Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κορμό; Τι λες τώρα;; Αγαπημένο κι αυτό όπως και η καριόκα!! Κι εγώ έχω κολλήσει εκεί στα 6 κιλά, γραμμάριο παραπάνω! Δεν πειράζει, αν παίρνουν βάρος τα μωρά, θα τα χάσουμε και εύκολα μετά 😊

Προσέχω ναι, αλλά σιγά σιγά αρχίζω και ζοριζομαι με το φαγητό, μου λείπει πολύ το λευκό ψωμί, αν με ρωτήσει δηλαδή κάποιος τι μου χει λείψει είναι αυτό! Και οι ποσότητες..

Υπομονή, δεν έμεινε πολύ ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ από το δεύτερο τρίμηνο έχω πιο πολλή όρεξη για γλυκό! Τώρα στο τρίτο δεν το συζητώ!!

Κι ο κορμός πολύ αγαπημένος!

@nanouko εσύ έχεις διαβήτη κύησης και προσέχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ από το δεύτερο τρίμηνο έχω πιο πολλή όρεξη για γλυκό! Τώρα στο τρίτο δεν το συζητώ!!

Κι ο κορμός πολύ αγαπημένος!

@nanouko εσύ έχεις διαβήτη κύησης και προσέχεις;

Nαι, οριακά έχω δυστυχώς 😩 ευτυχώς τα γλυκά δε με πειράζουν αν δεν είναι πολύ μεγάλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Nαι, οριακά έχω δυστυχώς 😩 ευτυχώς τα γλυκά δε με πειράζουν αν δεν είναι πολύ μεγάλα.. 

Κατάλαβα! Ευτυχώς μπορείς να φας και κανένα γλυκάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όλο μου τελειώνουν οι καρδούλες.. καληνύχτα, ελπίζω να κοιμηθούμε καλά σήμερα, αν και για μένα δεν το βλέπω, όλο το απόγευμα κοιμόμουν στον καναπέ και τώρα το μάτι γαρίδα! Έχω δει δύο ταινίες και πάω για την τρίτη τώρα! 📽️🎬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια όλο μου τελειώνουν οι καρδούλες.. καληνύχτα, ελπίζω να κοιμηθούμε καλά σήμερα, αν και για μένα δεν το βλέπω, όλο το απόγευμα κοιμόμουν στον καναπέ και τώρα το μάτι γαρίδα! Έχω δει δύο ταινίες και πάω για την τρίτη τώρα! 📽️🎬

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Πως κοιμήθηκες τελικά κορίτσι μου; Εγώ είναι απο τις ελάχιστες φορές τελευταία που κοιμήθηκα 6 ώρες σερί! Μάλλον παίζει ρόλο που είχε και δροσιά εδώ σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !

εγω πάλι με χίλια ζορια ξύπνησα 😅

έπρεπε να σηκωθώ να φάω και αναγκάστηκα ξύπνησα αλλιώς ακόμα θα κοιμόμουν 😂

Καλή Κυριακή να έχουμε ! Θα κάνετε τίποτα σήμερα ; Εμείς μάλλον θα πάμε για κανένα καφέ με ένα ζευγάρι που είναι και η κοπέλα εγκυος 4,5 μηνών έχει και ένα ένα κοριτσάκι 4 μήνες μικρότερη από την δικιά μου μπας και τα παμε λίγο παιδική να παίξουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εγώ αντίθετα δεν μπορούσα με τπτ να κοιμηθώ! Πήγε 5.30 η ώρα και ακόμα στριφογυρνουσα. 

Ε και σηκώθηκα έκανα δύο τοστ κάθισα στο μπαλκόνι να φάω πρωινό 🤣🤣και κατά τις 7 κοιμήθηκα μέχρι τις 10.30

Θα προσπαθήσω σήμερα να μην κοιμηθώ το μεσημέρι μπας και το βράδυ κοιμηθώ σε νορμάλ ώρα!

@Elkωραίο ακούγεται το πρόγραμμα σας! Θα περάσει ωραία και η μικρή σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Πως κοιμήθηκες τελικά κορίτσι μου; Εγώ είναι απο τις ελάχιστες φορές τελευταία που κοιμήθηκα 6 ώρες σερί! Μάλλον παίζει ρόλο που είχε και δροσιά εδώ σήμερα!

Καλημέρα!! Τελικά κοιμήθηκα 3:30-6:30 και 9:00-13:00 σε δύο δόσεις😀 εντάξει κάτι έγινε! Βγήκα και πήρα ένα παγωτό, τώρα μεσημέρι έχει ζέστη αλλά πιστεύω σήμερα θα έχει δροσιά το βράδυ! 6 σερί εσύ ε; Πολύ καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια !

εγω πάλι με χίλια ζορια ξύπνησα 😅

έπρεπε να σηκωθώ να φάω και αναγκάστηκα ξύπνησα αλλιώς ακόμα θα κοιμόμουν 😂

Καλή Κυριακή να έχουμε ! Θα κάνετε τίποτα σήμερα ; Εμείς μάλλον θα πάμε για κανένα καφέ με ένα ζευγάρι που είναι και η κοπέλα εγκυος 4,5 μηνών έχει και ένα ένα κοριτσάκι 4 μήνες μικρότερη από την δικιά μου μπας και τα παμε λίγο παιδική να παίξουν 

Μια χαρά θα περάσετε!! Μου χει λείψει να πάω για καφέ! Εμείς μπορεί να βγούμε βραδάκι με τη δροσιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Christi.D. είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Εγώ αντίθετα δεν μπορούσα με τπτ να κοιμηθώ! Πήγε 5.30 η ώρα και ακόμα στριφογυρνουσα. 

Ε και σηκώθηκα έκανα δύο τοστ κάθισα στο μπαλκόνι να φάω πρωινό 🤣🤣και κατά τις 7 κοιμήθηκα μέχρι τις 10.30

Θα προσπαθήσω σήμερα να μην κοιμηθώ το μεσημέρι μπας και το βράδυ κοιμηθώ σε νορμάλ ώρα!

@Elkωραίο ακούγεται το πρόγραμμα σας! Θα περάσει ωραία και η μικρή σας!!

Ναι, λογικά αν δεν κοιμηθείς μεσημέρι θα πέσεις ξερή! Εγώ πλέον έχω αποδεχτεί ότι θα κοιμάμαι ό,τι να ναι ώρες! Δεν το ζορίζω, οπότε νυστάξω και μπορώ! Αχ το συνεχόμενο οχτάωρο που κοιμόμουν πριν δεν ξέρω αν θα το ξαναδώ! 🤷😀 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Ναι, λογικά αν δεν κοιμηθείς μεσημέρι θα πέσεις ξερή! Εγώ πλέον έχω αποδεχτεί ότι θα κοιμάμαι ό,τι να ναι ώρες! Δεν το ζορίζω, οπότε νυστάξω και μπορώ! Αχ το συνεχόμενο οχτάωρο που κοιμόμουν πριν δεν ξέρω αν θα το ξαναδώ! 🤷😀 

Νομίζω πρέπει να ακολουθήσω το σκεπτικό σου!

Εγώ ήμουν τυχερή μέχρι τώρα και κοιμόμουν μια χαρά το βράδυ! Ίσως λίγο αργούσα να κοιμηθώ αλλά ένα 7ωρο το κοιμόμουν! 

Τώρα έχει λίγες μέρες που δεν βολεύομαι με τπτ! 

Λίγες βδομάδες έμειναν! Μετά θα ξενυχτάμε πάλι αλλά τουλάχιστον θα υπάρχει καλός λόγος!😊😊💙💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

Νομίζω πρέπει να ακολουθήσω το σκεπτικό σου!

Εγώ ήμουν τυχερή μέχρι τώρα και κοιμόμουν μια χαρά το βράδυ! Ίσως λίγο αργούσα να κοιμηθώ αλλά ένα 7ωρο το κοιμόμουν! 

Τώρα έχει λίγες μέρες που δεν βολεύομαι με τπτ! 

Λίγες βδομάδες έμειναν! Μετά θα ξενυχτάμε πάλι αλλά τουλάχιστον θα υπάρχει καλός λόγος!😊😊💙💗

Μπράβο! Ακριβώς, λίγο έμεινε! Μετά θα προσαρμοστούμε εκ νέου στο πρόγραμμα του μωρού!! 😊🧸🤱🤱🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/6/2024 at 5:36 ΜΜ, ο/η Χρύσακι είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!

Σημερα καναμε την Doppler. Το μωράκι μου εγινε 1742.

Ολα καλα, αλλα μ ειπε οτι ο πλακούντας άρχισε να γερνάει και μπορει να γεννήσω πιο γρήγορα, μπορει κι όχι. Πρεπει να το ελέγχει η γυναικολόγος. Ειμαι 32 και 1. 
 

αγχωθηκα λιγο, εχει καποια απο εσάς υπόψην κατι για αυτο; 

Καλησπέρα κορίτσι μου, πετάγομαι στο θέματακι σας για να σου πω πως είχα πλακούντα grade 3 από την 30η εβδομάδα. Απλά παρακολουθούσαμε πιο συχνά την ανάπτυξη του μωρού...εν τέλει γέννησα στις 39 εβδομάδες και μάλιστα με προκληση(για άσχετο λόγο). Το μωρό 3100, άρα όλα καλά!μην αγχώνεσαι!!

Με το καλό κορίτσια σε όλες να φέρετε στον κόσμο τα μωράκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Μια χαρά θα περάσετε!! Μου χει λείψει να πάω για καφέ! Εμείς μπορεί να βγούμε βραδάκι με τη δροσιά! 

ΕΕ και εμείς τελικά το ακυρώσαμε γιατί είχε πολύ ζεστη όποτε το αφήσαμε για απόγευμα 

Εμένα μου έλειψε να πιω ένα καφέ χωρίς το παιδί να σου πω την αλήθεια 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Ναι, λογικά αν δεν κοιμηθείς μεσημέρι θα πέσεις ξερή! Εγώ πλέον έχω αποδεχτεί ότι θα κοιμάμαι ό,τι να ναι ώρες! Δεν το ζορίζω, οπότε νυστάξω και μπορώ! Αχ το συνεχόμενο οχτάωρο που κοιμόμουν πριν δεν ξέρω αν θα το ξαναδώ! 🤷😀 

Εγω κορίτσια προσπαθω να μην κοιμάμαι μεσημέρι για να κοιμάμαι το βράδυ 

εχτες κοιμήθηκα το βράδυ στης 12.. 8:30 χτύπησε το ξυπνητήρι και με το ζόρι σηκώθηκα 9 για να φάω γιατί με την διατροφη τρώω συγκεκριμένες ώρες 😅

στις πριν 40 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Καλημέρα!! Τελικά κοιμήθηκα 3:30-6:30 και 9:00-13:00 σε δύο δόσεις😀 εντάξει κάτι έγινε! Βγήκα και πήρα ένα παγωτό, τώρα μεσημέρι έχει ζέστη αλλά πιστεύω σήμερα θα έχει δροσιά το βράδυ! 6 σερί εσύ ε; Πολύ καλό! 

Καλά εκανες και πήρες παγωτο δώστου να καταλαβει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Katerina1990 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου, πετάγομαι στο θέματακι σας για να σου πω πως είχα πλακούντα grade 3 από την 30η εβδομάδα. Απλά παρακολουθούσαμε πιο συχνά την ανάπτυξη του μωρού...εν τέλει γέννησα στις 39 εβδομάδες και μάλιστα με προκληση(για άσχετο λόγο). Το μωρό 3100, άρα όλα καλά!μην αγχώνεσαι!!

Με το καλό κορίτσια σε όλες να φέρετε στον κόσμο τα μωράκια σας!

Αληθεια;; Μακάρι κορίτσι μου να φτάσω κι εγω ετσι.. εμενα μου έγραψε για τον πλακούντα grade 2-3. Στεναχωρέθηκα η αληθεια.. Αλλα τωρα μου δίνεις θάρρος ..,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Αληθεια;; Μακάρι κορίτσι μου να φτάσω κι εγω ετσι.. εμενα μου έγραψε για τον πλακούντα grade 2-3. Στεναχωρέθηκα η αληθεια.. Αλλα τωρα μου δίνεις θάρρος ..,

Σε καταλαβαίνω, κι εγώ σκεφτόμουν πολύ αρνητικά τοτε και είχα αγχωθει πολύ,τόσο που νομίζω οτι δεν απόλαυσα καθόλου αυτούς τους τελευταίους μηνες, και είναι κρίμα! Γι αυτό και σου έγραψα Να σου δώσω θάρρος! Όλα καλά θα πάνε!λίγη παρακολούθηση θέλει μόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina1990 είπε:

Σε καταλαβαίνω, κι εγώ σκεφτόμουν πολύ αρνητικά τοτε και είχα αγχωθει πολύ,τόσο που νομίζω οτι δεν απόλαυσα καθόλου αυτούς τους τελευταίους μηνες, και είναι κρίμα! Γι αυτό και σου έγραψα Να σου δώσω θάρρος! Όλα καλά θα πάνε!λίγη παρακολούθηση θέλει μόνο!

Ευχαριστω πολύ κορίτσι μου! Ναιι θα πανε ολα καλα! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katerina1990 είπε:

Σε καταλαβαίνω, κι εγώ σκεφτόμουν πολύ αρνητικά τοτε και είχα αγχωθει πολύ,τόσο που νομίζω οτι δεν απόλαυσα καθόλου αυτούς τους τελευταίους μηνες, και είναι κρίμα! Γι αυτό και σου έγραψα Να σου δώσω θάρρος! Όλα καλά θα πάνε!λίγη παρακολούθηση θέλει μόνο!

Τότε σου είχε πει οτι πρεπει να προσέξεις κατι; Δεν μ ειπε η εμβρυολογος, μονο οτι θα το παρακολουθεί η γυναικολόγος μ κ αν χρειαστεί να ξαναπάω σε αυτή.

Στην γυναικολόγο Μου θα παω 8/7! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσες μπορείτε και κοιμάστε σερί και αρκετές ώρες, σας ζηλεύω να ξέρετε...

20240630_093853.thumb.jpg.91a9bf38469ad5ddbb9180af82185221.jpg

Κορίτσια μου, μετά απο μισή δύσκολη μέρα... έκανα το πρώτο μου μπάνιο επιτέλους!!! Το κατά ευχαριστήθηκα και χαλάρωσα πολύ! Το μόνο που συνέβη μετά ήταν που με πόνεσαν οι θηλές μου αρκετά άλλα στιγμιαία!

Υ.γ. στο βάθος βλέπετε το Σκορπιό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Όσες μπορείτε και κοιμάστε σερί και αρκετές ώρες, σας ζηλεύω να ξέρετε...

20240630_093853.thumb.jpg.91a9bf38469ad5ddbb9180af82185221.jpg

Κορίτσια μου, μετά απο μισή δύσκολη μέρα... έκανα το πρώτο μου μπάνιο επιτέλους!!! Το κατά ευχαριστήθηκα και χαλάρωσα πολύ! Το μόνο που συνέβη μετά ήταν που με πόνεσαν οι θηλές μου αρκετά άλλα στιγμιαία!

Υ.γ. στο βάθος βλέπετε το Σκορπιό!

Και επισήμως λοιπόν το πρώτο μπάνιο!!

Εύχομαι μέχρι να πας Αθήνα να κάνεις πολλά μπανάκια και να τα απολαύσεις!! 

Και από του χρόνου με την μπουμπού σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Όσες μπορείτε και κοιμάστε σερί και αρκετές ώρες, σας ζηλεύω να ξέρετε...

20240630_093853.thumb.jpg.91a9bf38469ad5ddbb9180af82185221.jpg

Κορίτσια μου, μετά απο μισή δύσκολη μέρα... έκανα το πρώτο μου μπάνιο επιτέλους!!! Το κατά ευχαριστήθηκα και χαλάρωσα πολύ! Το μόνο που συνέβη μετά ήταν που με πόνεσαν οι θηλές μου αρκετά άλλα στιγμιαία!

Υ.γ. στο βάθος βλέπετε το Σκορπιό!

Ααα πολύ ωραία είναι εκεί είχατε και ωραία θαλασσα λάδι το ευχαριστήθηκες το μπανάκι σου χρειαζόταν με τοση ζεστη είναι η αλήθεια !!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

Και επισήμως λοιπόν το πρώτο μπάνιο!!

Εύχομαι μέχρι να πας Αθήνα να κάνεις πολλά μπανάκια και να τα απολαύσεις!! 

Και από του χρόνου με την μπουμπού σου!!

Κανά 2 θα προλάβω να κάνω ακόμα εδώ! Μετά στην Αθήνα δεν ξέρω αν θα καταφέρω να πάω!

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ααα πολύ ωραία είναι εκεί είχατε και ωραία θαλασσα λάδι το ευχαριστήθηκες το μπανάκι σου χρειαζόταν με τοση ζεστη είναι η αλήθεια !!😊

Υπέροχα ήταν, αλλά εδώ δεν έχει πάρα πολύ ζέστη τις τελευταίες μέρες, ευτυχώς! 

Αυτή η "σουβλιά" στις θηλές, λέτε να ήταν κάτι ανησυχητικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Κανά 2 θα προλάβω να κάνω ακόμα εδώ! Μετά στην Αθήνα δεν ξέρω αν θα καταφέρω να πάω!

Υπέροχα ήταν, αλλά εδώ δεν έχει πάρα πολύ ζέστη τις τελευταίες μέρες, ευτυχώς! 

Αυτή η "σουβλιά" στις θηλές, λέτε να ήταν κάτι ανησυχητικό;

Μακάρι να μπορέσεις να κάνεις και στην Αθήνα αν και αποκλείεται να είναι τόσο όμορφα όσο Λευκάδα!

Δεν πιστεύω να είναι κάτι ανησυχητικό! Ειδικά αφού ήταν εκείνη τη στιγμή και τωρα δεν αισθάνεσαι κάτι.

Εγώ παρατήρησα ότι σαν να έβγαλαν κάτι ασπρακια στις θηλές μετά τη θάλασσα που μετά δεν τα έβλεπα. Φαντάζομαι πρωτογαλα που μπορεί να ήταν έτοιμο να βγει! (Θα το πω στον γιατρό μου όταν πάω)

Εγώ είμαι της άποψης ότι αν κάτι με αγχωνει να παίρνω τον γιατρό μου, οπότε αν βλέπεις ότι το σκέφτεσαι και σε απασχολεί πάρε τηλ να ρωτήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ για τα όμορφα σου λόγια λυπάμαι και για τη δική σου απώλεια ναι αυτό νιώθω ότι θέλω χρόνο δεν το πιστεύω ακόμα τι έχει γίνει....ήταν στιγμιαίο μου είπε ο γιατρός έπαθα αποκόλληση πλακούντα και γίνονται αυτά ένα στο εκατομμύριο ήμουν η τυχερή και ήμουν μέσα στο εκατομμύριο 
    • Κοριτσι μου γεια σου!! 🌺 Καλως ηρθες στην παρεα μας κ ελπιζω να εισαι καλα κ να μην εχεις ξαναδει καφε.. η προγεστετονη σιγουρα βοηθαει αλλα λγκ σου ειπε κ ξεκουραση οσο γινεται... εργαζεσαι; μηπως να παρεις αναρρωτικη γ ν εισαι πιο ηρεμη κ ξεκουραστη;; Στη γιατρο ποτε θα ξαναπας;; Ευχομαι ν πανε ολα καλα γ ολες μας κ το ταξιδι μας να φτασει ως το τελος με γερα μωρα στην αγκαλια μας!!🙏🙏🙏🤰🤰🤰🤰💞💞💞🧿🧿
    • Θ μετραμε τις μερες μαζι!!! Παρασκευουλα εσυ, μετα το σκ θ περασει γρηγορα (εχουμε φουλ γαμοβαφτισια κ σαββατο κ κυριακη) κ μετα τσακ τσακ εφτασε κ η Πεμπτουλα γ μενααα!!!  Κ παει κ η Χρυσα!! Μπορουμε ν κανουμε κ πινακακι μ τα επομενα ραντεβου τωρα π μαζευομαστε ωστε να ξερουμε ποτε εχουμε τις επισκεψεις μας στους γιατρους! Ε, τι λετε; 😉
    • Αννιτακι μου γλυκο χσιρομαι τοσο πολυ για εσας!!!!! Τι μοναδικη στιγμη!!!! Τι φανταστικο καρδιοχτυπι!!!💓💓 2 καρδιες που χτυπουν σε 1 σωμα!!!! 🥹💞 Με το καλο να συνεχισουν ολα τελεια!!! 🙏🙏🙏🙏🧿🧿🧿 Οσο γ τις μερες π λες, εχω διαβασει πολλα ποστ κοριτσιων με τετοιες αποκλισεις κ δν ειχαν θεμα... ολα θ πανε τελειαααα!!🥰
    • Κορίτσι μου γλυκό λυπάμαι πάρα πολύ... δύναμη εύχομαι.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...