Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 🥰 και εμείς φουλ μαλλί αλλά εγώ καούρες είχα μόνο 2 εβδομάδες πριν γεννήσω...Πάρτε μια και από άμα αφού τα μοιραζόμαστε όλα 💙💙🧿🧿🧿🧿

IMG_20241024_114643.jpg

γλυκουλιιι💙💙 απο jukki έχεις μαξιλάρι; 

εμας μας είπε η παιδίατρος οχι μαξιλάρι 🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

γλυκουλιιι💙💙 απο jukki έχεις μαξιλάρι; 

εμας μας είπε η παιδίατρος οχι μαξιλάρι 🤷

Ναι ναι...δεν είναι ακριβώς μαξιλάρι,είναι πολύ λεπτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Barbiee @μαμά12345 κορίτσια κι εμείς ξαφνικά άρχισε να κάνει αρκετές γουλιές! ενώ πριν δεν έκανε.. κι αγχώνομαι κι εγώ για το βάρος μη μας επηρεάσει! πάνω που αραιώσανε οι κολικοί μας βρήκε αυτό τώρα τι στο καλό αμάν! πάνω βλέπω ότι μετά το τρίμηνο θα παίρνουν λιγότερο βάρος, έτσι μου είπε και η παιδίατρος.. αύριο θα τον ζυγίσω, για να δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Μα τι όμορφη φωτο!! Να σας ζήσει κορίτσι μου 😍

Και εμείς έτσι φουλ μαλλί 😂 λένε πως έχεις καούρες αν το μωρό έχει μαλλί εγώ δεν είχα καθόλου IMG_8439.thumb.jpeg.ab94938bf90225d7f9a7d61db8efcc36.jpeg

άχου ψυχουλάκι μου!! εγώ είχα φουλ καούρες! μα φουλ ομως και βγήκαμε με μαλλιά χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 🥰 και εμείς φουλ μαλλί αλλά εγώ καούρες είχα μόνο 2 εβδομάδες πριν γεννήσω...Πάρτε μια και από άμα αφού τα μοιραζόμαστε όλα 💙💙🧿🧿🧿🧿

IMG_20241024_114643.jpg

χεχε αστεράκι μου!! ❤️❤️ τι ωραία σήμερα με τις φωτογραφίες! θα προσπαθήσω κι εγώ να σας ανεβάσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

@Barbiee @μαμά12345 κορίτσια κι εμείς ξαφνικά άρχισε να κάνει αρκετές γουλιές! ενώ πριν δεν έκανε.. κι αγχώνομαι κι εγώ για το βάρος μη μας επηρεάσει! πάνω που αραιώσανε οι κολικοί μας βρήκε αυτό τώρα τι στο καλό αμάν! πάνω βλέπω ότι μετά το τρίμηνο θα παίρνουν λιγότερο βάρος, έτσι μου είπε και η παιδίατρος.. αύριο θα τον ζυγίσω, για να δούμε..

Άσε κι εμένα αυτή είναι όλη μου η έννοια μη δεν πάρει βάρος απ' τις γουλιές που κάνει..εγώ τον ζυγισω και στο σπίτι ... Μετά το τρίμηνο πόσο θα παίρνουν δηλαδή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η μαμά12345 είπε:

Άσε κι εμένα αυτή είναι όλη μου η έννοια μη δεν πάρει βάρος απ' τις γουλιές που κάνει..εγώ τον ζυγισω και στο σπίτι ... Μετά το τρίμηνο πόσο θα παίρνουν δηλαδή!

Ναι κι εγώ έχω ζυγαριά! Αλλά νομίζω θα έχουμε λιγότερο βάρος αυτή τη βδομάδα.. κανονικά μέχρι αύριο θα είχε πάρει κοντά στα 250 και σμρ είμαστε 100 πάνω..αν πατήσεις στο Google θα δεις ότι μετά το τρίμηνο κάπου στα 120 τη βδομάδα λέει.. εν τω μεταξύ ο μήνας μετριέται με τις βδομάδες ή 30 μέρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η μαμά12345 είπε:

Οοο τι μαλλί είναι αυτό κάλεεε??? Κι εμένα έχει και δεν είχα καούρες ..τι ωραία και τα κοριτσάκια μωρεεεε ...θα το είχα μουρλανει στους φιόγκους❤️🥰

Ναι και η μεγάλη και αυτήν πολύ μαλλί εμένα ο άντρας μου έχει μπούκλες αλλά η μεγάλη δεν τα πήρε τώρα για την μπέμπα δεν ξέρω αλλά σαν πρώτη εικόνα δεν νομίζω να πήρε και αυτήν 

η μεγαλη δεν δεχόταν τίποτα στο κεφάλι της ούτε κορδέλες που έχω πολλές τίποτα μόνο λαστιχάκια τώρα η μπέμπα θα δείξει θα αρχίσω να την βάζω σιγά σιγά ☺️ 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Barbiee είπε:

ααα εσείς εχετε ακομα πιο πολυ μαλλί 😍

ούτε εγώ ειχα καούρες καθόλου... μάλλον λένε βλακείες 😂

το σηκώνει το κεφαλάκι μπράβο ❤️❤️

Εεε έτσι λένε οι παλιοί εγώ είχα εμετούς φουλ αλλά καούρες καθόλου 

Είχα και εγώ μαλλί όταν γεννήθηκα αρκετό !

ναι σηκώνει το κεφαλάκι της αλλά θέλει ακόμα δεν το σηκώνει όπως της @Demy93 ο δικός μου το σηκώνει πολύ καλά το κεφάλι του μπράβο ! Και εσείς μαλλί βλέπω τα πιο πολλά παιδάκια βγήκαν μαλλιαρά του Αυγούστου 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Ναι κι εγώ έχω ζυγαριά! Αλλά νομίζω θα έχουμε λιγότερο βάρος αυτή τη βδομάδα.. κανονικά μέχρι αύριο θα είχε πάρει κοντά στα 250 και σμρ είμαστε 100 πάνω..αν πατήσεις στο Google θα δεις ότι μετά το τρίμηνο κάπου στα 120 τη βδομάδα λέει.. εν τω μεταξύ ο μήνας μετριέται με τις βδομάδες ή 30 μέρες;

Δεν το γνωρίζω..εγώ αφού γέννησα 8/8 στις 8 το μετράω κάθε μήνα..τώρα σωστό λάθος δεν το ξέρω..καλά εμένα αυτό το μήνα αν θα πάρει 800 γραμ τυχερή θα ναι...α ναι έτσι πάει μετά το τρίμηνο? Δεν το ξερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γέμισε η συζήτηση με τις πιο όμορφες εικόνες. Εμάς πλούσια κόμη δεν έχει αλλά είναι μακριά και κάπως σώζεται η κατάσταση 

20241024_144912.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Elk είπε:

Μα τι όμορφη φωτο!! Να σας ζήσει κορίτσι μου 😍

Και εμείς έτσι φουλ μαλλί 😂 λένε πως έχεις καούρες αν το μωρό έχει μαλλί εγώ δεν είχα καθόλου IMG_8439.thumb.jpeg.ab94938bf90225d7f9a7d61db8efcc36.jpeg

Καλά εσείς έχετε φουλ φουλ χαχα ψυχή μου φτου φτου 💗😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fighter είπε:

Να μαστε και εμείς 😁εμας μας έπεσαν τα μαλλάκια

AF172541-E8F4-4824-8DCB-0D65CEEE89A4.jpeg

Έλα το fashion icon❤️που είναι ο φιόγκος όμως?🥰❤️🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως κορίτσια τι πανέμορφα πλάσματα που είναι και πόση χαρά μας δίνουν..να είναι πάντα καλά τα παιδάκια μας..!να έχουν υγεία ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η μαμά12345 είπε:

Έλα το fashion icon❤️που είναι ο φιόγκος όμως?🥰❤️🥰❤️

Χαχα το βγάλαμε αλλά πήγαμε για καφέ με κορδελίτσα εννοείται ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Προσθήκη...