Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • κορίτσια τα κάνατε ολα τα επιδόματα που δικαιούμαστε;
    • Μια χαρά είσαι με αιματοκρίτη 39!! Τι λες τώρα!! Κι εγώ έχει λίγες μέρες που ξεκίνησα 2 σίδηρο γιατί το ένα τι να μου κάνει όπως είχε πει κι η γιατρός με τόσο χαμηλή αιμοσφαιρίνη! Με ανησύχησε λίγο ότι πέσαν τα αιμοπετάλια κ είναι κάτω από το φυσιολογικό ενώ πρέπει να είναι πάνω από 150.000 εμένα πήγαν 132.000 ενώ στη προηγούμενη εξέταση ήταν 160.000 τώρα γιατί πέσαν τόσο τι να πω! Αν πέσουν κι άλλο θα υπεραγχωθώ!!!! 
    • συμφωνώ με τη @Θέτις Κ. !  Kι εγώ τα σκέφτομαι, εγώ εργάζομαι ανεξάρτητα ως καθηγήτρια και το προηγούμενο διάστημα σκεφτόμουν πότε να μείνω έγκυος για να μην αφήσω τα παιδιά ή για να δω αν θα αναλάβω κι άλλα μαθήματα και γενικά κάψιμο ο εγκέφαλος για κάτι που δεν έχω ιδέα πότε τελικά θα έρθει και όταν αν θα κυλήσουν όλα καλά. Εμείς κάνουμε σχέδια και κάποιος άλλος από πάνω γελάει.. Επομένως Άννα μου αν αυτή τη στιγμή προτεραιότητα και επιθυμία είναι να έρθει το μπεμπέ, να κάνετε κανονικά τις προσπάθειές σας, και όταν έρθει εκείνη η ώρα θα το διαχειριστείς αναλόγως και με τον καλύτερο τρόπο. Δεν χρειάζεται να βάζουμε έξτρα άγχος στο ήδη άγχος! 😆😍
    • Καλησπέρα! Εγώ έκανα την περασμένη εβδομάδα και είναι ακόμα εντάξει, αιματοκρίτη έχω 39 κι αιμοσφαιρίνη 13, αλλά παίρνω 2 φορές την ημέρα σιδηρο από την αρχή!
    • Κορίτσια, τι κάνετε; Από εξετάσεις αίματος πως τα πάτε; Εμένα ο αιματοκρίτης 33, έχω χαμηλή αιμοσφαιρίνη και θρομβοκύτταρα χαμηλά! Γενικά ένα ψιλοχάλι επικρατεί στον οργανισμό 😅 Εσάς πόσο είναι περίπου; Κάνατε εξετάσεις αίματος;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...