Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

Κορίτσια μου... συγγνώμη γι' αυτό που θα πω, αλλά μάλλον έκαναν την εμφάνιση τους οι αιμορροίδες... Τις περίμενα πιο μετά να πω την αλήθεια!!! Κατά τ' άλλα είμαι σε αναζήτηση γιατρού στο δημόσιο... Με 2 που επικοινώνησα θα είναι σε άδεια στα τέλη Αυγούστου. Απο βδομάδα, μάλλον, ξεκινάω και μαθήματα ανώδυνου τοκετού!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσια μου... συγγνώμη γι' αυτό που θα πω, αλλά μάλλον έκαναν την εμφάνιση τους οι αιμορροίδες... Τις περίμενα πιο μετά να πω την αλήθεια!!! Κατά τ' άλλα είμαι σε αναζήτηση γιατρού στο δημόσιο... Με 2 που επικοινώνησα θα είναι σε άδεια στα τέλη Αυγούστου. Απο βδομάδα, μάλλον, ξεκινάω και μαθήματα ανώδυνου τοκετού!!! 

Ωχ, ενοχλούν πολύ; Ξέρουμε τι περίπου κάνουν στα μαθήματα ανώδυνου τοκετού; Θέλω να πω, είναι γυμναστική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Ωχ, ενοχλούν πολύ; Ξέρουμε τι περίπου κάνουν στα μαθήματα ανώδυνου τοκετού; Θέλω να πω, είναι γυμναστική;

Κορίτσι μου δεν μπορώ να πω ότι ενόχλησαν πολύ αλλά έβγαλε αίμα. Άρα κάποια έσπασε. Περίμενα μετά τον 7ο να σου πω. Για τα μαθήματα νομίζω είναι περισσότερο αναπνοές και κάτι σαν pilates. Όταν ξεκινήσω θα σου πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Κορίτσι μου δεν μπορώ να πω ότι ενόχλησαν πολύ αλλά έβγαλε αίμα. Άρα κάποια έσπασε. Περίμενα μετά τον 7ο να σου πω. Για τα μαθήματα νομίζω είναι περισσότερο αναπνοές και κάτι σαν pilates. Όταν ξεκινήσω θα σου πω.

Να σου πω πληρώνεις; Θα ρωτήσω κι εγώ μήπως κάνω! Θα ψάξω μήπως έχει και τίποτα σε youtube..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η nanouko είπε:

Να σου πω πληρώνεις; Θα ρωτήσω κι εγώ μήπως κάνω! Θα ψάξω μήπως έχει και τίποτα σε youtube..

Πληρώνειις αλλ΄ά ακόμα δεν ξέρω τιμή. Υπάρχουν οι αναπνοές σίγουρα στο youtube.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Εμένα δε μου το έχει αναφέρει κανείς μέχρι τώρα και οι περισσότεροι μου λένε να μην κάνω κανένα εμβόλιο κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. 

Δεν μπορείς να τα κάνεις μαζί ε;;; Πως σου φάνηκε ο καινούριος γιατρός;;;

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;

μαζι θα τις κάνω τις εξετάσεις, μπορώ να τελειώνω κιολας αιματος ούρων καμπύλη 

ο γιατρός εντάξει μην φανταστείς έχει πολύ δουλειά δεν κάθετε να ασχοληθεί πολύ κοιτάει τα βασικά που πρέπει εξετάσεις β επιπεδου αυχενική με ρώτησε γιατί έκανα καισαρική τα βασικά δηλαδή 

Τα νέα παιδεία με εξετάζουν αυτός επιβλέπει..το μωρο δεν το βλέπω πχ να μου δείξει το πρόσωπο του, δεν μου δίνει χαρτι από τον υπέρηχο το μόνο που κάνει είναι να με βάλει λίγο καρδιά να ακούσω και μου λέει τα γρ 

αφού μπαίνω μέσα στο γραφείο και έχει μέσα 7 άτομα από προσωπικό νέους γιατρους και νοσοκόμες που κάνουν πρακτική 

αλλα το καλό είναι ότι δεν περιμένω πολύ μισή ώρα αναμονή είχα εχτές.. την πρώτη φορά με πήρε αμέσως δεν περίμενα ούτε 5 λεπτά 

εσυ τι εκανες με γιατρό ; Μίλησες με εκείνη την μαία στο τηλ που έλεγες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Ωχ, ενοχλούν πολύ; Ξέρουμε τι περίπου κάνουν στα μαθήματα ανώδυνου τοκετού; Θέλω να πω, είναι γυμναστική;

Εμένα ασκήσεις που μου έκανε η μαία που είχα ήταν κύριος με μεγάλη μπαλα να κάθομαι κάνω και να κάνω ασκήσεις 

στα σεμινάρια φαντάζομαι κάνουν πιο πολλά πργαματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Εσείς θα κάνετε άλλα εμβολια;

Κ εμένα μου είπε για του κοκκυτη. Θα το κάνω όταν ξαναπάω. Κ στην αρχή της εγκυμοσύνης είχα κάνει κ της γρίπης. 

Κ ευτυχώς που το έκανα δηλαδή γιατί η μικρή μου κόλλησε την γρίπη Β κάποια στιγμή, αλλά εγώ ευτυχώς όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια εσεις έχετε απόφαση που θα γεννήσετε ; Σε δημόσιο ή ιδιωτικό ; 

Εγώ στην κλινική που γέννησα κ την πρώτη φορά. Βέβαια μετά από τόσα χρόνια δεν έχω ιδέα τι παίζει με τις τιμές, σίγουρα θα έχουν αυξηθεί αρκετά, αλλά κ στο δημόσιο νοσοκομείο δεν τους εμπιστεύομαι. Μένω σε επαρχία να πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η katerinayia είπε:

Εγώ στην κλινική που γέννησα κ την πρώτη φορά. Βέβαια μετά από τόσα χρόνια δεν έχω ιδέα τι παίζει με τις τιμές, σίγουρα θα έχουν αυξηθεί αρκετά, αλλά κ στο δημόσιο νοσοκομείο δεν τους εμπιστεύομαι. Μένω σε επαρχία να πω.

Και εγω την πρώτη γέννησα Ιασώ Αθήνα 

τωρα δεν μπορω να τρέχω Αθήνα άσε που ειδα το Ιασώ το τρίκλινο είναι 2230ευρω πλέον από 1890 που ήταν το 2022

Επαρχια μενω και εγω σε δημόσιο θα πάω αυτήν την φορά το σκέφτηκα αρκετά είναι η αλήθεια και τελικά κατέληξα εκεί για να δούμε πως θα πάει και αυτό 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;

μαζι θα τις κάνω τις εξετάσεις, μπορώ να τελειώνω κιολας αιματος ούρων καμπύλη 

ο γιατρός εντάξει μην φανταστείς έχει πολύ δουλειά δεν κάθετε να ασχοληθεί πολύ κοιτάει τα βασικά που πρέπει εξετάσεις β επιπεδου αυχενική με ρώτησε γιατί έκανα καισαρική τα βασικά δηλαδή 

Τα νέα παιδεία με εξετάζουν αυτός επιβλέπει..το μωρο δεν το βλέπω πχ να μου δείξει το πρόσωπο του, δεν μου δίνει χαρτι από τον υπέρηχο το μόνο που κάνει είναι να με βάλει λίγο καρδιά να ακούσω και μου λέει τα γρ 

αφού μπαίνω μέσα στο γραφείο και έχει μέσα 7 άτομα από προσωπικό νέους γιατρους και νοσοκόμες που κάνουν πρακτική 

αλλα το καλό είναι ότι δεν περιμένω πολύ μισή ώρα αναμονή είχα εχτές.. την πρώτη φορά με πήρε αμέσως δεν περίμενα ούτε 5 λεπτά 

εσυ τι εκανες με γιατρό ; Μίλησες με εκείνη την μαία στο τηλ που έλεγες ;

Μίιλησα με τη μαία που γνώρισα στο σεμινάριοκαι την Παρασκευή θα μιλήσω με τη μαία που είναι στο γιατρό μου. Είμαι στην αναζήτηση όπως έγραψα και πιο πάνω και ναι έχω αποφασίσει αναγκαστικά λόγω εξόδων ότι θα γεννήσω στο δημόσιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Πριν λίγο γύρισα από τη γιατρό,όλα καλά ευτυχώς!780 γρ ο μπέμπης..Καλά μας βρήκε,μόνο μου έγραψε μαγνήσιο που δεν έπαιρνα ως τώρα και μου αύξησε τον σίδηρο σε τρεις φορές τη μέρα..Μου είπε να το προσπαθήσω τουλάχιστον μέχρι την επόμενη φορά που θα με δει..Κατά τ αλλά εξετάσεις αίματος,ούρων πάλι κ την καμπύλη για την επόμενη εβδομάδα μου είπε..Μου έκανε κι ένα χρονοδιάγραμμα με τα επόμενα ραντεβού κ είπε πως θα κάνω doppler περίπου αρχές Ιουλίου αλλά να το προγραμματίσω σιγά σιγά γιατί πάω σε άλλη γιατρό κ άλλη πόλη..

Εγώ σε ιδιωτικό θα γεννήσω γιατί εκεί είναι η γιατρός μου,είναι και το πρώτο..την εμπιστεύομαι αν κ τα έξοδα εννοείται είναι πάρα πολλά..ακόμα δεν έχω κοιτάξει τιμές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω μια ερώτηση κορίτσια για την καμπύλη σε εσάς που την κάνατε ήδη ή ξέρετε από την προηγούμενη εγκυμοσύνη..μου είπε ότι η γλυκόζη βγαίνει σε δύο γεύσεις, λεμόνι και πορτοκάλι..ξέρετε αν έχει καμία διαφορά;;επίσης μου είπε να το βάλω ψυγείο από το προηγούμενο βράδυ,βοηθάει στο να το πιεις πιο εύκολα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η maroo8 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Πριν λίγο γύρισα από τη γιατρό,όλα καλά ευτυχώς!780 γρ ο μπέμπης..Καλά μας βρήκε,μόνο μου έγραψε μαγνήσιο που δεν έπαιρνα ως τώρα και μου αύξησε τον σίδηρο σε τρεις φορές τη μέρα..Μου είπε να το προσπαθήσω τουλάχιστον μέχρι την επόμενη φορά που θα με δει..Κατά τ αλλά εξετάσεις αίματος,ούρων πάλι κ την καμπύλη για την επόμενη εβδομάδα μου είπε..Μου έκανε κι ένα χρονοδιάγραμμα με τα επόμενα ραντεβού κ είπε πως θα κάνω doppler περίπου αρχές Ιουλίου αλλά να το προγραμματίσω σιγά σιγά γιατί πάω σε άλλη γιατρό κ άλλη πόλη..

Εγώ σε ιδιωτικό θα γεννήσω γιατί εκεί είναι η γιατρός μου,είναι και το πρώτο..την εμπιστεύομαι αν κ τα έξοδα εννοείται είναι πάρα πολλά..ακόμα δεν έχω κοιτάξει τιμές..

Μπράβο κορίτσι μου. Μια χαρά είστε. Κι εγώ τον εμπιστεύομαι το γιατρό μου με κλειστά μάτια αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να ανταπεξέλθω στα έξοδα του ιδιωτικού νοσοκομείου αφού είμαι μόνη μου! Το φτηνότερο ιδιωτικό που έχω βρεί για φ.τ. είναι 2000 ευρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η maroo8 είπε:

Έχω μια ερώτηση κορίτσια για την καμπύλη σε εσάς που την κάνατε ήδη ή ξέρετε από την προηγούμενη εγκυμοσύνη..μου είπε ότι η γλυκόζη βγαίνει σε δύο γεύσεις, λεμόνι και πορτοκάλι..ξέρετε αν έχει καμία διαφορά;;επίσης μου είπε να το βάλω ψυγείο από το προηγούμενο βράδυ,βοηθάει στο να το πιεις πιο εύκολα..

Κοίτα εγώ δεν την έχω κάνει ακόμα αλλά λένε ότι η γεύση λεμόνι και παγωμένη βοηθάει στο να μην έρχεται αναγούλα και να γλιτώσεις τον εμετό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η maroo8 είπε:

Έχω μια ερώτηση κορίτσια για την καμπύλη σε εσάς που την κάνατε ήδη ή ξέρετε από την προηγούμενη εγκυμοσύνη..μου είπε ότι η γλυκόζη βγαίνει σε δύο γεύσεις, λεμόνι και πορτοκάλι..ξέρετε αν έχει καμία διαφορά;;επίσης μου είπε να το βάλω ψυγείο από το προηγούμενο βράδυ,βοηθάει στο να το πιεις πιο εύκολα..

Εμένα μου έδωσαν εκεί πορτοκαλί χωρίς να ρωτήσουν και ήταν κρύο. Δεν είχα κάποιο πρόβλημα δεν είναι τόσο χάλια όσο σκεφτόμαστε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η maroo8 είπε:

Έχω μια ερώτηση κορίτσια για την καμπύλη σε εσάς που την κάνατε ήδη ή ξέρετε από την προηγούμενη εγκυμοσύνη..μου είπε ότι η γλυκόζη βγαίνει σε δύο γεύσεις, λεμόνι και πορτοκάλι..ξέρετε αν έχει καμία διαφορά;;επίσης μου είπε να το βάλω ψυγείο από το προηγούμενο βράδυ,βοηθάει στο να το πιεις πιο εύκολα..

Εγώ που έκανα δεν μου είχαν να διαλέξω γεύση. Ήταν νερό και διαλυμένη η γλυκόζη οπότε ήταν ένα πετιμέζι 

Κι εγώ το λεμόνι θα σου πρότεινα γιατί είναι ξινό και σπάει λίγο τη γλύκα 

Το μόνο που μπορώ να σου πω με σιγουριά είναι ότι θα βοηθήσει πολύ να είναι κρύο. Εγω που είχε θερμοκρασία δωματίου το υγρό , έπινα ενδιάμεσα κρύο νερό που είχα μαζί μου και με βοήθησε πολύ γιατι αισθανόμουν λιγότερο έντονα τα γλυκιά γεύση 

Εσύ τη γλυκόζη θα την πάρεις;

Δεν στη δίνουν από το μικροβιολογικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maroo8 είπε:

Έχω μια ερώτηση κορίτσια για την καμπύλη σε εσάς που την κάνατε ήδη ή ξέρετε από την προηγούμενη εγκυμοσύνη..μου είπε ότι η γλυκόζη βγαίνει σε δύο γεύσεις, λεμόνι και πορτοκάλι..ξέρετε αν έχει καμία διαφορά;;επίσης μου είπε να το βάλω ψυγείο από το προηγούμενο βράδυ,βοηθάει στο να το πιεις πιο εύκολα..

Καλησπέρα κορίτσι μου!!Ναι φυσικά και έχει..εγώ την έκανα με γεύση λεμόνι και στο ψυγείο επίσης και ήταν πολύ πιο εύκολη η κατάποση γιατί αρχικά σου βγάζει το λεμόνι δλδ μέχρι να το καταλάβεις ότι είναι τόσο γλυκό έχεις την αίσθηση του λεμονιού και κατεβαίνει πολύ πολύ καλύτερα!Στην δική μου περίπτωση το είχαν στο μικροβιολογικό που πήγα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου. Μια χαρά είστε. Κι εγώ τον εμπιστεύομαι το γιατρό μου με κλειστά μάτια αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να ανταπεξέλθω στα έξοδα του ιδιωτικού νοσοκομείου αφού είμαι μόνη μου! Το φτηνότερο ιδιωτικό που έχω βρεί για φ.τ. είναι 2000 ευρώ.

Είναι πάρα πολλά τα χρήματα, δεν το συζητώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christi.D. είπε:

Εγώ που έκανα δεν μου είχαν να διαλέξω γεύση. Ήταν νερό και διαλυμένη η γλυκόζη οπότε ήταν ένα πετιμέζι 

Κι εγώ το λεμόνι θα σου πρότεινα γιατί είναι ξινό και σπάει λίγο τη γλύκα 

Το μόνο που μπορώ να σου πω με σιγουριά είναι ότι θα βοηθήσει πολύ να είναι κρύο. Εγω που είχε θερμοκρασία δωματίου το υγρό , έπινα ενδιάμεσα κρύο νερό που είχα μαζί μου και με βοήθησε πολύ γιατι αισθανόμουν λιγότερο έντονα τα γλυκιά γεύση 

Εσύ τη γλυκόζη θα την πάρεις;

Δεν στη δίνουν από το μικροβιολογικό;

Έτσι κατάλαβα,ότι θα την πάρω εγώ..μου την έχει γράψει μαζί με το μαγνήσιο στη συνταγή.. Ωραία,θα προτιμήσω λεμόνι τότε αφού το λέτε κι εσείς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η maroo8 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Πριν λίγο γύρισα από τη γιατρό,όλα καλά ευτυχώς!780 γρ ο μπέμπης..Καλά μας βρήκε,μόνο μου έγραψε μαγνήσιο που δεν έπαιρνα ως τώρα και μου αύξησε τον σίδηρο σε τρεις φορές τη μέρα..Μου είπε να το προσπαθήσω τουλάχιστον μέχρι την επόμενη φορά που θα με δει..Κατά τ αλλά εξετάσεις αίματος,ούρων πάλι κ την καμπύλη για την επόμενη εβδομάδα μου είπε..Μου έκανε κι ένα χρονοδιάγραμμα με τα επόμενα ραντεβού κ είπε πως θα κάνω doppler περίπου αρχές Ιουλίου αλλά να το προγραμματίσω σιγά σιγά γιατί πάω σε άλλη γιατρό κ άλλη πόλη..

Εγώ σε ιδιωτικό θα γεννήσω γιατί εκεί είναι η γιατρός μου,είναι και το πρώτο..την εμπιστεύομαι αν κ τα έξοδα εννοείται είναι πάρα πολλά..ακόμα δεν έχω κοιτάξει τιμές..

Άντε μεγαλώνει ο μπέμπης σου στα ίδια γρ είμαστε περίπου εμένα είναι λίγο πιο μικρό 😊 

Και εμένα τα ίδια από εξετάσεις μαγνήσιο δεν μου έδωσε τον ρώτησα αν χρειάζεται να παρω κάτι άλλο μου είπε όχι 

καμπυλη και εγω από βδομαδα θα κάνω καλά αποτελέσματα να έχουμε 😊

εγω λίγο που κοίταξα τιμές τουλάχιστον για Αθήνα είναι πολύ πάνω 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ελπίζω να πηγαίνουν όλα καλά σε όλες μας κορίτσι μου. Απλά αυτήν την εβδομάδα νομίζω ότι έχουν ευθυγραμιστεί οι πλανήτες βρε παιδί μου...  
    • Καλημερα κορίτσι μου, λυπάμαι πολυ για αυτά που έχεις περάσει… δυστυχώς για κάποιες από εμάς ειναι δύσκολο το ταξίδι αυτο. Ηθελα να σε ρωτήσω αν έχεις κανει ποτε καμπύλη ζαχαρου. Ξερω μια περίπτωση που είχε θέμα κ δεν το γνώριζε, και το ανακάλυψε ένας ενδοκρινολόγος. Όταν διορθώθηκε έμεινε φυσιολογικά έγκυος. Δεν είχε μπει καθολου στη διαδικασία εξωσωματικής η συγκεκριμένη. 
    • AX ναι βρε κορίτσια, να μπούμε 2ο τρίμηνο να ηρεμήσουμε! Βέβαια οκ, έχω ακούσει για περιπτώσεις που δεν πήγαν καλά και μετά το 1ο αλλά είναι πολύυυυ λιγότερες. Τώρα περνάμε το κρίσιμο στάδιο. Αυτό με το χαρτί κι εγώ, κάθε φορά, το ίδιο συναίσθημα. Πόσο ωραίο που καταλαβαίνουμε η μία την άλλη πάντως 🥰
    • Αχ κ εγω το ιδιο! Χτες το βράδυ, ξημερώματα και το πρωι κατά τις 6 που ξυπνούσα για τουαλέτα με κλωτσούσε συνέχεια. Ξύπνησα κατά τις 8 σημερα και ακομα να με κλωτσήσει. Ξερω; Μπορει να κουράστηκε απο το βράδυ 😊
    • Καλή μου Kiddo, καταλαβαίνω ότι έχεις περάσει πολλά και είναι λογικό να έχεις τόση αγωνία. Εγώ σκέψου ότι δεν ήθελα να ανοίξω το θέμα, ένιωθα κάπως..... Ήλπιζα ότι κάποια άλλη κοπέλα θα το ξεκινήσει για να γράφω κι εγώ, δεν ένιωθα ότι είμαι σε θέση να ξεκινήσω μια συζήτηση με αυτοπεποίθηση διότι έχω ταλαιπωρηθεί κι εγώ... Όμως οι κουβέντες που κάνουμε εδώ μας αποφορτίζουν και σίγουρα βρίσκουμε κατανόηση και αγάπη!❤️ Εσύ κορίτσι μου γιατί έχεις την αιμορραγία, σου έχει πει κάτι ο γιατρός σου?? Πάντως όταν βλέπεις αίμα, πώς να μην ανησυχείς??? Κι εγώ κάθε μα κάθε φορά που πάω τουαλέτα, κοιτάζω με ένα άγχος το χαρτάκι, και φαντάσου ότι δόξα το Θεό μέχρι τώρα δεν είχα κάποιο σημάδι. Αν όμως σου λέει ο γιατρός σου ότι είναι αισιόδοξος, προσπάθησε να τον ακούσεις και τον εμπιστευτείς. Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια, αν πάνε όλα υπέροχα και να κυλήσει η εγκυμοσύνη σου ομαλά από εδώ και πέρα! Ένας μήνας έμεινε και μπαίνουμε στο 2ο τρίμηνο, θα τα καταφέρουμε όοοοοοολες!!!!! 🙏💪🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...