Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Άντε υπομονή που θα πάει θα περάσουν και οι εμετοί τι να πω μεγάλη ταλαιπωρία είναι δεν μπορείς να κανείς τίποτα.. όσο μπορείς γουλιές γουλιές το νεράκι και μακάρι να νιώσεις καλύτερα σύντομα 

Μου τελείωσαν οι καρδούλες για σήμερα. Ευχαριστώ κορίτσι μου για την παρέα και τις συμβουλές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μας!! 

Εμάς η nipt έδειξε αγοράκι. Αν δεν ήταν η nipt δεν έλεγε να γυρίσει να μας δείξει ο ίδιος τι είναι. Και προχθές που πήγα για υπέρηχο πάλι κρυβόταν ο μπέμπης😆

Δόξα Τω Θεώ όλα καλά στον υπέρηχο. Ο μπεμπακος είχε και ανοιχτά μάτια και μας κοιτούσε❣️

Ένα μικρό σοκ το έπαθα μετά τον υπέρηχο γιατί όταν γυρνούσαμε σπίτι με έπιασαν ξαφνικά κάτι δυνατοί πόνοι στη κοιλιά και πέτρωσε. Το είχα ξαναπάθει και λέω θα χαλαρώσω και θα φύγει. Έλα ντε που δεν έφευγε. Δεν είμαι και άνθρωπος που ενοχλώ και τον γιατρό με το παραμικρό αλλά δεν άντεξα. Πονούσα τόσο πολύ που φοβήθηκα μην τον χάσω. Από τη μια ήμουν ήσυχη ότι επειδή είναι συνεχόμενος ο πόνος πως δεν είναι κάτι από την άλλη μέσα στο μυαλό μου οι άσχημες σκέψεις κυριαρχούσαν. Τελικά μου έδωσε utrogestan και μετά από μια ώρα ηρέμησα και τώρα όλα καλά. Τα utrogestan βέβαια τα παντρεύτηκα. Πιθανόν να ήταν μια κράμπα λόγω του βήχα.

Και φυσικά είμαι  πάλι με ίωση που έφερε η μικρή από τον βρεφονηπιακό και φοβάμαι πως θα πάω τρίτη φορά για αντιβίωση😕. Από θέμα ιώσεων δεν έχω ευχαριστηθεί την εγκυμοσύνη μου σχεδόν καθόλου. Θα περάσει και αυτό που θα πάει. 

Θα γεννηθεί ο μπέμπης και από τα πολλά φάρμακα που έχω πάρει θα απλώσει το χέρι του μόλις με δει και θα πει  "Φιλαράκι, θα μου δώσεις είναι 100ρικο να πάρω μια τυρόπιτα;" 😆😆😆

Η Πητ μου είναι 20/8 και δε θέλω να περάσουν οι μέρες. Μου αρέσει η κοιλίτσα μου. Μου είχε λείψει από την πρώτη εγκυμοσύνη.Δεν ξέρω αν θα έχω την ίδια άποψη βέβαια στο τέλος της εγκυμοσύνης που δε θα μπορώ να κουνηθω😆😆

Βλέπω και από τη συζήτηση ότι όλες μας πάμε πολύ καλά. Έτσι να συνεχίσουμε🍀🙏🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Christine Pilates είπε:

Καλησπέρα και από μας!! 

Εμάς η nipt έδειξε αγοράκι. Αν δεν ήταν η nipt δεν έλεγε να γυρίσει να μας δείξει ο ίδιος τι είναι. Και προχθές που πήγα για υπέρηχο πάλι κρυβόταν ο μπέμπης😆

Δόξα Τω Θεώ όλα καλά στον υπέρηχο. Ο μπεμπακος είχε και ανοιχτά μάτια και μας κοιτούσε❣️

Ένα μικρό σοκ το έπαθα μετά τον υπέρηχο γιατί όταν γυρνούσαμε σπίτι με έπιασαν ξαφνικά κάτι δυνατοί πόνοι στη κοιλιά και πέτρωσε. Το είχα ξαναπάθει και λέω θα χαλαρώσω και θα φύγει. Έλα ντε που δεν έφευγε. Δεν είμαι και άνθρωπος που ενοχλώ και τον γιατρό με το παραμικρό αλλά δεν άντεξα. Πονούσα τόσο πολύ που φοβήθηκα μην τον χάσω. Από τη μια ήμουν ήσυχη ότι επειδή είναι συνεχόμενος ο πόνος πως δεν είναι κάτι από την άλλη μέσα στο μυαλό μου οι άσχημες σκέψεις κυριαρχούσαν. Τελικά μου έδωσε utrogestan και μετά από μια ώρα ηρέμησα και τώρα όλα καλά. Τα utrogestan βέβαια τα παντρεύτηκα. Πιθανόν να ήταν μια κράμπα λόγω του βήχα.

Και φυσικά είμαι  πάλι με ίωση που έφερε η μικρή από τον βρεφονηπιακό και φοβάμαι πως θα πάω τρίτη φορά για αντιβίωση😕. Από θέμα ιώσεων δεν έχω ευχαριστηθεί την εγκυμοσύνη μου σχεδόν καθόλου. Θα περάσει και αυτό που θα πάει. 

Θα γεννηθεί ο μπέμπης και από τα πολλά φάρμακα που έχω πάρει θα απλώσει το χέρι του μόλις με δει και θα πει  "Φιλαράκι, θα μου δώσεις είναι 100ρικο να πάρω μια τυρόπιτα;" 😆😆😆

Η Πητ μου είναι 20/8 και δε θέλω να περάσουν οι μέρες. Μου αρέσει η κοιλίτσα μου. Μου είχε λείψει από την πρώτη εγκυμοσύνη.Δεν ξέρω αν θα έχω την ίδια άποψη βέβαια στο τέλος της εγκυμοσύνης που δε θα μπορώ να κουνηθω😆😆

Βλέπω και από τη συζήτηση ότι όλες μας πάμε πολύ καλά. Έτσι να συνεχίσουμε🍀🙏🤞

Με το καλό ο μπουμπούκος σας!!! Όλα καλά λοιπόν σε γενικές γραμμές... Εγώ ελπίζω να μάθω το φύλλο στις 19/3... Εκτός από κάποια συμπτώματα... ΌΛΑ πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Christine Pilates είπε:

Καλησπέρα και από μας!! 

Εμάς η nipt έδειξε αγοράκι. Αν δεν ήταν η nipt δεν έλεγε να γυρίσει να μας δείξει ο ίδιος τι είναι. Και προχθές που πήγα για υπέρηχο πάλι κρυβόταν ο μπέμπης😆

Δόξα Τω Θεώ όλα καλά στον υπέρηχο. Ο μπεμπακος είχε και ανοιχτά μάτια και μας κοιτούσε❣️

Ένα μικρό σοκ το έπαθα μετά τον υπέρηχο γιατί όταν γυρνούσαμε σπίτι με έπιασαν ξαφνικά κάτι δυνατοί πόνοι στη κοιλιά και πέτρωσε. Το είχα ξαναπάθει και λέω θα χαλαρώσω και θα φύγει. Έλα ντε που δεν έφευγε. Δεν είμαι και άνθρωπος που ενοχλώ και τον γιατρό με το παραμικρό αλλά δεν άντεξα. Πονούσα τόσο πολύ που φοβήθηκα μην τον χάσω. Από τη μια ήμουν ήσυχη ότι επειδή είναι συνεχόμενος ο πόνος πως δεν είναι κάτι από την άλλη μέσα στο μυαλό μου οι άσχημες σκέψεις κυριαρχούσαν. Τελικά μου έδωσε utrogestan και μετά από μια ώρα ηρέμησα και τώρα όλα καλά. Τα utrogestan βέβαια τα παντρεύτηκα. Πιθανόν να ήταν μια κράμπα λόγω του βήχα.

Και φυσικά είμαι  πάλι με ίωση που έφερε η μικρή από τον βρεφονηπιακό και φοβάμαι πως θα πάω τρίτη φορά για αντιβίωση😕. Από θέμα ιώσεων δεν έχω ευχαριστηθεί την εγκυμοσύνη μου σχεδόν καθόλου. Θα περάσει και αυτό που θα πάει. 

Θα γεννηθεί ο μπέμπης και από τα πολλά φάρμακα που έχω πάρει θα απλώσει το χέρι του μόλις με δει και θα πει  "Φιλαράκι, θα μου δώσεις είναι 100ρικο να πάρω μια τυρόπιτα;" 😆😆😆

Η Πητ μου είναι 20/8 και δε θέλω να περάσουν οι μέρες. Μου αρέσει η κοιλίτσα μου. Μου είχε λείψει από την πρώτη εγκυμοσύνη.Δεν ξέρω αν θα έχω την ίδια άποψη βέβαια στο τέλος της εγκυμοσύνης που δε θα μπορώ να κουνηθω😆😆

Βλέπω και από τη συζήτηση ότι όλες μας πάμε πολύ καλά. Έτσι να συνεχίσουμε🍀🙏🤞

Άντε με το καλό λοιπόν το αγορακι σας 🩵 

ααα κοντά ειμαστε εσυ 20/8.. εμείς ΠΗΤ 23/8 μαζί με την @Katiana1987

δεν μου έχει τύχει κάτι παρόμοιο καλά εκανες και πήρες τον γιατρό σου τηλ ποτε δεν ξέρεις και εγω με δυσκολία τον παίρνω τηλ αλλά αν φοβηθώ για κάτι αναγκαστικά τον ενοχλώ… ευτυχώς πήγαν όλα καλα, εγω τα έκοψα την προγεστερονη με χαλούσε πολύ 😅

οποτε ένα και ένα τα παιδάκια σου μπράβο 😊

Περαστικα και γρήγορη ανάρρωση να έχετε… δεν υπάρχει δυνατότητα να την κρατήσεις σπίτι μέχρι να ανοιξει λίγο ο καιρός που θα ηρεμήσουν και ιώσεις ; Να μην ταλαιπωρηστε και τόσο είναι ζόρικο 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Με το καλό ο μπουμπούκος σας!!! Όλα καλά λοιπόν σε γενικές γραμμές... Εγώ ελπίζω να μάθω το φύλλο στις 19/3... Εκτός από κάποια συμπτώματα... ΌΛΑ πάνε καλά!!!

Ετσι μια πρόβλεψη λέω πιστεύω κοριτσάκι θα έχεις 😂🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk ΠΗΤ 23/8   Κοριτσάκι 🩷

@Katiana1987 ΠΗΤ 23/8  

@Christine PilatesΠΗΤ 20/8  Αγοράκι 🩵

@ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8  Αγορακι 🩵 

@Fighter  ΠΗΤ         Κοριτσάκι 🩷

@Barbiee ΠΗΤ 27/8  Αγορακι 🩵

@Demy93 ΠΗΤ 3/8 

@Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 


 

κορίτσια ότι είναι λαθος πειτε μου να το αλλαξω ή προσθέσω φύλο ΠΗΤ και αν δεν εβαλα καποια κοπέλα να μου στείλει.. 😊

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ετσι μια πρόβλεψη λέω πιστεύω κοριτσάκι θα έχεις 😂🩷

Είσαι μόλις η 4η που μου το λέει... Δε με απασχολεί... Αλήθεια...  Σε λίγες μέρες θα ξέρουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου... TSH σήμερα 5,52!!! Τα έπαιξε ο θυρεοειδής τον τελευταίο μήνα!!! Θ' αυξήσουμε κι άλλο το χάπι. Περιμένω να μιλήσω με τον ενδικρινολόγο μου το απόγευμα να δω τι θα μου πει. Ελπίζω να προλάβουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου... TSH σήμερα 5,52!!! Τα έπαιξε ο θυρεοειδής τον τελευταίο μήνα!!! Θ' αυξήσουμε κι άλλο το χάπι. Περιμένω να μιλήσω με τον ενδικρινολόγο μου το απόγευμα να δω τι θα μου πει. Ελπίζω να προλάβουμε! 

Θα το προλαβαίνετε κορίτσι μου για αυτό κάνουμε κάθε μήνα εξετάσεις να βλέπουμε μήπως χρειαζόμαστε κάτι θα αυξήσεις λίγο το χάπι και όλα θα είναι καλά..

Και εγω πρέπει να πάω να κάνω εξετάσεις μου τα έχει γράψει από την Δευτέρα αλλά ακόμα δεν πήγα να τα κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Θα το προλαβαίνετε κορίτσι μου για αυτό κάνουμε κάθε μήνα εξετάσεις να βλέπουμε μήπως χρειαζόμαστε κάτι θα αυξήσεις λίγο το χάπι και όλα θα είναι καλά..

Και εγω πρέπει να πάω να κάνω εξετάσεις μου τα έχει γράψει από την Δευτέρα αλλά ακόμα δεν πήγα να τα κάνω 

Έτσι πιστεύω κι εγώ!!! Εμένα μου είπε απλά να το κοιτάμε κάθε 4 εβδομάδες. Την 1η μέτρηση την κάναμε στις 8 εβδομάδες και αυξήσαμε πολύ λίγο το χάπι. Στις 12 εβδομάδες δεν είχε αλλάξει η τιμή. Και ξαφνικά σήμερα στις 16 εβδομάδες... εκτοξεύτηκε!!! Τεσπά... γι' αυτό μας παρακολουθούν στενά οι γιατροί μας σε αυτές τις περιπτώσεις... Ακολουθώντας τις οδηγίες τους... ΌΛΑ θα πάνε καλά... 

Να πας κορίτσι μου. Μην το αφήνεις. Έχεις κι εσύ θέμα; Συγγνώμη, αλλά δε θυμάμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Έτσι πιστεύω κι εγώ!!! Εμένα μου είπε απλά να το κοιτάμε κάθε 4 εβδομάδες. Την 1η μέτρηση την κάναμε στις 8 εβδομάδες και αυξήσαμε πολύ λίγο το χάπι. Στις 12 εβδομάδες δεν είχε αλλάξει η τιμή. Και ξαφνικά σήμερα στις 16 εβδομάδες... εκτοξεύτηκε!!! Τεσπά... γι' αυτό μας παρακολουθούν στενά οι γιατροί μας σε αυτές τις περιπτώσεις... Ακολουθώντας τις οδηγίες τους... ΌΛΑ θα πάνε καλά... 

Να πας κορίτσι μου. Μην το αφήνεις. Έχεις κι εσύ θέμα; Συγγνώμη, αλλά δε θυμάμαι.

Σου έκανε λίγο απότομα αλλα δεν πειράζει θα το ρυθμίσετε 

εγω θέμα δεν είχα με θυροειδη ουτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ούτε τώρα τουλάχιστον για την ώρα γιατί με αυτά ποτε δεν ξέρεις 

Στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα λίγο τσιμπημένο το ζαχαρο τώρα σε αυτήν είναι οκ μέχρι στιγμής αλλά δεν προσέχω είναι η αλήθεια την διατροφη μου τώρα αν στην πορεία ανεβει θα αρχίσω να κόβω λίγο την ζάχαρη.. από τον ιανουαριο έχω να κάνω εξετάσεις τώρα θα πάω να δω αν έχει αλλάξει τίποτα ή θα μου δώσει και κανένα συμπλήρωμα σιδήρου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Χρύσακι είπε:

Χρονια πολλα κορίτσια! Εγραψα και προχθές Αλλα μαλλον δεν εγκρίθηκε. Εγω εχω ΠΗΤ 22/8! 

Αααα και με εσενα πολύ κοντά είμαστε 😃

Μάλλον δεν εγκρίθηκε γιατί δεν το ειδα 😊

το φύλο το γνωρίζεις ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Elk είπε:

@Elk ΠΗΤ 23/8   Κοριτσάκι 🩷

@Katiana1987 ΠΗΤ 23/8  

@Christine PilatesΠΗΤ 20/8  Αγοράκι 🩵

@ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 18/8  Αγορακι 🩵 

@Fighter  ΠΗΤ         Κοριτσάκι 🩷

@Barbiee ΠΗΤ         Αγορακι 🩵

@Demy93 ΠΗΤ 3/8 

@Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 


 

κορίτσια ότι είναι λαθος πειτε μου να το αλλαξω ή προσθέσω φύλο ΠΗΤ και αν δεν εβαλα καποια κοπέλα να μου στείλει.. 😊

 

Εγω ΠΗΤ 27/08!💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

εγώ χθες πηρα τελευταία μέρα αντιβίωση!

ευτυχώς όλα καλά! 

Δευτέρα έχω ραντεβού και ανυπομονώ να παω να δω οτι ολα είναι καλά!

και φυσικά να δω τον μπεμπάκο μου💙

15+4 εγώ σήμερα και έχει αρχίσει να φαίνεται αρκετά η κοιλίτσα μου!

τωρα απο συμπτώματα μόνο κουραση νιώθω..ολα τα υπολοιπα εχουν υποχωρήσει ευτυχώς!

εσεις πως είστε;😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

εγώ χθες πηρα τελευταία μέρα αντιβίωση!

ευτυχώς όλα καλά! 

Δευτέρα έχω ραντεβού και ανυπομονώ να παω να δω οτι ολα είναι καλά!

και φυσικά να δω τον μπεμπάκο μου💙

15+4 εγώ σήμερα και έχει αρχίσει να φαίνεται αρκετά η κοιλίτσα μου!

τωρα απο συμπτώματα μόνο κουραση νιώθω..ολα τα υπολοιπα εχουν υποχωρήσει ευτυχώς!

εσεις πως είστε;😍

Καλημέρα άντε πέρασε και αυτο περαστικα να είναι κορίτσι μου 

εγω λαχανιαζω πολύ εύκολα το στήθος με πονάει λίγο, μερικές φορες το απόγευμα με πιάνει το στομάχι μου 

κοιλιτσα  έχω κάνει ειδικά από το μεσημέρι και μετά φαίνεται ακόμα πιο έντονα σε σχέση με το πρωί όταν ξυπναω 😂

16+1 σήμερα τελικά στης 14 εβδ που ένιωσα κάτι δεν ήταν το μωρακι μάλλον κάποιο νεύρο θα ήταν γιατί από τότε δεν το ένιωσα ξανά.. όποτε περιμένω να κάνει την εμφανίσει του και να αρχίσει να κλωτσάει σε 1-2 βδομαδες 🩷

27/8 είχα γεννησει την κορούλα μου του Αγίου Φανουρίου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μουυυ 😊😊😊

Πώς είστε???? Αισίως 19 εβδομάδων σήμερα..Νομίζω έχω αρχίσει να νιώθω κάποια μικρούλια "χτυπηματάκια"..Την Παρασκευή έχω β' επιπέδου και δε φαντάζεστε ποοοοοσο ανυπομονώ 🤗🧿🤗🧿🤗🧿....Κατά τα άλλα φτου φτου δεν έχω απολύτως τίποτα,μόνο λίγη κούραση και μια μικρή αναγουλα με την οδοντόκρεμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην Αυχενική ειπε η γιατρός 60% κοριτσάκι Αλλα δεν είναι σίγουρο. Θελω να κανω gender reveal γιατι είναι το πρώτο μου μωράκι 😊

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αααα και με εσενα πολύ κοντά είμαστε 😃

Μάλλον δεν εγκρίθηκε γιατί δεν το ειδα 😊

το φύλο το γνωρίζεις ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα άντε πέρασε και αυτο περαστικα να είναι κορίτσι μου 

εγω λαχανιαζω πολύ εύκολα το στήθος με πονάει λίγο, μερικές φορες το απόγευμα με πιάνει το στομάχι μου 

κοιλιτσα  έχω κάνει ειδικά από το μεσημέρι και μετά φαίνεται ακόμα πιο έντονα σε σχέση με το πρωί όταν ξυπναω 😂

16+1 σήμερα τελικά στης 14 εβδ που ένιωσα κάτι δεν ήταν το μωρακι μάλλον κάποιο νεύρο θα ήταν γιατί από τότε δεν το ένιωσα ξανά.. όποτε περιμένω να κάνει την εμφανίσει του και να αρχίσει να κλωτσάει σε 1-2 βδομαδες 🩷

27/8 είχα γεννησει την κορούλα μου του Αγίου Φανουρίου 🥰

μακαρι να γεννήσω 27/08 που μ εδωσε ΠΗΤ..

 

εγώ έχω ξεκινήσει να μην βολευομαι στο κρεβάτι τα βράδια..με αποτέλεσμα να μην κοιμάμαι και ολη μερα σερνομαι....κοιμαμαι μπρούμυτα και πλεον πονάω λίγο όταν πατάω την κοιλια έτσι μπρούμυτα!

 

εσας κορίτσια σας βοήθησε μαξιλάρι εγκυμοσύνης; σκέφτομαι να πάρω αλλα δεν ξέρω αν είναι πεταμένα λεφτα🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ ακόμα έχω εμετούς. Κατά τα άλλα δεν μπορώ να πω πως έχω τίποτα ιδιαίτερο... Η κοιλίτσα πια μόνο με φαρδιά και μπουφάν κρύβεται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ ακόμα έχω εμετούς. Κατά τα άλλα δεν μπορώ να πω πως έχω τίποτα ιδιαίτερο... Η κοιλίτσα πια μόνο με φαρδιά και μπουφάν κρύβεται! 

εύχομαι σύντομα να σταματήσουν και οι εμετοί και να απολαυσεις ακόμα καλύτερα την εγκυμοσύνη σου🙏

η κοιλίτσα σιγά σιγά ουτε με φαρδια δεν θα κρύβεται...εγω επαψα να την κρύβω πλέον 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/3/2024 at 9:30 ΠΜ, ο/η Χρύσακι είπε:

Καλημερα κορίτσια! Καλη Τσικνοπέμπτη! Εγω σημερα μπηκα στην 16η εβδομάδα. Αρχίσατε να νιώθετε το μωράκι σας; Εγω Οχι ακομα 

Καλημέρα κορίτσι μου. Επειδή είσαι καινούριο μέλος αργούν πολύ να φανούν τα μηνύματα σου. Μόλις φτάσεις τις 20 δημοσιεύσεις θα εμφανίζονται αμέσως. Εγώ σήμερα 16+1 δεν το έχω νιώσει ακόμα. Αλλά ως πρωτότοκη είναι φυσιολογικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Barbiee είπε:

μακαρι να γεννήσω 27/08 που μ εδωσε ΠΗΤ..

 

εγώ έχω ξεκινήσει να μην βολευομαι στο κρεβάτι τα βράδια..με αποτέλεσμα να μην κοιμάμαι και ολη μερα σερνομαι....κοιμαμαι μπρούμυτα και πλεον πονάω λίγο όταν πατάω την κοιλια έτσι μπρούμυτα!

 

εσας κορίτσια σας βοήθησε μαξιλάρι εγκυμοσύνης; σκέφτομαι να πάρω αλλα δεν ξέρω αν είναι πεταμένα λεφτα🤷

Εγω να πω την αλήθεια όταν είχε μεγαλώσει πολύ η κοιλιά έβαζα μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια και έβαζα ένα απλό μαξιλάρι από το σαλόνι μου και έβγαλα έτσι όλη την εγκυμοσύνη δοκιμασε πρώτα απλά μαξιλάρια μην πετάς τα λεφτά σου τζάμπα μπορεί να σε βολέψει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Barbiee είπε:

εύχομαι σύντομα να σταματήσουν και οι εμετοί και να απολαυσεις ακόμα καλύτερα την εγκυμοσύνη σου🙏

η κοιλίτσα σιγά σιγά ουτε με φαρδια δεν θα κρύβεται...εγω επαψα να την κρύβω πλέον 😍

Καλά ναι... Δεν έχω σκοπό να την κρύψω άλλωστε... Είμαι πολύ περήφανη γι' αυτήν την κοιλίτσα! Σ' ευχαριστώ κορίτσι μου. Μακάρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...