Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά



  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα ρε κορίτσι και το είπα να μη παρεξηγηθώ! Εδώ είμαστε για να στηρίζουμε η μια την άλλη και να μοιραζόμαστε τις αγωνίες μας τις συμβουλές μας…προς Θεού δεν πήγαινε προσωπικά…Όλες οι μανούλες τουλάχιστον για να είμαστε σε ένα φόρουμ με κοπέλες που στην ουσία δεν γνωρίζουμε, είμαστε εδώ για το καλύτερο του παιδιού μας…άσχετα που πλέον νιώθω και εγώ ότι σας γνωρίζω…θα κλείσουμε σχεδόν χρόνο που είμαστε σε αυτή την ομάδα εκεί που ξεκίνησαν όλα με τα μικρακια μας 
    • Αχ με καθησυχάζεις λιγοοοο!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ 🥰🥰🥰
    • Καλημέρα κορίτσια, πήγα χθες στον γιατρό και το μωράκι είναι καλά!! Χοροπηδαγε όλη την ώρα, Παρασκευή ή Σάββατο θα κάνω την αυχενική, μακάρι να είναι όλα καλά και να αρχίσω να το χαίρομαι χωρίς τύψεις!
    • Καλημέρα κορίτσι μου ! είναι νωρίς για αυτό κάθετε τόσο πολύ στο στήθος και πιστεύω είναι πιο πολύ η επαφή που θέλει να έχει μαζί σου το μωρό ακόμα δεν κατάλαβε  πως είναι έξω από την κοιλιτσα σου θέλει υπομονή επίσης για να αυξήσει την παραγωγή σου πρέπει να κάνει μαραθώνιους θηλασμούς για να τα καταφέρει εμένα είναι περίπου 2,5 μηνών έχει ηρεμήσει τώρα κοιμάται καλά και δεν κάθεται με τις ώρες στο στήθος έχει χαλαρώσει θηλάζει πιο γρήγορα και κάθετε με τον μπαμπά της  να πω βέβαια πως η μεγάλη μου ήταν γκρινιάρα και δεν καθόταν εύκολα σε κανένα και ήθελε στήθος αρκετά για παρηγοριά αφού δεν πήρε και καθόλου πιπίλα αλλά μακάρι να μην είναι μια τέτοια περίπτωση 😅
    • Καλημέρααα!! Αλήθεια;; Τι ωραία, μπράβο!! Γενικά ποσο σου κοιμάται μέσα στην μέρα και ποσο την νύχτα; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...