Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Μου ήρθαν τα αποτελέσματα κορίτσια !

1 μέρα καθυστέρηση  

IMG_6098.thumb.jpeg.36226323889589c9ca39f31d723ebc22.jpeg

Γιουπιιιιιιιι🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 τελειαααααααααααα❤️❤️❤️❤️❤️❤️ καλούς διπλασιασμούς κορίτσι μου 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Elk στο ειπα οτι θα είναι τριψηφιο!!! Αλλα πραγματικά τ νουμερο ειναι σουπερ!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

@Mpourmpoulo κρατησου για να δεις ενα ωραιο νουμερακι!!

Ναι ναιιιιιιι❤️ την Τετάρτη θα κάνω εγώ που θα είμαι την ημέρα της αναμενόμενης! Εύχομαι να πάει να πάει καλα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και απο μένα. Είχα να μπω σε αυτό το site απο το 2014 που είχα μια ανεπιτυχή εγκυμοσύνη. Σας γράφω λοιπόν πάλι σήμερα με μια χοριακή στα 188... Ήρθε η ώρα να γίνει το μεγαλύτερο μου όνειρο πραγματικότητα! Με το καλό σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναιιιιιιι❤️ την Τετάρτη θα κάνω εγώ που θα είμαι την ημέρα της αναμενόμενης! Εύχομαι να πάει να πάει καλα🙏

Να πάνε όλα καλά!! Εχεις την θετική μας σκέψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

@Elk στο ειπα οτι θα είναι τριψηφιο!!! Αλλα πραγματικά τ νουμερο ειναι σουπερ!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

@Mpourmpoulo κρατησου για να δεις ενα ωραιο νουμερακι!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zenia z είπε:

Πολλά συγχαρητήρια!! Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου εύχομαι! Το καλύτερο δώρο Χριστουγέννων!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Τέλεια κορίτσι μου.Ολα να πάνε καλά.Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη.💖

 

στις πριν 59 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

συχαρητήριααααααα!!!!!πολύ χαίρομαι για ΄σενα!!!σου εύχομαι ότι καλύτερο!!!!χριστουγεννιάτικα δώρα ήταν τα δικα μας σποράκια ❤️

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου 

@Diwni χαχαχαχα ναι το είπες ότι θα είναι 3 ψηφίο 😊

Στέλνω μπεμπεδοσκονη σε όσα κορίτσια περιμένουν το πολυπόθητο θετικό τεστ και στις εγκυουλες να έχουμε γερά μωράκια κορίτσια να πάνε καλά σε όλες μας 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναιιιιιιι❤️ την Τετάρτη θα κάνω εγώ που θα είμαι την ημέρα της αναμενόμενης! Εύχομαι να πάει να πάει καλα🙏

Ναι καλύτερα περίμενε μέχρι την Τετάρτη κορίτσι μου να είσαι στην αναμενόμενη μέρα για καλύτερα αποτελέσματα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια @Elk🥳💗 αυτή την φορά ήρθε για να μείνει, το καλύτερο δωράκι! Στείλτε όλες μπεμπεδοσκονη να γεμίσουμε θετικά μέχρι το τέλος του χρόνου 💗💗 

Μακάρι να σας ακολουθήσουμε και άλλες 🙏💗

Κορίτσια έχω μια απορία για όσες θυμάστε, είχε καθυστερήσει η ωορρηξια μου αλλά εν τέλη το Σάββατο το μεσημέρι μου χαμογελασε η φατσουλα ήταν το τελευταίο τεστ και δεν είχα κανένα άλλο! Στις 16 Δεκέμβρη βγήκε θετικό ήρθαμε σε επαφή 15 και 17 είπαμε αυτό το μήνα να το πάμε εναλλάξ γιατί το κάθε μέρα δε μας βοήθησε! Τώρα να το συνεχίσω εναλλάξ η να κάνουμε μια τελευταία επαφή σήμερα και ότι γίνει??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Συγχαρητήρια @Elk🥳💗 αυτή την φορά ήρθε για να μείνει, το καλύτερο δωράκι! Στείλτε όλες μπεμπεδοσκονη να γεμίσουμε θετικά μέχρι το τέλος του χρόνου 💗💗 

Μακάρι να σας ακολουθήσουμε και άλλες 🙏💗

Κορίτσια έχω μια απορία για όσες θυμάστε, είχε καθυστερήσει η ωορρηξια μου αλλά εν τέλη το Σάββατο το μεσημέρι μου χαμογελασε η φατσουλα ήταν το τελευταίο τεστ και δεν είχα κανένα άλλο! Στις 16 Δεκέμβρη βγήκε θετικό ήρθαμε σε επαφή 15 και 17 είπαμε αυτό το μήνα να το πάμε εναλλάξ γιατί το κάθε μέρα δε μας βοήθησε! Τώρα να το συνεχίσω εναλλάξ η να κάνουμε μια τελευταία επαφή σήμερα και ότι γίνει??

 

Σε ευχαριστώ πολύ.. μακάρι 🙏 

Έχουμε 13 μερες ακόμα για να φύγει ο Δεκέμβριος κορίτσια ελάτε να γεμίσουμε τα πιο πολλά θετικά τεστ αυτόν τον μήνα 🥰

Αν το θέλετε κάντε μια επαφή και σήμερα 😊 άντε και τέλος Δεκεμβρίου να μας στείλεις το θετικό  τεστ 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk μου!!!!! Συγχαρητήριαααααααα!!!!! Μπράβο κορίτσι μου!!! Τέλεια η χοριακη!! Το νούμερο απλά υπέροχο! Το ταξίδι ξεκίνησε!! Με το καλό να έρθει το μωράκι σας στην αγκαλιά σας❤️❤️🥳🎉🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Μου ήρθαν τα αποτελέσματα κορίτσια !

1 μέρα καθυστέρηση  

IMG_6098.thumb.jpeg.36226323889589c9ca39f31d723ebc22.jpeg

Πολύ καλό νούμερο!!!εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή την φορά ♥️ και σε λίγες ημέρες να σε ακολουθήσουμε κι άλλες σε αυτό το ταξίδι 🙏☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν το έχω συνειδητοποίησει 😂 σαν να μη συμβαίνει τίποτα😂 κρατάω επιφυλάξεις μέχρι την χοριακη🙏

Μαρηη είσαι εγκυουλαααα!!! Αχ άντρες πότε θα κάνεις χοριακη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Να πάνε όλα καλά!! Εχεις την θετική μας σκέψη!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ εύχομαι και σε εσενα συντομα το πολυπόθητο❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ.. μακάρι 🙏 

Έχουμε 13 μερες ακόμα για να φύγει ο Δεκέμβριος κορίτσια ελάτε να γεμίσουμε τα πιο πολλά θετικά τεστ αυτόν τον μήνα 🥰

Αν το θέλετε κάντε μια επαφή και σήμερα 😊 άντε και τέλος Δεκεμβρίου να μας στείλεις το θετικό  τεστ 🥰

Μακάρι κορίτσι μου, το θέλω  τοσο πολυ και το περιμένω πως και πως, θα περιμένω 30-31  Δεκέμβρη 💗 Μακάρι να μην μου έρθει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Μαρηη είσαι εγκυουλαααα!!! Αχ άντρες πότε θα κάνεις χοριακη??

Χαχαχαχα την τεταρτηηηηηηηηηηηηη θα κανωωωωωω🙏 σήμερα ειχα μια σταγονίτσα καφέ μπεζ στο σερβιέτα κι! Εχω κραμπουλες ελαφριές και επίσης λαχανιάζω πολυ ευκολααα! Τι γινετεεεεε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Μακάρι κορίτσι μου, το θέλω  τοσο πολυ και το περιμένω πως και πως, θα περιμένω 30-31  Δεκέμβρη 💗 Μακάρι να μην μου έρθει! 

Οπως είπε και η @Elk κάντε και σήμερα μια επαφουλα❤️ εύχομαι να έρθει το πρωτοχρονιάτικο δωράκι σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Οπως είπε και η @Elk κάντε και σήμερα μια επαφουλα❤️ εύχομαι να έρθει το πρωτοχρονιάτικο δωράκι σου❤️

Μακάρι  Παναγία μου🙏💗

Εύχομαι και σε εσένα ένα υψηλό νούμερο χοριακης και μια τελειομηνη κύηση όλα να πάνε καλά και να είσαι τόσο ήρεμη και ψύχραιμη σε όλο το ταξίδι 🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου είμαι άρρωστη αυτές τις μέρες δεν μπορώ να σταθώ όρθια, πήγα σε μια συνέντευξη μπας κ γίνει τίποτα με δουλειά, είμαι 32η μέρα κ περίοδο δεν έχω δει ακόμα.... κ ο άντρας μου θα φύγει κ πάει η προσπάθεια μας δεν προλαβαινουμε...κ λέω ας δω τα νέα της γλύκας μου παρέας κ μπαίνω να σας διαβάσω κ γίνεται χαμός 🥳🥳🥳

@Mpourmpoulo μου συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Ήρθε το χριστουγεννιάτικο δώρο σου!!! Πόσο χάρηκα που το είδα!!!! Είσαι εγκυουλα!!!! 

@Elk μου σούπερ η χοριακη!!!! Ήρθε κ θα μείνει το σπορακι σου🌈🌈🌈 όλα τέλεια θα πάνε!!!

Κορίτσια μου ο Δεκέμβρης έχει πάρει φωτιά!!!! Πολύ γουρλιδικο το θεματακι του Δεκεμβρίου!!! Με το καλό κορίτσια μου!! Κ στις υπόλοιπες σύντομα το θετικό τεστακι🥰🤰🙏♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η flowerv είπε:

Μακάρι  Παναγία μου🙏💗

Εύχομαι και σε εσένα ένα υψηλό νούμερο χοριακης και μια τελειομηνη κύηση όλα να πάνε καλά και να είσαι τόσο ήρεμη και ψύχραιμη σε όλο το ταξίδι 🥳

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου είμαι άρρωστη αυτές τις μέρες δεν μπορώ να σταθώ όρθια, πήγα σε μια συνέντευξη μπας κ γίνει τίποτα με δουλειά, είμαι 32η μέρα κ περίοδο δεν έχω δει ακόμα.... κ ο άντρας μου θα φύγει κ πάει η προσπάθεια μας δεν προλαβαινουμε...κ λέω ας δω τα νέα της γλύκας μου παρέας κ μπαίνω να σας διαβάσω κ γίνεται χαμός 🥳🥳🥳

@Mpourmpoulo μου συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Ήρθε το χριστουγεννιάτικο δώρο σου!!! Πόσο χάρηκα που το είδα!!!! Είσαι εγκυουλα!!!! 

@Elk μου σούπερ η χοριακη!!!! Ήρθε κ θα μείνει το σπορακι σου🌈🌈🌈 όλα τέλεια θα πάνε!!!

Κορίτσια μου ο Δεκέμβρης έχει πάρει φωτιά!!!! Πολύ γουρλιδικο το θεματακι του Δεκεμβρίου!!! Με το καλό κορίτσια μου!! Κ στις υπόλοιπες σύντομα το θετικό τεστακι🥰🤰🙏♥️

Δε έχεις δει ακόμη περίοδο;;;;; Ήρθατε σε επαφές τις γόνιμες;;;  Συγνώμη αν μου έχει διαφύγει κάτι από ότι έχεις γράψει! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ εύχομαι να κάνει 9 μήνες να σου έρθει🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@Elk μου!!!!! Συγχαρητήριαααααααα!!!!! Μπράβο κορίτσι μου!!! Τέλεια η χοριακη!! Το νούμερο απλά υπέροχο! Το ταξίδι ξεκίνησε!! Με το καλό να έρθει το μωράκι σας στην αγκαλιά σας❤️❤️🥳🎉🤰

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Πολύ καλό νούμερο!!!εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή την φορά ♥️ και σε λίγες ημέρες να σε ακολουθήσουμε κι άλλες σε αυτό το ταξίδι 🙏☺️

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου είμαι άρρωστη αυτές τις μέρες δεν μπορώ να σταθώ όρθια, πήγα σε μια συνέντευξη μπας κ γίνει τίποτα με δουλειά, είμαι 32η μέρα κ περίοδο δεν έχω δει ακόμα.... κ ο άντρας μου θα φύγει κ πάει η προσπάθεια μας δεν προλαβαινουμε...κ λέω ας δω τα νέα της γλύκας μου παρέας κ μπαίνω να σας διαβάσω κ γίνεται χαμός 🥳🥳🥳

@Mpourmpoulo μου συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Ήρθε το χριστουγεννιάτικο δώρο σου!!! Πόσο χάρηκα που το είδα!!!! Είσαι εγκυουλα!!!! 

@Elk μου σούπερ η χοριακη!!!! Ήρθε κ θα μείνει το σπορακι σου🌈🌈🌈 όλα τέλεια θα πάνε!!!

Κορίτσια μου ο Δεκέμβρης έχει πάρει φωτιά!!!! Πολύ γουρλιδικο το θεματακι του Δεκεμβρίου!!! Με το καλό κορίτσια μου!! Κ στις υπόλοιπες σύντομα το θετικό τεστακι🥰🤰🙏♥️

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου άντε και στα δικας σας να έρθουν τα χαρμόσυνα πολύ πολύ σύντομα 🤰🥰🌈 

@cat12 είσαι σε καθυστέρηση δηλαδή.; Έχεις κάνει κάποιο τεστ ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια! Νέα στην παρέα..Προσπαθούμε με τον σύντροφο μου 6 μήνες..θετικό τεστ ωορρηξιας 13/12 και επαφές 11-16/12..στην αναμονή λοιπόν τώρα.. Χαίρομαι που θα τα λέμε εδώ! Με το καλό στις εγκυμονούσες και σύντομα να μας έρθει στις υπόλοιπες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου❤️ μόλις έκανα τεστακι ! Είναι λίγο πιο έντονο από τα χθεσινά❤️

IMG_7636.jpeg

IMG_7637.jpeg

IMG_7638.jpeg

Koριτσι μουυυυ εισαι μια εγκυουλαααα ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Μου ήρθαν τα αποτελέσματα κορίτσια !

1 μέρα καθυστέρηση  

IMG_6098.thumb.jpeg.36226323889589c9ca39f31d723ebc22.jpeg

Χαιρομαι πααααααρα πολυ για σενα κοριτσακι μου .Το θαυματακι σας ηρθε για να μεινει! Να σκεφτεσαι ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ!! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου και καλη εβδομαδα ! Βλεπω πολλα θετικα τεστακια και χαιρομαι παρα πολυ για ολες σας ❤️ Ο Αη Βασιλης βλεπω φερνει πολλα δωρακια και νωρις !!  ❤️ Να ειστε ολες καλα και υγιεις ❤️ Να εχετε τελειομηνη εγκυμοσυνη !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέραααααα με άλλη ίωση στο καπάκι μετά την αμυγδαλίτιδα....τέλεια μπήκε η σχολική χρονιά και για μένα 🤧🤧🤧🤧🤧 κολλάω τα πάντα από τα παιδιά...δεν ξέρω αν συμπάσχει καμία μανούλα;;;😛 Επίσης κλείνω μια εβδομάδα από την ωορρηξία και προσπαθώ να κρατηθώ να μην κάνω τεστ,😛😛😛
    • Να το χαίρεστε το λουλουδάκι σας❤️ καλή επιτυχία και στη μεταφορά🙏🏻 εγώ έχω τρία έμβρυα αλλά δεν ψήνομαι για αδερφάκι. . θα φανεί😁
    • Καλημέρα!!  Μια χαρά η μπεμπουλα σου κοριτσάκι μου!!!😍😍😍😍 Είναι σούπερ στα 500γρ. +κατι!! Τόσο ήταν και η δική μου και των υπολοίπων κοριτσιών από ότι κατάλαβα είναι πολύ καλά!! Με το καλό!!❤️❤️❤️❤️ Εμένα με έχει από την αυχενική να μετράω πίεση γιατί είχα υψηλές πιθανότητες προεκλαμψιας χωρίς όμως να υπάρχει πρόβλημα με τις μητριαιες.. ήδη είχα ανεβάσει πίεση χωρίς να το έχω καταλάβει.. είχα μόνιμα 130-140 με 80.. οπότε και μου ξεκίνησε μικρή δόση salospir και έχει πέσει σχεδόν στα φυσιολογικά μου.. Για ρώτα το γιατρό σου μήπως σου δώσει salospir για να σε βοηθήσει.. στη Β επιπέδου πάντως ήταν όλα μια χαρά! Οι οδηγίες που μου έδωσε εμένα ήταν να μετράω πρωί βράδυ και θα κρατάω τη 3η μέτρηση.. αν δω πάνω από 2 μετρήσεις 140 με 90 και πάνω εκεί ανησυχούμε.. συζήτησε τα όμως με το δικό σου γιατρό τι θα σου πει..! Καλημέρα!!  Έλα ρε!!! Ξεχάστηκα τελείως και μας είχες πει ότι έχεις Doppler!! Μπράβο το αστέρι σας!!! Φτου φτου φτου το μωράκι!!!!😍😍😍❤️❤️❤️❤️ Με το καλό!!! Σούπερ είναι!!! Σε εμβρυομητρικο τη κάνατε; Σας έδωσε και τη καμπύλη ανάπτυξης του; Σε ποια εκατοστιαία βρίσκεται;! Ο πλακούντας; Πως τον είδε;  Ναιιιι!!!!!! Τελευταίο τρίμηνο!!!!! Απίστευτο!!! 😍😍😍😍 Αμήν Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν μέχρι τέλους για όλες μας!!! Να κρατήσουμε υγιή τα θαυματακια μας πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏 Ευχαριστούμε πολύ κορίτσια μου!!!! Αφήστε.. περνάνε τα χρόνια νεράκι και χαμπάρι δεν πήραμε..!! Παιδάκια ήμασταν.. Να είμαστε όλοι καλά και αγαπημένοι να γεράσουμε με τους ανθρώπους μας αγκαλιά!! ❤️❤️❤️
    • Καλημέρα, είδα την ερώτηση για τον πεσσό και μου έκανε εντύπωση το ποσό, για αυτό πετάγομαι εδώ στο θέμα σας, εγώ αγοράζω τον πεσσό 92 ευρώ (αν είχα μεριμνήσει νωρίτερα θα τον είχα βρει γύρω στα 50) και μου τον τοποθετεί ο γιατρός αλλά είναι ούτως ή άλλως σε δημόσιο νοσοκομείο, οπότε θα δώσω μια και καλή της γέννας μετά, δεν μου έχει πάρει κάτι έξτρα στις δύο εγκυμοσύνες που τον χρειάστηκα. Θα μπορούσες να τον ρωτήσεις ωστόσο γιατί τόσο υψηλό το κόστος για μια μη επεμβατική διαδικασία δέκα λεπτών! Καλή επιτυχία μέχρι τέλους εύχομαι!
    • @katerinayia είστε σε άλμα ανάπτυξης; ; Κι εμείς το ίδιο.  Όλο το βράδυ ήθελε να τρώει ήταν ανήσυχος και το μάτι γαρίδα  Τον πήρε τώρα ο άντρας μου να τον κάνει μια βόλτα με το καρότσι μπας και ηρεμήσει 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...