Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

@Katiana1987 εύχομαι τα πράγματα με την αποζημίωση να βρουν τον δρόμο τους και φυσικά να βγάλετε συνεννόηση με τον μπαμπά της μπουμπους!!

Εννοείται όλοι έχουμε τα πάνω και τα κάτω μας! Είναι ανθρώπινο και τελείως λογικό θα έλεγα ανεξάρτητα από το πόσο θετικος άνθρωπος μπορεί να είσαι!

@maroo8 @Elkναι σίγουρα είναι από το άγχος και την ανυπομονησία μέχρι να έρθει ο μικρούλης! 

@Elkκαλά αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια εμένα τα νέα μου είναι ότι πλέον νιώθω πολύ πολύ κούραση και δεν μπορώ καθόλου να σταθώ όρθια! Αλλά σκέφτομαι ότι λίγο έχουμε ακόμη εγκυούλες και προσπαθώ να το απολαύσω όσο πιο πολύ! Εν τω μεταξύ έχω απομονώσει ένα δωμάτιο του σαλονιού με αυτά τα παιδικά πλαστικά καγκελάκια και θα το διαμορφώσω σαν χώρο χαλάρωσης και παιχνιδιού! Μέχρι και παιδική κουρτίνα θα βάλω σε εκείνο το παράθυρο! Βοηθάει ότι εχει σκαλάκι εκεί και είναι δλδ άλλο επίπεδο από το υπόλοιπο! Αχ, είμαι τόσο ενθουσιασμένη!! Έχω τρέλα γενικά και με τη διακόσμηση!

Α εσύ είσαι μερακλου! 

Μπράβο που διαμορφώνεις τον χώρο για το μωράκι σου! Θα είναι πολύ ωραία να έχετε έναν χώρο για παιχνίδι!

Από κούραση κι εγώ τα πρωινά μια από τα ίδια!! Σήμερα μόνο με έπιασε μια έκρηξη ενέργειας και έκανα καθαριοτητες. Μετά από λίγο βέβαια ξάπλωσα γιατί είχα κουραστεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσια εμένα τα νέα μου είναι ότι πλέον νιώθω πολύ πολύ κούραση και δεν μπορώ καθόλου να σταθώ όρθια! Αλλά σκέφτομαι ότι λίγο έχουμε ακόμη εγκυούλες και προσπαθώ να το απολαύσω όσο πιο πολύ! Εν τω μεταξύ έχω απομονώσει ένα δωμάτιο του σαλονιού με αυτά τα παιδικά πλαστικά καγκελάκια και θα το διαμορφώσω σαν χώρο χαλάρωσης και παιχνιδιού! Μέχρι και παιδική κουρτίνα θα βάλω σε εκείνο το παράθυρο! Βοηθάει ότι εχει σκαλάκι εκεί και είναι δλδ άλλο επίπεδο από το υπόλοιπο! Αχ, είμαι τόσο ενθουσιασμένη!! Έχω τρέλα γενικά και με τη διακόσμηση!

Ααα ωραία ακούγετε να το φτιάξεις 

ούτε εγω το έχω με την διακόσμηση εδώ καλά καλά ούτε τα χρώματα δεν ξέρω να ταιριάζω 😂

Και εγω κουράζομαι ειδικά με την ζεστη λίγο το μεσημέρι μπορω να πω πως ξεκουράζομαι κάπως την υπόλοιπη μέρα αστα να παν 😅

εμενα εχτές ήρθαν και τα πράγματα που πήρα για να φταίξω λίγο την τζαντα μαιευτηρίου πήρα πανες και μερικά πράγματα για εμένα αλοιφή για το στήθος και βρακάκια λοχείας να ετοιμαζω σιγά σιγά τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/6/2024 at 7:11 ΜΜ, ο/η Elk είπε:

Άντε κοντεύεις και εσυ να μπεις στο μήνα σου κορίτσι μου τι ωραία που πλησιάζει αυτήν η μέρα 😊

αν το έχεις διαλέξει μπορείς να το πάρεις και το κρεβατακι 

Τελείωσε δηλαδή και το δωμάτιο του μωρού ; 
 

ναι το εχουμε τελειώσει!! Μένει ένα κρεβατάκι μόνο αλλά για αρχή θα κοιμάται στο παρκοκρέβατο…αχ και εσυ χαρά στο κουράγιο σου που περιμενεις το δεύτερο και έχεις να κάνεις αυτές τις ετοιμασίες 🫠

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Σημερα καναμε την Doppler. Το μωράκι μου εγινε 1742.

Ολα καλα, αλλα μ ειπε οτι ο πλακούντας άρχισε να γερνάει και μπορει να γεννήσω πιο γρήγορα, μπορει κι όχι. Πρεπει να το ελέγχει η γυναικολόγος. Ειμαι 32 και 1. 
 

αγχωθηκα λιγο, εχει καποια απο εσάς υπόψην κατι για αυτο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ μόνο όταν έχει πολλή ζέστη δεν μπορώ καθόλου. Τι υπόλοιπες μέρες είμαι μια χαρά!

Α, θα έρθεις και σ' εμένα;;; Δεν το έχω καθόλου με αυτά!!! χιχι

Χαχαχα έρχομαι να γνωρίσω και τον γατούλη σου!!

Εύχομαι όλα να πάνε καλά με τον πατέρα της μπουμπούς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Fighter εγώ είμαι πιο λίγες βδομάδες από όλες αλλά μπορώ να σου πω ότι εμένα ακόμα αλλάζει θέση 

Η @nanoukoπου είναι πάνω κάτω μαζί σου στις εβδομάδες και είχε τον ίδιο προβληματισμό τής είπε ο γιατρός της ότι έχει ακόμα χρόνο να πάρει θέση το μωρό. Και το ίδιο της είπαν και τα κορίτσια εδώ που έχουν ήδη γεννήσει μια φορά!

@Χρύσακι κάπως τον βαθμολογούν τον πλακούντα στη β επιπέδου (grade 0 grade 1 κτλ) απ'όσο ξέρω όταν αρχίζει και ωριμάζει τον παρακολουθούν! Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν κάνει καλά τη δουλειά που πρέπει να κάνει!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christi.D. είπε:

Α εσύ είσαι μερακλου! 

Μπράβο που διαμορφώνεις τον χώρο για το μωράκι σου! Θα είναι πολύ ωραία να έχετε έναν χώρο για παιχνίδι!

Από κούραση κι εγώ τα πρωινά μια από τα ίδια!! Σήμερα μόνο με έπιασε μια έκρηξη ενέργειας και έκανα καθαριοτητες. Μετά από λίγο βέβαια ξάπλωσα γιατί είχα κουραστεί!

Ναι, ήθελα να το κάνω και για να μην πηγαίνει και το σκυλάκι όταν λείπουμε πχ.. αυτό έχει το δικό του σπιτάκι τα παιχνίδια και τις μαξιλάρες του αλλά σίγουρα θα έβρισκε ενδιαφέρον και στα παιχνίδια του μωρού 😅 αφού ακόμη είναι μικρό, ούτε ενός έτους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ααα ωραία ακούγετε να το φτιάξεις 

ούτε εγω το έχω με την διακόσμηση εδώ καλά καλά ούτε τα χρώματα δεν ξέρω να ταιριάζω 😂

Και εγω κουράζομαι ειδικά με την ζεστη λίγο το μεσημέρι μπορω να πω πως ξεκουράζομαι κάπως την υπόλοιπη μέρα αστα να παν 😅

εμενα εχτές ήρθαν και τα πράγματα που πήρα για να φταίξω λίγο την τζαντα μαιευτηρίου πήρα πανες και μερικά πράγματα για εμένα αλοιφή για το στήθος και βρακάκια λοχείας να ετοιμαζω σιγά σιγά τίποτα 

Βρε κορίτσια θα σας βοηθήσω εγώ μην αγχώνεστε! 😚

Κι εγώ πήρα τα αναλώσιμα, έχω έτοιμα και τα υπόλοιπα της βαλίτσας, μόνο να βρω κανένα μεγάλο νεσεσέρ και τα βάζω!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nanouko είπε:

Ναι, ήθελα να το κάνω και για να μην πηγαίνει και το σκυλάκι όταν λείπουμε πχ.. αυτό έχει το δικό του σπιτάκι τα παιχνίδια και τις μαξιλάρες του αλλά σίγουρα θα έβρισκε ενδιαφέρον και στα παιχνίδια του μωρού 😅 αφού ακόμη είναι μικρό, ούτε ενός έτους..

Καλά εννοείται θα θέλει και το σκυλάκι σου!

Οσο μεγαλώνει το μωρό θα μπορούν να παίζουν μαζί!! Οι καλύτεροι φίλοι θα γίνουν!! 😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρύσακι είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!

Σημερα καναμε την Doppler. Το μωράκι μου εγινε 1742.

Ολα καλα, αλλα μ ειπε οτι ο πλακούντας άρχισε να γερνάει και μπορει να γεννήσω πιο γρήγορα, μπορει κι όχι. Πρεπει να το ελέγχει η γυναικολόγος. Ειμαι 32 και 1. 
 

αγχωθηκα λιγο, εχει καποια απο εσάς υπόψην κατι για αυτο; 

Ωω μπουλουκακι μου φαίνεται το μωράκι σου! 🤗 Εμένα ο μπέμπης ήταν 1.500 τότε.. Σου είπε ο γιατρός να κόψεις το αλάτι; Μου είπε ότι γερνάει τον πλακούντα! Εμένα είναι grade 1 ακόμη αλλά αυτό μπορεί να αλλάξει ξαφνικά νομίζω! 

Α, λάθος 2 κιλά ήτανε! Άρα κι εμένα μπουλουκάκι, θυμόμουν το προηγούμενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Christi.D. είπε:

Καλά εννοείται θα θέλει και το σκυλάκι σου!

Οσο μεγαλώνει το μωρό θα μπορούν να παίζουν μαζί!! Οι καλύτεροι φίλοι θα γίνουν!! 😊😊

Ναι, μαζί θα μεγαλώσουν!! Πολύ χαίρομαι 🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fighter είπε:

Εντωμεταξύ κορίτσια από θέση μωρού πως πάτε εγώ ειχα παει πριν από 3 εβδομάδες και δεν είχε παρει θέση…τώρα για να δούμε…αρχισε να με αγχώνει αυτό

Αχ αυτό είναι το μόνιμο άγχος μου όσο και να προσπαθώ να μην το σκέφτομαι..και αργεί και το ραντεβού μου, 10 Αυγούστου, σκέφτομαι μήπως του πω να πάω νωρίτερα..με αγχώνει που δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς πώς είναι μέσα στην κοιλιά μου..κι όλο την τρίβω κυκλικά μήπως το βοηθήσω να γυρίσει..όλοι όμως λένε, όπως και ο γιατρός, ότι έχουμε χρόνο.. επίσης έχω πάρει το μενταγιόν μπόλα και κάνω την άσκηση όπου όντως στα 4 κουνάς τη λεκάνη σου.. 🤷🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Ωω μπουλουκακι μου φαίνεται το μωράκι σου! 🤗 Εμένα ο μπέμπης ήταν 1.500 τότε.. Σου είπε ο γιατρός να κόψεις το αλάτι; Μου είπε ότι γερνάει τον πλακούντα! Εμένα είναι grade 1 ακόμη αλλά αυτό μπορεί να αλλάξει ξαφνικά νομίζω!

Οχι δεν μου ειπε! Απλα μου ειπε οτι θα το παρακολουθεί η γυναικολόγος κι αν χρειαστεί να ξαναπάω να με δει η ιδια που εκανε την Doppler. Μου ειπε για σημαδια. Και ειπε δεν είναι κ σίγουρο οτι θα γεννήσω πιο νωρις. 
 

Επισης  πήρε θέση, αλλα  μπορει να αλλάξει γιατι  είναι νωρις ακομα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fighter είπε:

Εντωμεταξύ κορίτσια από θέση μωρού πως πάτε εγώ ειχα παει πριν από 3 εβδομάδες και δεν είχε παρει θέση…τώρα για να δούμε…αρχισε να με αγχώνει αυτό

Καλησπέρα κορίτσι μου,εγώ αύριο μπαίνω στην 35η εβδομάδα ο μικρούλης έχει πάρει θέση εδώ και 3 4 εβδομάδες αλλά ο γιατρός μου είπε να μη το δένω και κόμπο γιατί ανά πάσα στιγμή μπορεί να αλλάξει πάλι οπότε μην αγχώνεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Αχ αυτό είναι το μόνιμο άγχος μου όσο και να προσπαθώ να μην το σκέφτομαι..και αργεί και το ραντεβού μου, 10 Αυγούστου, σκέφτομαι μήπως του πω να πάω νωρίτερα..με αγχώνει που δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς πώς είναι μέσα στην κοιλιά μου..κι όλο την τρίβω κυκλικά μήπως το βοηθήσω να γυρίσει..όλοι όμως λένε, όπως και ο γιατρός, ότι έχουμε χρόνο.. επίσης έχω πάρει το μενταγιόν μπόλα και κάνω την άσκηση όπου όντως στα 4 κουνάς τη λεκάνη σου.. 🤷🤷

Ναι Ε; Μήπως να ψαχτώ και εγώ για την μπάλα θα τον ρωτήσω τώρα που θα πάω την Τριτή τον γιατρό…άσε το βλέπω και στον ύπνο μου…οτι δεν πήρε θέση αλλά ντάξει τι να κάνουμε όπως έρθουν τα πράγματα 🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου,εγώ αύριο μπαίνω στην 35η εβδομάδα ο μικρούλης έχει πάρει θέση εδώ και 3 4 εβδομάδες αλλά ο γιατρός μου είπε να μη το δένω και κόμπο γιατί ανά πάσα στιγμή μπορεί να αλλάξει πάλι οπότε μην αγχώνεσαι!!

Αχχ τουλάχιστον εσένα πήρε ο μπεμπάκος! Καλύτερο μου ακούγεται για να δούμε τώρα την Τρίτη μαι εγω 35 μπαίνω είμαστε πολύ κοντά…εσύ κατάλαβες οτι πήρε θέση; Εννοώ νιώθεις κλωτσιές μόνο ψηλά στον θώρακα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Fighter είπε:

Εντωμεταξύ κορίτσια από θέση μωρού πως πάτε εγώ ειχα παει πριν από 3 εβδομάδες και δεν είχε παρει θέση…τώρα για να δούμε…αρχισε να με αγχώνει αυτό

Εγω 29 εβδ & 5 που είχα πάει ήταν με το κεφάλι κάτω αλλά ήταν νωρίς ακόμα 

η αλήθεια είναι πως βλέπω εξογκώματα από τον οφαλο και προς τα πανω αλλά δεν ξέρω αν είναι ακόμα με το κεφάλι κάτω και τα εξογκώματα που βλέπω είναι πόδι 🤷‍♀️

8/7 έχω ραντεβού ξανα

εσυ ποτε έχεις επόμενο ραντεβού ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω 29 εβδ & 5 που είχα πάει ήταν με το κεφάλι κάτω αλλά ήταν νωρίς ακόμα 

η αλήθεια είναι πως βλέπω εξογκώματα από τον οφαλο και προς τα πανω αλλά δεν ξέρω αν είναι ακόμα με το κεφάλι κάτω και τα εξογκώματα που βλέπω είναι πόδι 🤷‍♀️

8/7 έχω ραντεβού ξανα

εσυ ποτε έχεις επόμενο ραντεβού ; 

Εννοείς ότι καταλαβαίνεις αν είναι με το κεφάλι κάτω από τα εξογκώματα ;; Έχω την Τρίτη τώρα που μας έρχεται και μπαίνω 35η 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρύσακι είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!

Σημερα καναμε την Doppler. Το μωράκι μου εγινε 1742.

Ολα καλα, αλλα μ ειπε οτι ο πλακούντας άρχισε να γερνάει και μπορει να γεννήσω πιο γρήγορα, μπορει κι όχι. Πρεπει να το ελέγχει η γυναικολόγος. Ειμαι 32 και 1. 
 

αγχωθηκα λιγο, εχει καποια απο εσάς υπόψην κατι για αυτο; 

Μεγαλωσε το μωρακι σου κορίτσι μου μια χαρά είναι 😊

Κορίτσι μου ο πλακούντας γερνάει σε όλες μας  έτσι είναι γίνετε όσο πλησιάζει ο καιρός να γεννήσουμε ωριμάζει είναι φυσιολογικό αυτό απλά οι γιατροί κοιτάνε μην ωριμάσει πιο γρήγορα από αυτό που θελουμε 

ο πλακούντας είναι αυτός που τρέφει το μωρο… όσο γερνάει γερνάει ο πλακούντας, το μωρο πέρνει όλο και λιγότερο βαρος για αυτό προς το τέλος μειώνετε και η μεγάλη αύξηση βάρους του μωρού 

Ο γιατρός θα το παρακολουθεί το Doppler σου σε κάθε εξετάσει και αν χρειαστεί να θα σε ξανά στείλει να την ξανά κανείς 

τωρα αν δουν ότι μωρο δεν πέρνει άλλο βαρος δεν έχει νοημα να το αφηνουν μέσα στην κοιλιτσα σε βάζουν να γεννήσεις ώστε να αρχίσει να παίρνει βαρος τρώγοντας αυτό δεν σημαίνει ντε και καλά ότι θα γεννήσεις πρόωρα μπορεί όταν λένε νωρίτερα να εννοεί πχ 37 εβδ αντί για 39-40.. σε ένα μήνα σκέψου μπαίνουνε στο μήνας μας 🥳

παντως δεν είναι κάτι αγχωτικό γιατί το μωρο σου έχει είδη καλό βαρος 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Μεγαλωσε το μωρακι σου κορίτσι μου μια χαρά είναι 😊

Κορίτσι μου ο πλακούντας γερνάει σε όλες μας  έτσι είναι γίνετε όσο πλησιάζει ο καιρός να γεννήσουμε ωριμάζει είναι φυσιολογικό αυτό απλά οι γιατροί κοιτάνε μην ωριμάσει πιο γρήγορα από αυτό που θελουμε 

ο πλακούντας είναι αυτός που τρέφει το μωρο… όσο γερνάει γερνάει ο πλακούντας, το μωρο πέρνει όλο και λιγότερο βαρος για αυτό προς το τέλος μειώνετε και η μεγάλη αύξηση βάρους του μωρού 

Ο γιατρός θα το παρακολουθεί το Doppler σου σε κάθε εξετάσει και αν χρειαστεί να θα σε ξανά στείλει να την ξανά κανείς 

τωρα αν δουν ότι μωρο δεν πέρνει άλλο βαρος δεν έχει νοημα να το αφηνουν μέσα στην κοιλιτσα σε βάζουν να γεννήσεις ώστε να αρχίσει να παίρνει βαρος τρώγοντας αυτό δεν σημαίνει ντε και καλά ότι θα γεννήσεις πρόωρα μπορεί όταν λένε νωρίτερα να εννοεί πχ 37 εβδ αντί για 39-40.. σε ένα μήνα σκέψου μπαίνουνε στο μήνας μας 🥳

παντως δεν είναι κάτι αγχωτικό γιατί το μωρο σου έχει είδη καλό βαρος 🥰

Ναι κορίτσι μου αυτο μου ειπε κ η εμβρυολογος οτι το πιο νωρις μπορει να είναι 37 κ μετα. Ελπιζω να παμε 37 τουλάχιστον. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Ναι κορίτσι μου αυτο μου ειπε κ η εμβρυολογος οτι το πιο νωρις μπορει να είναι 37 κ μετα. Ελπιζω να παμε 37 τουλάχιστον. 

Δεν πιστεύω πως έχεις κάποιο θέμα κορίτσι μου θα το παρακολουθείτε κάθε φορά που θα πηγαίνεις τώρα θα είναι και πιο συχνές οι επισκέψεις σου στον γιατρό όσο περναει ο καιρός  😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fighter είπε:

Εννοείς ότι καταλαβαίνεις αν είναι με το κεφάλι κάτω από τα εξογκώματα ;; Έχω την Τρίτη τώρα που μας έρχεται και μπαίνω 35η 

Όχι δεν το καταλαβαίνω 

βλεπω τα εξογκώματα που ειναι προς τα πάνω στην κοιλιά που είναι χερι ή πόδι σίγουρα γιατί είναι μικρούλια αλλά το κεφάλι κατά που πέφτει δεν μπορω να καταλάβω είναι κάτω ; Είναι πάνω; Δεν έχω ιδέα την Τρίτη που θα πάω για Doppler θα ξέρω 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Όχι δεν το καταλαβαίνω 

βλεπω τα εξογκώματα που ειναι προς τα πάνω στην κοιλιά που είναι χερι ή πόδι σίγουρα γιατί είναι μικρούλια αλλά το κεφάλι κατά που πέφτει δεν μπορω να καταλάβω είναι κάτω ; Είναι πάνω; Δεν έχω ιδέα την Τρίτη που θα πάω για Doppler θα ξέρω 😂

Χαχχαχα Οκ άντε όλα να είναι σουπερ 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...