Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η nanouko είπε:

 

Εσείς δίνεται και βιταμίνη d? 

Κατιάνα μου εσύ τι διατροφή κάνεις; Τρως απ'ολας ρωταω επειδή κάνετε κι εσείς λίγο κολικούς 

Ναι δίνω για την ώρα αλλά προσπαθω να την βγάζω και στον ήλιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 12 ώρες, ο/η Christi.D. είπε:

Τέλεια νέα!! Συνεχίζετε ακαθεκτες!!

 

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η Elk είπε:

Πολύ καλά τα νέα σας κορίτσι μου η μικρή σου  μεγαλώνει μια χαρά μπράβο !

και εμένα μου είπε για τον ήλιο να την αφήνω 10 λεπτά 

με το καλό να πάτε και σπίτι σας τώρα ☺️

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη και ικανοποιημένη που συνεχίζουμε με αποκλειστικό θηλασμό!!! @Elkμου δε βλέπω την ώρα! Σα να μην περνάνε οι μέρες μου φαίνεται πια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η nanouko είπε:

 

Εσείς δίνεται και βιταμίνη d? 

Κατιάνα μου εσύ τι διατροφή κάνεις; Τρως απ'ολας ρωταω επειδή κάνετε κι εσείς λίγο κολικούς 

Ναι εγώ της δίνω καθημερινά και μου είπαν για τουλάχιστον 6 μήνες. Μετά βλέπουμε. 

Δεν κάνω διατροφή κορίτσι μου. Ίσα ίσα που μου είπε να μην κόψω τίποτα σ' εμένα και να δώσω λίγες σταγονίτσες προβιοτικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη και ικανοποιημένη που συνεχίζουμε με αποκλειστικό θηλασμό!!! @Elkμου δε βλέπω την ώρα! Σα να μην περνάνε οι μέρες μου φαίνεται πια!!!

Ποτε λες να πας σπίτι σου ; Την άλλη βδομαδα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ποτε λες να πας σπίτι σου ; Την άλλη βδομαδα ; 

25 Σεπτεμβρίου σαραντίζουμε. Θα πάρουμε την ευχή και το Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου θα φύγουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

25 Σεπτεμβρίου σαραντίζουμε. Θα πάρουμε την ευχή και το Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου θα φύγουμε! 

Με το καλό! Ωραίες βόλτες που θα κάνετε στο νησί! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Με το καλό! Ωραίες βόλτες που θα κάνετε στο νησί! 🤗

Πως και πως το περιμένω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου... 

Έχω έναν προβληματισμό "άσχετο-σχετικό" με την Ισμήνη-Μαρία!!!

Έφτασε στ' αυτιά μου ότι ο  μπαμπάς της στο νησί διαδίδει πως δεν κάναμε τίποτα το Νοέμβριο που πήγα Ολλανδία. Άρα κατ' επέκταση ή λέω ψέμματα πως είναι δικό του ή είμαι μια καινούρια "Παναγία" 🙏🙏🙏 κι έμεινα με τον κρίνο! 

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά με αυτά που κάνει να τον υποχρεώσω σε τεστ DNA γιατί με προσβάλλει πολύ αυτό που διαδίδει. Πείτε μου τη γνώμη σας, σας παρακαλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... 

Έχω έναν προβληματισμό "άσχετο-σχετικό" με την Ισμήνη-Μαρία!!!

Έφτασε στ' αυτιά μου ότι ο  μπαμπάς της στο νησί διαδίδει πως δεν κάναμε τίποτα το Νοέμβριο που πήγα Ολλανδία. Άρα κατ' επέκταση ή λέω ψέμματα πως είναι δικό του ή είμαι μια καινούρια "Παναγία" 🙏🙏🙏 κι έμεινα με τον κρίνο! 

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά με αυτά που κάνει να τον υποχρεώσω σε τεστ DNA γιατί με προσβάλλει πολύ αυτό που διαδίδει. Πείτε μου τη γνώμη σας, σας παρακαλώ!

καλημέρα κοριτσι μου!

καλα όντως προσβλητικό αυτό που κάνει!

και εγώ στη θέση σου αυτο θα σκεφτόμουν να κάνω..βεβαια δεν ξέρω κατά πόσο θα δεχτεί 🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε ?? 

Πώς περνάτε στην καθημερινότητα??🩷🩵🧿🧿

Καλημέρααα, 

εγω προσπαθώ... είμαι κάπως καλύτερα με τη μαστίτιδα...και εχω συνηθίσει να κοιμάμαι στις 2 πλέον 🤷 οσο περνάνε οι μέρες μου φαίνονται όλο και πιο εύκολα...σηκωνομαι κάνω και καμία δουλειά...ενω πριν απλα σερνομουν όλη μέρα 😔

Σάββατο παμε και για την ευχή και όλα καλά!

εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

καλημέρα κοριτσι μου!

καλα όντως προσβλητικό αυτό που κάνει!

και εγώ στη θέση σου αυτο θα σκεφτόμουν να κάνω..βεβαια δεν ξέρω κατά πόσο θα δεχτεί 🤷

Βάσει νόμου είναι υποχρεωμένος να το κάνει. Δεν είχα σκοπό ούτε να κάνω, ούτε να ζητήσω τίποτα! Αλλά, σε μια μικρή κοινωνία  όπως η Λευκάδα, νομίζω πως κάτι πρέπει να κάνω για να υπερασπιστώ την αξιοπρέπεια και την υπόληψη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε ?? 

Πώς περνάτε στην καθημερινότητα??🩷🩵🧿🧿

Εμένα για κάποιο λόγο κορίτσια μου, μου φαίνονται όλα πολύ εύκολα, απλά και φυσικά! Μπορεί να είναι και θέμα μωρού βέβαια ή επειδή το ήθελα πολύ και το περίμενα καιρό. Δεν ξέρω!!! Αλλά τα περίμενα πολύ πιο δύσκολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Βάσει νόμου είναι υποχρεωμένος να το κάνει. Δεν είχα σκοπό ούτε να κάνω, ούτε να ζητήσω τίποτα! Αλλά, σε μια μικρή κοινωνία  όπως η Λευκάδα, νομίζω πως κάτι πρέπει να κάνω για να υπερασπιστώ την αξιοπρέπεια και την υπόληψη μου!

και καλα θα κάνεις! και μόνο που σκέφτηκε για να το πει ντροπη του!

Ας μεινει μακριά αλλα χωρίς λόγια και προσβολές... δηλαδή έλεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Barbiee είπε:

Καλημέρααα, 

εγω προσπαθώ... είμαι κάπως καλύτερα με τη μαστίτιδα...και εχω συνηθίσει να κοιμάμαι στις 2 πλέον 🤷 οσο περνάνε οι μέρες μου φαίνονται όλο και πιο εύκολα...σηκωνομαι κάνω και καμία δουλειά...ενω πριν απλα σερνομουν όλη μέρα 😔

Σάββατο παμε και για την ευχή και όλα καλά!

εσυ;

Καλά είμαστε κορίτσι μου...συνηθίζουμε σιγά σιγά 🥰🥰

 

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εμένα για κάποιο λόγο κορίτσια μου, μου φαίνονται όλα πολύ εύκολα, απλά και φυσικά! Μπορεί να είναι και θέμα μωρού βέβαια ή επειδή το ήθελα πολύ και το περίμενα καιρό. Δεν ξέρω!!! Αλλά τα περίμενα πολύ πιο δύσκολα!!!

Μακάρι να συνεχίσουν να σου φαίνονται κορίτσι μου αλλά νομίζω ότι όταν πας Λευκάδα τότε θα καταλάβεις κανονικά την καθημερινότητα,όπως και να το κάνουμε είναι εντελώς διαφορετικό να είσαι μαζί με άλλους στο σπίτι και ας μη σου κάνουν κάτι ουσιαστικό 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... 

Έχω έναν προβληματισμό "άσχετο-σχετικό" με την Ισμήνη-Μαρία!!!

Έφτασε στ' αυτιά μου ότι ο  μπαμπάς της στο νησί διαδίδει πως δεν κάναμε τίποτα το Νοέμβριο που πήγα Ολλανδία. Άρα κατ' επέκταση ή λέω ψέμματα πως είναι δικό του ή είμαι μια καινούρια "Παναγία" 🙏🙏🙏 κι έμεινα με τον κρίνο! 

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά με αυτά που κάνει να τον υποχρεώσω σε τεστ DNA γιατί με προσβάλλει πολύ αυτό που διαδίδει. Πείτε μου τη γνώμη σας, σας παρακαλώ!

Κοριτσι μου η τελική απόφαση για το τι θα κάνεις εννοείτε είναι δική σου, εμένα η γνώμη μου είναι πως φαντάζομαι λίγο πολύ αυτές τις αντιδράσεις τις περίμενες από την στιγμή που δεν ήθελε παιδί αυτός, ζείτε πλέον στο ίδιο μέρος όπου και το «κουτσομπολιό» θα είναι μέσα στο πρόγραμμα δυστηχως.. αλλά και αυτό πόσο θα κρατήσει 1εβδομαδα ; 1 μήνα ; 2; Εεε κάποια στιγμή θα βαρεθούν θα σταματήσουν..

αυτός τώρα κοιτάει να προστατέψει τον εαυτό από τα κακά σχολεία.. το ίδιο θα προτείνω να κανεις και εσύ.. προστάτεψε τον εαυτό σου και την κόρη, κλείσε τα αυτιά σου σε αυτά τα σχόλια - κουτσομπολιά και κοιτά την ζωή σου από εδώ και πέρα τι θα κάνεις…

μην μπλέξεις σε διαμάχες με δικαστήρια που θα φέρουν εντάσεις στο σπίτι σου  κράτα το παιδί σου μακριά από αυτά  έτσι και αλλιώς αυτός ήταν ξεκάθαρος από την αρχή, εσύ ήσουν ξεκάθαρη με το τι θέλεις να κάνεις με το παιδί σου δεν βλέπω τον λόγο να μπλέξεις τώρα εκτός αν θέλεις διατροφή τότε αλλάζει το πράγμα 🤷‍♀️

εμένα αυτήν είναι η γνώμη μου κορίτσι μου σου λέω πως τα βλέπω τα πράγματα που ειμαι έξω από το χορό αλλά πραγματικά πέτα αυτό το αγκάθι από μέσα σου, δεν τον χρειάζεσαι αυτόν τον άνθρωπο στην ζωή της κόρης σου, τώρα όταν με το καλό μεγαλώσει ας αποφασίσει μόνη της τι θέλει να κάνει με τον μπαμπά της 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κοριτσι μου η τελική απόφαση για το τι θα κάνεις εννοείτε είναι δική σου, εμένα η γνώμη μου είναι πως φαντάζομαι λίγο πολύ αυτές τις αντιδράσεις τις περίμενες από την στιγμή που δεν ήθελε παιδί αυτός, ζείτε πλέον στο ίδιο μέρος όπου και το «κουτσομπολιό» θα είναι μέσα στο πρόγραμμα δυστηχως.. αλλά και αυτό πόσο θα κρατήσει 1εβδομαδα ; 1 μήνα ; 2; Εεε κάποια στιγμή θα βαρεθούν θα σταματήσουν..

αυτός τώρα κοιτάει να προστατέψει τον εαυτό από τα κακά σχολεία.. το ίδιο θα προτείνω να κανεις και εσύ.. προστάτεψε τον εαυτό σου και την κόρη, κλείσε τα αυτιά σου σε αυτά τα σχόλια - κουτσομπολιά και κοιτά την ζωή σου από εδώ και πέρα τι θα κάνεις…

μην μπλέξεις σε διαμάχες με δικαστήρια που θα φέρουν εντάσεις στο σπίτι σου  κράτα το παιδί σου μακριά από αυτά  έτσι και αλλιώς αυτός ήταν ξεκάθαρος από την αρχή, εσύ ήσουν ξεκάθαρη με το τι θέλεις να κάνεις με το παιδί σου δεν βλέπω τον λόγο να μπλέξεις τώρα εκτός αν θέλεις διατροφή τότε αλλάζει το πράγμα 🤷‍♀️

εμένα αυτήν είναι η γνώμη μου κορίτσι μου σου λέω πως τα βλέπω τα πράγματα που ειμαι έξω από το χορό αλλά πραγματικά πέτα αυτό το αγκάθι από μέσα σου, δεν τον χρειάζεσαι αυτόν τον άνθρωπο στην ζωή της κόρης σου, τώρα όταν με το καλό μεγαλώσει ας αποφασίσει μόνη της τι θέλει να κάνει με τον μπαμπά της 

Το να κάνει DNA test δε σημαίνει ότι θα την αναγνωρίσει κιόλας. Είναι 2 διαφορετικά πράγματα. Δεν το νιώθω αγκάθι και όταν δε μου τον αναφέρουνε δεν τον σκέφτομαι ΚΑΝ!!! Απλά μου είπαν αυτά τώρα και με ενόχλησε η προσβολή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλά είμαστε κορίτσι μου...συνηθίζουμε σιγά σιγά 🥰🥰

 

Μακάρι να συνεχίσουν να σου φαίνονται κορίτσι μου αλλά νομίζω ότι όταν πας Λευκάδα τότε θα καταλάβεις κανονικά την καθημερινότητα,όπως και να το κάνουμε είναι εντελώς διαφορετικό να είσαι μαζί με άλλους στο σπίτι και ας μη σου κάνουν κάτι ουσιαστικό 🤗

Εμένα με κουράζει η παρουσία άλλων πια. Δεν αντέχω. Και είμαι εδώ από τις 7 Ιουλίου! Κουράστηκα! Κι αφού δε μου κάνουν κάτι ουσιαστικό γιατί να δυσκολευτώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εμένα με κουράζει η παρουσία άλλων πια. Δεν αντέχω. Και είμαι εδώ από τις 7 Ιουλίου! Κουράστηκα! Κι αφού δε μου κάνουν κάτι ουσιαστικό γιατί να δυσκολευτώ;

Και εμένα με κούρασαν γι'αυτό και τους "αποχώρησα"...Απλά σκέψου ότι λογικά τώρα έχεις έτοιμο φαγητό,δε χρειάζεται να κάνεις καθημερινές δουλειές (σκούπισμα,σφουγγάρισμα) φαντάζομαι δλδ οπότε μπορείς να είσαι συνεχώς με την κορούλα σου 🩷🦋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Το να κάνει DNA test δε σημαίνει ότι θα την αναγνωρίσει κιόλας. Είναι 2 διαφορετικά πράγματα. Δεν το νιώθω αγκάθι και όταν δε μου τον αναφέρουνε δεν τον σκέφτομαι ΚΑΝ!!! Απλά μου είπαν αυτά τώρα και με ενόχλησε η προσβολή. 

Αααα αυτά δεν τα γνωρίζω κορίτσι μου  ότι είναι 2 διαφορετικά πράγματα μεταξύ τους  Αλλά δεν πρόκειται  να το δεχτεί έτσι απλά να κάνει τεστ θα πρέπει να τον πας δικαστικά αν πιστεύεις ότι αξίζει όλη αυτήν η ταλαιπωρία για να τον αναγκάσεις να κάνει ένα τεστ για να του αποδείξεις μόνο και μόνο ότι είναι δικό του το παιδί ; Επειδή κάνει τον παλαβό και λέει ότι δεν είναι στους άλλους; Δηλαδή αν όντως δεν ήταν θα άφηνε μια γυναίκα να λέει κάτι τόσο χοντρό για το άτομο του ; Ο ίδιος θα ζητούσε από μόνος του τεστ σε αυτήν την περίπτωση.. αφού είναι τόσο σίγουρος ότι δεν είναι τοτε γιατί δεν θέλει να κάνει τεστ  ;; Και αφού δεν σε νοιάζει κιολας σαν άτομο είναι ακόμα πιο εύκολα να παρεις αποφασίσεις γιατί δεν έχεις και το συναίσθημα να σε μπερδεύει..

Έχει χεστει πάνω του που θα πας και κάνει και λέει ότι ναναι τώρα να ξέρεις.. σε φοβάται για αυτό αντιδράει έτσι και φοβάται τι θα πει και ο κόσμος.. 

Όπως και να εχει συμβουλέψου έναν δικηγόρο κορίτσι μου , αυτοί τα ξέρουν καλύτερα και μετά αποφάσισε τι θέλεις να κάνες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katiana1987 όντας έξω από τον χορό και χωρίς να γνωρίζω τι διαδικασίες πρέπει ν γίνουν για το τεστ dna,  θα σου πρότεινα ό,τι και να αποφασίσεις να πάρεις την απόφαση αφού δώσεις στον εαυτό σου λίγες μέρες για να το σκεφτείς και να δεις τι κάθεται πιο καλά μέσα σου.  Να μην είναι εν βρασμώ ψυχής. Για να έχεις σκεφτεί τι είναι καλύτερο για τις δυο σας χωρίς να σε επηρεάζει η ταραχή ή τα νεύρα γι αυτό που άκουσες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,  

είμαστε 20 ημερών σήμερα.  Ήθελα να ρωτήσω αν εσάς σε αυτή τη φάση πονουσαν ακόμα οι θηλες σας όταν τις καλυπτατε κι αν αισθανόσασταν βαρύ το στήθος σας ; 

Για κάποιες μέρες ήμουν καλύτερα αλλά τώρα πάλι τα ίδια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Christi.D. είπε:

@Katiana1987 όντας έξω από τον χορό και χωρίς να γνωρίζω τι διαδικασίες πρέπει ν γίνουν για το τεστ dna,  θα σου πρότεινα ό,τι και να αποφασίσεις να πάρεις την απόφαση αφού δώσεις στον εαυτό σου λίγες μέρες για να το σκεφτείς και να δεις τι κάθεται πιο καλά μέσα σου.  Να μην είναι εν βρασμώ ψυχής. Για να έχεις σκεφτεί τι είναι καλύτερο για τις δυο σας χωρίς να σε επηρεάζει η ταραχή ή τα νεύρα γι αυτό που άκουσες 

Δεν είμαι εν βρασμώ κορίτσι μου. Το έχω ακούσει εδώ και 20 μέρες περίπου. Απλά τώρα που πλησιάζει ο καιρός να πάω πίσω ήθελα να το συζητήσω και μαζί σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Barbiee είπε:

Καλημέρααα, 

εγω προσπαθώ... είμαι κάπως καλύτερα με τη μαστίτιδα...και εχω συνηθίσει να κοιμάμαι στις 2 πλέον 🤷 οσο περνάνε οι μέρες μου φαίνονται όλο και πιο εύκολα...σηκωνομαι κάνω και καμία δουλειά...ενω πριν απλα σερνομουν όλη μέρα 😔

Σάββατο παμε και για την ευχή και όλα καλά!

εσυ;

Γρήγορα να αναρρώσει πλήρως!!

Και με το καλό να πάρετε και την ευχή!!

Τι ωραία που μεγαλώνουν τα μωράκια μας 😊😊🫠

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Αααα αυτά δεν τα γνωρίζω κορίτσι μου  ότι είναι 2 διαφορετικά πράγματα μεταξύ τους  Αλλά δεν πρόκειται  να το δεχτεί έτσι απλά να κάνει τεστ θα πρέπει να τον πας δικαστικά αν πιστεύεις ότι αξίζει όλη αυτήν η ταλαιπωρία για να τον αναγκάσεις να κάνει ένα τεστ για να του αποδείξεις μόνο και μόνο ότι είναι δικό του το παιδί ; Επειδή κάνει τον παλαβό και λέει ότι δεν είναι στους άλλους; Δηλαδή αν όντως δεν ήταν θα άφηνε μια γυναίκα να λέει κάτι τόσο χοντρό για το άτομο του ; Ο ίδιος θα ζητούσε από μόνος του τεστ σε αυτήν την περίπτωση.. αφού είναι τόσο σίγουρος ότι δεν είναι τοτε γιατί δεν θέλει να κάνει τεστ  ;; Και αφού δεν σε νοιάζει κιολας σαν άτομο είναι ακόμα πιο εύκολα να παρεις αποφασίσεις γιατί δεν έχεις και το συναίσθημα να σε μπερδεύει..

Έχει χεστει πάνω του που θα πας και κάνει και λέει ότι ναναι τώρα να ξέρεις.. σε φοβάται για αυτό αντιδράει έτσι και φοβάται τι θα πει και ο κόσμος.. 

Όπως και να εχει συμβουλέψου έναν δικηγόρο κορίτσι μου , αυτοί τα ξέρουν καλύτερα και μετά αποφάσισε τι θέλεις να κάνες.. 

Πόσο δίκιο έχεις! Με φοβάται γιατί ξέρει πως έχω το πάνω χέρι. Σκέψου ότι στην αδερφή του και τον πατέρα του (οι οποίοι με ρωτάνε σχεδόν καθημερινά για την Ισμήνη-Μαρία και θέλουν να τη γνωρίσουν και να έχουν επαφές) τους είχε πει άλλο ψέμα αλλά είχα και γι' αυτό απόδειξη ότι εκείνος είναι που ψεύδεται! Από τότε η αδερφή του δεν του μιλάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έχεις τόσο δίκιο δυστυχώς... Όταν βγήκα εγώ σε άδεια λοχείας μάθαμε ότι στο τμήμα μου μόνο ήταν έγκυες δύο κοπέλες που είχαν προσληφθεί πολύ πρόσφατα. Δεν θα σου πω ψέματα, κακοφανηκε στους προϊσταμένους, ίσως γιατί βγήκαμε εκτός 3 άτομα λόγω εγκυμοσύνης. Και στεναωριεμαι που πρέπει να παγώνουμε τα όνειρα μας λόγω μιας πολύ κακής εργασιακής και οικονομικής κατάστασης. Και εμείς που θέλουμε δεύτερο παιδάκι, το συζητήσαμε αρκετά πριν το πάρουμε αποφαση. Το μόνο μας κόλλημα ήταν το οικονομικό κομματι. Είναι πολύ άδικο!! 
    • Ευχαριστώ κατιανα!!  Αχ κι εγώ τον είχα θηλασει μια φορά που είχαμε πάει στην παιδίατρο!  Αλλά σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να τον θηλάσω αν χρειαστεί και έξω!  Θήλαστρο και μια φίλη μου είχε από kikka boo και ήταν πολύ ικανοποιημένη! Τώρα σιγά σιγά θα οργανωθω να δω τι επιπλέον θα χρειαστώ!!σήμερα κλείσαμε 3 εβδομάδες! 
    • ίσως αργήσει λίγο ακόμη...η δουλειά που εργάζομαι δεν πάει πολύ καλά..οπότε είμαι λίγο στον αέρα..έχω αρχίσει να στέλνω και αλλού βιογραφικά αλλά είναι δύσκολα ρε κορίτσια..από την μια σκέφτομαι αντε και με παίρνει κάποια εταιρεία πως θα προσπαθήσω άμεσα ενώ με πήραν πρόσφατα; από την άλλη σκέφτομαι ότι ως άνεργη δικαιούμαι μόνο το επίδομα κύησης και λοχείας και το επίδομα γέννας αργότερα..οι μέρες περνάνε με τρομερό άγχος..ξέρω ότι δεν μπορούμε να ορίσουμε πολλά πράγματα..και δουλειά να έχουμε και να ειμαι έγκυος κάτι μπορεί να γίνει και να τις χάσουμε..θέλω τόσο πολύ ένα παιδάκι και στενοχωριέμαι που πρέπει αυτή η επιλογή μου να έρχεται σε συνδυασμό με άλλες επιλογές.. τα είπα και ηρέμησα..
    • Γεια σας κορίτσια μου! Βλέπω έχουμε αρκετα νεάκια, τα έχω δει θα απαντη΄σω οσονούπω ❤️ Σήμερα έπαθα ένα κοκομπλόκο πάλι. Ξύπνησα κι η κοιλιά είχε μαλακώσει φουλ, και ήταν εμφανώς πιο μικρή, σα να ήμουν πάλι 4 μηνών ΣΟΚ 😱 Πανικοβλήθηκα (καμία ψυχραιμία!) ήπια μπόλικο κρύο νερό και ξάπλωσα κι άρχισα να σκουντάω σε διάφορα σημεία απαλά. Ευτυχώς ανταποκρίθηκε με κλωτσιές το μωράκι μου, περίπου 20 (τις μέτρησα η τρελή 😅) και μετά κάπως ξεαγχώθηκα. Από τότε τον έχω αισθανθεί κι άλλες φορές, αλλά ήμουν σε μίτιγκς οπότε δεν έδωσα πολύ προσοχή. Τουλάχιστον ξέρω ότι είναι καλα 🙏 Αλλά γιατί έτσι η κοιλιά;  Λέτε να άλλαξε θέση, γι αυτό; Εξακολουθεί να είναι πιο μαλακή απ ότι συνήθως, ενώ χθες ήμουν σα να έχω τυμπανισμό 🤣 έτυχε να βγάλω και φωτό γιατί χθες κλείσαμε ακριβώς 24 εβδ οπότε παρατηρώ τη φώτο σε αντίθεση με το σήμερα και βλέπω τη διαφορά 🤔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...