Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά



  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια ευτυχώς όλα καλά πήραμε μια ανάσα, το μωράκι μεγάλωσε κουνουσε χεράκια ποδαράκια, όλα καλά, ξεκίνησα ένα φακελάκι σίδηρο και προχωράμε  Την τρίτη έχω ραντεβού με τον ενδοκρινολόγο λόγω της χαμηλής TSH, έκανα και άλλες εξετάσεις και υπέρηχο στο θυρεοειδή για να δούμε αν είναι όντως όλα καλά  Σήμερα επίσης δύσκολη μέρα,  εμετό πρωί πρωί πονοκέφαλο,  ελπίζω με το καιρό να υποχωρήσουν 
    • Καλησπέρα κορίτσια,  ουφ λίγο δύσκολη μέρα σήμερα,  έκανα πρωί πρωί εμετό μετά αρκετό πονοκέφαλο, γενικά σερνομουν  Όσον αφορά τα νέα μας, πήγαμε εχθές στο γιατρό ευτυχώς όλα καλά το μωράκι μεγάλωσε, κουνιόταν κιόλας το γλυκουλι, ο γιατρός τα βλέπει όλα καλά και προχωράμε,  μου έδωσε να ξεκινήσω ένα φακελάκι σίδηρο, εντωμεταξύ μας λέει σαν να βλέπω κάτι ανάμεσα στα πόδια αλλά μπορεί να ναι ο λωρος  Τώρα έχουμε αυχενική 4/11 και μετά ξανά 11/11 με τον γιατρό 
    • Καλησπέρα κορίτσια. Παιδακια γυρω στα 2 δ κανουν κ ολη μερα κακα. Να κάνουν 1 με 2 φορες. Ενα καλο καθαρισμα με μωρομαντηλο και τ μπανακι τους το βραδυ ειναι υπερ αρκετά. Ειδικα τωρα π χειμωνιαζει είναι ταλαιπωρία τ πλυσιμο. Και η συσταση συνηθως των κενωσεων ειναι πιο σκληρη, δεν πανε παντού οπως οταν ειναι βρεφακια. Εγω μετα το χρονο μπανιο τις εκανα στη μπανιέρα. Ειχα παρει αρχικα ενα πλαστικο καρεκλακι απο τ τζαμπο, καθοταν εκει και τις εκανα μαλλακια κτλ κ τις σηκωνα να τις ξεπλύνω καλα και απο κατω. Τωρα ενα παιδακι 2 χρονων που παταει καλα συα ποδια του μπορεις κ ορθιο μεσα στη μπανιερα.
    • Όχι Κρήτη είμαστε σε απλό ακτινολογικό...δε ξέρω αν κάνει καλό αυτή η στάση πάντως το δικό μου βολεύεται πάρα πολύ έτσι 🥰
    • Εγώ είμαι σίγουρη ότι θα έρχεται μέσα στη νύχτα και πάλι μαζί θα καταλήγουμε.. κάνει πολύ άστατο ύπνο, στριφογυρίζει, έχει πέσει κιόλας, αστα.. ούτε εκεί δεν σταματαει να κινείται χαχα!! δική μου ευκολία είναι να κοιμόμαστε μαζί αλλά κάποια στιγμή πρέπει να το πάρω απόφαση.. κάποτε να γυρίσει και ο άντρας μου στο δωμάτιο  😀
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...