Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 🥰 και εμείς φουλ μαλλί αλλά εγώ καούρες είχα μόνο 2 εβδομάδες πριν γεννήσω...Πάρτε μια και από άμα αφού τα μοιραζόμαστε όλα 💙💙🧿🧿🧿🧿

IMG_20241024_114643.jpg

γλυκουλιιι💙💙 απο jukki έχεις μαξιλάρι; 

εμας μας είπε η παιδίατρος οχι μαξιλάρι 🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

γλυκουλιιι💙💙 απο jukki έχεις μαξιλάρι; 

εμας μας είπε η παιδίατρος οχι μαξιλάρι 🤷

Ναι ναι...δεν είναι ακριβώς μαξιλάρι,είναι πολύ λεπτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Barbiee @μαμά12345 κορίτσια κι εμείς ξαφνικά άρχισε να κάνει αρκετές γουλιές! ενώ πριν δεν έκανε.. κι αγχώνομαι κι εγώ για το βάρος μη μας επηρεάσει! πάνω που αραιώσανε οι κολικοί μας βρήκε αυτό τώρα τι στο καλό αμάν! πάνω βλέπω ότι μετά το τρίμηνο θα παίρνουν λιγότερο βάρος, έτσι μου είπε και η παιδίατρος.. αύριο θα τον ζυγίσω, για να δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Μα τι όμορφη φωτο!! Να σας ζήσει κορίτσι μου 😍

Και εμείς έτσι φουλ μαλλί 😂 λένε πως έχεις καούρες αν το μωρό έχει μαλλί εγώ δεν είχα καθόλου IMG_8439.thumb.jpeg.ab94938bf90225d7f9a7d61db8efcc36.jpeg

άχου ψυχουλάκι μου!! εγώ είχα φουλ καούρες! μα φουλ ομως και βγήκαμε με μαλλιά χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 🥰 και εμείς φουλ μαλλί αλλά εγώ καούρες είχα μόνο 2 εβδομάδες πριν γεννήσω...Πάρτε μια και από άμα αφού τα μοιραζόμαστε όλα 💙💙🧿🧿🧿🧿

IMG_20241024_114643.jpg

χεχε αστεράκι μου!! ❤️❤️ τι ωραία σήμερα με τις φωτογραφίες! θα προσπαθήσω κι εγώ να σας ανεβάσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

@Barbiee @μαμά12345 κορίτσια κι εμείς ξαφνικά άρχισε να κάνει αρκετές γουλιές! ενώ πριν δεν έκανε.. κι αγχώνομαι κι εγώ για το βάρος μη μας επηρεάσει! πάνω που αραιώσανε οι κολικοί μας βρήκε αυτό τώρα τι στο καλό αμάν! πάνω βλέπω ότι μετά το τρίμηνο θα παίρνουν λιγότερο βάρος, έτσι μου είπε και η παιδίατρος.. αύριο θα τον ζυγίσω, για να δούμε..

Άσε κι εμένα αυτή είναι όλη μου η έννοια μη δεν πάρει βάρος απ' τις γουλιές που κάνει..εγώ τον ζυγισω και στο σπίτι ... Μετά το τρίμηνο πόσο θα παίρνουν δηλαδή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η μαμά12345 είπε:

Άσε κι εμένα αυτή είναι όλη μου η έννοια μη δεν πάρει βάρος απ' τις γουλιές που κάνει..εγώ τον ζυγισω και στο σπίτι ... Μετά το τρίμηνο πόσο θα παίρνουν δηλαδή!

Ναι κι εγώ έχω ζυγαριά! Αλλά νομίζω θα έχουμε λιγότερο βάρος αυτή τη βδομάδα.. κανονικά μέχρι αύριο θα είχε πάρει κοντά στα 250 και σμρ είμαστε 100 πάνω..αν πατήσεις στο Google θα δεις ότι μετά το τρίμηνο κάπου στα 120 τη βδομάδα λέει.. εν τω μεταξύ ο μήνας μετριέται με τις βδομάδες ή 30 μέρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η μαμά12345 είπε:

Οοο τι μαλλί είναι αυτό κάλεεε??? Κι εμένα έχει και δεν είχα καούρες ..τι ωραία και τα κοριτσάκια μωρεεεε ...θα το είχα μουρλανει στους φιόγκους❤️🥰

Ναι και η μεγάλη και αυτήν πολύ μαλλί εμένα ο άντρας μου έχει μπούκλες αλλά η μεγάλη δεν τα πήρε τώρα για την μπέμπα δεν ξέρω αλλά σαν πρώτη εικόνα δεν νομίζω να πήρε και αυτήν 

η μεγαλη δεν δεχόταν τίποτα στο κεφάλι της ούτε κορδέλες που έχω πολλές τίποτα μόνο λαστιχάκια τώρα η μπέμπα θα δείξει θα αρχίσω να την βάζω σιγά σιγά ☺️ 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Barbiee είπε:

ααα εσείς εχετε ακομα πιο πολυ μαλλί 😍

ούτε εγώ ειχα καούρες καθόλου... μάλλον λένε βλακείες 😂

το σηκώνει το κεφαλάκι μπράβο ❤️❤️

Εεε έτσι λένε οι παλιοί εγώ είχα εμετούς φουλ αλλά καούρες καθόλου 

Είχα και εγώ μαλλί όταν γεννήθηκα αρκετό !

ναι σηκώνει το κεφαλάκι της αλλά θέλει ακόμα δεν το σηκώνει όπως της @Demy93 ο δικός μου το σηκώνει πολύ καλά το κεφάλι του μπράβο ! Και εσείς μαλλί βλέπω τα πιο πολλά παιδάκια βγήκαν μαλλιαρά του Αυγούστου 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Ναι κι εγώ έχω ζυγαριά! Αλλά νομίζω θα έχουμε λιγότερο βάρος αυτή τη βδομάδα.. κανονικά μέχρι αύριο θα είχε πάρει κοντά στα 250 και σμρ είμαστε 100 πάνω..αν πατήσεις στο Google θα δεις ότι μετά το τρίμηνο κάπου στα 120 τη βδομάδα λέει.. εν τω μεταξύ ο μήνας μετριέται με τις βδομάδες ή 30 μέρες;

Δεν το γνωρίζω..εγώ αφού γέννησα 8/8 στις 8 το μετράω κάθε μήνα..τώρα σωστό λάθος δεν το ξέρω..καλά εμένα αυτό το μήνα αν θα πάρει 800 γραμ τυχερή θα ναι...α ναι έτσι πάει μετά το τρίμηνο? Δεν το ξερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γέμισε η συζήτηση με τις πιο όμορφες εικόνες. Εμάς πλούσια κόμη δεν έχει αλλά είναι μακριά και κάπως σώζεται η κατάσταση 

20241024_144912.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Elk είπε:

Μα τι όμορφη φωτο!! Να σας ζήσει κορίτσι μου 😍

Και εμείς έτσι φουλ μαλλί 😂 λένε πως έχεις καούρες αν το μωρό έχει μαλλί εγώ δεν είχα καθόλου IMG_8439.thumb.jpeg.ab94938bf90225d7f9a7d61db8efcc36.jpeg

Καλά εσείς έχετε φουλ φουλ χαχα ψυχή μου φτου φτου 💗😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fighter είπε:

Να μαστε και εμείς 😁εμας μας έπεσαν τα μαλλάκια

AF172541-E8F4-4824-8DCB-0D65CEEE89A4.jpeg

Έλα το fashion icon❤️που είναι ο φιόγκος όμως?🥰❤️🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως κορίτσια τι πανέμορφα πλάσματα που είναι και πόση χαρά μας δίνουν..να είναι πάντα καλά τα παιδάκια μας..!να έχουν υγεία ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η μαμά12345 είπε:

Έλα το fashion icon❤️που είναι ο φιόγκος όμως?🥰❤️🥰❤️

Χαχα το βγάλαμε αλλά πήγαμε για καφέ με κορδελίτσα εννοείται ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η μαμά12345 είπε:

Να μαστε κι εμείς..❤️🥰

IMG_20241024_195005.jpg

 

στις πριν 14 ώρες, ο/η Christi.D. είπε:

Κορίτσια μου γέμισε η συζήτηση με τις πιο όμορφες εικόνες. Εμάς πλούσια κόμη δεν έχει αλλά είναι μακριά και κάπως σώζεται η κατάσταση 

20241024_144912.jpg

 

στις πριν 12 ώρες, ο/η Fighter είπε:

Να μαστε και εμείς 😁εμας μας έπεσαν τα μαλλάκια

AF172541-E8F4-4824-8DCB-0D65CEEE89A4.jpeg

Αχ βρε κορίτσια τι ωραία που μοιραζόμαστε τέτοιες υπέροχες φωτογραφίες με τα μωράκια μας!

κουκλάκια όλα 🥰🧿

Γερά να είναι και του χρόνου τον Αύγουστο να μοιραστούμε και φωτό με το πρώτο τους κεράκι 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

 

 

Αχ βρε κορίτσια τι ωραία που μοιραζόμαστε τέτοιες υπέροχες φωτογραφίες με τα μωράκια μας!

κουκλάκια όλα 🥰🧿

Γερά να είναι και του χρόνου τον Αύγουστο να μοιραστούμε και φωτό με το πρώτο τους κεράκι 😍

ωωωω πολύ καλή ιδέα 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Fighter είπε:

Χαχα το βγάλαμε αλλά πήγαμε για καφέ με κορδελίτσα εννοείται ♥️♥️♥️

Αχ άλλη χάρη τα κοριτσακια όμως βρε παιδί μου! 

Μην παρεξηγηθω τον λατρεύω τον μικρούλη μου αλλά τα κοριτσακια τα αγαπώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Απαντήσεις

    • Αχ πόσο σε ευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες!!! Πολύτιμες πληροφορίες και για τη ταπετσαρία!! Δε τα ήξερα.. θα τα έχω στο νου μου!! Έτσι και εμείς θέλουμε έναν ολόκληρο τοίχο να βάλουμε ταπετσαρία.. αρκετά τα λεφτά ε;! Πωπω.. θα κάτσω να τα χαζέψω να δω αν θα βρω αυτό που θέλω...  Αφού το λίκνο το έχω σταμπαρει ρε συ!! 😂😂 Πόσο το πήρατε;; Εδώ έχει κάπου 160-170€.. Όχι τα έχω δει τα χαρακτηριστικά του και για αυτό το θέλω.. σα κατασκευή είναι στιβαρή;; Αυτό με ενδιαφέρει να μην είναι σα ψεύτικο που τρέμει ολόκληρο όπως είδα άλλα.. τα ροδακια κυλάνε εύκολα ή κολλάνε; για το θέμα του διάτρητου υφάσματος δεν δίνω σημασία γιατί και άλλα ακριβότερα που είδα πολλά δεν είχαν οπότε πιθανολογω να είναι και θέμα μάρκετινγκ.. ούτως ή άλλως ανοιχτό είναι από πάνω.. σκεπασμένο θα το έχεις το παιδί.. δε ξέρω..! Για το έξτρα στρωματάκι σε ρώτησα γιατί διάβαζα στα σχόλια του Σκρουτζ εδώ ότι το χρειάζεται γιατί είναι πολύ "ψεύτικο" το δικό του.. και εγώ μέσα στη φωλιά θα το έχω.. η φωλιά το βοηθάει λένε και για να νοιώθει ασφάλεια να είναι ήρεμο να κοιμάται πιο εύκολα τώρα δε ξέρω να σου πω.. εμπειρία δεν έχω..! 🤷  Το αυγό το είδα στη φωτογραφία κάτω δεξιά και είπα να σε ρωτήσω.. εγώ έλεγα για το cloud g καθώς το καρότσι δεν ξέραμε αν παίρνει το cloud t δεν αναγράφεται πουθενά και οι πωλητές δεν ήξεραν κάν ότι κουμπώνει της cybex στο inglesina.. ε το g εντέλει δε μπορώ να το βρω Ελλάδα.. οπότε έψαχνα μίλησα με τις κατασκευάστριες εταιρείες (πολύ γέλιο η συνεννόηση..) και με τα πολλά μάλλον κάνει και το cloud t στο καρότσι.. για την ώρα και επειδή δεν περισσεύουν θα μου δώσει μια φίλη το Aton της cybex που έχει και αυτό πιστοποίηση ADAC και κουμπώνει στο καρότσι μας.. απλά δεν έχει ανάκληση.. όταν καταφέρουμε να πούμε ότι αντέχει η τσέπη μας, θα πάμε να το πάρουμε.. περιμένω review όταν με το καλό το χρησιμοποιήσετε!! Πόσο σας βγήκε αλήθεια μαζί με τη βάση;; Εδώ βγαίνει ένα 500€ περίπου και τα δύο..  P.S Ααα!!! Εγώ είμαι με το σύζυγο!!! 😂😂 Αυτός είναι ο δικός μας Yoda:  
    • Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου ❤️ Πιστεύω ότι είναι κι επειδή το περιμένουμε πως και πώς, προηγήθηκαν κι οι δύο απώλειες πριν απ αυτή την εγκυμοσύνη, οπότε τώρα είμαστε σε εκγρήγορση γιατί έχουμε ξεπεράσει το στάδιο της συνειδητοποίησης. Δλδ πέρυσι στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχαμε καλά καλά συνειδητοποιήσει ότι είμαι έγκυος και τι σημαίνει αυτό, τολμώ να πω ότι δε ξέραμε καλά καλά αν είμαστε έτοιμοι να γίνουμε και γονείς. Οπότε τώρα απ τη βδομάδα που ακούσαμε καρδούλα θέλαμε να τα κάνουμε όλα ξαφνικά, απλά κρατιόμασταν λόγω ιστορικού.  Οπότε μη σου φαίνεται περίεργο για τον άνδρα σου, σκέψου κιόλας ότι γι αυτούς είναι ακόμα πιο αργή η συνειδοτοποίηση γιατί δε το νιώθουν το μωρό καθημερινά όπως εμεις και πολλά άλλα. Εμένα σκέψου τώρα έχει κάνα μήνα που νιώθει το μωρό συστηματικά, άρχισε να του διαβάζει και παραμύθια κάπου κάπου γιατί του είπα ότι πρέπει να συνηθίσει τη φωνή του, είναι κάπως σαν τώρα να άρχισε η εγκυμοσύνη για εκείνον 😅 Εσείς έχετε και κοριτσάκι, θα του πάρει τα μυαλά και θα ρθει ο καιρός που θα τρέχει για την κορούλα του, σούζα θα τον έχει! ❤️😅 Για τη βάση ιζοφιξ που ρωτάς, εγώ πιστεύω ότι δεν είναι κάτι άκρως απαραίτητο, απλά προσφέρει έξτρα ασφάλεια και την άνεση να γυρίζεις το αυγό και αργότερα το καθισματάκι 360 μοίρες. Εμείς να σου είμαι ειλικρινής το πήραμε γιατί το καρότσι τελικά μας το πρόσφεραν οι γονείς μου ως δώρο και το αυγό η πεθερά μου. Οπότε είπαμε εφόσον δεν είχαμε αυτά τα έξοδα, ας επενδύσουμε εμείς σ αυτό. Και ήταν και σε -20% οπότε το εκμεταλευτήκαμε. 
    • Καλά αυτό με τους όρους των βρεφικών μεγάλη υπόθεση!! Και για μένα ξεδιπλώνεται ένα νέο επιπεδο λεξιλογίου - άσε που εγώ τα βλέπω σε αγγλικά, ελληνικά και πορτογαλικά! Έχω ζαλιστεί 🤣 Ελπίζω τλχ οι έρευνες που λένε ότι η πολυγλωσσία συμβάλλει στη μη εμφάνιση αλτσχαίμερ να ισχύουν, να πιάσει τόπο κάπου αυτό 🤣🤣🤣🤣 Σκεφτείτε τα "ζιπουνάκια" εγώ νόμιζα ότι είναι τύπου καλτσάκια ή αυτά που λέμε παπούτσια αγκαλιάς 🤣🤣🤣Που να πάει το μυαλό μου ότι ειναι τα φανελάκια - και γιατί δε τα λέμε φανελάκια αφού μπαίνουν από μέσα, εσώρουχα δεν είναι; 😅 Σας βάζω εδώ το προφίλ της κοπέλας απ το τικτοκ που παράλληλα με τον αριθμό του τί χρειάζεται απ το καθετί δείχνει και τι είναι. Επίσης έχει κι άλλα βιντεάκια με το πως να ντύσεις το μωρό ανάλογα με τη θερμοκρασία, κτλ που τα λένε κι οι μαίες αν παρακολουθείτε κάποιο σεμινάριο. Εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα τι είναι τα σελτεδάκια και οι λαβέτες 🤣 πήρα μουσελίνες σε διάφορα μεγέθη κι ό,τι βγει 😅 Νομίζω στ αγγλικά είναι πιο κατανοητά για το δικό μου εγκέφαλο τλχ, εξού και το εξελάκι στ αγγλικά 😅 Για την άδεια που ρώτησες κορίτσι μου, δικαιούμαι άδεια κυήσεως 30 μέρες πριν την ΠΗΤ, ήτοι 8/12 το νωρίτερο, αλλά θα μπορούσα να κανονίσω και με το γιατρό να μου δώσει χαρτί για επαπειλούμενη ή υψηλού ρίσκου για να βγω νωρίτερα. Παρόλα αυτά επειδή είμαι ακόμα στην πειραματική περίοδο δεν ήθελα να το τραβήξω τόσο, κι επιπλέον η δουλειά μου είναι απ το σπίτι, έχω το πλεονέκτημα να φτιάχνω το πρόγραμμά μου όπως θέλω και να ξεκουράζομαι αν το νιώθω, οπότε θα πάρω την άδεια εκεί 8/12 όπως τη δικαιούμαι εκτός φυσικά αν ο γιατρός θεωρεί ότι πρέπει να φύγω νωρίτερα. Από εκεί και πέρα η άδεια λοχείας είναι καλύτερη στην Ελλάδα, εδώ έχω 4 μήνες 100% απολαβών ή 6 μήνες 83%, όπου τον 6ο μήνα το μοιράζομαι με τον πατέρα. Τώρα ψηφίστηκε ένας νέο νομοσχέδιο εδώ να κάνουν το 6μηνο 100%, αλλά ακόμα δεν έχει τεθεί σε ισχύ και περιμένουμε μ αγωνία να δούμε τι θα γίνει κι αν θα μας πιάνει 🤞🤞🤞🤞 Μετά το 6μηνο πάντως δικαιούμαστε και την εκτεταμένη άδεια γονεικότητας αμφόρετροι, αλλά είναι 30% απολαβών εάν την πάρει ο ένας γονιός μόνος του και 40% εάν την πάρουν μαζί ταυτόχρονα. Θα την πάρει ο σύζυγος μόλις τελειώσει το 6μηνο το δικό μου (Ιούλιο), λέμε να έρθουμε Ελλάδα κι εγώ να δουλεύω απ το σπίτι, αυτός θα είναι σε άδεια μέχρι και τέλη Σεπτεμβρίου κι εγώ έχω το δικαίωμα να πάρω αυτό το 3μηνο μέχρι και να γίνει 4 ετών το παιδί. Οπότε μπορώ να την πάρω στο μέλλον ίσως σε κάποια φάση που την χρειάζομαι περισσότερο. Κάπως έτσι λέμε να το κάνουμε.
    • Άσε ναι! Το αστείο είναι ότι και τώρα κάθομαι με επαπειλούμενη από τον Ιούνιο.. η άδεια τοκετού με καίει για το οικονομικό που επειδή δεν είχα κλείσει ένα έτος στον ίδιο εργοδότη δεν δικαιούμαι να πληρώνομαι την επαπειλούμενη.. αλλά ξέρεις και χωρίς λεφτά τι να πρώτο κάνεις;! Θέλω να κατέβω και Πατήσια σε ένα πρατήριο με υφάσματα για το καναπέ.. κουράζομαι μόνο που το σκέφτομαι.. Κλαίω με τον άντρα σου!! Πόσο δίκιο έχεις!! 🤣🤣🤣🤣 Όχι ευτυχώς ο καημένος ο δικός μου λέει και ευχαριστώ που του δίνω ένα μαξιλάρι να κοιμηθεί το βράδυ..🤣🤣🤣  Καλά μη φανταστείς!! Ίδιες ακριβώς πηγές έχω και εγώ και ζήλευα τόσα χρόνια.. αλλά μάπα το καρπούζι.. τα δικά μου κοσμαρα!! Περίμενα και εγώ από τα σκυλιά reactions.. αυτά κλαιν!!  Τυχαία λέγεται "σκυλίσια ζωή";;; 😂😂 Δυστυχώς όμως από τα 4 μόνο ο ένας είναι συνεργάσιμος και του "κόβει".. ως τώρα θα μου φέρει ότι πέσει κάτω μικρό μεγάλο στρογγυλό βαρύ οτιδήποτε (βέβαια μερικές φορές θα μου φέρει και από το τραπεζάκι/κομοδίνο κτλ που δε χρειάζεται απλά για να πάρει λιχουδιές!!🤣) και ευτυχώς έμαθε το τηλεκοντρόλ που μου το αφήνει ο συζυξ στην άλλη άκρη και ποιος πάει μέχρι εκεί;; 🤣🤣🤣 Το κορυφαίο είναι ότι μου φέρνει χαρτί όταν πάω τουαλέτα!! 🤣🤣🤣 Ναι κι όμως!! Πάει και παίρνει το κουτί με τα χαρτομάντιλα από το τραπέζι του σαλονιού και μου το φέρνει στο μπάνιο!! Όχι δεν του το έμαθα εγώ αυτό.. ούτε και ξέρω πως το έμαθε!! 🤣🤣🤣 Βολικό βέβαια για να μου φέρνει τις πάνες αύριο μεθαύριο..!! Ένας άλλος που έχω είναι κανισακι και υποτίθεται τα 2α πιο έξυπνα σκυλιά στο κόσμο.. του μιλάς και σε κοιτάει.. του λες πήγαινε φερτο ξέρω εγώ και αρχίζει να χοροπηδάει σα κατσίκι.. του λες κάτσε και έρχεται με το κεφάλι σκυμμένο να σε σπρώχνει.. χαζεμενο παιδί τελείως!! Αν και αυτός είναι του μπαμπά το παιδί οπότε τι να περιμένεις;;; 🙄😅
    • Αχ άλλη χάρη τα κοριτσακια όμως βρε παιδί μου!  Μην παρεξηγηθω τον λατρεύω τον μικρούλη μου αλλά τα κοριτσακια τα αγαπώ! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...