ξέρω αν είναι βολική παντως με σεντονάκι κουβεντούλα δεν έχω βολευτεί 
    • Κι εμένα το Ι - Μέλανι μου φαίνεται σωστότερο, γιατί πάντοτε υπερτερεί η απλούστερη ορθογραφία στα ελληνικά.  Αν το γράψεις με η, παραπέμπεις στο Μελάνη (δεν το γνωρίζω ως όνομα), αυτόματα αλλάζεις το όνομα της μικρής, γιατί όπως λες κι εσύ και όπως ειπώθηκε, άλλη σημασία έχει το Μελάνη και άλλη το Μελπομένη. Παρεμπιπτόντως το θηλυκό του αρχαίου μέλας είναι μέλαινα. Μάλλον απλουστευμένο το χρησιμοποιούν οι Κύπριοι.  Κι εγώ πάντως Μένη ή Μέλπα ξέρω ως υποκοριστικό της Μελπομένης. Πολύ μελωδικό όνομα. Να την χαίρεστε!
    • Εμ γι' αυτό μου χτύπαγε η καμπάνα εμένα με τη συζήτηση που είχαμε σε προσωπικό επίπεδο. Αλλά, μην ξεχνάς πως κι εμένα η εγκυμοσύνη μου, με βρήκε σε περίοδο ανεργίας και μέχρι στιγμής μια χαρά έχω καταφέρει να τα βολέψω. Από πέρυσι το Δεκέμβριο περνάω την ΠΙΟ ευτυχισμένη περίοδο της ζωής μου!!! Υ.γ. η φωτογραφία είναι από την Κυριακή που μας πέρασε και γίναμε ενός μηνός!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...