Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γένεσις Κλινική Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.. αυτές είναι οι καινούριες τιμές στα δωμάτια του Γένεσις Θεσσαλονίκης... Θα ήθελα να ρωτήσω αν γέννησε κάποια πρόσφατα εκεί και πόσο της βγήκε όλο το πακέτο μαζί και με τα φάρμακα ή δεν ξέρω αν χρεώνεται η επισκληριδιος...

Screenshot_20240109_144110_Viber.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioanna E. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. αυτές είναι οι καινούριες τιμές στα δωμάτια του Γένεσις Θεσσαλονίκης... Θα ήθελα να ρωτήσω αν γέννησε κάποια πρόσφατα εκεί και πόσο της βγήκε όλο το πακέτο μαζί και με τα φάρμακα ή δεν ξέρω αν χρεώνεται η επισκληριδιος...

Screenshot_20240109_144110_Viber.jpg

Καλησπέρα! Γέννησα πριν ένα μήνα με καισαρική σε τρίκλινο και όλο το πακέτο ήταν 2000€ με εφκα. Μέσα σε όλα και οι προαιρετικές παιδιατρικές εξετάσεις. Εννοείται χωρίς την αμοιβή του γιατρού μου. Με το καλό εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Η επισκληριδιος να χρεώνεται ξεχωριστά? Τη Δευτέρα γεννάω οπότε όταν μπορέσω θα σου πω εντυπώσεις. 

Καλησπέρα.. δεν ξέρω αν χρεώνεται έξτρα γι αυτό ρωτάω.. με το καλό κορίτσι μου και με έναν πόνο...

@Rena92 ωραία τέλεια ευχαριστώ πολύ.. Να σου ζησει το μωρακι σου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...