Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2024 🌈


Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Επιτέλους έρχεται η ώρα να ξανά δω την μπουμπού που έχει τρελάθει στις κωλοτούμπες και τις κλωτσομπουνιές εκεί μέσα!!! 🤣

Άντε λίγο έμεινε να πας να την δεις 

Είναι και μεγάλη εξέταση κρατάει κανένα 25 λεπτό θα την δεις και 3d 😊

εγω σήμερα δεν ειδα και τίποτα δεν το χάρηκα καθόλου άκουσα καρδιά και μου είπε ποσο γρ είναι ότι είμαι οκ και τέλος ούτε κάποιο χαρτι με τον υπέρηχο δεν μου έδωσε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Άντε λίγο έμεινε να πας να την δεις 

Είναι και μεγάλη εξέταση κρατάει κανένα 25 λεπτό θα την δεις και 3d 😊

εγω σήμερα δεν ειδα και τίποτα δεν το χάρηκα καθόλου άκουσα καρδιά και μου είπε ποσο γρ είναι ότι είμαι οκ και τέλος ούτε κάποιο χαρτι με τον υπέρηχο δεν μου έδωσε 

Στην αυχενική με είχε 45' !!! Σε κάθε υπέρηχο τη βλέπω και 3d!!! Μια βδομαδούλα και μια μέρα... Αλλά επειδή θα φύγω απο Παρασκευή μου φαίνεται πολύ κοντά επιτέλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Στην αυχενική με είχε 45' !!! Σε κάθε υπέρηχο τη βλέπω και 3d!!! Μια βδομαδούλα και μια μέρα... Αλλά επειδή θα φύγω απο Παρασκευή μου φαίνεται πολύ κοντά επιτέλους!

Ααα καλε μια χαρά είσαι τότε εμένα δεν είδε τόσο στην αυχενική ούτε 3d μου έβαλε τέλεια είσαι 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/4/2024 at 4:22 ΜΜ, ο/η katerinayia είπε:

Δεν είναι το σιρόπι το θέμα. Το πιο κουραστικό είναι ότι πρέπει να περιμένεις τόση ώρα στο μικροβιολογικο! Κ δεν σε αφήνουν να πας κ καμία βολτα🤨

Α εγώ δεν έχω πρόβλημα με αυτό γιατί, όπως έχω ξανά πει, το μικροβιολογικό είναι "σπίτι" μου! Οπότε το μόνο που με ανησυχεί είναι η αηδία που πρέπει να πιω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/4/2024 at 10:50 ΜΜ, ο/η μαμά12345 είπε:

Προσπαθώ να στείλω μηνύματα αλλά δεν φαίνονται..γνωρίζει κάποια τι γίνεται? Πρέπει να πατήσω κάτι στις ρυθμίσεις?

Καλημέρα κορίτσι μου. Όχι, δεν πρέπει να πατήσεις κάτι. Είσαι δοκιμαστικό μέλος και καθυστερούν να φανούν τα μηνύματα σου! Πρέπει να φτάσεις τις 20 δημοσιεύσεις για να εμφανίζονται αμέσως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Τολμώ να μπω κι εγώ στην ωραία παρέα σας! Εμείς περιμένουμε αρχές Αυγούστου τον μπέμπη μας! Πρώτο μωράκι! 😁 Σκέφτομαι σιγά σιγά να κάνω την λίστα με τα πράγματα που χρειαζόμαστε αλλά έχω πελαγώσει λίγο! Π.χ. από τα ρουχαλάκια τι θα πρέπει να πάρω για το μαιευτήριο, πόσα σε αριθμό και τι μέγεθος! Βλέπω ότι έχουν διαφορά τα νούμερα, αυτά που λένε για 0 μπορεί να είναι πολύ μικρά σε σχέση με τα 0-1! Κι αν το ρούχο πρέπει να εφαρμόζει καλά ή να είναι φαρδουλό? Θα έχει κρύο άραγε στο μαιευτήριο, πρέπει να είναι μακρυμάνικα? επίσης πρέπει να έχω πάρει για το σπίτι μπιμπερό, πιπίλες σε περίπτωση που κάτι γίνει με το θηλασμό? κι άλλες πολλές απορίες!😄

 

Καλημέρα και καλώς ήρθες κορίτσι μου. Κι εγώ τα σκέφτομαι αυτά. Αλλά όλες οι ήδη μανούλες μου είπαν να μην πάρω πολλά για αρχή και να το δω στην πορεία! Δηλαδή... 5-6 ζιπουνάκια, 5-6 φορμάκια κ.ο.κ. Το νούμερο θα το δούμε ανάλογα με τα κιλά του μωρού που θα έχει περίπου στο τέλος του 7ου φαντάζομαι! Δεν ξέρω αν λέω κάτι λάθος. Απλά κι εμένα ως πρώτο μωράκι, πάω ψάχνοντας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/4/2024 at 2:36 ΜΜ, ο/η nanouko είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Τολμώ να μπω κι εγώ στην ωραία παρέα σας! Εμείς περιμένουμε αρχές Αυγούστου τον μπέμπη μας! Πρώτο μωράκι! 😁 Σκέφτομαι σιγά σιγά να κάνω την λίστα με τα πράγματα που χρειαζόμαστε αλλά έχω πελαγώσει λίγο! Π.χ. από τα ρουχαλάκια τι θα πρέπει να πάρω για το μαιευτήριο, πόσα σε αριθμό και τι μέγεθος! Βλέπω ότι έχουν διαφορά τα νούμερα, αυτά που λένε για 0 μπορεί να είναι πολύ μικρά σε σχέση με τα 0-1! Κι αν το ρούχο πρέπει να εφαρμόζει καλά ή να είναι φαρδουλό? Θα έχει κρύο άραγε στο μαιευτήριο, πρέπει να είναι μακρυμάνικα? επίσης πρέπει να έχω πάρει για το σπίτι μπιμπερό, πιπίλες σε περίπτωση που κάτι γίνει με το θηλασμό? κι άλλες πολλές απορίες!😄

 

Καλημέρα και καλώς ήρθες στην παρέα με το καλό το μωρακι σας 😊

επειδη εισαι καινούργιο μέλος αργούν λίγο τα μνμ σου αλλά μόλις τα βλέπουμε θα σας απαντάμε 

εμενα είναι το δεύτερο παιδάκι θα σου πω εγω τι έκανα γιατί κάθε κοπέλα θέλει και χρειάζεται διαφορετικά πράγματα 

Στο ιδιωτικό που γέννησα εγω στο Ιασώ στο μαιευτήριο θα πάρεις ένα φορμάκι με το οποίο θα φύγει το μωρο από εκεί.. εγω την είχα βάλει κοντομάνικο φορμάκι και γέννησα τέλη Αυγούστου έχει πολύ ζεστη αλλά είχα μαζί μου άλλο ένα μακρυμάνικο καβάτζα το οποίο δεν χρειάστηκε.. 

εγω είχα πάρει νούμερο 3 το 0 είναι πολύ μικρό και γέννησα 3280γρ 49cm ήταν φαρδύ το ηθελα να είναι άνετο όλα τα είχα πάρει κοντομάνικα τα μωρά   θέλουν ελαφρυ ντύσιμο ειδικά το καλοκαίρι άσε που μεγαλωνουν πολύ γρήγορα.. από orchestra (νούμερο 3)  είχα πάρει  ήταν καλά γενικα τα πιο πολλά ρούχα ακόμα και τώρα που είναι 1,5 χρόνων ψωνίζω από εκεί 

εγω είχα ένα μπιμπερό και μια πιπιλα κανονικά λένε η πιπιλα μπαίνει μετά που σαραντίσει το μωρο όχι νωρίτερα όποτε μάλλον η πιπιλα είναι άχρηστη στην αρχή αφού δεν επιτρέπεται αν θηλαζεις το παιδί για να μην πάθει σύγχυση θηλων.. εδώ να πω ότι εμένα πιπιλα το παιδί δεν πήρε ποτε.. 

τωρα ότι άλλο θες και μπορω να βοηθησω πες μου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/4/2024 at 10:50 ΜΜ, ο/η μαμά12345 είπε:

Προσπαθώ να στείλω μηνύματα αλλά δεν φαίνονται..γνωρίζει κάποια τι γίνεται? Πρέπει να πατήσω κάτι στις ρυθμίσεις?

Καλώς ήρθες αργούν να εμφανιστούν όπως είπες και katiana 1987 γιατί είσαι νέο μέλος οσο  σου επιτρέπει να γράφεις ώστε να φταστείς τα 20 μνμ για να εμφανίζονται αμέσως 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/4/2024 at 4:22 ΜΜ, ο/η katerinayia είπε:

Δεν είναι το σιρόπι το θέμα. Το πιο κουραστικό είναι ότι πρέπει να περιμένεις τόση ώρα στο μικροβιολογικο! Κ δεν σε αφήνουν να πας κ καμία βολτα🤨

Ναι είναι κουραστικό και αυτό μωρέ τοση ώρα εκεί δεν σε αφηνουν να πας βόλτα για να μην επηρεάσει το αποτέλεσμα 

Εσενα σου ειπα ποτε να την κανείς; Εμένα μου είπε μετά το Πάσχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/4/2024 at 10:50 ΜΜ, ο/η μαμά12345 είπε:

Προσπαθώ να στείλω μηνύματα αλλά δεν φαίνονται..γνωρίζει κάποια τι γίνεται? Πρέπει να πατήσω κάτι 

Τα καινούρια μέλη πρέπει πρώτα να φτάσουν τις 20 δημοσιεύσεις για να εμφανίζονται κατευθείαν. Μέχρι τότε περιμένουν έγκριση. Κ εγώ ακόμα δοκιμαστικό μέλος είμαι κ αργούν να φανούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Elk είπε:

Μμ δεν ξέρω και στην κόρη μου την αίματος δεν τα εχω αποτελέσματα δεν ξέρω γιατί δεν μου τα έστειλε  ο εμβρυολογος μπορεί να τα στέλνει απευθείας στον γιατρό μου και τα βλέπει εκεινος εγω δεν τα έχω μια φορά 

Όταν πάω για β επιπέδου θα το ζητήσω ελπίζω να τα κρατάει σε αρχείο ο εμβρυολογος και να μου τα δώσει 

Ναι κ εγώ δεν τα έχω τα αποτελέσματα αυτά. Το μικροβιολογικο τα έστειλε απευθείας στον εμβρυολογο κ ο εμβρυολογος με μειλ στον γυναικολόγο μου. Κ εγώ δεν τα πήρα ποτέ στην ουσία.

Λογικά πάντως θα έχει αρχείο οπότε θα το βρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι είναι κουραστικό και αυτό μωρέ τοση ώρα εκεί δεν σε αφηνουν να πας βόλτα για να μην επηρεάσει το αποτέλεσμα 

Εσενα σου ειπα ποτε να την κανείς; Εμένα μου είπε μετά το Πάσχα 

Όχι ακόμα δεν μου είπε για την καμπύλη. Αλλά σίγουρα μετά το Πάσχα θα την κάνω κ εγώ γιατί τώρα την Παρασκευή θα πάω για την Β επιπέδου κ σε αυτον ραντεβου μου είπε να κλείσω 2 εβδομάδες μετά. Που όμως πέφτει μεγάλη Παρασκευή οπότε λογικά κ το ραντεβού θα πάει μετά το Πάσχα. Άρα σίγουρα κ αυτή η εξέταση.

Δεν πειράζει, καθόλου δεν την βιάζομαι 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Τολμώ να μπω κι εγώ στην ωραία παρέα σας! Εμείς περιμένουμε αρχές Αυγούστου τον μπέμπη μας! Πρώτο μωράκι! 😁 Σκέφτομαι σιγά σιγά να κάνω την λίστα με τα πράγματα που χρειαζόμαστε αλλά έχω πελαγώσει λίγο! Π.χ. από τα ρουχαλάκια τι θα πρέπει να πάρω για το μαιευτήριο, πόσα σε αριθμό και τι μέγεθος! Βλέπω ότι έχουν διαφορά τα νούμερα, αυτά που λένε για 0 μπορεί να είναι πολύ μικρά σε σχέση με τα 0-1! Κι αν το ρούχο πρέπει να εφαρμόζει καλά ή να είναι φαρδουλό? Θα έχει κρύο άραγε στο μαιευτήριο, πρέπει να είναι μακρυμάνικα? επίσης πρέπει να έχω πάρει για το σπίτι μπιμπερό, πιπίλες σε περίπτωση που κάτι γίνει με το θηλασμό? κι άλλες πολλές απορίες!😄

 

Καλώς ήρθες!

Θα σου πω εγώ τι θα έκανα, βέβαια κάθε μαμά έχει τον δικό της τρόπο. Για το μαιευτήριο είχα πάρει μόνο ένα φορμακι για την μέρα που θα φεύγαμε κ τα δικά μου πράγματα, ότι χρειαζόμουν. Εγώ πήρα μακρυμανικο γιατί είχα γεννήσει Απρίλιο κ μένω σε ορεινό μέρος. Τώρα εσύ λογικά θα θέλεις κοντομάνικο αλλά εξαρτάται κ που μένεις βέβαια. 

Για αρχή θα σου πρότεινα μα μην πάρεις το πολύ μικρό μέγεθος. Μεγαλώνουν αρκετά γρήγορα κ είναι κρίμα να το βάλει μόνο 1-2 φορές. Ε κι ας είναι λίγο πιο φαρδουλα. Βέβαια αυτό εξαρτάται κ από το τι θα βολεύει καλύτερα κ σένα.

Όσο για πιπιλες κ μπιμπερό εγώ ή αλήθεια είναι ότι είχα, αλλά αν έχεις σκοπό να θηλάζεις αποκλειστικά ίσως απλά λειτουργήσουν ως πειρασμός αυτα😁 Αλλά όπως καταλαβαίνεις κ αυτό εξαρτάται από τι θέλεις να κάνεις.

Ότι άλλη απορία έχεις κ μπορώ να βοηθήσω, ευχαρίστως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις! Άρα μάλλον καλύτερα τα ρουχαλακια να τα πάρω εκεί στον 7ο! Καλά έχω πάρει ήδη μερικά έτσι γλυκούλια που μου αρεσανε για να τα βλέπω και να τα χαζεύω! 😊😊 Βλέπω λέτε για τις καμπύλες, εμένα βγήκε ελάχιστα πάνω από το όριο της μιας ώρας! Έχω πάρει μηχανάκι και το μετράω και προσέχω τι τρώω! Στην αρχή τα είχα βάψει μαύρα αλλά αφού βλέπω ότι με διατροφή είμαι πολύ καλά στις μετρήσεις πλέον είμαι μια χαρά με αυτό! Αυτό που με πειράζει πάντως και δεν το περίμενα είναι το ρύζι ακόμη και το καστανό! Και χθες έφαγα ένα μεγάλο κομμάτι στριφτή τυρόπιτα και χτύπησα 150! Σοκ! Όσες έχετε έτσι λίγο υψηλό σάκχαρο πάντως με το φαγητό σαλάτα και πρωτεΐνη μπόλικη! Εμένα αυτό με έσωσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Τελικα δεν την έκανα ουτε εγω σημερα , μ ειπε είναι πολύ νωρις και θα το κανω σε 3 βδομαδες. Κατά τα Αλλα καλα, το μωράκι μου εγινε 500γρ. ☺️

εμενα μ ειπαν οτι μόλις γεννηθεί το μωράκι κρυώνει και να παρω μακρομανικο για την κλινική.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Γεια σας κορίτσια! Τελικα δεν την έκανα ουτε εγω σημερα , μ ειπε είναι πολύ νωρις και θα το κανω σε 3 βδομαδες. Κατά τα Αλλα καλα, το μωράκι μου εγινε 500γρ. ☺️

εμενα μ ειπαν οτι μόλις γεννηθεί το μωράκι κρυώνει και να παρω μακρομανικο για την κλινική.  

Τι καλάααααα!!! Ναι νομίζω κι εγώ για το μαιευτήριο μακρυμάνικα θα της έχω! Αλλά μέχρι τότε βλέπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Γεια σας κορίτσια! Τελικα δεν την έκανα ουτε εγω σημερα , μ ειπε είναι πολύ νωρις και θα το κανω σε 3 βδομαδες. Κατά τα Αλλα καλα, το μωράκι μου εγινε 500γρ. ☺️

εμενα μ ειπαν οτι μόλις γεννηθεί το μωράκι κρυώνει και να παρω μακρομανικο για την κλινική.  

Για την καμπύλη εννοείς κορίτσι μου δεν την εκανες ; Μεγάλωσε το μωρακι σου πήγε μισο κιλό ; Τέλεια 😊

Εμενα η δικιά μου παιδιατρος μου είπε ότι δεν θέλει πολύ ντύσιμο το μωρο ειδικά το καλοκαίρι επειδή έχουν πολλούς παλμούς τα νεογέννητα , αλλά εσεις κορίτσια θα ακολουθήσετε τις συμβουλές που θα σας δώσουν οι δικοι σας γιατροί ειτε ο παιδιατρος που θα διαλέξετε ειτε τι θα σας πουν από το μαιευτήριο  για το δικό σας παιδάκι εγω λέω τι έκανα εγω και τι μου είπε η παιδιατρος μου 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Για την καμπύλη εννοείς κορίτσι μου δεν την εκανες ; Μεγάλωσε το μωρακι σου πήγε μισο κιλό ; Τέλεια 😊

Εμενα η δικιά μου παιδιατρος μου είπε ότι δεν θέλει πολύ ντύσιμο το μωρο ειδικά το καλοκαίρι επειδή έχουν πολλούς παλμούς τα νεογέννητα , αλλά εσεις κορίτσια θα ακολουθήσετε τις συμβουλές που θα σας δώσουν οι δικοι σας γιατροί ειτε ο παιδιατρος που θα διαλέξετε ειτε τι θα σας πουν από το μαιευτήριο  για το δικό σας παιδάκι εγω λέω τι έκανα εγω και τι μου είπε η παιδιατρος μου 😊 

Κι εγώ αυτό έχω διαβάσει να πω την αλήθεια αλλά ένα ελαφρύ μακρυμάνικο για να βγει απο το μαιευτήριο δε χρειάζεται λες;;; 

Σήμερα μου έφερε μια γνωστή μου τα πρώτα πράγματα της μικρής!!! Έχω αρχίσει και τρελένομαι!!! Μήπως είναι πολύ νωρίς βρε κορίτσια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Κι εγώ αυτό έχω διαβάσει να πω την αλήθεια αλλά ένα ελαφρύ μακρυμάνικο για να βγει απο το μαιευτήριο δε χρειάζεται λες;;; 

Σήμερα μου έφερε μια γνωστή μου τα πρώτα πράγματα της μικρής!!! Έχω αρχίσει και τρελένομαι!!! Μήπως είναι πολύ νωρίς βρε κορίτσια;;;

καλύτερα παρε 2 και όταν με το καλό είναι να φύγετε από το μαιευτήριο  θα ρωτησεις τις μαιες τι είναι το καλύτερο να φορέσεις στο μωρο.. θα δεις πως θα είναι και ο καιρός  τι ώρα θα πάρεις εξιτήριο και το βλέπεις εκείνη την ώρα 😊

συνήθως μετά την β επιπέδου θα αρχίσουν τα ψώνια σιγά σιγά σκέψου ότι 7 με 7,5 μηνών είναι καλό την τζαντα μαιευτηρίου να την έχεις έτοιμη αχρείαστει να είναι εννοείται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elk είπε:

καλύτερα παρε 2 και όταν με το καλό είναι να φύγετε από το μαιευτήριο  θα ρωτησεις τις μαιες τι είναι το καλύτερο να φορέσεις στο μωρο.. θα δεις πως θα είναι και ο καιρός  τι ώρα θα πάρεις εξιτήριο και το βλέπεις εκείνη την ώρα 😊

συνήθως μετά την β επιπέδου θα αρχίσουν τα ψώνια σιγά σιγά σκέψου ότι 7 με 7,5 μηνών είναι καλό την τζαντα μαιευτηρίου να την έχεις έτοιμη αχρείαστει να είναι εννοείται 

Μα δεν έχω ψωνίσει τίποτα ακόμα! Απλά αρχίζουν και μου φέρνουν φιλές και γνωστές πράγματα 2ο χέρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Μα δεν έχω ψωνίσει τίποτα ακόμα! Απλά αρχίζουν και μου φέρνουν φιλές και γνωστές πράγματα 2ο χέρι...

Ναι το κατάλαβα, αλλά λέω ότι σε λίγο έτσι και αλλιώς δεν θα αρχίσεις τα ψώνια σου και εσυ μετά την β επιπέδου ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Για την καμπύλη εννοείς κορίτσι μου δεν την εκανες ; Μεγάλωσε το μωρακι σου πήγε μισο κιλό ; Τέλεια 😊

Εμενα η δικιά μου παιδιατρος μου είπε ότι δεν θέλει πολύ ντύσιμο το μωρο ειδικά το καλοκαίρι επειδή έχουν πολλούς παλμούς τα νεογέννητα , αλλά εσεις κορίτσια θα ακολουθήσετε τις συμβουλές που θα σας δώσουν οι δικοι σας γιατροί ειτε ο παιδιατρος που θα διαλέξετε ειτε τι θα σας πουν από το μαιευτήριο  για το δικό σας παιδάκι εγω λέω τι έκανα εγω και τι μου είπε η παιδιατρος μου 😊 

Ναι κορίτσι μου για την καμπύλη σε 3 βδομαδες τελικα μ ειπε ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Ναι το κατάλαβα, αλλά λέω ότι σε λίγο έτσι και αλλιώς δεν θα αρχίσεις τα ψώνια σου και εσυ μετά την β επιπέδου ; 

Σκεφτόμουν αφού μπω στον 7ο... Άρα σε κανά μήνα απο τώρα! Θα δω τι θα μου φέρουν και μετά θα σκεφτώ τι χρειάζομαι για το πρώτο δίμηνο περίπου! Σιγά σιγά μετά, βλέποντας και κάνοντας! Σίγουρα θέλω να πάρω το καρότσι! Σκέφτομαι και για μάρσιπο. Εσύ τι λες; Έχεις χρησιμοποιήσει ποτέ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι το κατάλαβα, αλλά λέω ότι σε λίγο έτσι και αλλιώς θα αρχίσεις τα ψώνια σου και εσυ μετά την β επιπέδου ; 

Ουτε εγω πήρα τιποτα απο ρούχα! Μου έφεραν μονο δώρο ενα φορμάκι για εσωτερικές μπλουζιτσες. Μετα το Πάσχα λέω να αρχίσω να παίρνω. Δεν ξερω καν τι να παρω ουτε ποσα ☺️ Αα ουτε και size. Πρεπει να παίρνουμε λιγο πιο μεγάλα; Δεν ξερω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρύσακι είπε:

Ναι κορίτσι μου για την καμπύλη σε 3 βδομαδες τελικα μ ειπε ☺️

Μαζί θα την κάνουμε περίπου δηλαδή την καμπύλη άντε καλά αποτελέσματα να έχουμε 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...