Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Δόξα τω θεώ οι αναγουλες μόλις μπήκα στη 10η εβδομάδα σταμάτησαν εντελώς!!!Τώρα το μόνο που έχω είναι υπνηλία και κούραση!! Είχα κι εγώ αυτό με το άδειο στομάχι ,αν δεν έτρωγα την στιγμή που πεινούσα με έπιανε αναγουλα,τώρα κι αυτό έχει βελτιωθεί!Επίσης μπορώ να φάω κανονικά πλέον,πριν με αηδιαζαν τα περισσότερα!!
    • Και στα σεμινάρια που έχω κάνει και η παιδίατρος μου το έχουν πει. Απαγορεύεται να είναι οτιδήποτε κοντά στο μωρό όταν κοιμάται. Πόσο μάλλον στο μαιευτήριο που τα "πυρέξ" είναι μια σταλιά! Σκέψου ακόμα και για την πάντα στην κούνια μου έδωσαν πολύ "σκληρές" οδηγίες!
    • Αλήθεια;; Σου είπαν ότι απαγορεύονται απτό νοσοκομείο; Ή αυτό που λένε ότι δεν πρέπει να υπάρχει του εκεί που κοιμάται; Μόνο για τις φωτογραφίες θα του τα βάλω και θα τα βγάλω μετά!
    • Δεν ξέρει ο οδοντίατρος τι θα χρειαστεί τελικά γιατί χρειάζεται ακτινογραφία που δεν μπορεί να γίνει τώρα!  Κι εγώ έχω βάλει νεσεσέρ ήδη με δείγματα μέσα στη βαλίτσα αλλά πανάκια κι αρκουδάκι δεν έβαλα γιατί απαγορεύονται!
    • Κορίτσι εγώ στο πρώτο τρίμηνο δεν έκανα σχεδόν τίποτα από δουλειές 😐😐 το ομολογώ 😀 λίγο η ατονία, λίγο οι καούρες, λίγο ο φόβος... στο δεύτερο τρίμηνο που είχα περισσότερη ενέργεια ξεσαλωσα λίγο είναι η αλήθεια, αλλά με προσοχή πάντα και τώρα στο τρίτο και να θέλω κάνω μόνο όσα μπορώ γτ έχω βαρύνει!! ❤️❤️🧿🧿
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...