Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christi.D. είπε:

Εγώ που έκανα δεν μου είχαν να διαλέξω γεύση. Ήταν νερό και διαλυμένη η γλυκόζη οπότε ήταν ένα πετιμέζι 

Κι εγώ το λεμόνι θα σου πρότεινα γιατί είναι ξινό και σπάει λίγο τη γλύκα 

Το μόνο που μπορώ να σου πω με σιγουριά είναι ότι θα βοηθήσει πολύ να είναι κρύο. Εγω που είχε θερμοκρασία δωματίου το υγρό , έπινα ενδιάμεσα κρύο νερό που είχα μαζί μου και με βοήθησε πολύ γιατι αισθανόμουν λιγότερο έντονα τα γλυκιά γεύση 

Εσύ τη γλυκόζη θα την πάρεις;

Δεν στη δίνουν από το μικροβιολογικό;

Εμενα μου έγραψε τα 100 γρ γλυκόζη 

σημερα που πήγα στο φαρμακείο έχουν μόνο τα 75γρ γλυκόζης 

πηρα τηλ στο μικροβιολογικό τους ειπα ότι δεν βρίσκω με 100 γρ και λένε πως έχουν αυτοί εκεί στο μικροβιολογικό και θα μου δώσουν 

και εμένα έτσι ήταν νερό με ζάχαρη δεν είχε γεύση τουλάχιστον στην πρώτη φορά που είχα κάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κορίτσια ειπα να τα βάλω με σειρά ανάλογα της ΠΗΤ μας 


@Benar ΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷

@Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵

@Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷

@μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵

@Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵

@ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵

@nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵

@Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵

@Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷

@Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷

@Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷

@Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵

@katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷

@maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵

@Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵

@Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η katerinayia είπε:

Κ εμένα μου είπε για του κοκκυτη. Θα το κάνω όταν ξαναπάω. Κ στην αρχή της εγκυμοσύνης είχα κάνει κ της γρίπης. 

Κ ευτυχώς που το έκανα δηλαδή γιατί η μικρή μου κόλλησε την γρίπη Β κάποια στιγμή, αλλά εγώ ευτυχώς όλα καλά.

Κακώς δεν είχα κάνει κι εγώ στις αρχές της εγκυμοσύνης για τη γρίπη γτ κολλήσαμε και ο σύζυγός μου την πέρασε με 40άρια και με το ζόρι και με πόσα  παυσίπονα έπεφτε στο 38!! Πάλι καλά με βοήθησε ο Θεούλης κι εγώ ανέβασα μόνο δέκατα!! Φαντάζεσαι να έκανα κι εγώ σαραντάρια και να μην πέφτει; Θα πήγαινα νοσοκομείο λογικά..

Άραγε γρίπης και κορονοιού θα πρέπει να ξανακάνουμε μετά όταν θηλάζουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια εσεις έχετε απόφαση που θα γεννήσετε ; Σε δημόσιο ή ιδιωτικό ; 

Αναγκαστικά εμείς σε ιδιωτικό λόγω γιατρού.. πολλά τα έξοδα δυστυχώς.. ευτυχώς παίρνουμε κι αυτό το επίδομα, νομίζω στα 2.400 είναι για πρώτο παιδί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

κορίτσια ειπα να τα βάλω με σειρά ανάλογα της ΠΗΤ μας 


@Benar ΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷

@Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵

@Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷

@μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵

@Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵

@ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵

@nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵

@Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵

@Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷

@Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷

@Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷

@Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵

@katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷

@maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵

@Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵

@Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵

Τέλεια!! Για να δούμε αν θα τηρηθεί η σειρά 😀😀 βλέπω είμαστε πολλές που θα τους χαλάσουμε τις διακοπές 😛😛😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Αναγκαστικά εμείς σε ιδιωτικό λόγω γιατρού.. πολλά τα έξοδα δυστυχώς.. ευτυχώς παίρνουμε κι αυτό το επίδομα, νομίζω στα 2.400 είναι για πρώτο παιδί;

Ναι παίρνεις τα μισά τον πρώτο μήνα που γέννησες και τα αλλά μισά στο εξάμηνο αλλά κάτι είχα διαβάσει ότι τα μισά θα είναι μετρητά και τα αλλά μισά δωροεπιταγή ελπίζω να μην ισχύει τελικά αυτό γιατί εγω που τα έχω όλα τα πράγματα δεν με συμφέρει η επιταγή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Αναγκαστικά εμείς σε ιδιωτικό λόγω γιατρού.. πολλά τα έξοδα δυστυχώς.. ευτυχώς παίρνουμε κι αυτό το επίδομα, νομίζω στα 2.400 είναι για πρώτο παιδί;

Ναι αλλά αργούν να έρθουν. Αν μπορούσαν να καλύψουν το μαιευτήριο θα το σκεφτόμουν πολύ σοβαρά να πάω στο γιατρό μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ναι παίρνεις τα μισά τον πρώτο μήνα που γέννησες και τα αλλά μισά στο εξάμηνο αλλά κάτι είχα διαβάσει ότι τα μισά θα είναι μετρητά και τα αλλά μισά δωροεπιταγή ελπίζω να μην ισχύει τελικά αυτό γιατί εγω που τα έχω όλα τα πράγματα δεν με συμφέρει η επιταγή 

Δωροεπιταγή;; 😕😕 Άλλο πάλι και τούτο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Δωροεπιταγή;; 😕😕 Άλλο πάλι και τούτο.. 

ναι ελπίζω να μην ισχύει κάτι τέτοιο

ειπαν ότι ο λόγος που το κάνουν αυτό είναι για τα μαγαζιά να μην μπορούν να φοροδιαφεύγουν 🤷‍♀️

γιατι τις περισσότερες φορές για να κάνουν καλύτερη τιμή πχ στο καρότσι δεν κόβουν απόδειξη ενώ με την δωροεπιταγή θα πρέπει να κόψουν για να μπορέσουν να πάρουν τα λεφτά  🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

ναι ελπίζω να μην ισχύει κάτι τέτοιο

ειπαν ότι ο λόγος που το κάνουν αυτό είναι για τα μαγαζιά να μην μπορούν να φοροδιαφεύγουν 🤷‍♀️

γιατι τις περισσότερες φορές για να κάνουν καλύτερη τιμή πχ στο καρότσι δεν κόβουν απόδειξη ενώ με την δωροεπιταγή θα πρέπει να κόψουν για να μπορέσουν να πάρουν τα λεφτά  🤷‍♀️

Αυτά θα τα έχουμε πάρει ήδη τα χοντρά έξοδα! Για να δούμε.. ελπίζω να μην ισχύσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Αυτά θα τα έχουμε πάρει ήδη τα χοντρά έξοδα! Για να δούμε.. ελπίζω να μην ισχύσει!

Μακάρι 😊 και εγω δεν θελω καθόλου να ισχύει αυτό να είναι όλα μετρητά να καλύψουμε καμία τρύπα 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! @Elk εμένα ο γιατρός μου είναι έξω αλλά σε δημόσιο θα γεννήσω ..είναι πολλά τα λεφτά δεν μου περισσεύουν τώρα ..εν τω μεταξύ έχω περισσότερη εμπιστοσύνη στα δημόσια πλέον..έγινε ένα περιστατικό με μια φίλη μου και πέσαμε απ' τα σύννεφα που πήγε να γέννησει σε ιδιωτικό..την στείλανε σε δημόσιο χωρίς λόγω κι αιτία..αφήστε μεγάλη ιστορια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Τέλεια!! Για να δούμε αν θα τηρηθεί η σειρά 😀😀 βλέπω είμαστε πολλές που θα τους χαλάσουμε τις διακοπές 😛😛😆

Εγώ στον πρώτο με το που μπήκα στο μήνα μου 37+5 έσπασαν τα νερά και γέννησα..ελπίζω και τώρα να πάει έτσι ...μη φάω όλο τον Αύγουστο😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

ναι ελπίζω να μην ισχύει κάτι τέτοιο

ειπαν ότι ο λόγος που το κάνουν αυτό είναι για τα μαγαζιά να μην μπορούν να φοροδιαφεύγουν 🤷‍♀️

γιατι τις περισσότερες φορές για να κάνουν καλύτερη τιμή πχ στο καρότσι δεν κόβουν απόδειξη ενώ με την δωροεπιταγή θα πρέπει να κόψουν για να μπορέσουν να πάρουν τα λεφτά  🤷‍♀️

Το είχα ακούσει κι εγώ αυτό...ελπίζω να μην ισχύει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κακώς δεν είχα κάνει κι εγώ στις αρχές της εγκυμοσύνης για τη γρίπη γτ κολλήσαμε και ο σύζυγός μου την πέρασε με 40άρια και με το ζόρι και με πόσα  παυσίπονα έπεφτε στο 38!! Πάλι καλά με βοήθησε ο Θεούλης κι εγώ ανέβασα μόνο δέκατα!! Φαντάζεσαι να έκανα κι εγώ σαραντάρια και να μην πέφτει; Θα πήγαινα νοσοκομείο λογικά..

Άραγε γρίπης και κορονοιού θα πρέπει να ξανακάνουμε μετά όταν θηλάζουμε;

Ωχ κατάλαβα,ναι κ η μικρή μου δύσκολα το πέρασε. Της γρίπης γίνεται κάθε χρόνο, εγώ λέω να το κάνω κ τον επόμενο χρόνο δηλαδή. Τώρα για covid, αν κ μου το πρότεινε κι αυτό στην αρχή, αποφάσισα να μην κάνω άλλη δόση τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίγουρα το οικονομικό κομμάτι είναι το πιο σημαντικό στην απόφαση του που θα γεννήσουμε. Μακάρι να ήταν οι τιμές λίγο πιο προσιτές για όλους αλλά δεν.. Εντάξει είτε σε ιδιωτικό είτε σε δημοσιο φαντάζομαι μια χαρα θα ειναι. Το θέμα είναι να έρθουν τα μωρακια μας γερά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η maroo8 είπε:

Έχω μια ερώτηση κορίτσια για την καμπύλη σε εσάς που την κάνατε ήδη ή ξέρετε από την προηγούμενη εγκυμοσύνη..μου είπε ότι η γλυκόζη βγαίνει σε δύο γεύσεις, λεμόνι και πορτοκάλι..ξέρετε αν έχει καμία διαφορά;;επίσης μου είπε να το βάλω ψυγείο από το προηγούμενο βράδυ,βοηθάει στο να το πιεις πιο εύκολα..

Κ εγώ δεν την έκανα ακόμα την καμπύλη, έχουν απεργία οι μικροβιολογοι αυτές τις μέρες εδώ. Λογικά θα πάω από εβδομάδα. Αυτό με τις γεύσεις δεν το θυμάμαι καθόλου να πω την αλήθεια, πάντως σίγουρα την 1η φορά δεν το ειχα αγοράσει εγώ αυτό το υγρό. Μου το είχαν δώσει στο μικροβιολογικο. 

Τώρα θα πάρω ένα τηλ.την προηγούμενη μέρα να μου πει αν πρέπει να το πάρω εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerinayia είπε:

Κ εγώ δεν την έκανα ακόμα την καμπύλη, έχουν απεργία οι μικροβιολογοι αυτές τις μέρες εδώ. Λογικά θα πάω από εβδομάδα. Αυτό με τις γεύσεις δεν το θυμάμαι καθόλου να πω την αλήθεια, πάντως σίγουρα την 1η φορά δεν το ειχα αγοράσει εγώ αυτό το υγρό. Μου το είχαν δώσει στο μικροβιολογικο. 

Τώρα θα πάρω ένα τηλ.την προηγούμενη μέρα να μου πει αν πρέπει να το πάρω εγώ.

Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω 

αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η katerinayia είπε:

Ωχ κατάλαβα,ναι κ η μικρή μου δύσκολα το πέρασε. Της γρίπης γίνεται κάθε χρόνο, εγώ λέω να το κάνω κ τον επόμενο χρόνο δηλαδή. Τώρα για covid, αν κ μου το πρότεινε κι αυτό στην αρχή, αποφάσισα να μην κάνω άλλη δόση τελικά.

Μετά από αυτό που περάσαμε κι εγώ θα το κάνω της γρίπης για να πάρει αντισώματα και το μωράκι! Θα προσπαθήσω να πείσω και τον σύζυγο γτ έχει φοβία με τις ενέσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η katerinayia είπε:

Σίγουρα το οικονομικό κομμάτι είναι το πιο σημαντικό στην απόφαση του που θα γεννήσουμε. Μακάρι να ήταν οι τιμές λίγο πιο προσιτές για όλους αλλά δεν.. Εντάξει είτε σε ιδιωτικό είτε σε δημοσιο φαντάζομαι μια χαρα θα ειναι. Το θέμα είναι να έρθουν τα μωρακια μας γερά. 

Αυτό πιστεύω κι εγώ, παντού καλά είναι, έχω ακούσει πολύ καλές εμπειρίες και για τα δύο, απλώς να βρει η κάθε γυναίκα έναν γιατρό που να εμπιστεύεται και να νιώθει άνετα, για μένα αυτό μετράει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες!

χάθηκα εγώ τελείως...σας διαβάζω όμως τόσο καιρό 😍

εγώ όλα καλά προς το παρόν...απο βδομάδα θα κάνω καμπύλη και εξετάσεις αίματος για να δούμε τι γίνεται! εδω στην περιοχή μου ηταν κλειστά τα μικροβιολογικά αυτή τη βδομάδα..δεν ξέρω αν κρατήσει κ άλλο βέβαια!

Δευτέρα στις 19.00 εχω ραντεβού με την γιατρό μου!

εγω κορίτσια έξω θα γεννήσω πρωτα ο Θεός..στο Ιασώ είναι η γιατρός μου...δεν ήθελα με τίποτα νοσοκομείο...εχω πολυ κακη εμπειρία απο τα νοσοκομεία γενικά και δεν υπήρχε καμια περίπτωση να πάω νοσοκομείο!

εντωμεταξυ δεν έχω ξεκινήσει να παίρνω απο πράγματα τίποτα...μονο μια κουβερτουλα πήρα που έτυχε πάλι και την πήρα!

αλλά σιγά σιγά πρέπει να ξεκινήσω... εσείς έχετε ψωνίσει;

εμένα μ εχει τρελάνει στις κλωτσιές ο μπέμπης και κυρίως το βράδυ οταν πάω να ξαπλώσω 🤷

σήμερα είμαι 25+3...στον έβδομο μήνα πότε μπαίνουμε;

η γιατρός μου δεν μετράει με μηνες αλλα με εβδομάδες και εγω μπερδευομαι πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η μαμά12345 είπε:

Καλησπέρα! @Elk εμένα ο γιατρός μου είναι έξω αλλά σε δημόσιο θα γεννήσω ..είναι πολλά τα λεφτά δεν μου περισσεύουν τώρα ..εν τω μεταξύ έχω περισσότερη εμπιστοσύνη στα δημόσια πλέον..έγινε ένα περιστατικό με μια φίλη μου και πέσαμε απ' τα σύννεφα που πήγε να γέννησει σε ιδιωτικό..την στείλανε σε δημόσιο χωρίς λόγω κι αιτία..αφήστε μεγάλη ιστορια....

Λένε όταν γίνει κάτι σοβαρό σε στελνουν σε δημόσιο δεν σε κρατάνε στην κλινική 🤷‍♀️

Αλλά τώρα να την στείλουν χωρίς λόγο περίεργο είναι τι να πεις ποιος ξέρει τι παίχτηκε και δεν την κράτησαν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Barbiee είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες!

χάθηκα εγώ τελείως...σας διαβάζω όμως τόσο καιρό 😍

εγώ όλα καλά προς το παρόν...απο βδομάδα θα κάνω καμπύλη και εξετάσεις αίματος για να δούμε τι γίνεται! εδω στην περιοχή μου ηταν κλειστά τα μικροβιολογικά αυτή τη βδομάδα..δεν ξέρω αν κρατήσει κ άλλο βέβαια!

Δευτέρα στις 19.00 εχω ραντεβού με την γιατρό μου!

εγω κορίτσια έξω θα γεννήσω πρωτα ο Θεός..στο Ιασώ είναι η γιατρός μου...δεν ήθελα με τίποτα νοσοκομείο...εχω πολυ κακη εμπειρία απο τα νοσοκομεία γενικά και δεν υπήρχε καμια περίπτωση να πάω νοσοκομείο!

εντωμεταξυ δεν έχω ξεκινήσει να παίρνω απο πράγματα τίποτα...μονο μια κουβερτουλα πήρα που έτυχε πάλι και την πήρα!

αλλά σιγά σιγά πρέπει να ξεκινήσω... εσείς έχετε ψωνίσει;

εμένα μ εχει τρελάνει στις κλωτσιές ο μπέμπης και κυρίως το βράδυ οταν πάω να ξαπλώσω 🤷

σήμερα είμαι 25+3...στον έβδομο μήνα πότε μπαίνουμε;

η γιατρός μου δεν μετράει με μηνες αλλα με εβδομάδες και εγω μπερδευομαι πολύ..

στην 27 εβδομάδα μπαίνουμε στον 7ο μήνα αν τα λέω και εγω σωστά 😊 όλοι οι γιατροί σε βδομαδες μετράνε 

Άντε με το καλό να πάτε στο ραντεβού να δείτε το μωρακι σας 

και εγω Ιασώ γέννησα το πρώτο παιδάκι εκεί είναι ο γιατρός που είχα 

εεε καλά θα είναι όταν μπεις στο 7ο να ξεκινήσεις μετά ψώνια σου σιγά σιγά 

βαζω ένα πινακα μήπως βοηθήσει εγω αυτόν κοιτάω IMG_6423.thumb.jpeg.f114ea9dff7add2d28a797b29b594a0b.jpeg

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elk είπε:

στην 27 εβδομάδα μπαίνουμε στον 7ο μήνα αν τα λέω και εγω σωστά 😊 όλοι οι γιατροί σε βδομαδες μετράνε 

Άντε με το καλό να πάτε στο ραντεβού να δείτε το μωρακι σας 

και εγω Ιασώ γέννησα το πρώτο παιδάκι εκεί είναι ο γιατρός που είχα 

εεε καλά θα είναι όταν μπεις στο 7ο να ξεκινήσεις μετά ψώνια σου σιγά σιγά 

βαζω ένα πινακα μήπως βοηθήσει εγω αυτόν κοιτάω IMG_6423.thumb.jpeg.f114ea9dff7add2d28a797b29b594a0b.jpeg

 

 

έτσι λέω αρχες του μήνα να ξεκινήσω να παίρνω ότι μπορώ!

εντωμεταξυ το κοιτάω και με τις μερες και κάπως με βοηθάει πιο πολύ 😂

αλήθεια μπερδευομαι!

ενταξει 10 μέρες έμειναν ακόμα 🤷

γενικα κορίτσια κουράζεστε εσείς; εγώ πλέον πάρα πολύ! και συνεχίζω να μην κοιμάμαι καλά τα βράδια 🤦

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Barbiee είπε:

έτσι λέω αρχες του μήνα να ξεκινήσω να παίρνω ότι μπορώ!

εντωμεταξυ το κοιτάω και με τις μερες και κάπως με βοηθάει πιο πολύ 😂

αλήθεια μπερδευομαι!

ενταξει 10 μέρες έμειναν ακόμα 🤷

γενικα κορίτσια κουράζεστε εσείς; εγώ πλέον πάρα πολύ! και συνεχίζω να μην κοιμάμαι καλά τα βράδια 🤦

Ναι σιγά σιγά άρχισε  γιατί λογικά σε κανένα μήνα θα θέλει να εχεις έτοιμη και την τζαντα μαιευτηρίου

Από κούραση καποιες μερες ναι καποιες μερες όχι τόσο αλλά λαχανιαζω εύκολα όμως 

τα βραδια σε γενικές γραμμές κοιμάμαι καλά απλά ακόμα στον ύπνο μου κοιμάμαι αρκετές φορές ανασκελα και ξυπναω με μια δυσφορία κάπως μια ενόχληση και γυριζω πλευρό 

εσυ γιατί δεν κοιμάσαι καλά ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...