Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια και από εμένα!! Είχα να μπω μέρες και βλέπω μαζεύτηκαν τα νέα…Αρχικά περαστικά στις κοπέλες που έχουν Covid, η αλήθεια είναι πως είναι και πάλι σε έξαρση ο ιός και εγώ ήμουν σε γάμο το σκ και εμφανίστηκαν πολλά κρούσματα. Προς το παρόν την έχω γλιτώσει…Είχα περάσει στον 3ο μήνα! Μην φοβάστε πάντως έχει εξασθενήσει πια ο ιός νομίζω…

 

Όσο για την @nanouko μη στενοχωριέσαι κοπέλα μου! Καταλαβαίνω απόλυτα πως ταράχτηκες αλλά προτείνω όπως είπαν οι άλλες κοπέλες να το συζητήσεις ξανά με το γιατρό σου…να σου αξηγήσει γιατί το προδίκασε για καισαρική από τώρα;; Να του πεις εγώ θα ήθελα να δούμε και τον φυσιολογικό τοκετό

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christi.D. είπε:

Νανουκο ευχαριστώ πολύ για την εμψύχωση!! 😊😊Το σκέφτηκα ότι κι εσύ θα το είχες σκεφτεί ! Κρατάμε ότι τα μωράκια μας μεγαλώνουν και σύντομα θα τα έχουμε αγκαλιά!! Κι αν βολεψει καο φυσιολογικά ακόμα καλύτερα!

 

Ευχαριστώ πολύ! 😊🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fighter είπε:

Γεια σας κορίτσια και από εμένα!! Είχα να μπω μέρες και βλέπω μαζεύτηκαν τα νέα…Αρχικά περαστικά στις κοπέλες που έχουν Covid, η αλήθεια είναι πως είναι και πάλι σε έξαρση ο ιός και εγώ ήμουν σε γάμο το σκ και εμφανίστηκαν πολλά κρούσματα. Προς το παρόν την έχω γλιτώσει…Είχα περάσει στον 3ο μήνα! Μην φοβάστε πάντως έχει εξασθενήσει πια ο ιός νομίζω…

 

Όσο για την @nanouko μη στενοχωριέσαι κοπέλα μου! Καταλαβαίνω απόλυτα πως ταράχτηκες αλλά προτείνω όπως είπαν οι άλλες κοπέλες να το συζητήσεις ξανά με το γιατρό σου…να σου αξηγήσει γιατί το προδίκασε για καισαρική από τώρα;; Να του πεις εγώ θα ήθελα να δούμε και τον φυσιολογικό τοκετό

 

Λογικά δε θα ξαναπεράσεις εκτός κι αν είναι άλλο στέλεχος, αλλά εύχομαι να τη γλιτώσεις! 🤗 Ναι, θα ξαναμιλήσω μαζί του σγρ.. προς το παρόν προσπαθώ να είμαι χαλαρή 🥴 κάνω τις ασκήσεις μου και ασχολούμαστε με το σπίτι!🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Λογικά δε θα ξαναπεράσεις εκτός κι αν είναι άλλο στέλεχος, αλλά εύχομαι να τη γλιτώσεις! 🤗 Ναι, θα ξαναμιλήσω μαζί του σγρ.. προς το παρόν προσπαθώ να είμαι χαλαρή 🥴 κάνω τις ασκήσεις μου και ασχολούμαστε με το σπίτι!🙂

Έτσι σε θέλω 🥰το παν είναι να έχουμε καλή ψυχολογία! Και τα μωράκια μας να ναι καλά τίποτα άλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από μένα κορίτσια από την όμορφη Κρήτη τώρα 😅

Καταρχάς περαστικά σας @Elk και @Χρύσακι εύχομαι να περάσει γρήγορα κ εύκολα.

Κορίτσια μου κ εδώ στην πρώτη για φυσιολογικά πήγαινα κ το προσπαθήσαμε είναι η αλήθεια αλλά τελικά έκανα καισαρική. Καθόλου δεν με πείραξε, με ενοιαζε μόνο να έρθει το μωράκι μου γερο με όποιο τρόπο κι αν ερχόταν.

Γι'αυτο σας προτείνω να μην στεναχωριεστε κ χαλάτε την ψυχολογία σας. Να κρατησετε τα μωράκια σας γερά στην αγκαλιά σας, όλα τα υπόλοιπα λίγη σημασία έχουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η katerinayia είπε:

Καλημέρα κ από μένα κορίτσια από την όμορφη Κρήτη τώρα 😅

Καταρχάς περαστικά σας @Elk και @Χρύσακι εύχομαι να περάσει γρήγορα κ εύκολα.

Κορίτσια μου κ εδώ στην πρώτη για φυσιολογικά πήγαινα κ το προσπαθήσαμε είναι η αλήθεια αλλά τελικά έκανα καισαρική. Καθόλου δεν με πείραξε, με ενοιαζε μόνο να έρθει το μωράκι μου γερο με όποιο τρόπο κι αν ερχόταν.

Γι'αυτο σας προτείνω να μην στεναχωριεστε κ χαλάτε την ψυχολογία σας. Να κρατησετε τα μωράκια σας γερά στην αγκαλιά σας, όλα τα υπόλοιπα λίγη σημασία έχουν!

Καλημέρα κορίτσι μου... Να περάσετε τέλεια!!! Κι οι δικοί μου Κρήτη θα έρθουν σε λίγες μέρες. Είναι πανέμορφη η άτιμη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerinayia είπε:

Καλημέρα κ από μένα κορίτσια από την όμορφη Κρήτη τώρα 😅

Καταρχάς περαστικά σας @Elk και @Χρύσακι εύχομαι να περάσει γρήγορα κ εύκολα.

Κορίτσια μου κ εδώ στην πρώτη για φυσιολογικά πήγαινα κ το προσπαθήσαμε είναι η αλήθεια αλλά τελικά έκανα καισαρική. Καθόλου δεν με πείραξε, με ενοιαζε μόνο να έρθει το μωράκι μου γερο με όποιο τρόπο κι αν ερχόταν.

Γι'αυτο σας προτείνω να μην στεναχωριεστε κ χαλάτε την ψυχολογία σας. Να κρατησετε τα μωράκια σας γερά στην αγκαλιά σας, όλα τα υπόλοιπα λίγη σημασία έχουν!

Έτσι είναι!

Κι εγώ το είχα στο μυαλό μου γενικά για καισαρικη και έλεγα δεν με νοιάζει πώς θα γεννήσω αρκεί να πάνε όλα καλά! 

Δεν ξέρω τι με έπιασε χθες.. ίσως είχα αρχίσει να ελπίζω ότι θα πάω για φυσιολογικό γιατί ο γιατρός είχε πει στο προηγούμενο ραντεβού ότι ανέβηκε!

Όπως και να χει το σημαντικό είναι ότι πλησιάζει ο καιρός και το μωράκι μου είναι πολύ καλά!

Να περάσεις τέλεια Κρήτη! Έχω καταγωγή από εκεί οπότε έχω περάσει πολλά καλοκαίρια εκεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!! Ήθελα να σας ρωτήσω με ποια Π.Η.Τ πηγαίνετε;; Εννοώ του μαιευτήρα ή της αυχενικής;; Γιατί εμένα ο δικός μου μαιευτήρας δεν την έχει αλλάξει σε σχέση με την αυχενική…βέβαια από τη μία είναι θετικό αυτό γιατί Ε την αυχενική είμαι 6/8 ενώ με τον μαιευτήρα 10/8 …δηλαδή δεν βιάζεται να με ξεπετάξει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fighter είπε:

Καλημέρα σε όλες!! Ήθελα να σας ρωτήσω με ποια Π.Η.Τ πηγαίνετε;; Εννοώ του μαιευτήρα ή της αυχενικής;; Γιατί εμένα ο δικός μου μαιευτήρας δεν την έχει αλλάξει σε σχέση με την αυχενική…βέβαια από τη μία είναι θετικό αυτό γιατί Ε την αυχενική είμαι 6/8 ενώ με τον μαιευτήρα 10/8 …δηλαδή δεν βιάζεται να με ξεπετάξει 

Εμένα είναι ίδια. Οπότε δεν έχω άποψη να σου πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ; 
 

@katerinayia ευχαριστώ κορίτσι μου για την ώρα είμαστε καλά εγω με το παιδί για να δούμε πως θα κυλήσουν και οι υπόλοιπες μερες μας 

Καλές διακοπές να περάσετε τέλεια να το ευχαριστηθείτε 

Συμφωνώ και εγω, στο τελος σημασία έχει το αποτέλεσμα όχι τοσο ο τρόπος και για εμένα δεν ήταν ότι καλύτερο η καισαρική ηθελα να ζήσω τον τοκετο μαζί με τον αντρα μου … όταν το συζητούσαμε με τον γιατρό δεν ήμουν τόσο αρνητική με το θέμα καισαρική, απλά του ειπα πως θέλω να το προσπαθήσω και ας μην τα καταφέρω και έτσι κάναμε για να είμαι εγω καλά με το εαυτό μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Fighter είπε:

Καλημέρα σε όλες!! Ήθελα να σας ρωτήσω με ποια Π.Η.Τ πηγαίνετε;; Εννοώ του μαιευτήρα ή της αυχενικής;; Γιατί εμένα ο δικός μου μαιευτήρας δεν την έχει αλλάξει σε σχέση με την αυχενική…βέβαια από τη μία είναι θετικό αυτό γιατί Ε την αυχενική είμαι 6/8 ενώ με τον μαιευτήρα 10/8 …δηλαδή δεν βιάζεται να με ξεπετάξει 

Εμένα που ήταν διαφορετική η ΠΗΤ μου με βάση την περίοδο ήμουν 17/8 αλλά στην αυχενική άλλαξε και έγινε 23/8 όλα πηγαιναν με βάση την 23/8 οι εξετάσεις μου οι μετρησεις μου 

Και πριν μια βδομαδα που πήγα γιατρό τελικά μου είπαν θα με βάλουν για καισαρική  8/8 😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Fighter είπε:

Γεια σας κορίτσια και από εμένα!! Είχα να μπω μέρες και βλέπω μαζεύτηκαν τα νέα…Αρχικά περαστικά στις κοπέλες που έχουν Covid, η αλήθεια είναι πως είναι και πάλι σε έξαρση ο ιός και εγώ ήμουν σε γάμο το σκ και εμφανίστηκαν πολλά κρούσματα. Προς το παρόν την έχω γλιτώσει…Είχα περάσει στον 3ο μήνα! Μην φοβάστε πάντως έχει εξασθενήσει πια ο ιός νομίζω…

 

Όσο για την @nanouko μη στενοχωριέσαι κοπέλα μου! Καταλαβαίνω απόλυτα πως ταράχτηκες αλλά προτείνω όπως είπαν οι άλλες κοπέλες να το συζητήσεις ξανά με το γιατρό σου…να σου αξηγήσει γιατί το προδίκασε για καισαρική από τώρα;; Να του πεις εγώ θα ήθελα να δούμε και τον φυσιολογικό τοκετό

 

Ευχαριστώ για τα περαστικα για την ώρα  μόνο αντρας μου είναι άρρωστος 

εμεις είμαστε καλά ακόμα για να δούμε 😊 

ναι έχει φουντώσει ο ιός και με τοση ζεστη εδώ πάμε να ξεραθούμε εμείς και αυτό δεν νιώθει τίποτα 😅

Στην δουλειά θα το κόλλησε γιατί δεν πάμε και πουθενά εμείς στην πεθερά μου ,σούπερ και στην θάλασσα μονοι μας, αλλά έχω να πάω μια βδομαδα θάλασσα επειδή έχει κύμα και δεν μπορούμε να μπούμε πότε θα σταματήσουν και αυτά τα μελτέμια δεν ξέρω 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fighter είπε:

Καλημέρα σε όλες!! Ήθελα να σας ρωτήσω με ποια Π.Η.Τ πηγαίνετε;; Εννοώ του μαιευτήρα ή της αυχενικής;; Γιατί εμένα ο δικός μου μαιευτήρας δεν την έχει αλλάξει σε σχέση με την αυχενική…βέβαια από τη μία είναι θετικό αυτό γιατί Ε την αυχενική είμαι 6/8 ενώ με τον μαιευτήρα 10/8 …δηλαδή δεν βιάζεται να με ξεπετάξει 

Εμένα οι ημερομηνίες έχουν απόκλιση μια μέρα,οπότε δεν είναι μεγάλη η διαφορά..Βέβαια θα πάω προγραμματισμένα λόγω αντιπηκτικών, οπότε μου είπε θέλει να κλείσω την 38η εβδομάδα κ μετά θα δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Fighter είπε:

Καλημέρα σε όλες!! Ήθελα να σας ρωτήσω με ποια Π.Η.Τ πηγαίνετε;; Εννοώ του μαιευτήρα ή της αυχενικής;; Γιατί εμένα ο δικός μου μαιευτήρας δεν την έχει αλλάξει σε σχέση με την αυχενική…βέβαια από τη μία είναι θετικό αυτό γιατί Ε την αυχενική είμαι 6/8 ενώ με τον μαιευτήρα 10/8 …δηλαδή δεν βιάζεται να με ξεπετάξει 

Εμένα ο γυναικολόγος κράτησε την ΠΗΤ με βάση την αυχενική! Η αρχική ΠΗΤ με βάση την τελευταία περίοδο ήταν μια βδομάδα αργότερα αλλά λόγω σπερματεγχυσης ξέραμε ότι η σύλληψη είχε γίνει νωρίτερα. Τώρα για 4 μέρες δεν νομίζω να έχει τόση διαφορά και όντως είναι καλό που έχεις παραπάνω περιθώριο μέχρι να συμπληρώσεις τις 40 εβδομάδες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk μου, 34 σήμερα... Σε 4 βδομάδες θα σε βάλει τελικά!!!

Τίποτα δεν έμεινε κορίτσια!!!

Εμείς πριν λίγο γυρίσαμε απο το μαγαζί που πήγαμε και πήραμε τα πράγματα της μπουμπούς μου!!! Οι γονείς μου, μας έκαναν δώρο το καρότσι!!! Με συγκίνησαν πολύ!!! Δεν ήξερα ότι είχαν αποφασίσει κάτι τέτοιο!!! Μας το συναρμολόγησαν κιόλας στο μαγαζί και είναι πάρα πολύ ωραίο τελικά!!! Ελαφρύ κι εύχρηστο!!! Και το "αυγό" είναι με βάση τις τελευταιές προδιαγραφές και κανονισμούς... Ενθουσιάστηκα κορίτσια μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η katerinayia είπε:

Καλημέρα κ από μένα κορίτσια από την όμορφη Κρήτη τώρα 😅

Καταρχάς περαστικά σας @Elk και @Χρύσακι εύχομαι να περάσει γρήγορα κ εύκολα.

Κορίτσια μου κ εδώ στην πρώτη για φυσιολογικά πήγαινα κ το προσπαθήσαμε είναι η αλήθεια αλλά τελικά έκανα καισαρική. Καθόλου δεν με πείραξε, με ενοιαζε μόνο να έρθει το μωράκι μου γερο με όποιο τρόπο κι αν ερχόταν.

Γι'αυτο σας προτείνω να μην στεναχωριεστε κ χαλάτε την ψυχολογία σας. Να κρατησετε τα μωράκια σας γερά στην αγκαλιά σας, όλα τα υπόλοιπα λίγη σημασία έχουν!

Τέλεια η Κρήτη! Να περάσετε πολύ όμορφα!! Ευχαριστούμε κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

@Elk μου, 34 σήμερα... Σε 4 βδομάδες θα σε βάλει τελικά!!!

Τίποτα δεν έμεινε κορίτσια!!!

Εμείς πριν λίγο γυρίσαμε απο το μαγαζί που πήγαμε και πήραμε τα πράγματα της μπουμπούς μου!!! Οι γονείς μου, μας έκαναν δώρο το καρότσι!!! Με συγκίνησαν πολύ!!! Δεν ήξερα ότι είχαν αποφασίσει κάτι τέτοιο!!! Μας το συναρμολόγησαν κιόλας στο μαγαζί και είναι πάρα πολύ ωραίο τελικά!!! Ελαφρύ κι εύχρηστο!!! Και το "αυγό" είναι με βάση τις τελευταιές προδιαγραφές και κανονισμούς... Ενθουσιάστηκα κορίτσια μου!!! 

Ωωω!! Μπράβο στους γονείς!! Τέλεια! Εγώ το έχω ακόμη στην κούτα😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

@Elk μου, 34 σήμερα... Σε 4 βδομάδες θα σε βάλει τελικά!!!

Τίποτα δεν έμεινε κορίτσια!!!

Εμείς πριν λίγο γυρίσαμε απο το μαγαζί που πήγαμε και πήραμε τα πράγματα της μπουμπούς μου!!! Οι γονείς μου, μας έκαναν δώρο το καρότσι!!! Με συγκίνησαν πολύ!!! Δεν ήξερα ότι είχαν αποφασίσει κάτι τέτοιο!!! Μας το συναρμολόγησαν κιόλας στο μαγαζί και είναι πάρα πολύ ωραίο τελικά!!! Ελαφρύ κι εύχρηστο!!! Και το "αυγό" είναι με βάση τις τελευταιές προδιαγραφές και κανονισμούς... Ενθουσιάστηκα κορίτσια μου!!! 

Με γεια σας!!! Να τα χαρεί η μπουμπού σου όταν έρθει με το καλό (πολύ σύντομα δηλαδή,κοντευουμε 😄)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

@Elk μου, 34 σήμερα... Σε 4 βδομάδες θα σε βάλει τελικά!!!

Τίποτα δεν έμεινε κορίτσια!!!

Εμείς πριν λίγο γυρίσαμε απο το μαγαζί που πήγαμε και πήραμε τα πράγματα της μπουμπούς μου!!! Οι γονείς μου, μας έκαναν δώρο το καρότσι!!! Με συγκίνησαν πολύ!!! Δεν ήξερα ότι είχαν αποφασίσει κάτι τέτοιο!!! Μας το συναρμολόγησαν κιόλας στο μαγαζί και είναι πάρα πολύ ωραίο τελικά!!! Ελαφρύ κι εύχρηστο!!! Και το "αυγό" είναι με βάση τις τελευταιές προδιαγραφές και κανονισμούς... Ενθουσιάστηκα κορίτσια μου!!! 

Ναι 34 σήμερα 🥳

Ναι λογικά σε 4 βδομαδες θα γεννησω, την επομενη Δευτέρα θα ξερω σίγουρα  ανυπομονω πολύ βρε κορίτσια όπως και για το πρώτο με τον ίδιο ενθουσιασμό πάω πάλι 😂

με γεια να το χαρείτε το καρότσι σας πολλές και καλές βολτες εύχομαι να το ευχαριστηθείτε 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katiana1987 τέλεια! Μπράβο στους γονείς σου! Θα κάνεις βόλτες την μπουμπού σου με το δωράκι των παππούδων!! 

@Elkόντως για σένα είναι πολύ κοντά η ώρα!! Με το καλό να έρθει στην αγκαλίτσα σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμείς ξέρουμε ακριβώς την ημερομηνία της σύλληψης οπότε πάμε με αυτό! Στις μετρήσεις που μου δίνει, σε κάθε μέτρηση γράφει και άλλη ημερομηνία Πητ. Πχ στην κοιλιά συνήθως βγάζει ίδια Πητ, στο κεφάλι του και στο πόδι του βγάζει ότι είναι μια βδομάδα συν μεγαλύτερο. Αυτό τι σημαίνει; Ότι θα είναι ψηλόλιγνο το μωρό λέτε; 😜 Θα το ταίζω μετά πολύ να κάνει και μπουτάκια😀

Κορίτσια έκανα σήμερα και το πρώτο μου μπάνιο!! Πήγα με μια φίλη μου στο εξοχικό της, το πόσο το ευχαριστήθηκα δε λέγεται! Το είχα ανάγκη! Κολύμπησα γύρω στο τέταρτο και μετά χαλάρωσα στην παραλία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια εμείς ξέρουμε ακριβώς την ημερομηνία της σύλληψης οπότε πάμε με αυτό! Στις μετρήσεις που μου δίνει, σε κάθε μέτρηση γράφει και άλλη ημερομηνία Πητ. Πχ στην κοιλιά συνήθως βγάζει ίδια Πητ, στο κεφάλι του και στο πόδι του βγάζει ότι είναι μια βδομάδα συν μεγαλύτερο. Αυτό τι σημαίνει; Ότι θα είναι ψηλόλιγνο το μωρό λέτε; 😜 Θα το ταίζω μετά πολύ να κάνει και μπουτάκια😀

Κορίτσια έκανα σήμερα και το πρώτο μου μπάνιο!! Πήγα με μια φίλη μου στο εξοχικό της, το πόσο το ευχαριστήθηκα δε λέγεται! Το είχα ανάγκη! Κολύμπησα γύρω στο τέταρτο και μετά χαλάρωσα στην παραλία!!

 Αχαχαχα μάλλον κατά εκεί πάει η δουλειά για ψηλόλιγνο 😂 θα τον δωσεις γαλατάκι θα τα κάνει και τα μπουτακια του 🥰

Άντε μπράβο εκανες και μπανάκι καλά εκανες να δροσιστείς είναι ωραία έστω και λίγο να μπορείς να μπεις εγω τόσες μερες δεν έχω πάει έχουμε αέρα και έχει σηκώσει κύμα όποτε δεν μπαίνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια εμείς ξέρουμε ακριβώς την ημερομηνία της σύλληψης οπότε πάμε με αυτό! Στις μετρήσεις που μου δίνει, σε κάθε μέτρηση γράφει και άλλη ημερομηνία Πητ. Πχ στην κοιλιά συνήθως βγάζει ίδια Πητ, στο κεφάλι του και στο πόδι του βγάζει ότι είναι μια βδομάδα συν μεγαλύτερο. Αυτό τι σημαίνει; Ότι θα είναι ψηλόλιγνο το μωρό λέτε; 😜 Θα το ταίζω μετά πολύ να κάνει και μπουτάκια😀

Κορίτσια έκανα σήμερα και το πρώτο μου μπάνιο!! Πήγα με μια φίλη μου στο εξοχικό της, το πόσο το ευχαριστήθηκα δε λέγεται! Το είχα ανάγκη! Κολύμπησα γύρω στο τέταρτο και μετά χαλάρωσα στην παραλία!!

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

Κι εμένα με το μηριαίο είναι μεγαλύτερη και με το βάρος μικρότερη! Αλλά θα δούμε τώρα. Αφού δεν ανησυχούν οι γιατροί, εγώ ηρέμησα!!!

Μπράβο σου κορίτσι μου! Καλά έκανες και το ευχαριστήθηκες αλλά θέλει πολύ μεγάλη προσοχή με τον ήλιο κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

Κι εμένα με το μηριαίο είναι μεγαλύτερη και με το βάρος μικρότερη! Αλλά θα δούμε τώρα. Αφού δεν ανησυχούν οι γιατροί, εγώ ηρέμησα!!!

Μπράβο σου κορίτσι μου! Καλά έκανες και το ευχαριστήθηκες αλλά θέλει πολύ μεγάλη προσοχή με τον ήλιο κορίτσι μου!!!

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ; 
ευτυχώς το βράδυ ήταν λίγο καλύτερα από θέμα ζέστης και κοιμήθηκα πιο καλά 

εμενα το ανάποδο από εσας  το ποδαράκι της βγαίνει κοντό, όπως και στην κόρη μου  😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ; 
ευτυχώς το βράδυ ήταν λίγο καλύτερα από θέμα ζέστης και κοιμήθηκα πιο καλά 

εμενα το ανάποδο από εσας  το ποδαράκι της βγαίνει κοντό, όπως και στην κόρη μου  😅

αχαχαχαχα

Εγώ κορίτσια είτε μεσημέρι, είτε βράδυ... δεν μπορώ να κοιμηθώ εδώ στην Αθήνα χωρίς κλιματιστικό!!! Ακόμα και με αυτό σε λειτουργία, κάποιες φορές γίνομαι μούσκεμα, λες και μου έχεις πετάξει έναν κουβά νερό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Benar ΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷 

@Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵

@Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷

@Gioher ΠΗΤ 7/8 Αγοράκι🩵 Κοριτσάκι 🩷

@μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵

@Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵

@ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵

@nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵

@Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵

@Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷

@Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷

@Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷

@Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵

@katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷

@maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵

@Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵

@Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...